Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2015., 14:38   #6101
Svaka čast ali nije niti u kućama savršeno živjeti. Bilo je tu primjera "dobrih susjeda" u kućama. Nigdje i ništa nije crno bijelo.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 13.01.2015., 14:58   #6102
naravno da nista nije crno bijelo sto se tice kuce/stana, 100 ljudi 100 cudi,
ali smijem se valjda pohvaliti i napisati svoj slucaj, tj. da sada uzivam u kuci..
mozda nekome pomogne kod izbora kuca/stan, pa uzme u obzir i to da ako uzima stan automatski mora znati da ima 100 ukucana.. tj. ne zivi u svom miru, nego zivi sa drugim ljudima.. koji mogu biti normalni, a i koji te mogu ubiti u pojam..
Digitall is offline  
Old 13.01.2015., 15:06   #6103
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
naravno da nista nije crno bijelo sto se tice kuce/stana, 100 ljudi 100 cudi,
ali smijem se valjda pohvaliti i napisati svoj slucaj, tj. da sada uzivam u kuci..
mozda nekome pomogne kod izbora kuca/stan, pa uzme u obzir i to da ako uzima stan automatski mora znati da ima 100 ukucana.. tj. ne zivi u svom miru, nego zivi sa drugim ljudima.. koji mogu biti normalni, a i koji te mogu ubiti u pojam..
otvori topic Savršeni susjedi
__________________
02.06.2013. Bandić dobio Rajka - prvi šamar
01.12.2013. Gay referendum prošao - drugi šamar
11.01.2015. Kolinda pobijedila - treći šamar
Vedranowsky is offline  
Old 13.01.2015., 19:55   #6104
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
Ako bi ti radio buku i stvarao probleme u 3:00, došao bi ti ja na vrata i u 3:00. Ne bi lupao ali bi zvonio dok ne otvoriš. Doveo bi sa sobom svjedoka pa bi vidjeli što bi me to usrećilo.
Poziv policiji da mi neki kreteni tresu kvaku i pokusavaju uci u stan u 3 ujutro, a cini mi se da imaju i sjekiru?


Ili da povedes i javnog biljeznika
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 14.01.2015., 09:54   #6105
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Poziv policiji da mi neki kreteni tresu kvaku i pokusavaju uci u stan u 3 ujutro, a cini mi se da imaju i sjekiru?
Nemam što pričati s nekim tko me vrijeđa i naziva da sam kreten. Osim što je uvreda na javnom mjestu kazneno djelo, koje zasad neću prijaviti.
Dameeer is offline  
Old 14.01.2015., 10:36   #6106
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
Osim što je uvreda na javnom mjestu kazneno djelo, koje zasad neću prijaviti.
Ako je to tako, mogla bi to iskoristit u svoju korist, mene moja susjeda redovito izvrijeđa na hodniku zgrade.
andrea86 is offline  
Old 14.01.2015., 11:12   #6107
Quote:
andrea86 kaže: Pogledaj post
Ako je to tako, mogla bi to iskoristit u svoju korist, mene moja susjeda redovito izvrijeđa na hodniku zgrade.
Mislim da je hodnik dio etažnog vlasništva tak da niš od tog :\
charmed84 is offline  
Old 14.01.2015., 13:29   #6108
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
Nemam što pričati s nekim tko me vrijeđa i naziva da sam kreten. Osim što je uvreda na javnom mjestu kazneno djelo, koje zasad neću prijaviti.
Pa nije valjda da ste ti i tvoja gospodja shvatili moj upis na nacin da ste vi kreteni? Malo mi je tesko shvatiti tvoj upis obzirom na razinu upotrijebljene pismenosti... Ja govorim o kretenima koji bi me dosli uznemiravati u mom domu u 3 ujutro
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!

Zadnje uređivanje Garofeeder : 14.01.2015. at 13:37.
Garofeeder is offline  
Old 15.01.2015., 11:16   #6109
Susjed mi je iznimno talentirani mužikaš - toliko talentiran i zaljubljen u sebe i svoje glazbalo da nije svjestan da ne živi sam na svijetu.

Nezreo savjet: ako vam je susjed mužikaš koji svira, npr. violinu, glasno, neizdrživo - fino na YouTube i upišite bad violin playing - pa ga obradujte dok svira. Može se primijeniti na sve instrumente.

Nije čak ni zvuk njegova glazbala toliki problem, koliko neosjetljivost, samoživost i "boli me kita" za sve osim sebe.

