Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 02:58   #21
Ima GLS rabat na poslanu količinu paketa... (samo ih moraš pitat za ponudu)

Prvi put čujem za e-paket, zanimljivo.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:14   #22
Quote:
yopa1 kaže: Pogledaj post
Ja isto mogu napisat iskustva kao kupac.Overseas je najlošiji a gls,intereuropa,dpd,citi ex sa njima nisam imao problema iako je gls počeo malo štekat jer ja sam u malo zabacenijem kraju pa mi je otkazivao dostavu za nekoliko dana i to u par navrata.Čak je htio da ja idem s autom pred njega jer mu je daleko do mene.
Intereuropa mi je najviše dostavljala i nemam zamjerki a dpd samo dva ili tri puta i isto ok.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
ista stvar se meni dogodila par puta s njima da se prave ludi i ne znaju di je ta adresa i kuca

Zadnje uređivanje maymay : 04.07.2017. at 14:31.
maymay is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:45   #23
meni su svi osim Overseasa ok!!! Overseas je užas, tri puta dolazili po paket dok ga napokon nisu preuzeli...izgubljeni u prostoru i vremenu, ma imam grozno iskustvo s njima
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2020., 21:48   #24
Kakvo je stanje danas s dostavom službama? Kakva su aktualna iskustva? Trebam pouzdanog dostavljača za više paketa mjesečno, kao i za više dokumenta(kuverti) pa sam malo u potrazi.. Da li su gls najbolji i imaju li rabat za poslovne korisnike? Koga bi još osim gls mogli preporučiti za brze dostave poslovnih dokumenata unutar HR a da su cjenovno prihvatljivi i pouzdani?
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2022., 20:44   #25
Ljudi, koja sluzba je trenutno najpovoljnija za slanje paketa (da ima opciju da primatelj placa postarinu).

Tisak, GLS, DHL, Overseas, DPD????

HP uzima 55kn za dostavu koja traje minimalno tjedan dana.
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.