Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2014., 00:11   #101
Mene zanima kad tj. u kojoj dobi su vam klinke zabrijale na dugu kosu?
Moja ima 2g 4m i uopce ne dozivljava svoju frizuru. Dosad je bila 3 puta u frizera, doma smo joj par puta samo sisali siske i sve okej.
Sad joj je kosa dosla skoro do ramena i bas se mislim da li je pustat ili je na ljeto osisat skroz na kratko.
Citajuci ovu temu dodje mi da aktiviram tatinu masinicu i preventivno ju izdresiram na brijanje jednom mjesecno
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 10:10   #102
s dvije godine je pocela traziti repeke i "palmice".
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 10:54   #103
kad? pa negdje s tri godine.. svidjelo joj se kad mase glavom pa je kosa "samara" i otad je ne da rezati. jednom smo je samo isli podsisati otad, i evo sad planiramo opet.. nekako..
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:03   #104
moja ima 3g2mj i kosu dugu do pola leđa bez kratkih šiški, sva je jednako ravna (rodila se kosata i redovno je samo podšišavamo) i kad se ide u vrtić obvezno je kosa svezana u rep (jednom sam joj napravila kikice pa kad sam došla po nju krajevi su bili sljepljeni od juhe ), tu nema rasprave, isto tako doma dok se jede
inace jako voli kad joj je spuštena, onda lamata s njom lijevo desno i govori si kako je lijepa

i stvarno nemamo problema ni sa pranjem kose, ni sušenjem, ni špangicama i gumicama, baš mi čudno čitajući ovu temu koliko njih odbija te rekvizite
valjda se moja navikla na sve te pi.darije jer se rodila sa velikom irokezom pa smo ju već sa 3mj morali vezati u repić
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:48   #105
Quote:
tina kaže: Pogledaj post
kad? pa negdje s tri godine.. svidjelo joj se kad mase glavom pa je kosa "samara" i otad je ne da rezati. jednom smo je samo isli podsisati otad, i evo sad planiramo opet.. nekako..
Mozda na spavanju?

Mozda moju uhvate ti filmovi kad krene u vrtic ovu jesen... Mislim da cu je osisat na ful kratko ovo ljeto, da za svaki slucaj sasijecemo u korijenu te dugokose ideje
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 23:58   #106
osisala sam je -.-
do ramena
veceras poslije kupanja mi je mrak pao na oci, pola kose u cvorovima. reko, muz, daj skare
bila je mirna, ni zucnula nije i rekla je da sad ima jako lijepu kosu
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:06   #107
Mala voli oštro.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 22:32   #108
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Mala voli oštro.
veli meni sinoc tihonsee na fejsu "nemoj rec' kuki"
preporod!! rascesljala sam je danas u 3 poteza
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 23:29   #109
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 00:51   #110
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
osisala sam je -.-
do ramena
veceras poslije kupanja mi je mrak pao na oci, pola kose u cvorovima. reko, muz, daj skare
bila je mirna, ni zucnula nije i rekla je da sad ima jako lijepu kosu
sto si joj u sampon stavila?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 01:08   #111
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
sto si joj u sampon stavila?
eh, da znam.....
danas cijeli dan u hodu, onako, mlatara glavom lijevo - desno, da ju kosa skaklja po vratu, uziva prasica totalno u novoj frizuri
dodje mi da je katapuliram na pluton

al sam ja nasla stepenica i nepravilnosti i najradje bih je otfurala u salon da porpave za mnom, al necu forsirat, i ovo je nama ogroman pomak
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 10:46   #112
za malu decu, kratka kosa je lakša, zbog održavanja...
Ali čak i male,devojčice žele dugu kosu da bi bile lepše...
Ja imam dečake, pa nemamtih "problema"..heheh
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 21:23   #113
Čime prati djetetu kosu, a da nije neki šampon koji isušuje vlasište? (klinka 6 i pol god)

Princeza si je poželjela puštati kosu, nije joj jako duga,ali je gusta i ravna. Kosu u ovim zimskom periodu pere dva puta tjedno (najčešće) ali smo je prali nekim šamponom iz mullera,s princezom . No vlasište joj se počelo jako perutati, onako sitno tako da sam skoro fraze dobila misleći da su uši.

