Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2008., 17:24   #61
radi reklame firme u kojoj pretpostavljam radis...
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 20:28   #62
[QUOTE=funkster;kaže pizzeria BAS 0800-666-666 je brza i oke. samo ne znam do kud sve voze, ja sam inače na črnomercu. a jel zna itko koji restoran da dofurava ribe jer sam negdje u gradu vidio neki caddy s reklamom da donose dalmatinske specijalitete i to. naime, ja u posljednje vrijeme žudim za kvalitetno napravljenom skušom pa bih bio vrlo zahvalan kad bi netko nešto preporučio ako uopće postoji restoran koji donosi tako nešto[/QUOTE]


ne kužim
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 11:19   #63
Već dvije-tri godine s vremena na vrijeme naručujem iz pivnice "Mlinarica" na Ksaveru. Pohana piletina ili svinjetina, čevapčići (oni pravi koji izgledaju kao palac i nisu slijepljeni u pločicu!), restani krumpir, njoke, kobase, police od krumpira, palačinke... Mmmmmmm! Nisu baš najjeftiniji, ali imam osjećaj da jedem pravu klopu iz prave kuhinje. Morat ću se zaletiti do njihovog restorana jednom. Jedino je minus što im ponekad (u "špici") treba vremena da dostave jer imaju gužvu, ali kad bolje razmislim - i to je plus!

Btw, i mene bi zanimala dostava ribica i ribljih specijaliteta (u centru sam)...
__________________
...Un giorno mi ha detto:"Scrivetegli." Lui dice che scrivere a qualcuno è l'unico modo di aspettarlo senza farsi del male...
piccolapeste is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 13:32   #64
tesko je odgovoriti na ovo pitanje, jer dostava koju ja koristim vjerovatno neche jednako brzo odgovoriti na zahtjeve onih koji zive daleko od centra.

kaj se tiche brzine dostave ona uvelike ovisi o odnosu udaljenosti najblize podruznice i cilja, i konstatiram da relativno najbrzu dostavu ima rubelj grill. negativna strana njihove dostave je ta da dostavljaci su u 90% slucajeva sirovine (a cini mi se nema sirovina do sirovina s tvrdim naglaskom!) s prilicno losim manirima koji mi ostavljaju negativan dojam i jako smanjuju zadovoljstvo jelom i kupnjom. kada bi ja radio logistiku nekoj catering firmi, to bi bili studenti humanistickih znanosti sa ugovorom na neodredjeno ili barem simpaticni i ugodni ljudi.
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 00:04   #65
Quote:
Sandi kaže: Pogledaj post
ima li u zagrebu da dostavljaju vegetarijansku hranu, i jeli to što valja?
Quote:
m_milica kaže:
Ima li tko da se hrani malo normalnije? Kao npr - meso salata juha povrce, a da nije Rubelj.
Quote:
piccolapeste kaže: Pogledaj post
Btw, i mene bi zanimala dostava ribica i ribljih specijaliteta (u centru sam)...
Vidim, ne spominje se Gabrek do sada. Imaju vegetarijanski meni ali i dostavu ostale hrane (naravno i pizze ). Riba, roštilj, salata (samo za milicu ), lasagnje, tjestenine ...
Ja sam zadovoljan dosad pojedenim i sviđa mi se upravo to što imaju veliki izbor hrane. Besplatni broj za narudžbu je 0800 456 789, a jelovnike možete pogledati na www.gabrek.com
Mislim da pokrivaju cijeli zapadni dio grada, treba nazvati iz sesveta pa provjeriti koliko daleko idu.
U svakom slučaju, moja preporuka.
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 15:37   #66
Koja dostava radi danas? Zvao sam Jet Set, Rubelj, Kum, Suncokret, Pronto, Sidro...

