Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2004., 13:35   #61
Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Ne. Mene ne jebe sto o meni misle primitivchine i rednecksi bilo irske, bilo 'hrvatske' poput tebe.
Evo, bar se u necemu slazemo.I meni su takodjer smjesne izjave priglupog egoiste kakav si ti.


Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Ali izgleda da ti drzis do misljenja svoje primitivne brache jerbo si ranije pjevao slijedecu pjesmu:

.....bez obzira sto se sad gradis da si zapravo milslio samo na 'primitivce'.
Da, da, ja mislio, ti mislio, ja rekao, ti shvatio...Vrlo argumentirano i nadasve ocekivano.Nego, ja jos uvijek ne vidim nikakav link...
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 13:36   #62
Quote:
Vuco kaže:
Stari, ovo ti je politika. Naslovi topica su samo jeftina maska za naša prepucavanja. Ono k'o fol raspravljamo o nečem.
"Vuco" se pokusava saliti, HDZ poceo s izbornim pob.. ovaj, porazima...Mozda ipak ima nade za ovaj svijet.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 13:38   #63
Quote:
IMF Levi karabatak kaže:
Voila:

Prodavati azijske proizvode u Europi preko slobodnih trgovinskih zona u Splitu i Rijeci. Poslat Valentica da dovuce Koreance, ali ne da prodaju automobile nama nego preko nas drugima. Usput proizvodit rezervne dijelove u slobodno trgovinskim zonama.

Plus liberalizacija ekonomije do jaja da se useru njemacka i francuska i austrija sa svojim socijalnim drzavama, visokim porezima i nefleksibilnim zakonima o radu. Ne da bude kako je sada da strancu treba 6 mjeseci da dobije radnu dozvolu i plivat kroz masu zakona i regulative zaostale iz socijalizma.

Plus biznis i IT parkovi na fakultetima, subvencionirani od drzave. Studenti da za projekte otvaraju firme i rade softver, a ne da bude ko sada da nam je najprominentniji fakultet jedno obicno leglo niskorisnog laprdanja - filozofija, a 'strucnjaci svjetskog kalibra' jedan Puhovski.

Infrastruktura je vec tu. Plus sva ona sranja sto smo slusali 55 godina o komparativnim prednostima zemljopisnog polozaja. Samo treba uglavit zakone kako treba.

Jebes ove spike o turizmu i hrani. S hranom se mos jebat jer ju je u EU tesko uvest, a nema sanse da se takmicis sa EU subvencijama.
Imas praf. Samo da te ispravim: subvencije se uskoro ukidaju.
bizz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2004., 16:32   #64
Procitao sam sve sta je napisano i niko nije naveo onaj pravi razlog zasto se ona NE-turska struja u Briselu medju nacijonalnim ekonomistima bori za ulazak Turske u EU.To je upravo onaj demografski razlog, jer Turska ima ubjedljivo najmladju naciju Europe(sada ubrajali vi nju tamo ili ne) i u poredjenju sa sve starijim stanovnistvom EU i cak onih pored EU, vidi se Turska kao buduca radna snaga EU.

Pozdrav
__________________
"Tvrdnja da se iz nezive materije moze razviti zivot je konacno ostala pokopana u historiji."
Louis PASTEUR, Fox & Dose, Molecular Evolution, s.2
OriginalAusgabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 14:19   #65
to je apsolutno nemoguće. ima 75 milijuna, ima kriza, ima puno nezaposljenih iako su završili Univerzitet. mislim da je to pravi san. Moglo bi se srbija da uđe, a turska nikad..
jugoturcin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.