Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2012., 10:59   #201
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa dobro daj se odluči jel te takvi plaše ili te plaše oni koji ne vole te koje liče na djevojčice?
to sam rekla sasvim nevezano uz ove pizde
nije da je moja uvijek sasvim zdepilirana, više nekak varira ovisno o raspoloženju
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:01   #202
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nekog dlakava pica odvraća jer ga podsjeća na nemam pojma kaj, a netko ne voli skroz depiliranu jer mu djeluje infantilno i vi tu vidite problem?
Aj dobro.
dlake ne podsjecaju na nista posebno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:05   #203
Ne ako se preskoči predavanje o sekundarnim spolnim obilježjima u školi
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:38   #204
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
odrastao čovjek kojeg zdepilirana pizda odrasle žene automatski podsjeti na deset godišnju djevojčicu ima ozbiljnih problema
a daj ne kaki...

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
sve je to stvar ukusa, netko voli šumu, netko ne
Dobro jel ima ozbiljnih problema ili je stvar ukusa? I mene obrijana pica podsjeća na 'djetinjstvo'....

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
nema to veze djevojčicama i znakovima spolne zrelosti i ne znam koji sve ne pizdarijama
Ne, uopće, pogled na picu (bilo dlakavu ili obrijanu) podsjeća me na sve samo ne na seks, spolnost, zrelost u tom smislu i slično...

Kako volim ovakvo trvijaliziranje... zakaj onda ne hodate golih pica po gradu, a golih nogu hodate?


Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
pa velim jedna stvar je da ne voli zdepiliranu picu jer eto ne sviđa mu se, a sasvim je druga da ju ne voli jer ga svaki puta podsjeti na curicu iz četvrtog be
ja bi se zapitala koliko je pizda deset godišnjih curica u životu vidio i zašto


isuse, ljudi, daj se malo skulirajte...

više čovjek ne smije imati ni vlastiti ukus da ga se ne proglasi pedofilom..

pa možda baš ne voli skroz obrijanu picu jer ga podsjeća na klinke... i ne, to nije ništa bolesno ni perverzno jednostavno je OČITO.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:44   #205
a di si ti sad kseno zapizdila ?
sad baš ti banaliziraš i izvlačiš stvari iz konteksta

rekla sam da ako je stvar ukusa onda nema nužno veze sa pizdom curice iz četvrtog be
nego eto nekome možda estetski ljepše izgleda pošumljena pizda
isto kao što nekome estetski ljepše izgledaju dlakave ruke, ne nužno samo zbog toga što je to obilježje neke zrelosti

meni su recimo na muškarcima ljepši zdepilirani pazusi, čisto estetski, ružno mi je vidjeti kad frajer digne ruku u tramvaju a ono prašuma
i ni na koji način to ne povezujem sa nekim deset godišnjim dječakom kojemu još nisu počele rasti dlake ispod pazuha


jedna stvar je- stvar ukusa
a druga stvar je- povezivanje automatski s izgledom spolno nezrelog djeteta
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:45   #206
Ma elektric sve je to ok, ali pica s dlakama ili bez uz estetsku ima i još jednu dimenziju koja je sasvim normalna i prirodna i zbog nje muškarci nemaju nikakvih problema što je tako vide, nego je to jednostavno tako - prirodno.
Samo toliko.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:46   #207
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
zato sto gleda odaslu zenu i djeluje mu kao djevojcica

najozbiljnije, uplasio bi me takav muskarac
To je meni usporedba tipa 'joj, kad vidim da mi se muž poljubi s vlastitom majkom podjseća me na bolesno opsjednutog sina koji pati od majčinog kompleksa...

To što se nekome NE SVIĐA kad je pica skroz obrijana ne znači da je bolestan u glavi. Jednostavno ima takav ukus.
I bez obzira što je odrasla žena ispred njega, ima obrijanu picu koja izgleda kao pica kod djevojčica tako da je ta 'vizualna usporedba' sasvim na mjestu, nikakva boleština nije u pitanju. Jednako kao što ćeš za muškarca bez dlaka na nogama reći da izgleda poput dječaka ili gaya.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:47   #208
Sad si pak ti xeno krivo ubrala
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:48   #209
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
slažem se po ovom pitanju sa žuži
odrastao čovjek kojeg zdepilirana pizda odrasle žene automatski podsjeti na deset godišnju djevojčicu ima ozbiljnih problema
Zasto?
To ti je ko da velis da je imam problema jer me neobrijani tipovi asociraju na neurednost
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:49   #210
electric, ne izvlačim stvari iz konteksta nego se čudim da postoje ljudi koji zaista misle da su muškarci kojima je obrijana pica odbojna (jer ih podsjeća na golu dječju picu) zapravo bolesni perverznjaci.

Onak'...

gildo, kaj sam krivo ubrala?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:49   #211
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Jednako kao što ćeš za muškarca bez dlaka na nogama reći da izgleda poput dječaka ili gaya.
meni je prva asocijacija da se frajer bavi plivanjem

nisam znala da su obilježja gay muškaraca da si depiliraju noge
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:50   #212
@Xena
Pa to, ona nije rekla da imaju problema jer im se ne sviđa nego da imaju problema ako ih podsjeti na djevojčicu. A ja mislim da to nema veze i ne vidim zašto bi bilo problematično što ih je to podsjetilo na djevojčicu ako je dlakavost jedno od sekundarnih obilježja spola i simbolizira neku ajmo reći zrelost.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:52   #213
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
To je meni usporedba tipa 'joj, kad vidim da mi se muž poljubi s vlastitom majkom podjseća me na bolesno opsjednutog sina koji pati od majčinog kompleksa...

