Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2015., 00:58   #2581
Quote:
Frigg kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Uff... U ugovoru izričito piše 15.7.? Jer ova ak. godina tehnički traje do 31.9., zato sam se mislila ispisati u 9. i dotad raditi preko SC-a. Na sto muka sam
Subvencija se dodjeljuje za razdoblje od listopada do 15.7., znači zadnju ratu ćeš tada dobiti i više neće biti isplata od sc. Studentska prava ti normalno ostaju do 30.9. kao i inače tako da ćeš moći raditi normalno preko ljeta. Nisam razumijela što te muči još uvijek, pliz pojasni
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 16:32   #2582
Quote:
ljerkica kaže: Pogledaj post
Subvencija se dodjeljuje za razdoblje od listopada do 15.7., znači zadnju ratu ćeš tada dobiti i više neće biti isplata od sc. Studentska prava ti normalno ostaju do 30.9. kao i inače tako da ćeš moći raditi normalno preko ljeta. Nisam razumijela što te muči još uvijek, pliz pojasni
Strah i panika
Stvarno si pomogla i smirila me malo. Ujutro idem potpisati taj ugovor... Odluka o prekidanju faksa i ponovnom upisu kasnije nije baš laka niti sam sretna što to moram napraviti, pa ono, otud strah i panika oko svega. Hvala ti puno
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 19:18   #2583
Za potpisivanje trebamo samo kopiju ugovora s bankom i kopiju kartice, jelda?
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 20:43   #2584
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Za potpisivanje trebamo samo kopiju ugovora s bankom i kopiju kartice, jelda?
''Prilikom potpisivanja ugovora na uvid se daje indeks, studentska iskaznica (X-ica), te preslika kartice ili ugovora o tekućem računu poslovne banke (sa iskazanim IBAN brojem).
Studenti koji nemaju istaknuti IBAN broj na svojoj kartici (ili ugovoru) tekućeg računa, dužni su isti tražiti u najbližoj poslovnici poslovne banke gdje im je račun i otvoren.''

Uz indeks i X-icu, da. Prema ovome, dovoljno je jedno ili drugo, ne trebaš nositi i presliku ugovora i kartice. Ja im nosim samo presliku kartice, što ja znam gdje mi je ugovor, račun sam otvorila kad mi je bilo 15.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 01:27   #2585
Quote:
Frigg kaže: Pogledaj post
''Prilikom potpisivanja ugovora na uvid se daje indeks, studentska iskaznica (X-ica), te preslika kartice ili ugovora o tekućem računu poslovne banke (sa iskazanim IBAN brojem).
Studenti koji nemaju istaknuti IBAN broj na svojoj kartici (ili ugovoru) tekućeg računa, dužni su isti tražiti u najbližoj poslovnici poslovne banke gdje im je račun i otvoren.''

Uz indeks i X-icu, da. Prema ovome, dovoljno je jedno ili drugo, ne trebaš nositi i presliku ugovora i kartice. Ja im nosim samo presliku kartice, što ja znam gdje mi je ugovor, račun sam otvorila kad mi je bilo 15.
Morate donijeti potvrdu o IBAN-u tekućeg računa, potvrda se printa u banci u kojoj imate račun i bez toga ne možete potpisati ugovor.
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 09:54   #2586
Ma dovoljno je kopirati karticu i mozes olovkom ispod napisati iban ako ti se ne nalazi na kartici, a iban mozes saznati preko interneta.
Ja sam tako napravila i potpisala sam ugovor.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 16:54   #2587
Tako je, dovoljna je kopirana kartica. Uglavnom, bitno je samo da oni dobiju vaš IBAN.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 00:03   #2588
Kad se očekuje prva isplata?
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 12:07   #2589
Prošle godine je bila tokom veljače, ako se ne varam.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 00:27   #2590
Bok!

