Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2012., 13:49   #81
Quote:
DearP kaže: Pogledaj post
Napisala sam da se u 90% slučajeva javljaju znatne razlike u stavovima.
Istina, nisam dovoljno pažljivo čitao. Ustvari, ono što si bila napisala ima glavu i rep.

Quote:
DearP kaže: Pogledaj post
Svakako ne ostaju u mojim očima ''bijedni''.
Bilo bi žalosno da ostaju. A i tebe bi p(r)okazalo plitkom i truda i vremena nevrijednom osobom.
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 14:27   #82
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Nitko ne govori da treba zanemariti fizički izgled. What ex anais said:


Ne zvuči nimalo klišejasto. Meni je to jedno zrelo razmišljanje osobe koja nije površna.




Nisi jedina.

Sve krenem pisati odgovore i onda pročitam što si ti napisala i ne da mi se ponavljati.

zapravo to što je ex anais rekla znači uprao zaljubit se u nečiju osobnost i karakter, odnosno da ti je netko prvo drag i simpatičan i da se samo na temelju toga zaljubiš u tu osobu (ako se to uopće može nazvat zaljubljenost)
voljela bih da imam tu sposobnost ali jbg

moguće da to ima veze sa strahom od vezanja ali meni to nekako zvuči kao opravdanje da ne bi birali osobu samo na temelju izgleda, jer onda jbg ovi ružni nemaju apsolutno nikakvih sansi
candybar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:13   #83
ma svatko je sposoban voljeti svatko se moze zaljubiti sve je to u nasim glavama i mi baratamo sami sa nasim zivotom i mi sami odlucujemo sto cemo uradit a ne govorit da se ne mogu zaljubiti itd itd itd... to su samo gluposti... svi smo mi od krvi i mesa... a ako tako velis da neces biti sretna sve negativno sorry moram ti rec onda ce tako i biti.. prestani si to govorit i odjednom ces vidit promjene.... svatko je umoran od zivota.. nije da te obeshrabrujem ali to je ponata svega moras se znat borit sa svim tim mogucim sranjima u zivotu i trebas ojacat.. znam po sebi jer i ja ucim na tome.. i meni je dosta svega dosta zivota najlakse je rec odustat cu... za moj pojam ta rijec mi je debilna.. pa super je to sto imas prijatelja neces ostat sama citav zivot kaj se toga tice.. i da kaj se tice zaljubljenosti nikad neznas.. mozda se vec sutra zaljubis u svog najboljeg prijatelja samo opusteno i da vidis!
mala_ :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 17:18   #84
Quote:
candybar kaže: Pogledaj post
ali meni to nekako zvuči kao opravdanje da ne bi birali osobu samo na temelju izgleda, jer onda jbg ovi ružni nemaju apsolutno nikakvih sansi
Imaš pravo. Ja se zaljubljujem da bih pridonijela općoj političkoj korektnosti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 18:20   #85
Quote:
candybar kaže: Pogledaj post
zapravo to što je ex anais rekla znači uprao zaljubit se u nečiju osobnost i karakter, odnosno da ti je netko prvo drag i simpatičan i da se samo na temelju toga zaljubiš u tu osobu (ako se to uopće može nazvat zaljubljenost)
voljela bih da imam tu sposobnost ali jbg
Nego u šta bi se ljudi trebali zaljubiti? Savršeno tijelo i divnu frizuru? Svašta.

Quote:
moguće da to ima veze sa strahom od vezanja ali meni to nekako zvuči kao opravdanje da ne bi birali osobu samo na temelju izgleda, jer onda jbg ovi ružni nemaju apsolutno nikakvih sansi
Hjoj.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 00:47   #86
hm, i meni se tako nešto događa, čak sam i pokrenula jednu sličnu temu tu na forumu. Meni taj period traje već 4 godine i nikako da se zaljubim. Ustvari, možda se i zaljubim malo, ali onda iz dana u dan sve manje i manje dok ne dođem na nulu.
Isto tako mogu spavati sa nekim duže vrijeme bez da se emotivno angažiram. Ne ponosim se time.
Nakon podosta razmišljanja o tome sam došla do zaključka da će se LJUBAV dogoditi kada naletimo na pravu osobu. Drugog objašnjenja nemam.
Drži se curo i kako kažu ''strpljen- spašen''
freestylerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 11:20   #87
i ja imam takav problem...neznam kako riješiti..nemam pojma...gdje su danas muškarci pitam se?...da mogu bit ja ja kad sam s njim ali i kad sam bez njega...veza u kojoj jesam me ne zadovoljava..pokušava prekinut i srezat i otpočetka..ne ide baš...a ne vidim nas zajedno..postalo je mučenje..
redrose3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 21:14   #88
..baš mi je drago da nas ima više.....imam 20 godina, nemam dečka već dvije godine..prije toga imala sam jednu vezu od 6 mj i jednu tzv vezu.....iako sam onda mislila da sam zaljubljena sad kad malo promislim nekako mi se čini da je to bila samo neka potreba za društvom...šta ja znam..i sad poslije nikago da se zaljubim, imam ovako usputne vezice al jednostavno još nisam upoznala nekoga za koga bi osjećala nešto više..ali u zadnje vrijeme me to počelo pomalo mučiti jer sve prijateljice imaju duge veze i ja se osjećam kao crna ovca pored njih...a da ne pričam o rodbini, susjedima, frizerki kad počnu piliti imaš dečka? pa kak nemaš? već bi ti bilo vrijeme... aaa... al nada umire posljednja..valjda postoji tamo negde netko i za mene....
plavuša777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 00:09   #89
Pokušavam shvatit, ali ne razumijem, što vas to točno muči?
ZeleniZ35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 01:28   #90
Mozda ipak nisi toliko vrijedna truda koliko mislis,da jesi,potrudio bi se netko da ti skine zvijezde,vjeruj mi.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 18:47   #91
to sam i ja mislio da ne mogu, nakon 10 godina se zaljubim po drugi put, al bas zaljubim...i jos onda dobijem odjeb ...bolje da se nisam ni zaljubio, jebes to i sad pati
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 16:06   #92
Svaki odnos izgleda jednako. Ovako nekako ide scenarij.