Nekima je pisalo da rade blagdanom i naravno, ne javljaju se. Prokleta neradnička nacija.
moriendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 20:36   #67
ja naručujem u prontu..imaju super lignje...
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:47   #68
Blue sky najjaca pizza
__________________
Samo biznis, nista leasing, samo krupno, nista sitnis.
KIKIC1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 22:53   #69
također pronto sve ok...
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 21:27   #70
Ovom prilikom ne zelim nikoga posebno pohvaliti, ali moram upozoriti ljude na Catering Topeto gdje sam narucio 2 male pizze po cijeni od 27 i 30 kn mikroskopske velicine (i pizza iz studentske menze je veca). Te 2 pizze zajedno ne cine ni jednu veliku pizzu. Takoder, ne izdaju racune.
Bjezite glavom bez obzira i nikad, nikad nemojte nista naruciti tamo!!!!!!
tantric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 22:07   #71
U ovom gradu niti jedna pizzeria ili čevapnica ne dostavlja do vrata već se frajeri redovito stanu autom nasred ulice, sjednu na trubu i čekaju mene da izađem van.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
PitajTatu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 01:33   #72
Ti to ozbiljno? Nikad mi se to nije desilo, koji si kvart?
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 01:55   #73
Meni uvijek donesu na vrata, čak i kada mi to ne odgovara
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 03:25   #74
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ti to ozbiljno? Nikad mi se to nije desilo, koji si kvart?
Najozbiljnije.
Zapadni dio grada. Nisam napomenuo da živim u kući. (ako je to uopće bitno)

Pretjerao sam, nije baš da nitko ne dostavlja do vrata, ali po mojem iskustvu debela većina njih trubi.

Uglavnom, procedura je ta da dostavljači autom uđu u ulicu i još dok auto nije niti stao, trube dva puta (u rijetkim slučajevima jednom ili triput). To znam jer ih često kroz prozor vidim kako dolaze. Po "brzini" kojom se izvlače iz auta očito je da čekaju mene da izađem van iz kuće i dođem do dvorišnih vrata kako bi tamo obavili primopredaju.
Naravno, sve pod budnim okom znatiželjnih susjeda penzionera koji izlaze iz kuća vidjeti tko to trubi.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
PitajTatu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 15:55   #75
bistro Cydonia iz Olibske 19 (kod škole u Rapskoj na Sigi), prefina domača hrana, od 25-40 kn gablec s prilogom, kruhom, šalatom i džabe dostavom (mislim samo pon.-pet. dostava uopće).
dobra je jer je jednostavno dobra, ko doma i jer je dobiš fakat dost.
imaju sad po novom i "happy hour" pa radnim danom od 14 - 15.30 klopice (vjerojatno koje im do tad preostanu) spuštaju 5 do 10 kn dole cijenom. :thumb up:
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 19:50   #76
Već dugo naručujem od Gabreka,najčešće pizze,super su..isprobala sam dosta toga(zagrebački,bečki odrezak,vegeterijanski meni..to mi je super..dok im ćevapi nisu baš nešto..nekad znam iz Fianone na laništu naručiti pizzu..isto je dobra
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 20:22   #77
Quote:
tantric kaže: Pogledaj post
Ovom prilikom ne zelim nikoga posebno pohvaliti, ali moram upozoriti ljude na Catering Topeto gdje sam narucio 2 male pizze po cijeni od 27 i 30 kn mikroskopske velicine (i pizza iz studentske menze je veca). Te 2 pizze zajedno ne cine ni jednu veliku pizzu. Takoder, ne izdaju racune.
Bjezite glavom bez obzira i nikad, nikad nemojte nista naruciti tamo!!!!!!
Molim?! To ti je malo? Ja već duže vrijeme od njih dostavljam, i male i velike pizze i sasvim su pristojne veličine, a ja stvarno mogu puno pojesti. Topeto mi je definitivno najbolja dostava pizza. Jedno vrijeme sam naručivala iz Pizze Flekice, tamo su pizze puno manje. Tako da veliki plus za Topeto!
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 12:33   #78
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
bistro Cydonia iz Olibske 19 (kod škole u Rapskoj na Sigi), prefina domača hrana, od 25-40 kn gablec s prilogom, kruhom, šalatom i džabe dostavom (mislim samo pon.-pet. dostava uopće).
dobra je jer je jednostavno dobra, ko doma i jer je dobiš fakat dost.
imaju sad po novom i "happy hour" pa radnim danom od 14 - 15.30 klopice (vjerojatno koje im do tad preostanu) spuštaju 5 do 10 kn dole cijenom. :thumb up:
A gdje vidjeti njihovu ponudu, osim kod njih? Posto mi vise odgovara opcija dostave..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:00   #79
e ne može, nema weba, na majl samo i to uski krug oko lokala, one firme na radničkoj kod RBA i Mercksa recimo da, al dalje u grad-ne.
majl imam na jobu.
gazda zagi to onak radi sebi za dušu inače (velki simpa lik s oćalama i pregačom, nemreš ga fulat tamo, ko i njegov glas i specifičan smisao za zajebanciju sa stalnim/starim gostima ), sam kuha...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:08   #80
A gledao sam lokaciju, ovak bi na prvu rekao da valjda do zavrtnice dostavljaju..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.