Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2012., 12:40   #2501
LJudi dva pitanja

1. MOže li se AP preko dana?

2. Kako da se vratim u tijelo ? ( mislim jel postoji neki pokret koji moram napravit il se vratim sam)
__________________
UZet ću ti mjeru ja
pollq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 13:26   #2502
Quote:
pollq kaže: Pogledaj post
LJudi dva pitanja

1. MOže li se AP preko dana?

2. Kako da se vratim u tijelo ? ( mislim jel postoji neki pokret koji moram napravit il se vratim sam)
1. A zašto se ne bi moglo?

2. S obzirom da se u astralu automatski manifestira sve što pomisliš, samo pomisli na svoje fizičko tijelo i samo će te povući nazad.
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 15:32   #2503
Još pitanja
1. MOže li mi strani entitet upast u tijelo ?
2.Trebam li stvarati onaj neki balon oko tijela ili sebe ili me štiti moj duhovni vođa?
__________________
UZet ću ti mjeru ja
pollq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 17:37   #2504
Da, strani entitet ti može ući u tijelo, isto kao što bi se i ti mogao nakratko naći u tuđem tijelu, na nepoznatom mjestu i u nepoznatoj okolini.
Od ovog prvog bi te trebao zaštiti taj balon, a čula sam da i molitva pomogne ako budeš imao nekih problema.
U svakom slučaju, čim se izdvojiš iz tijela, formiraj taj ljubičasti/plavi balon oko sebe, raširi ga što dalje možeš i - piči u akciju!
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 21:53   #2505
Quote:
Astralica kaže: Pogledaj post
Da, strani entitet ti može ući u tijelo, isto kao što bi se i ti mogao nakratko naći u tuđem tijelu, na nepoznatom mjestu i u nepoznatoj okolini.
Od ovog prvog bi te trebao zaštiti taj balon, a čula sam da i molitva pomogne ako budeš imao nekih problema.
U svakom slučaju, čim se izdvojiš iz tijela, formiraj taj ljubičasti/plavi balon oko sebe, raširi ga što dalje možeš i - piči u akciju!
čekaj balon radim samo oko fizičkog tijela ili i oko astralnog?
Još jedno pitanje je kako se boriš protiv entiteta (prebiješ ga?)?


Imaš li kako štivo da preporučiš da te nje gnjavim svojom radoznalošću?
__________________
UZet ću ti mjeru ja
pollq is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 00:11   #2506
Balon radiš oko astralnog tijela jer ti se svijest nalazi u njemu, nemaš utjecaja na fizičko tijelo dok si u astralu.

Astral je mjesto gdje se sve što ti zamisliš odmah ostvaruje, kako mjesta na koja bi želio ići, tako i bića s kojima ćeš se susresti. To znači da se i s entitetima boriš na koji god ti način želiš. Ako ti treba puška, zamisli si pušku, ako ćeš ga ubiti šamaranjem, slobodno i to učini. Oni su samo plod tvojih misli, tj. manifestacija tvojih strahova i negativnih emocija. Možeš ga otjerati od sebe samo na način da ga se prestaneš bojati. Kad ga ignoriraš, nisi mu zanimljivo društvo, on će otići potražiti drugo.

I da, obavezno pročitaj: http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=31734

Preporučam to svima koji se tek upoznaju s astralom, ovo je savršen vodič.
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 11:58   #2507
Quote:
Astralica kaže: Pogledaj post
Balon radiš oko astralnog tijela jer ti se svijest nalazi u njemu, nemaš utjecaja na fizičko tijelo dok si u astralu.

Astral je mjesto gdje se sve što ti zamisliš odmah ostvaruje, kako mjesta na koja bi želio ići, tako i bića s kojima ćeš se susresti. To znači da se i s entitetima boriš na koji god ti način želiš. Ako ti treba puška, zamisli si pušku, ako ćeš ga ubiti šamaranjem, slobodno i to učini. Oni su samo plod tvojih misli, tj. manifestacija tvojih strahova i negativnih emocija. Možeš ga otjerati od sebe samo na način da ga se prestaneš bojati. Kad ga ignoriraš, nisi mu zanimljivo društvo, on će otići potražiti drugo.

I da, obavezno pročitaj: http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=31734

Preporučam to svima koji se tek upoznaju s astralom, ovo je savršen vodič.
A kad ti entitet hoće zauzet tijelo jel ga možeš potjerat? I šta se dogodi ako ga zauzme ?
Lazy Eyeball is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 21:39   #2508
Quote:
Možeš ga otjerati od sebe samo na način da ga se prestaneš bojati. Kad ga ignoriraš, nisi mu zanimljivo društvo, on će otići potražiti drugo.
U potpunosti se slažem s time Astralice