" *prvi i drugi tjedan
Ja i on se upoznajemo.
Svidi mi se.
Počinjemo izlaziti.
Oduševljena sam njime.
*treći i četvrti tjedan
Počinje me živcirati.
Svakim danom me razočara nečim novim, bilo stavom, bilo razmišljanjem, bilo postupkom.
Posljedično, fizički mi postaje neprivlačan.
Prekid (uvjetno rečeno jer uglavnom rijetko i dođe do veze).

Imam osjećaj da nisam sposobna voljeti. Da nikada neću naći nekog s kim ću moći biti sretna. Ili u koga ću se zapravo zaljubiti."

Ovo kao da sam ja pisala..tocno tako bude,ali svaki put. I kad god nadjem nekog ko mi je tako dobar, drag, odgovara mi ..nakon nekog vremena totalno prestanem bit zainteresirana, to se dogodi odjednom. To frustrira jer nakon prekida i taj decko bude povrijeđen ali i ja, zao mi bude, htjela sam da to bude super ali kad jednostavno to nije to,a i razocaram se jer sam mislila da ce ovaj put biti drugacije...
__________________
Two can keep a secret..if one of them is dead.
cave is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:17   #93
Pa jbg, ako ne ide, ne ide, ne možeš se sad natjerati da ti se svidi i nakon početnog oduševljenja.
Koliko puta sam poželila neki botun, like botun da mi se netko svidi, jer je realno bio dobar, ali nisam ništa osjećala prema njemu.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:24   #94
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Koliko puta sam poželila neki botun, like botun da mi se netko svidi, jer je realno bio dobar, ali nisam ništa osjećala prema njemu.
I ja. Često mi s desi da upoznam nekog tko je super "na papiru" i za kim bih po svim stavkama trebala biti luda, ali ništa
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:30   #95
Quote:
hlebinka kaže: Pogledaj post
I ja. Često mi s desi da upoznam nekog tko je super "na papiru" i za kim bih po svim stavkama trebala biti luda, ali ništa
Meni je trebalo dosta vremena da prihvatim kako nisam nešto zaljubljive prirode i kako mi treba vremena da se pokrenem i zagrijem.

A koliko puta sam se htjela kazniti jer se nisam zaljubljivala u prekokrasne muške pametne i zabavne primjerka s kojima sam se viđala

Znam da sam slavila kad sam se zaljubila nakon duže pauze, to mi je bio dokaz da nisam ipak neki potpuno izgubljen slučaj
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:43   #96
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
...
A koliko puta sam se htjela kazniti jer se nisam zaljubljivala u prekokrasne muške pametne i zabavne primjerka s kojima sam se viđala
...
Mene zanima kako bi ti sebe kaznila?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:51   #97
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako bi ti sebe kaznila?
Pa to se samo tako kaže
Iako sam se realno gledajući kažnjavala.
Osjećajem krivnje, dubokom analizom, ostajanjem u vezama gdje sam se više mrzila neo uživala. Štaš, ima bit da sam duboko poremećena
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:52   #98
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Znam da sam slavila kad sam se zaljubila nakon duže pauze, to mi je bio dokaz da nisam ipak neki potpuno izgubljen slučaj
I ja. Iako bi bolje bilo da nisam.


Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako bi ti sebe kaznila?
Prihvatila se moderature.
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 22:58   #99
Quote:
hlebinka kaže: Pogledaj post
Prihvatila se moderature.

Nema smisla skrivat poremećenost i sklonost mazohizmu, troši previše energije
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 00:14   #100
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa to se samo tako kaže
Iako sam se realno gledajući kažnjavala.
Osjećajem krivnje, dubokom analizom, ostajanjem u vezama gdje sam se više mrzila neo uživala. Štaš, ima bit da sam duboko poremećena
No dobro, to si prošla i ponešto naučila. To je prošlost.
Mene zanima što je tebi kazna u sadašnjem vremenu.

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post

Nema smisla skrivat poremećenost i sklonost mazohizmu, troši previše energije
I ja sam mod.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.