Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 15:56   #1261
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
si siguran?


moguće, ipak je dvorana udaljena 100m od republike srpske, a na veliko se preko reklamira njegov perfomans u SB.
ma lako za te što će sad doći i napuniti dvoranu; oni će kad završi koncert i otići natrag odakle su došli.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 19:58   #1262
Punit će oni moj da ne kažem šta, ništa od pevanja neće biti.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 21:40   #1263
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Punit će oni moj da ne kažem šta, ništa od pevanja neće biti.
Ti si definitivno isfrustrirana osoba u svakom pogledu.. Tebi smetaju hrvatski branitelji, hrvatski generali, Balašević, vrapci, komarci..itd... Ne znam čemu toliki skepticizam u tebi, vjerovatno traume iz djetinjstva ili kronični nedostatak pažnje, nebitno..
Jako te žalim, i isto tako te žalim kad budeš pročitao kako su se karte rasprodale u par sati kad budu puštenu u prodaju..
To što smo samo 100 metara od Bosne nema nikakav utjecaj na punu dvoranu, jer Đole je napunio i pulsku arenu, i tri dana zaredom u Opatiji, i zagrebačku arenu, Dom sportova, uopće gdje god se pojavio još nijednom nisam čuo da je bilo slabo posjećeno..

Činjenica da je Đole jedan od rijetko kvalitetnih umjetnika sa ovih prostora, jedini je razlog zašto će dvorana biti puna.. Ali nekome tko sluša Brenu je to teško objasniti.. Jel tako da me ne kužiš?
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.04.2011., 23:23   #1264
U2dva slažem se s tobom, nije naš grad tako zaostao kao što homo misli
__________________
Živi i pusti druge da žive.
Frikalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 21:36   #1265
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Ti si definitivno isfrustrirana osoba u svakom pogledu.. Tebi smetaju hrvatski branitelji, hrvatski generali, Balašević, vrapci, komarci..itd... Ne znam čemu toliki skepticizam u tebi, vjerovatno traume iz djetinjstva ili kronični nedostatak pažnje, nebitno..
Jako te žalim, i isto tako te žalim kad budeš pročitao kako su se karte rasprodale u par sati kad budu puštenu u prodaju..
To što smo samo 100 metara od Bosne nema nikakav utjecaj na punu dvoranu, jer Đole je napunio i pulsku arenu, i tri dana zaredom u Opatiji, i zagrebačku arenu, Dom sportova, uopće gdje god se pojavio još nijednom nisam čuo da je bilo slabo posjećeno..

Činjenica da je Đole jedan od rijetko kvalitetnih umjetnika sa ovih prostora, jedini je razlog zašto će dvorana biti puna.. Ali nekome tko sluša Brenu je to teško objasniti.. Jel tako da me ne kužiš?

s kim se ti svađaš?

nemoj da ti dam dve pleske iza uha
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.04.2011., 14:06   #1266
ja sam iz sl.broda isto
MR.ELECTRIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:23   #1267
SLAVONSKI BROD- bilijar ili ti ga biljar!??

gdje se u Sl.Brodu moze rekreacijski odigrati biljar? da li postoji negdje sala za biljar da se moze platiti sat vremena i igrati? ako nema molim vas mjesta gdje ima stol (kafici,birtije.rupcage i sl....)

i ako znate jel ima negdje veliki stol za biljar, onaj "pravi" (da nije ono kirvajsko malo govance sto inace bude po kaficima)!?

sve u svemu trebala bi mi bilo kakva informacija u vezi biljara u Slavonskom Brodu!!

unaprijed hvalaaaaa.....


pozzzz
kbrkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 18:50   #1268
U Elitu se naplacuje po satu, a puno je birtija gdje imas obicni stol.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 20:58   #1269
Brođani, recite mi neke kafiće, klubove gdje je najbolje izaći za vikend.... Unaprijed hvala
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:29   #1270
Derby, Rupa, Alfa, Navigator.
Boa (tamo su tamburice)

Sve ostalo su cajke.
jojachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:48   #1271
Quote:
jojachica kaže: Pogledaj post
Derby, Rupa, Alfa, Navigator.
Boa (tamo su tamburice)

Sve ostalo su cajke.
Zar je stvarno tako strasno?

