Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2015., 02:39   #6021
Molila bih za odgovor.

Nakon završene tri godine predškolskog odgoja može li se ić na diplomski, ako da koji?

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru :flower:
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 11:31   #6022
nitko ?
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:53   #6023
Quote:
-Skye- kaže: Pogledaj post
Ekipa, imam pitanje vezano za upis izvanrednog studija predškolskog u Petrinji.

Kako je to išlo ove godine? Vidjela sam da ste na forumu spomenuli da se objavljuje natječaj u 4. ili 5. mjesecu, što je sve prije polaganja ispita državne mature pa sam zbunjena.

Jeste li se za izvan. studij prijavljivali prek Postani student (i polagali dm) ili je to išlo preko tog natječaja? Koji su onda bili uvjeti za upis, ako je išlo preko natječaja?
U slučaju da bude nekog zanimalo - za preddiplomski se prijavljuje via postani-student, a za diplomski putem natječaja koji bude objavljen na webu Fakulteta. Potvrđeno od strane pročelnice za nastavu.
-Skye- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:55   #6024
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
nitko ?
Malo strpljenja ne bi škodilo Ili guglanja in the meantime.

Možeš na diplomski ranog i predškolskog odgoja (ZG, Petrinja; ne znam ima li još gdje) i na pedagogiju u Rijeku. To je ono što znam za ziher. S tim da pedagogija u Rijeci nije siguran upad jer prednost imaju studenti preddiplomskog studija pedagogije.
-Skye- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 16:31   #6025
Pozdrav!
Zanima me postoji li netko ili možda poznaje nekog tko je upisao prošle godine fakultet pa sada želi upisati nešto drugo, pri čemu ja planiram učiteljski?
Kad ponovno upisujem prvu godinu faksa, pošto sam iskoristila mogućnost upisivanja godine na teret ministarstva, koliko plaćam prvu godinu?
Molim vas za pomoć!
ahuj0821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 17:44   #6026
Quote:
ahuj0821 kaže: Pogledaj post
Kad ponovno upisujem prvu godinu faksa, pošto sam iskoristila mogućnost upisivanja godine na teret ministarstva, koliko plaćam prvu godinu?

Molim vas za pomoć!

7.200,00 kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 22:45   #6027
Ima netko tko se prebacio na učiteljski u Zg,a da je isto to studirao u nekom drugom gradu? Ili ako znate nekoga? Baš mi nije jasno,ako se prebacujem,opet sam 1. godina?
Teacup07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 16:50   #6028
Pozdrav svima! Zainteresiran sam za upis na učiteljski fax, ukratko znači zanime me sve u vezi upisa kako zašto gdje, također molim svima da pošalje vježbe i skripte pošto vidim da traže provjeru znanja i vještina pa me to jedino brine da se znam pripremiti i naučiti, hvala svima unaprijed!
v.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 16:01   #6029
Quote:
v.w kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zainteresiran sam za upis na učiteljski fax, ukratko znači zanime me sve u vezi upisa kako zašto gdje, također molim svima da pošalje vježbe i skripte pošto vidim da traže provjeru znanja i vještina pa me to jedino brine da se znam pripremiti i naučiti, hvala svima unaprijed!
Ovo i mene zanima.
Bila bih jaako zahvalna kad bi pomogla koja dobra dusa
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 23:42   #6030
Možete se meni javiti u private pa ću vam rado odgovoriti na sva pitanja.
mala_plivačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 15:37   #6031
Molim za neke informacije koje nigdje ne mogu pronaći. Vidjela sam da postoji izvanredni studij predškolskog o i o u ZAGREBU, ali nigdje nisam naišla koji su uvjeti za upis, je li nužna državna matura??
krinolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 19:12   #6032
Zanima me takoder ovaj dodatni test,moze li se prek interneta nabaviti,i je li tesko upasti na uciteljski s eng. jezikom?
Tino17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:11   #6033
Quote:
krinolino kaže: Pogledaj post
Molim za neke informacije koje nigdje ne mogu pronaći. Vidjela sam da postoji izvanredni studij predškolskog o i o u ZAGREBU, ali nigdje nisam naišla koji su uvjeti za upis, je li nužna državna matura??
Da, naravno!
conchiglia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:16   #6034
Pozdrav!

Zna li tko možda koji su uvjeti za upisivanje razlikovne?
Završila sam po prije bolonje, pa me zanima trebam li što polagati za upis na razlikovnu? I kada kreću prijave, upisi?


Hvala!
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:12   #6035
brzinski tip:
za stručne prvostupnike predškolskog odgoja: škicnite si HZZ -> Grad Zagreb -> Profesori, nastavnici i stručnjaci za obrazovanje

dosta vrtića traži osobe za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa (ako nemate odrađen pripravnički, pogledajte si oglase)

Pozz!!!
charlie0i0i is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:39   #6036
Pozdrav ljudi!

Zanima me dali tko zna kada će ove godine biti održano Testiranje predispozicija za učiteljski fakultet?
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 23:49   #6037
Imam pitanje, da li je teško upasti na učiteljski fakultet?
dada3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 23:29   #6038
oce ove godine bit test opce informiranosti ili ce bit ko prosle tzk, glazbeni i likovni ?
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:35   #6039
Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
oce ove godine bit test opce informiranosti ili ce bit ko prosle tzk, glazbeni i likovni ?
Prema informacijama koje ja znam od cura sa faksa bit će testiranje predispozicija tj.tjelesni,glazbeni i likovni. Potpuno su izbacili taj test opće informiranosti
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:38   #6040
Quote:
dada3012 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje, da li je teško upasti na učiteljski fakultet?
Ovisi...čula sam da je u Zagreb teško upasti ali da za Čakovec i Petrinju nema problema tako da se ja nadam upadu u Zagreb jer mi je najbliže ali neću se žaliti niti da upadnem u Čakovec ili Petrinju

Isto tako sam čula da je u zadnjih par godina jako velika navala na učiteljski i predškolski faks tako da je konkurencija jako velika pa treba jako dobro maturu napisat
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.