Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 15:17   #21
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Što nije bilo da je ona druga crvena iz ENI trudna, pa se netko zajebao i provalio da je ljubavnica trudna?
Aha.iva mocibob iz eni je rodila prosli tjedan.tata nije milanovic nego vava iz laufera.

Milanoviceva nije trudna.
Ljudi ocito brkaju ivu i ivonu.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..

Zadnje uređivanje miseducata : 02.08.2014. at 15:25.
miseducata is offline  
Old 02.08.2014., 15:38   #22
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



kad čitam ove "nadahnjujuće poruke" osjećam se ko na tomconovom koncertu
kakve veze ima njena seksualna orijentacija s jebanjem majke? kog će to ona s tim zajebati?
zajebati? čisto iskrena želja da se ne pripadne mase koja bi je iznapadala,tj. više svim ostalima u takvoj situaciji, da ima isto puno onih koji ne bi.
skraćeno s "jebi mater svima", al eto objašnjenja ako je tako teško razumljivo.
s tomconovcima triba tomconovski, više smiješna država di se u 2014. svaka javna osoba boji otkrit, i to skroz razumljivo i opravdano. nebitno jel ovo točna priča.
parachutes is offline  
Old 02.08.2014., 15:43   #23
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
glasam da rozga izadje iz klozeta.
ljudi vole iskrenost,da vis kak bi joj naklada skocila,a jos da snimi neki spot u stilu sevkinog momenta sa zenom...jubito bi eksplodirao!
Mene ne bi čudilo da sada ova naša promišljanja pročita Tomica Petrović pa Seve u narednim mjesecima u intimnoj ispovijesti Gloriji izjavi kako je oduvijek bila vrlo zbunjena po pitanju svoje seksualnosti, ali da je zadnjih mjeseci otkrila kako je biseksualna. Mislim da je slučaj Marijane Čvrljak na koju su podsjetili dokaz kako ex-Yu cijeni iskrenost ako dolazi iz ustiju krhkih, uplakanih plavušica. Ne bi Rozgicu nitko razapeo. Štoviše, proširila bi publiku.
straw20 is offline  
Old 02.08.2014., 16:02   #24
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da će ta ko Georgina Radovana III. koja je trudna već pet godina i otac joj ne da rodit jer se nije udala
znači, može se...
aryna is offline  
Old 02.08.2014., 16:12   #25
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
znači, može se...
Pa...u kazališnoj predstavi, može
ball is offline  
Old 02.08.2014., 18:46   #26
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
zajebati? čisto iskrena želja da se ne pripadne mase koja bi je iznapadala,tj. više svim ostalima u takvoj situaciji, da ima isto puno onih koji ne bi.
skraćeno s "jebi mater svima", al eto objašnjenja ako je tako teško razumljivo.
s tomconovcima triba tomconovski, više smiješna država di se u 2014. svaka javna osoba boji otkrit, i to skroz razumljivo i opravdano. nebitno jel ovo točna priča.

Pakao- to su drugi. Neka si preduhitrila sve primitivce svojim vrlo naprednim upisom. Posebno "tomconovce" od kojih se ne moze disati, posebno na ovom topicu. Znaci- jebanje matere kao sprecavanje primitivluka. Jebanje matere "tomconovcima" kao borba za napredak i toleranciju.
Je li ti Mamic uzor, ili si Mamic? Zenski.
drvopija is offline  
Old 02.08.2014., 19:44   #27
Baš me zanima hoće li Rozga uopće ikada izaći iz "klozeta", ali iskreno, imam osjećaj da bi i njena publika i ostali to jako dobro prihvatili. Ženski dio publike bi slegnuo ramenima, muškarci bi se popalili, a i oni kojima nije predmet interesa sigurno bi malo guglali o njoj, LGBT zajednice i sva ta tolerantna scena bi je uzeli "pod svoje" (možda bi joj i Remi oprostila pjesmuljke) Zapravo, mislim da bi ona mogla profitirati od toga. Ako ništa drugo, više neće morati pričati o imaginarnom dečku.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 02.08.2014., 19:51   #28
Trač X-Izlazak iz klozeta
My Name Is... is offline  
Old 02.08.2014., 20:56   #29
Upravo mi je određena 75-godišnjakinja potvrdila da je Huljić četiri godine bio s Rozgom i sam je odgurao od sina i od Magazina "jer šta će sin gnječit šta je ćaća gnječija", a usto mi je i ispričala da je Božidarka Frajt posvojena od nekih Austrijanaca, a inače je dijete s Kozare, te osim Bojane Gregorić ima još sina iz prvog braka s nekim inženjerom koji je umro od malarije na poslovnom putu u Afriku.
Eurifesa is offline  
Old 02.08.2014., 21:29   #30
Pa to I nije neka tajna...u par sekundi gugl izbaci :

http://yugopapir.blogspot.ae/2013/05...-gregoric.html
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 02.08.2014., 21:40   #31
da, oduvijek se zna da je boža dijete s kozare.
posvojila ju je jedna zagrebačka obitelj kao jako malu, mislim dvogodišnjakinju.
da, bojana ima dosta starijeg (polu)brata.

i feso, čestitke za ovo jučer...
aryna is offline  
Old 02.08.2014., 21:47   #32
ja ne vjerujem za rozgicu da je gej uopće
NeverMoore is offline  
Old 02.08.2014., 21:57   #33
....
edit:


htjela sam nešto pitati, ali zanemarite, nekaj sam krivo skopčala.



hm, da, ipak mi nešto nije jasno.
kako se ono zove bojanin tata?

zar se ne zove boris? a gore na onom linku od happygoose ima neki stari članak gdje piše kako se božidarka udaje za pavela-pabla g. i stalno ga u članku zovu pavel!

ali to je za fesu da otkrije...