Mislim, kad dodem ne izlazim bas nesto po bircevima....
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:02   #1272
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Zar je stvarno tako strasno?

Mislim, kad dodem ne izlazim bas nesto po bircevima....
da, jako je strašno.

nekada je i u alter egu bila odlična atmosfera, strana muzika, ali sad također balkanizam.

za stranu muziku, gdje su šminkeri, idi u vaginator. ako hoćeš rock i srednjoškolke, idi u derby ili u rupu. također, šminkerski techno nastrojeni je i alfa.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 00:18   #1273
Ev jedna stvar koja mi se ne sviđa u Brodu, to što su sva događanja strpali u 2 mjeseca i onda ništa.
U svijetu bajki Ivane Brlić-Mažuranić u 4. mjesecu, Motorijada, Norijada, Dan Grada, Flamma fest, Flora fest 5. mjesec i onda tišina sve do 8. mjeseca kada je Poloj open-air i to je to.
Strašno.
d-horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 18:20   #1274
danas vidjeh plakat, dolazi ovaj mjesec željko pervan, imat će stand up nastup. mislim da to vrijedi pogledat. karte se mogu nabavit u kafiću "gem".
varvaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 18:29   #1275
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
da, jako je strašno.

nekada je i u alter egu bila odlična atmosfera, strana muzika, ali sad također balkanizam.

za stranu muziku, gdje su šminkeri, idi u vaginator. ako hoćeš rock i srednjoškolke, idi u derby ili u rupu. također, šminkerski techno nastrojeni je i alfa.
nažalost, imam dojam da je stanje što se tiče noćnog života trenutno možda najlošije otkad izlazim. ne tako davno bilo je dobro u "rupi", u "tnt"-u, čak i u "iguani". trenutno su mi jedine svijetle točka "boa" (tamburaši) i "gem" (živa rock svirka) gdje je atmosfera skoro uvijek na nivou.
varvaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 21:31   #1276
Quote:
jojachica kaže: Pogledaj post
Derby, Rupa, Alfa, Navigator.
Boa (tamo su tamburice)

Sve ostalo su cajke.
ja bih dodao i mojster, ako ne sluša cajke. netko je dolje spomenuo i gem.

i boa u principu tamburicu ima samo subotom, a u pauzama halid, jelena rozga i slično. ostatak tjedna je običan kafić.
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
da, jako je strašno.

nekada je i u alter egu bila odlična atmosfera, strana muzika, ali sad također balkanizam.

za stranu muziku, gdje su šminkeri, idi u vaginator. ako hoćeš rock i srednjoškolke, idi u derby ili u rupu. također, šminkerski techno nastrojeni je i alfa.
ne diraj mi

ma alter ego nije problem, samo što sam se osjećao među onim šminkerima ko da sam s njive došao
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 21:38   #1277
zato trebate ic na cajke

kod kuce slusajte pitbula i akona
dominium is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 21:54   #1278
Brod je ko selo,sve se u njemu zna,svako svakog. Koma,nikad se ništa ne dešava osim jednom godišnje što bude motorijada. Tad je Brod atrakcija. Nema nikakvi događanja
ancica21sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 13:40   #1279
ja u brodu ne znam nikog i mene ne zna nitko

malo pretjerana izjava, ali gledam ostatak trenutne ekipe, iako nisu pretjerano društveni znaju se sa 10ak puta više ljudi, a netko se iznenadi kad u Brodu čuje odakle sam. zna cijelo selo, al mene nikad ni čuo ni vidio


nego, ima li tko kakav novi info o coloseumu kruže priče da se stvar pomakla s mrtve točke
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 18:53   #1280
Quote:
d-horse kaže: Pogledaj post
Ev jedna stvar koja mi se ne sviđa u Brodu, to što su sva događanja strpali u 2 mjeseca i onda ništa.
U svijetu bajki Ivane Brlić-Mažuranić u 4. mjesecu, Motorijada, Norijada, Dan Grada, Flamma fest, Flora fest 5. mjesec i onda tišina sve do 8. mjeseca kada je Poloj open-air i to je to.
Strašno.
pa,idi u 6.mj na more i vrati se u 8. i nema šanse da išta propustiš
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...

Zadnje uređivanje hoja : 15.05.2011. at 19:01.
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.