Čime bi joj prala kosu? Neki šampon koji je blag, ali i da ne košta hrpu para. Gdje kupiti?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 21:56   #114
mixa. ja perem mixom. dm i slična mjesta, ne znam točno cifru ali ispod 30 kuna čini mi se.

ed, a čime si joj do sad prala?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 09:54   #115
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
mixa. ja perem mixom. dm i slična mjesta, ne znam točno cifru ali ispod 30 kuna čini mi se.

ed, a čime si joj do sad prala?
Nekim BeutyKids, rozi, prozirna bočice iz Mullera. Bio je ok do sada, potrošile smo već koju bočicu.

Gledam sad tu Mixu, probat ćemo to.Ima li to kakav miris? Kako se rasčešljava nakon nje?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 10:14   #116
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Nekim BeutyKids, rozi, prozirna bočice iz Mullera. Bio je ok do sada, potrošile smo već koju bočicu.

Gledam sad tu Mixu, probat ćemo to.Ima li to kakav miris? Kako se rasčešljava nakon nje?
ima lijepi miris. princezina kosa je raščešljiva a i imam onu četku za raščešljavanje. nekad stavim na vrhove malo nekakvog običnog niveinog regeneratora.
ta četka me zapravo spasila.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 10:43   #117
mojij maloj je super neki Cadum.iz konzuma s regeneratorom je djecjim
fino mirisi i super se rascesljava, jednom tjedno peremo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 14:06   #118
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post

Čime bi joj prala kosu? Neki šampon koji je blag, ali i da ne košta hrpu para. Gdje kupiti?
moji imaju atopijski pa sam u apoteci tražila neki blagi šampon.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 21:24   #119
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Čime prati djetetu kosu, a da nije neki šampon koji isušuje vlasište? (klinka 6 i pol god)

Princeza si je poželjela puštati kosu, nije joj jako duga,ali je gusta i ravna. Kosu u ovim zimskom periodu pere dva puta tjedno (najčešće) ali smo je prali nekim šamponom iz mullera,s princezom . No vlasište joj se počelo jako perutati, onako sitno tako da sam skoro fraze dobila misleći da su uši.

Čime bi joj prala kosu? Neki šampon koji je blag, ali i da ne košta hrpu para. Gdje kupiti?
Suši joj dobro vlasiste jer perut se stvara od vlage ma tako gustoj kosi. PrvO dobro protrljati rucnikom, onda neka glavu spusti pa suši ispod, onda kroz cijelo vlasiste.

Ako ti je sampon kremast pod rukom, on u sebi već sadrži neko masno sredstvo koje regenerira.

Sebi.kupim neki sprej od Revlona svaka tri do četiri mjeseca, malo posprejam po kosi i rastresem je jer ikak ogromnih problema s petljanjem kose, jako je gusta. Bude mi meka i predivna.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:03   #120
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Čime prati djetetu kosu, a da nije neki šampon koji isušuje vlasište? (klinka 6 i pol god)

Princeza si je poželjela puštati kosu, nije joj jako duga,ali je gusta i ravna. Kosu u ovim zimskom periodu pere dva puta tjedno (najčešće) ali smo je prali nekim šamponom iz mullera,s princezom . No vlasište joj se počelo jako perutati, onako sitno tako da sam skoro fraze dobila misleći da su uši.

Čime bi joj prala kosu? Neki šampon koji je blag, ali i da ne košta hrpu para. Gdje kupiti?
A da pereš jednom tjedno?
Ja imam takvu gustu i ravnu kosu, oduvijek, i najbolje mi je uvijek bilo prati jednom tjedno. I svojoj klinki (gusta, kovrčava kosa) ne perem često, isto tako jednom tjedno prosječno. Koristimo Sebamed dječji šampon-- i za nju, i za malca (koji tek ima gustu kosu.. i na mene i kineska četvrtina).
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.