Zadnje uređivanje aryna : 02.08.2014. at 22:05.
aryna is offline  
Old 02.08.2014., 22:47   #34
Quote:
drvopija kaže: Pogledaj post

Pakao- to su drugi. Neka si preduhitrila sve primitivce svojim vrlo naprednim upisom. Posebno "tomconovce" od kojih se ne moze disati, posebno na ovom topicu. Znaci- jebanje matere kao sprecavanje primitivluka. Jebanje matere "tomconovcima" kao borba za napredak i toleranciju.
Je li ti Mamic uzor, ili si Mamic? Zenski.
majko isusova. ok, možda bi uglađena potpora u hr bila učinkovitija, pokazalo se.
hajde, trepni i suprotstavi se željkama, kaptolu i desničarskoj masi. i dalmatinskoj familiji. što je to, hajde. s h.
parachutes is offline  
Old 02.08.2014., 23:06   #35
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a osim toga, trudna je već 2 godine pa valjda može još malo izdržati.
a jah, nek još malo stisne

Quote:
i sad je jasno tko joj je ogadio muškarce.


Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
zajebati? čisto iskrena želja da se ne pripadne mase koja bi je iznapadala,
------------------
.... država di se u 2014. svaka javna osoba boji otkrit, i to skroz razumljivo i opravdano.
mislim da si omašila ceo fubal... i pdf
kiss me is offline  
Old 02.08.2014., 23:12   #36
baš sam šokirana o Rozgi.
ali eto mozaik se slaže.
netko je stavio ovu stranicu.
http://www.buro247.hr/dogadanja/gale...ru-kaptol.html
neću imenovati, ali jednu ženskicu od ovih privatno znam i da, lezbijka je.
andreazg is offline  
Old 02.08.2014., 23:36   #37
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
mislim da si omašila ceo fubal... i pdf
pdf definitivno, znam rekla i sama još u prvom postu. jednostavno mi bilo žaj. na krivom topicu..
parachutes is offline  
Old 02.08.2014., 23:37   #38
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Baš me zanima hoće li Rozga uopće ikada izaći iz "klozeta", ali iskreno, imam osjećaj da bi i njena publika i ostali to jako dobro prihvatili. Ženski dio publike bi slegnuo ramenima, muškarci bi se popalili, a i oni kojima nije predmet interesa sigurno bi malo guglali o njoj, LGBT zajednice i sva ta tolerantna scena bi je uzeli "pod svoje" (možda bi joj i Remi oprostila pjesmuljke) Zapravo, mislim da bi ona mogla profitirati od toga. Ako ništa drugo, više neće morati pričati o imaginarnom dečku.
Remi i Rozga- to bi valjalo! Romantika.. R&R protiv Seve. Glazbeno, naravno.
Je li i Remi lezbijka?
Quote:
parachutes kaže: Pogledaj post
majko isusova. ok, možda bi uglađena potpora u hr bila učinkovitija, pokazalo se.
hajde, trepni i suprotstavi se željkama, kaptolu i desničarskoj masi. i dalmatinskoj familiji. što je to, hajde. s h.
Ako sam ja saznao da je lezbijka, onda svi nabrojani znaju. Zasto bi Kaptol imao ista protiv? Sumnjam da bi casne sestre dopustile napad na Rozgu.
Desnicari bi korisno koristili desnicu…
Dalmatinska porodica bi volila svoje dite. Hvalili bi se najlipsom lezbijkom na svitu.
Jedino bi mozda pokoja baba strasila svjetlopute curice kako ce bit Rozga kad narastu.
drvopija is offline  
Old 02.08.2014., 23:39   #39
Quote:
andreazg kaže: Pogledaj post
baš sam šokirana o Rozgi.
ali eto mozaik se slaže.
netko je stavio ovu stranicu.
http://www.buro247.hr/dogadanja/gale...ru-kaptol.html
neću imenovati, ali jednu ženskicu od ovih privatno znam i da, lezbijka je.
što je s obrazima ove karamarkovice? i nju je dohvatio neki "estetski" kirurg
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Old 02.08.2014., 23:41   #40
Quote:
drvopija kaže: Pogledaj post
Remi i Rozga- to bi valjalo! Romantika.. R&R protiv Seve. Glazbeno, naravno.
Je li i Remi lezbijka?


Ako sam ja saznao da je lezbijka, onda svi nabrojani znaju. Zasto bi Kaptol imao ista protiv? Sumjan da bi casne sestre dopustile napad na Rozgu.
Desnicari bi korisno koristili desnicu…
Dalmatinska porodica bi volila svoje dite. Hvalili bi se najlipsom lezbijkom na svitu.
Jedino bi mozda pokoja baba strasila svjetlopute curice kako ce bit Rozga kad narastu.
ajde mislit ću da se zajebavaš i trolaš
parachutes is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.