Nedavno sam izgubila x-icu i predala zahtjev za novom, no nisam sigurna hoce li biti gotova do 31.01 kada trebam potpisat ugovor za subvenciju pa me zanima dal je itko ovdje imao slican slucaj ili zna ikoga ko je bez x-ice bio u vrijeme potpisivanja ugovora.
Jel im mogu donijet od izgubljene x-ice onaj papir gdi mi je lozinka i cijeli broj iskaznice kao dokaz da studiram i imam sve, ali je izgubljena trenutno ili nema sanse da mi prode potpisivanje bez x-ice?
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:54   #2591
Quote:
xXxTiNaxXx kaže: Pogledaj post
Nedavno sam izgubila x-icu i predala zahtjev za novom, no nisam sigurna hoce li biti gotova do 31.01 kada trebam potpisat ugovor za subvenciju pa me zanima dal je itko ovdje imao slican slucaj ili zna ikoga ko je bez x-ice bio u vrijeme potpisivanja ugovora.
Jel im mogu donijet od izgubljene x-ice onaj papir gdi mi je lozinka i cijeli broj iskaznice kao dokaz da studiram i imam sve, ali je izgubljena trenutno ili nema sanse da mi prode potpisivanje bez x-ice?
Uzmi indeks.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 21:36   #2592
Mene nisu ni tražili xicu.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 23:17   #2593
Uf, super, hvala vam
Pise im da treba i x-ica i index pa mi je malo bed sad jer ju nemam, al ak ni ne traze super
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 14:18   #2594
Bok!

Dobila sam subvenciju za smještaj u Zg.
Prijavila sam se i za braniteljsku stipendiju, ali sam vidjela da piše u natječaju da oni koji primaju stipendiju nemaju pravo na subvenciju, tj. da moraju odustati od nje ukoliko dobiju stipendiju.

E, sad. Zanima me da li oni to provjeravaju?
strumpfeta13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:16   #2595
Quote:
strumpfeta13 kaže: Pogledaj post
Bok!

Dobila sam subvenciju za smještaj u Zg.
Prijavila sam se i za braniteljsku stipendiju, ali sam vidjela da piše u natječaju da oni koji primaju stipendiju nemaju pravo na subvenciju, tj. da moraju odustati od nje ukoliko dobiju stipendiju.

E, sad. Zanima me da li oni to provjeravaju?
Provjeravaju.
ljerkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:38   #2596
Spuštanje bodne granice Natječaja subvencije
Quote:
Donesena je Odluka o spuštanju bodne granice Natječaja za subvencioniranje studenata podstanara. Razlog tome je nedovoljan broj potpisanih ugovora.

Nova bodna granica: 834 boda

Rezultate natječaja možete pogledati ovdje ili na oglasnoj ploči Poslovnice za smještaj (Savska cesta 25).

Studenti koji su ostvarili pravo na potporu za smještaj studenata u privatnom smještaju (subvencija), sukladno novoj bodnoj granici, zaključiti će ugovor o međusobnim pravima i obvezama sa Studentskim centrom Sveučilišta u Zagrebu.

Ugovori će se potpisivati od 09.02. do 13.02.2015. godine u Poslovnici za smještaj u vremenu od 8 do 15 sati.

Studenti koji ne potpišu ugovor do navedenog datuma smatrat će se da su odustali od subvencije.

Prilikom potpisivanja ugovora na uvid se daje indeks, studentska iskaznica (X-ica), te preslika kartice ili ugovora o tekućem računu poslovne banke (sa iskazanim IBAN brojem).
Studenti koji nemaju istaknuti IBAN broj na svojoj kartici (ili ugovoru) tekućeg računa, dužni su isti tražiti u najbližoj poslovnici poslovne banke gdje im je račun i otvoren.

Studenti koji su u vrijeme Natječaja uselili u neki od studentskih domova ili će useliti tokom akademske godine 2014./2015. nemaju pravo na potpisivanje ugovora, tj. ne ostvaruju pravo na potporu za smještaj studenata u privatnom smještaju.
Push10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 16:27   #2597
Quote:
Push10 kaže: Pogledaj post
nedovoljan broj potpisanih ugovora
Ovo mi je jedna od većih nepoznanica u životu. Dakle, ima dosta ljudi koji su ostvarili pravo na subvenciju, ali se nikad nisu pojavili da potpišu ugovor. Nekima očito novac nije potreban

U svakom slučaju, po ovim datumima mi se čini da uplatu možemo očekivati tek negdje nakon 20., dok obrade ove nove.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 20:22   #2598
Da, tako nekako je i prošle godine bilo.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 17:48   #2599
Mi koji smo ostvarili pravo na subvenciju prije spustanja granice i potpisali do 31.1., nismo morali OPET sad ic??
Ja tek sad vidjela to, a potpisala sam u 1. mj.
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 20:29   #2600
Quote:
blue-bird kaže: Pogledaj post
Mi koji smo ostvarili pravo na subvenciju prije spustanja granice i potpisali do 31.1., nismo morali OPET sad ic??
Ja tek sad vidjela to, a potpisala sam u 1. mj.
Naravno da ne.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.