Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 11:41   #41
Gledala sam neki dokumentarac o Nostradamusu i proročanstvima, i bilo je rečeno da će se na Istoku pojaviti antikrist, jako zgodan tip, i da će nam svima biti razumljivo ono što će govoriti (neće biti jezičnih barijera).
Za sada nisam vidla nikakvog zgodnog istočnjaka, što znači da još nema potrebe za panikom. A kad se, i ako se taj adonis pojavi, bit će drž gaće.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 12:09   #42
Quote:
arna kaže:
Gledala sam neki dokumentarac o Nostradamusu i proročanstvima, i bilo je rečeno da će se na Istoku pojaviti antikrist, jako zgodan tip, i da će nam svima biti razumljivo ono što će govoriti (neće biti jezičnih barijera).
Za sada nisam vidla nikakvog zgodnog istočnjaka, što znači da još nema potrebe za panikom. A kad se, i ako se taj adonis pojavi, bit će drž gaće.
Isto tako je rečeno da ga žene neće zanimati.

Neće se još otkriti, tek poslije 2012.

Trebaš znati da smo još dovoljno spiritualno jaki da se ne usudi pojaviti. A još je i mlad.

No nakon 2012. kad će svjetska spiritualna elita zavibrirati u više nebo, neće ga više ništa priječiti.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 12:55   #43
struuuuuh me je
__________________
cute but psycho... things even out
martie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 14:14   #44
Quote:
martie kaže:
struuuuuh me je
Neka te ne bude strah. Vjeruj u Boga i Krista i straha nema.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 15:10   #45
Quote:
MoW kaže:
Neka te ne bude strah. Vjeruj u Boga i Krista i straha nema.
Jednostavnije je ukloniti strah ako ne vjeruješ ni u krščanske tvrdnje (da ne kažem izmišljotine, ali iz pristojnosti neću) ni u mističnost 2012.-e godine.
Tako je radim i nemam straha.
It's simple and it works!

Još kao bonus se javlja opcija da se možeš smijati onima koji vjeruju u to što sam nabrojio.
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 15:15   #46
Quote:
MoW kaže:
No nakon 2012. kad će svjetska spiritualna elita zavibrirati u više nebo, neće ga više ništa priječiti.

Vidim da pišeš krajnje upućeno, pa reci, što će biti s duhovno neosvještenim ljudima koji će ostati na Zemlji, ako uopće netko ostane kad spiritualna elita zgiba? Pretpostavljam da će ta elita praskovito zavibrirati u više nebo . I još samo pojasni tko spada u tu elitu?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 15:18   #47
Quote:
arna kaže:
Gledala sam neki dokumentarac o Nostradamusu i proročanstvima, i bilo je rečeno da će se na Istoku pojaviti antikrist, jako zgodan tip, i da će nam svima biti razumljivo ono što će govoriti (neće biti jezičnih barijera).
Za sada nisam vidla nikakvog zgodnog istočnjaka, što znači da još nema potrebe za panikom. A kad se, i ako se taj adonis pojavi, bit će drž gaće.
Quote:
MoW kaže:
Isto tako je rečeno da ga žene neće zanimati.

Neće se još otkriti, tek poslije 2012.

Trebaš znati da smo još dovoljno spiritualno jaki da se ne usudi pojaviti. A još je i mlad.

No nakon 2012. kad će svjetska spiritualna elita zavibrirati u više nebo, neće ga više ništa priječiti.



Na temelju čega smatrate da je istina da će se to sve dogoditi?
__________________
Potpis izbrisan otprilike 13. ili 14. 02. 2007. @!#&%#$!!! [Insert ASCII art here]
Fraktalno povrće!
Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 16:01   #48
Quote:
arna kaže:
Vidim da pišeš krajnje upućeno, pa reci, što će biti s duhovno neosvještenim ljudima koji će ostati na Zemlji, ako uopće netko ostane kad spiritualna elita zgiba? Pretpostavljam da će ta elita praskovito zavibrirati u više nebo . I još samo pojasni tko spada u tu elitu?
...(3) Pjevali su pjesmu novu pred prijestoljem i pred četiri bića i pred starješinama. Nitko ne mogaše naučiti te pjesme doli one sto četrdeset i četiri tisuće - otkupljeni sa zemlje. (4) Ti se ne okaljaše sa ženama, djevci su! Oni prate Jaganjca kamo god pođe. Otkupljeni su od ljudi kao prvine Bogu i Jaganjcu; (5) na ustima se njihovim laž ne nađe, neporočni su.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 16:57   #49
Quote:
delija kaže:
...(3) Pjevali su pjesmu novu pred prijestoljem i pred četiri bića i pred starješinama. Nitko ne mogaše naučiti te pjesme doli one sto četrdeset i četiri tisuće - otkupljeni sa zemlje. (4) Ti se ne okaljaše sa ženama, djevci su! Oni prate Jaganjca kamo god pođe. Otkupljeni su od ljudi kao prvine Bogu i Jaganjcu; (5) na ustima se njihovim laž ne nađe, neporočni su.
Hvala na pomoći.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:06   #50
Quote:
Daniels kaže:
Na temelju čega smatrate da je istina da će se to sve dogoditi?
zar netko smatra da ce se to uistinu dogoditi???
Evo ja cu vam reci jedino stoposto sigurno prorocanstvo:NAKON 2012 DOLAZI 2013 godina In your face NOstradamus