To što se nekome NE SVIĐA kad je pica skroz obrijana ne znači da je bolestan u glavi. Jednostavno ima takav ukus.
I bez obzira što je odrasla žena ispred njega, ima obrijanu picu koja izgleda kao pica kod djevojčica tako da je ta 'vizualna usporedba' sasvim na mjestu, nikakva boleština nije u pitanju. Jednako kao što ćeš za muškarca bez dlaka na nogama reći da izgleda poput dječaka ili gaya.
kako sam iznenadjena

ajde mi, molim te, citiraj post u kojem sam napisala da je onaj kojem se NE SVIDJA obrijana picka bolestan u glavu

sto se druge dvije usporedbe tice
ne slazem se... obrijana odrasla zena nikome, ali bas nikome, ne bi trebala djelovati kao djevojcica
isto kao sto niti muskarac s obrijanim nogama ne bi trebao djelovati kao djecak niti kao gej... odakle ti uopce takva asocijacija
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:54   #214
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
isto kao sto niti muskarac s obrijanim nogama ne bi trebao djelovati kao djecak niti kao gej... odakle ti uopce takva asocijacija
to se i ja pitam al majkemi

jebiga mene očito nedlakavost ne podsjeća nužno i automatski samo na spolnu nezrelost, dok je drugima to očito prva asocijacija


šta je onda s frajerima koji nemaju dlaka na prsima ?
a ima ih zbilja dosta koji jednostavno prirodno nisu pošumljeni na tom poprilično očitom djelu tijela
jesu oni isto onda automatski dječaci ili ?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:59   #215
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
kako sam iznenadjena

ajde mi, molim te, citiraj post u kojem sam napisala da je onaj kojem se NE SVIDJA obrijana picka bolestan u glavu

sto se druge dvije usporedbe tice
ne slazem se... obrijana odrasla zena nikome, ali bas nikome, ne bi trebala djelovati kao djevojcica
isto kao sto niti muskarac s obrijanim nogama ne bi trebao djelovati kao djecak niti kao gej... odakle ti uopce takva asocijacija
Ljudi imaju razne asocijacije na razne stvari
Uopce nije bitno dal ta asocijacija ima veze sa stvarnoscu, ali postoji
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:00   #216
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ne slazem se... obrijana odrasla zena nikome, ali bas nikome, ne bi trebala djelovati kao djevojcica
isto kao sto niti muskarac s obrijanim nogama ne bi trebao djelovati kao djecak niti kao gej... odakle ti uopce takva asocijacija
Ekskjuzemua što se očite stvari ne smiju reći naglas.... ja ne tvrdim da to JEST tako i da je svaka odrasla žena s obrijanom picom djevojčica, samo kažem da mi je sasvim normalno da nešto izgleda kako izgleda bez ovakvih bolesnih insinuacija da se radi o poremećenim osobama.

Po meni je to samo stvar ukusa i ničeg više.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:01   #217
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
šta je onda s frajerima koji nemaju dlaka na prsima ?
a ima ih zbilja dosta koji jednostavno prirodno nisu pošumljeni na tom poprilično očitom djelu tijela
jesu oni isto onda automatski dječaci ili ?
Koliko muškaraca koji nemaju dlake oko pimpeka znaš? A koliko da nemaju na prsima?
Ili znaš koju ženu kojoj nikad nisu izrasle dlake na pici?
Pa hebemu ta dlakavost je spolno obilježje, obavezno se događa sa zrelošću i ne znam zašto bi netko imao problema u glavi ako to s tim povezuje
Jednostavno im se ne sviđa jer ih podsjeća na klince, nezrelost ovo ono...napaljuje ih dlakava pica jer to povezuju sa zrelošću, seksom...
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:03   #218
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
to se i ja pitam al majkemi
jebiga mene očito nedlakavost ne podsjeća nužno i automatski samo na spolnu nezrelost, dok je drugima to očito prva asocijacija?
A biti gej znači biti spolno nezreo?

Jebe se meni tko se gdje depilira, ali da sam naišla na hetero frajere (koji nisu biciklisti ili profi plivači) koji si depiliraju noge - nisam. Na gejeve koji to rade učestalo - jesam.

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
šta je onda s frajerima koji nemaju dlaka na prsima ? a ima ih zbilja dosta koji jednostavno prirodno nisu pošumljeni na tom poprilično očitom djelu tijela
jesu oni isto onda automatski dječaci ili ?
Takiv golih ima koliko ti srce želi, nisu oni nikakva rijetkost. Zato ne vidim da bi ih se trebalo posebno etiketirati. To im je priroda dala, nisu se sami depilirali.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:07   #219
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Koliko muškaraca koji nemaju dlake oko pimpeka znaš? A koliko da nemaju na prsima?
Ili znaš koju ženu kojoj nikad nisu izrasle dlake na pici?
znam moju mamu
nije da ih nema uopće ali ja u životu nisam vidjela tu ženu da se ide depilirati, ima par plavih dlaka na nogama koje depilira jednom godišnje (ne znam ni sama zašto), bikini zonu nikad nit nije depilirala
prirodno je takva
veli da je i njena mama isto bila ekstremno ne-dlakava
ja nisam pokupila te gene


i znam muškarce koji depiliraju dlake oko pimpeka, i nimalo me to ne podsjeća na bečke dječake
oni sami vele da se bolje tako osjećaju pa neka im
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:08   #220
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post


Takiv golih ima koliko ti srce želi, nisu oni nikakva rijetkost. Zato ne vidim da bi ih se trebalo posebno etiketirati. To im je priroda dala, nisu se sami depilirali.
pa ako već pričamo o dlakama kao sekundarnim spolnim obilježjima
ili pričamo o sekundarnim spolnim obilježjima samo na spolovilima ?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.