Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 02:54   #1
Smile Melbourne Shuffle kod nas

Interesira me koliko vas je culo za Melbourne shuffle?
Koliko vas zna sta je to?
Dali se bavi tko time?
Što mislite o Shufflu?
Slazete li se da bi bilo dobro da to bude u modi... ja osobno se bavim time i plesem,svidja mi se i to je za mene medu prvim stvarima u zivotu...ako ste culi za to i gledali snimke na youtubu onda mozete viditi kakve se hlace nose "PhatPants" "pricali su mi neki da je to nekad bilo u modi"...
Moje iskustvo:
Nedavno sam nagovorio MAJKU da mi napravi te hlace jer novima se vrti cijena oko 500-1000 kuna... i napravila mi ih je
Posto dns ima svakakvih vrsta drustva nie bas sigurno oblaciti se po svom stilu...jos ako nie bas poznato..." kao npr. ovaj moj stil" istina da nie popularan ali uvijek se nadje netko koga to zanima ali nie poceo se baviti time zbog svog drustva
EVO ja sam krenuo sa time i nasao sam neku ekipu ima nas malo "mozda sam samo ja i ako bog da ima jos 2 u PULI" u Rovinju sam nasao 4 ODLICNA shufflera i onda sam dobio motivaciju za nastaviti se baviti time...
OPROSTITE AKO SAM DOSADAN ALI KADA SAM POCEO BRBLJATI ONDA CU I ZAVRSITI
Jedan dan sam isao u grad u tim hlacama "nisam se usudio izac sam nego sam isao sa frendovima i to ne svoje godiste, nego starije"
i cuo sam razne komentare. DECKI komentiraju vise kao; murjak,specjalac,vise tako reci uvrjedljive stvari...
ali CURAMA "nekim" je to zanimljivo i onda dolaze dobri komentari i prilaze ti i pricaju s tobom...
Eto i zato me interesira cisto koliko NAS IMA u hrvatskoj i sto mislite o tome...
evo i moja web stranica "posvecena tom plesu" www.sekashuffle.yolasite.com
i evo jedna fottka od mne:



PS: sry na dugom textu ali eto malo i o tome kada niko ne prica o tome...
pridruzite mi se u grupi na fejsu i pomozite da i to dode kod nas "MODA" hehe
HVALA jos jednom na CITANJU
inoob007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:05   #2
FRENDE DRAGO MI JE DA SAM NAŠAO NEKOG U ZG-U ZA SHUFFLANJE EVO JA TI PLEŠEM VEČ NEKO VRIJEME , HLAČE NEMAM PA ČEŠ MI SAMO REČ KAKO SE RADE , A SAMO MI RECI IME I PREZIME DA TE DODAM NA FACE PA SE MOZEMO NAĆ I ZAJEDNO ŠAFLAT ZIVIO
SHUFLER is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 17:19   #3
ovako se zovem na fejsu: Adriano Shuffle Sekanina (Headhunterz Qlimax)
inoob007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 23:22   #4
Ej ljudi i mene jako zanima shuffle i nemogu nigdje na internetu naći neki shuffle klub. Pa ako možeta da mi pomognete.
Nisam nešto ali bih volio naučiti HSA!
karlo_karlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 00:25   #5
Mene također zanima shuffle. Neka netko posta neki link ili bilo što.
__________________
Long time ago I was benighted. Now I'm luminous!
Luminous is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 01:37   #6
Shufflin

Dakle shufflingom se bavim tek tjedan dana ( znam malo al dovoljno da shvatim kako je to nešto najbolje na svijetu ) došao sam na ovu stranicu da nađem nekoga tko se time bavi da živi u Osijeku ili u okolici Osijeka , ak ima neko nek se javi , dogovorićemo se i usput brate ima tu kod mene za shuffle samo što bi svi onaj party rock a ne melbourne shuffle -.- jebiga , a za tebe @Luminous neznam dal želiš naučit shuffle ili šta , budi mal pre
cizniji za taj link
M1Le is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 13:50   #7
Je li ova tema mrtva?
BzzMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 01:24   #8
Šta te zanima?
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 11:50   #9
Ne znam, ja bih samo čitala postove o shuffleu jer mi je obuzeo veliku pažnju. A matura je za petama.
BzzMaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.