Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2015., 13:56   #1
Prevare s operaterima(vip, bosna i neki komi operater)? pomoć!

Evo sad bas pricam s kolegom pa da mu pomognem ako mogu! nazvao ga neki broj iz bosne (387 655 350 88) i on se nije javio i sad mu dode od vipa obavijest da dv racun, otisao u vip i trazio ispis brojeva. dali mu ovaj broj iz bosne da je pricao s njim pola sata( a nije se javio!! ) i da je zvao 18 puta ovaj broj 88213350055 (naravno da nije) i da oni ne mogu nista dok se ne zali na racun koji ce mu doc!

Dok su ga zvali nalazio se trenutno u Belgiji 12.11. i naravno sad je lud jer ima trajni nalog i skinut ce mu s racuna 4 soma i vise, a onda pitanje jel ce mu priznat zalbu jer po njihovom ispisu sve stima!

Jel imao tko takvo iskustvo da mi moze dat neki savjet!
Hvala
__________________
Trebate Website?
Mehanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 15:06   #2
meni se to čini kao da je kolega pokupio neki virus na mobitel. za savjete s pravne strane bi se možda prije trebao obratiti na pdf pravo, ne ovdje.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 16:00   #3
na koji nacin bi virus uspostavio poziv putem mobitela?! malo mi je to ipak nepojmljivo
__________________
Trebate Website?
Mehanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 18:43   #4
Instalira aplikaciju i kod instalacije joj dopusti pristup telefonu.

Slažem se da pogleda(š) na pravo- mislim da je bilo ono da su kunolovac ili tako nešto sličnog tužili jer je po ispisu bilo kao da su ljudi zvali u jako kratkom vremenu jako puno puta.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 04:58   #5
Pa ti instaliraj sve i svasta na nerootani mob bez da prethodno pogledas permissionse... Totalni lol je neki calculator iz Storea, trazi permission za directly call phone numbers, edit/read/receive/send SMS i full network access. A nema addse, go figure... I ljudi instaliraju, why not.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.