Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2010., 21:05   #381
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
gdje je točno ta medika i prodaju li se tamo samo stvari po 30,40 kn?ja imam neke nove stvari koje bih htjela prodati a one su 100+ kn
Prodaj ti svoje stvari za kolko zelis..
Medika je u Pierottievoj. Iza hotela Opera. Ovaj tjedan idem vidjet prostor..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 14:53   #382
Za koga skupljamo odjecu ovoga puta? Mozda za "Kuću Trešnjevka" ili.. ? Imam 4 velike vrece pune stvari za njih pa me zanima
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 14:49   #383
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
gdje je točno ta medika i prodaju li se tamo samo stvari po 30,40 kn?ja imam neke nove stvari koje bih htjela prodati a one su 100+ kn
Ja bih, između ostalog, dofurala i jedne Diesel traperice, koje su praktički nove, ali su mi male...puno sam ih platila, tako da neće bit baš jeftine (naspram dućana da)
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:24   #384
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Ja bih, između ostalog, dofurala i jedne Diesel traperice, koje su praktički nove, ali su mi male...puno sam ih platila, tako da neće bit baš jeftine (naspram dućana da)
mislim da nitko neće nositi za shoping na buvljaku 1000 kn
al ti svejedno probaj

ja se još nećkam doći ili ne,a pogotovo ako ćemo robu morati slagati po betonu
al bar više nije hladno pa je to briga manje
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:34   #385
Ja neću moći doći...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:41   #386
Ja planiram uzeti ili nekakav najlon ili staru plahtu da se oblekica ne vuče po podu
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 15:59   #387
pa da, robu poslazes na nesto jedino je onda problem di ces ti sjesti... tj. oces li uopce sjesti
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:50   #388
Woohoo! Na ovo bih mogla doć! Ne znam baš za robicu, ali imam svoj nakit pa ću svakako svratiti!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 19:10   #389
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Woohoo! Na ovo bih mogla doć! Ne znam baš za robicu, ali imam svoj nakit pa ću svakako svratiti!
Super! Jos ako bude koji Purple fantasy..
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 19:11   #390
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Super! Jos ako bude koji Purple fantasy..
Moram se bacit na posao jer trenutno imam sve skupa 10 stvari I bit će i neka ljubičasta
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:06   #391
još jedno pitanjce,
kad trebaju doći prodavatelji? pretpostavljam ipak prije 11 h?
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:37   #392
Jel se ima u toj Mediki di za sjesti? Mislim jel ima stolaca, i to?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:46   #393
koliko sam ja skuzila, nema stolaca, ti si sama valjda poneses nesto za sjesti... al pitanje je dal se uopce sjedi... mislim da se ugl. stoji, jel?
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 19:19   #394
Kak želite, ak hoćete sjedit dofurate si stolce jer ih tamo nema, a možete i stajat.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 19:27   #395
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Za koga skupljamo odjecu ovoga puta? Mozda za "Kuću Trešnjevka" ili.. ? Imam 4 velike vrece pune stvari za njih pa me zanima
Andrea se nije javila pa ne znam.. Mozemo skupljati za koga god zelite. Ako netko ima kakav prijedlog samo recite
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 19:57   #396
Ja sam prošli put bila u Mediki, i ja i još par cura smo sjedile na stolicama (dofurale smo ih iz jedne druge prostorije, i poslje vratile i nitko nije ništa prigovarao), inače su cure sjedile na svojim dofuranim stolicama (da neke su cure starci s kombijem dofurali), ili bi sjedile na svojim dekicama po podu...

Robu smo obično posložile na neke stare plahte po podu tako da se roba neisprlja, a neke su i doslovno imale svoje ormare s vješalicama, stolove i stolice...

Uglavnom nije bed za to, ponesite neku staru plahtu za robu i nešto mekano za guzu

Što se tiče cijena ima svašta majica po 5 i 10 kn (al recimo to su vidno iznošene stvari neke potkošulje i tak, hlaća za 50 kn, normalnih stvari za 80 kn... do skupljih markiranih stvari, svaka roba svoga kupca ima

Ja ovaj put nažalost mogu doć zadnjih pola sata (s obzirom da vidim da traje do 3 h, a ja sam zauzeta do 2 h )

Ako još uvijek budete tamo, al dobro vrijedi pokušat

Sretno svima sa prodajom, i kupnom naravno
Funky_squirel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:17   #397
O, bez brige za gdje ću stavit robu, imam ja par trikova u rukavu ako se neki još sjećaju iz veljače

ok dakle... ako nema tamo stolaca, da li netko zna ima li gdje jeftino za kupit ovakvih stolčeka?



Googlala sam i negdje sam našla na nekom forumu neki post iz 2007 koji kaže da ih je bilo u Pevecu za 30-tak kuna. Ali Pevec je u međuvremenu bankrotirao. Namjeravam ići sutra ili preksutra u Gramat ili Šumoopskrbu... možda oni imaju... tak nešt bi mi baš dobro došlo.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:42   #398
Imaš u Kauflandu ovakvih stolaca http://www.kaufland.hr/Home/01_Aktua...der/v_1353.jpg
ovaj tjedan su na akciji 50 kn..(do četvrtka čini mi se) pa možda ima i takvih tronožaca...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:45   #399
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
O, bez brige za gdje ću stavit robu, imam ja par trikova u rukavu ako se neki još sjećaju iz veljače

ok dakle... ako nema tamo stolaca, da li netko zna ima li gdje jeftino za kupit ovakvih stolčeka?



Googlala sam i negdje sam našla na nekom forumu neki post iz 2007 koji kaže da ih je bilo u Pevecu za 30-tak kuna. Ali Pevec je u međuvremenu bankrotirao. Namjeravam ići sutra ili preksutra u Gramat ili Šumoopskrbu... možda oni imaju... tak nešt bi mi baš dobro došlo.
imam ja takav stolac(ako se uopće može nazvati stolcem) al vjeruj ne isplati ti se za to davati ni 10 kn s obzirom na to da ne može držati na sebi ni 5 kg

ja bi došla prodavati ali mogu tek oko pol 1,jel to kasno
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:21   #400
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post

ja bi došla prodavati ali mogu tek oko pol 1,jel to kasno
Samo naprijed

Ja ću doć u 14 i 30 i izložit robu na pola sata pa di puklo da puklo
Funky_squirel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.