BTW Koje je Nostradamus bio vjere,ako je i vjerovao???
__________________
Ljudska je mašta bezgranična i najbolje funkcionira kad nije ograničena slikom i zvukom.
Hawking is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:20   #51
Quote:
arna kaže:
Vidim da pišeš krajnje upućeno, pa reci, što će biti s duhovno neosvještenim ljudima koji će ostati na Zemlji, ako uopće netko ostane kad spiritualna elita zgiba? Pretpostavljam da će ta elita praskovito zavibrirati u više nebo . I još samo pojasni tko spada u tu elitu?
Duhovno neosvješteni ljudi će postepeno tonuti u materijalistički kaos kojemu će predvodnik biti Antikrist.
Postepeno, kroz više godina, proces bi bio ovakav:
Nakon što se Antikrist obznani svijetu, zajedno će s nekim od svjetskih religijskih figura tražiti posvemašnje odvajanje religije i države. Neće biti javnih molitvi, molitvi u školama, a svaki javni religiozni nastup će biti zabranjen. Iz ustava svake države bit će isključen pojam Boga, u vjenčanjima se neće smjeti spominjati Božje ime, itd.
Sve religijske knjige će se smjeti nositi jedino sakrivene, svi križevi se neće smjeti javno nositi...
Izrael će ovog tipa zavoljeti kao novog Mesiju te s njim osnivaju novu svjetsku vladu. Obnavlja se hram u Jeruzalemu.
Na ekonomskom planu dolazi do snažnog porasta ekonomije u trajanju od petnaestak godina. Novi poredak će naglašavati da su milijuni ljudi bili brutalno ubijani u religijskim ratovi i da je nužna nova, ujedinjena svjetska religija.
Na to će se poznate religije pobuniti. Ponajviše Muslimani, koji će sravniti Rim nuklearnim oružjem.Ovi sukobi će dovesti konačno da pada ekonomije i trećeg svjetskog rata.
Itd....... Nemam ti sve vremena objašnjavati.

Neosvješteni ljudi će ostati ovdje i to sve proživljavati. Na kraju će svima biti suđeno, svakome prema njegovim zaslugama, uključujući i onim 144 000 pravednika.

Nije sigurno hoće li biti praskovito uznešenje 144 000 ili ne. Vjerojatno se o tome neće niti znati (jedan koji je sigurno objavio svoj skori odlazak je i Sai Baba).
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:28   #52
Quote:
Daniels kaže:
Na temelju čega smatrate da je istina da će se to sve dogoditi?
Na temelju više knjige koje sam pročitao kao i na temelju kalendara starih civilizacija, vjerovanja američkih indijanaca, povijesti ljudi, divova i nefila, vrlo rijetkoj astrološkoj pojavi poravnanja Sunca, galaktičke crne rupe i Zemlje na pravcu točno u zimskom solsticiju 21.12.2012.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:29   #53
Quote:
MoW kaže:
Neosvješteni ljudi će ostati ovdje i to sve proživljavati. Na kraju će svima biti suđeno, svakome prema njegovim zaslugama, uključujući i onim 144 000 pravednika.

Nije sigurno hoće li biti praskovito uznešenje 144 000 ili ne. Vjerojatno se o tome neće niti znati (jedan koji je sigurno objavio svoj skori odlazak je i Sai Baba).
Na kraju će svima biti suđeno, svakome prema njegovim zaslugama-stvarno,pa to znam iz Biblije,ne treba mi to Nostradamus reci


Nije sigurno hoće li biti praskovito uznešenje 144 000 ili ne-sto je praskovito uznesenje,a ako se o tome nece ni znati,kakvo je to onda uznesenje???POJASNI AKO MOZES...
__________________
Ljudska je mašta bezgranična i najbolje funkcionira kad nije ograničena slikom i zvukom.
Hawking is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:39   #54
Quote:
Daniels kaže:
Jednostavnije je ukloniti strah ako ne vjeruješ ni u krščanske tvrdnje (da ne kažem izmišljotine, ali iz pristojnosti neću) ni u mističnost 2012.-e godine.
Tako je radim i nemam straha.
It's simple and it works!