Susjed, ak ovo čitaš, znaš tko si - silo nečista.
dcmc is offline  
Old 19.01.2015., 10:25   #6110
Dok vam susjed u kući do ne pila drva, ili susjeda u stanu iznad ne hoda u klompama, sažalite se na ostale zemlje EU, jer sudeći prema ovoj karti - mi imamo najtiše susjede

http://assets3.thrillist.com/v1/image/1393437
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Old 19.01.2015., 10:31   #6111
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
Dok vam susjed u kući do ne pila drva, ili susjeda u stanu iznad ne hoda u klompama, sažalite se na ostale zemlje EU, jer sudeći prema ovoj karti - mi imamo najtiše susjede

http://assets3.thrillist.com/v1/image/1393437
dobrodošao dašak humora na ovoj temi
uzadnjicas is offline  
Old 20.01.2015., 09:50   #6112
Pozdrav! Da opisem svoje iskustvo. U nasoj zgradi se netko od susjeda osvecuje bog zna kome tako sto pljuje po ogledalu lifta, baca po liftu i predvorju razne stvari, pa tako i jaja, zemlju, farbu, brasno, kavu, meso, pa cak je u nekoliko navrata razmazao govno po podu lifta. Niko ne zna ko je to, i pomalo sam frustrirana jer imam bebu u kolicima s kojom bih onda trebala pjeske do dole da ne ulazim s kolicima u govno. Uzas.
ajreen is offline  
Old 20.01.2015., 17:26   #6113
Quote:
ajreen kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Da opisem svoje iskustvo. U nasoj zgradi se netko od susjeda osvecuje bog zna kome tako sto pljuje po ogledalu lifta, baca po liftu i predvorju razne stvari, pa tako i jaja, zemlju, farbu, brasno, kavu, meso, pa cak je u nekoliko navrata razmazao govno po podu lifta. Niko ne zna ko je to, i pomalo sam frustrirana jer imam bebu u kolicima s kojom bih onda trebala pjeske do dole da ne ulazim s kolicima u govno. Uzas.
kamera u lift.
Josip1978 is offline  
Old 25.01.2015., 13:05   #6114
Quote:
Vedranowsky kaže: Pogledaj post
Riješite to uz asistenciju predstavnika stanara
Predstavnik stanara nije policajac i nije mu dužnost rješavati probleme s bučnim susjedima.

Imate li problema s bukom zovite policiju.
atlantis is offline  
Old 28.01.2015., 18:00   #6115
Molim pomoć kako riješiti bolesno ponašanje susjeda
Već mjesec dana, svaki dan pokraj naših vrata baca kaugume (prožvakane, a ako mu je dan dobar onda uz njih baci i papirić).
Počela sam skupljati kaugume te ih stavljati na stepenice u nadi da će mu dojaditi, ali od danas počinje bacati i na naš tepih ispred vrata
pas-garo is offline  
Old 28.01.2015., 19:29   #6116
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Molim pomoć kako riješiti bolesno ponašanje susjeda
Već mjesec dana, svaki dan pokraj naših vrata baca kaugume (prožvakane, a ako mu je dan dobar onda uz njih baci i papirić).
Počela sam skupljati kaugume te ih stavljati na stepenice u nadi da će mu dojaditi, ali od danas počinje bacati i na naš tepih ispred vrata
Skupi sve i stavi mu u sandučić ili pošalji poštom
Ri 71 is offline  
Old 28.01.2015., 20:10   #6117
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Molim pomoć kako riješiti bolesno ponašanje susjeda
Već mjesec dana, svaki dan pokraj naših vrata baca kaugume (prožvakane, a ako mu je dan dobar onda uz njih baci i papirić).
Počela sam skupljati kaugume te ih stavljati na stepenice u nadi da će mu dojaditi, ali od danas počinje bacati i na naš tepih ispred vrata


Ako si siguran o kome se radi - kada ih skupiš odnesi ih njemu pred vrata ili još bolje - zaljepi mu ih za vrata!!!!

Ali, zapravo, sve to vodi u još veće probleme!!!!
Hrvach is offline  
Old 28.01.2015., 21:21   #6118
Problem je sto ne znam tko to radi. Ali sto je najzalosnije, nikoga ne mogu ni iskljuciti i reci "on sigurno ne bi to radio".
mislila sam zalijepiti zvake na onaj rukohvat od stepenica, ali ako to napravim onda ce meni ljepiti po vratima.
do jucer je bacao pokraj mojih vrata, skuzio je da me to zivcira i da sklanjam zvake (nazalost uvijek netko ugazi u njih kada ih preselim na stepenice) pa je poceo stavljati na moj otirac
i ispravak kod prijasnjeg posta, ovo traje vec par mjeseci. Ali me to prije nije zamaralo pa nisam toliko obracala paznju.
meni je ustvari zao te osobe jer ima neki poremecaj. Ne znam kako bi se ikome dalo svaki dan bacati zvake. Valjda mu je to glavna zanimacija u zivotu
pas-garo is offline  
Old 29.01.2015., 08:42   #6119
Vele da je kod nas mirno

http://www.index.hr/black/clanak/po-...ma/798003.aspx
the redCat is offline  
Old 02.02.2015., 15:43   #6120
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
Dok vam susjed u kući do ne pila drva, ili susjeda u stanu iznad ne hoda u klompama, sažalite se na ostale zemlje EU, jer sudeći prema ovoj karti - mi imamo najtiše susjede

http://assets3.thrillist.com/v1/image/1393437

Morti su u pravu, ovdje na sjeveru Europe su stambene zgrade napravili valjda od malo jaceg kartona, cujes svaki korak, a kada iznad imas arapsku obitelj s 5 klinaca, bujrum
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.