Još kao bonus se javlja opcija da se možeš smijati onima koji vjeruju u to što sam nabrojio.
ide mi na živce što se svi nekako boje dirnuti u kršćanske tvrdnje. kao, sve možeš dirati, ali njihove dogme ne. svugdje je tako. baš me to ljuti. A ima se što dirnuti, brdo dogme.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:42   #55
Quote:
Hawking kaže:
Na kraju će svima biti suđeno, svakome prema njegovim zaslugama-stvarno,pa to znam iz Biblije,ne treba mi to Nostradamus reci


Nije sigurno hoće li biti praskovito uznešenje 144 000 ili ne-sto je praskovito uznesenje,a ako se o tome nece ni znati,kakvo je to onda uznesenje???POJASNI AKO MOZES...
Praskovito - nešto što dolazi uz prasak, dakle čujno. Vjerojatno i vidljivo.

Ovdje se misli na doslovno uzašašće tih osoba u viša nebesa. Mislim da je svijest tih ljudi isuviše visoka da bi to javno naglašavali.
Jednostavno, preći će u drugi oblik postojanja, a otići će s materijalnim tijelom, kao Isus.
Svi osim njihovih najbližih suradnika (osim onih koji su sami) neće biti s tim upoznati.
Shvati da je 144000 znači da će to u Hrvatskoj biti stotinjak osoba.
To neće biti primjetno.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 17:44   #56
Quote:
Endimion17 kaže:
ide mi na živce što se svi nekako boje dirnuti u kršćanske tvrdnje. kao, sve možeš dirati, ali njihove dogme ne. svugdje je tako. baš me to ljuti. A ima se što dirnuti, brdo dogme.
Jesi li se ikad zapitao zašto je tome tako? Očito postoji tome razlog.
Možda se boje da će nešto biti time uznemireno?
Ako se ti ne bojiš, samo izvoli. I would stay away, if I were you.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:20   #57
...evo ja malo po internetu i naletim na temu o Nostradamusu na religiji...i kažem,super,jer me ta tema okupirala jedno vrijeme u mladosti;eto pa da vidim što se sada priiča...počela ja čitati i vidila da tu nema puno rada od Nostradamusa...
...ali našla ja i ovdije istu temu...počela ja čitati,krenulo dobro....kad ono...
opet religija...
...i *ebiga ga sad...
alisax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:32   #58
Quote:
MoW kaže:
Jesi li se ikad zapitao zašto je tome tako? Očito postoji tome razlog.
Možda se boje da će nešto biti time uznemireno?
Ako se ti ne bojiš, samo izvoli. I would stay away, if I were you.
je, zapitao sam se, i vidim razlog u tome što je to danas najmoćnija religija.
povezana je s bogatim zemljama, gdje nitko ne želi nikoga povrijediti da se ne bi netko osvećivao, ovo, ono. u načelu, ljudi se boje stigme.

što bi točno bilo uznemireno time što netko kaže da je djevičanstvo unatoč začeću i rođenju djeteta nemoguće?
mistificiranje djevičanstva je nerealno. žena ima himen, žena nema himen. big deal. može žena biti kurva na puno načina, a da joj himen ostane čitav. neću sad nabrajati.
djevičanstvo nema veze s čednosti.

i što bi me to trebalo opomenuti? munja? to je nekakva prijetnja?

Kršćanstvo, a posebno rimokatolička religija, ima strašno puno dogmi, i što je najgore, gleda drugim religijama sve kroz sito i doslovno se ruga, na fini način kroz ekumenske naočale.

intimna vjera je stvar pojedinca, dok je masivna vjera pokretana strahom. to je jednostavno tako. jer nemaš dvoje ljudi koji misle isto, a kamoli milijune.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:46   #59
Quote:
Endimion17 kaže:
je, zapitao sam se, i vidim razlog u tome što je to danas najmoćnija religija.
povezana je s bogatim zemljama, gdje nitko ne želi nikoga povrijediti da se ne bi netko osvećivao, ovo, ono. u načelu, ljudi se boje stigme.
Ne, ljudi znaju da to ne bi bilo dobro za njih. To znaju intuitivno, to im nitko ne mora nametati.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:52   #60
Quote:
MoW kaže:
.

Nije sigurno hoće li biti praskovito uznešenje 144 000 ili ne. Vjerojatno se o tome neće niti znati (jedan koji je sigurno objavio svoj skori odlazak je i Sai Baba).
da, baba je objavio svoj odlazak ali je objavio i svoje ponovno utjelovljenje u prema babi (koji sliči isusu).kako to tumačiš s obzirom na ovaj "tvoj" scenario,a osim toga on je baš taj koji uči o jedinstvu svih religija.
a i ovaj odlazak s materijalnim tijelom,kako to misle izvesti?
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.