Quote:
A kad ti entitet hoće zauzet tijelo jel ga možeš potjerat? I šta se dogodi ako ga zauzme ?
Ako znaš tko si tada se nečeš bojati. Ako ne osječaš strah tada takve entitete nema niti što privući k tebi. Strah i borba privlaće samo još više straha i borbe. Tamo gdje se svjetlo pojavi tama mora nestati, a gdje se ljubav pojavi strah nestaje.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 03:24   #2509
evo ovako meni je ap zasad nepoznata stvar...znači ja sam osoba sa dosta kratkim živcima i to su mi određene osobe napravile,mogu li ja astralnom projekcijom uklonit moje stanje?i mogu li ja tamo biti sa ljudima koji su napustili svijet?a ako mi možete dati link da naučim koristiti astralnu projekciju.pozdrav
condemned is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 12:01   #2510
Quote:
condemned kaže: Pogledaj post
evo ovako meni je ap zasad nepoznata stvar...znači ja sam osoba sa dosta kratkim živcima i to su mi određene osobe napravile,mogu li ja astralnom projekcijom uklonit moje stanje?i mogu li ja tamo biti sa ljudima koji su napustili svijet?a ako mi možete dati link da naučim koristiti astralnu projekciju.pozdrav
Ovo sa ljudima koji su napustili svijet misliš na mrtve ili na druge osobe koje su se astralno projicirale ?
Lazy Eyeball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 13:53   #2511
Quote:
Lazy Eyeball kaže: Pogledaj post
A kad ti entitet hoće zauzet tijelo jel ga možeš potjerat? I šta se dogodi ako ga zauzme ?
Dogodi se isto što se dogodi i tebi ako uđeš u tijelo neke druge osobe koja u to vrijeme spava, leži u komi ili nešto treće - probudi se u tvom tijelu. Ali imaj na umu da su to jako rijetki slučajevi, i da entitete uvijek najlakše otjeraš svojom hrabrošću i hladnokrvnošću. Nemoj paničarit jer njega to hrani i tako će te maltretirati još više. Daj mu do znanja da je nepoželjan, ili mu reci da on ne postoji - to ih ubija u pojam, odmah nestanu.

Baš sam se sjetila kako sam se ja nedavno borila s nekim entitetom.. Stajao mi je iza leđa, dozvao me i kad sam se okrenula preda mnom je stajalo veliko dlakavo čudovište krvoločnih očiju, sjećam se da je imalo ogromne šape s ogromnim kandžama.. xD Čim je podigao te šape prema meni, ja sam se počela luđački smijati, baš kao da ga ponižavam, na kraju sam ga prešamarala vlastitim rukama i samo je nestao u mraku.

@ condemned: da, astralna projekcija ti može u tome pomoći, pogotovo susreti s entitetima jer su oni ono što budi negativne osjećaje i osobine u ljudima. Možeš razgovarati s njima i saznati zašto se osjećaš tako kako se osjećaš.
Već sam postavila link, pročitaj knjigu Izvantjelesna putovanja od Roberta Monroea...
Astralica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:27   #2512
Quote:
Astralica kaže: Pogledaj post
Dogodi se isto što se dogodi i tebi ako uđeš u tijelo neke druge osobe koja u to vrijeme spava, leži u komi ili nešto treće - probudi se u tvom tijelu. Ali imaj na umu da su to jako rijetki slučajevi, i da entitete uvijek najlakše otjeraš svojom hrabrošću i hladnokrvnošću. Nemoj paničarit jer njega to hrani i tako će te maltretirati još više. Daj mu do znanja da je nepoželjan, ili mu reci da on ne postoji - to ih ubija u pojam, odmah nestanu.

Baš sam se sjetila kako sam se ja nedavno borila s nekim entitetom.. Stajao mi je iza leđa, dozvao me i kad sam se okrenula preda mnom je stajalo veliko dlakavo čudovište krvoločnih očiju, sjećam se da je imalo ogromne šape s ogromnim kandžama.. xD Čim je podigao te šape prema meni, ja sam se počela luđački smijati, baš kao da ga ponižavam, na kraju sam ga prešamarala vlastitim rukama i samo je nestao u mraku.

@ condemned: da, astralna projekcija ti može u tome pomoći, pogotovo susreti s entitetima jer su oni ono što budi negativne osjećaje i osobine u ljudima. Možeš razgovarati s njima i saznati zašto se osjećaš tako kako se osjećaš.
Već sam postavila link, pročitaj knjigu Izvantjelesna putovanja od Roberta Monroea...
A zar nije da nam oni ne mogu ući u tijelo jer smo sa srebrnom vrpcom povezani s fizičkim tijelom?
__________________
UZet ću ti mjeru ja
pollq is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 18:50   #2513
Moje skromno misljenje je da bi vam bilo bolje da zaboravite na kojekakve entitete, opsjednuca, balone i vrpce i pocnete uzivati u ovom uzbudljivom fenomenu.
Takva vjerovanja vam samo poticu strah i paranoju i tako dovode do losih iskustava.
Opća opasnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 02:13   #2514
Quote:
Lazy Eyeball kaže: Pogledaj post
Ovo sa ljudima koji su napustili svijet misliš na mrtve ili na druge osobe koje su se astralno projicirale ?
mislim na koje su napustile svijet.ali koliko vidim to se ne može ako se ne varam.možeš li mi dati neku literaturu da naučim tehnike ap?
condemned is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 11:21   #2515
Quote:
condemned kaže: Pogledaj post
mislim na koje su napustile svijet.ali koliko vidim to se ne može ako se ne varam.možeš li mi dati neku literaturu da naučim tehnike ap?

A gle ja sam novi u ovome,još nikad nisam namjerno izazvao AP jer želim biti upoznat sa svime što me tamo čeka.Što se tiče knjige koliko ja znam ovaj link od Astralice je jako dobar,Monroe je genijalac za te stvari. Negdje sam na prijašnjim stranicama skinuo od Roberta Petersona Izvantjelesna iskustva pa potraži na netu ako ti se da meni se knjiga čini zanimljiva. Evo još jedne dobre:http://www.ljevak.hr/knjige/knjiga-1...lesno-iskustvo

Zadnje uređivanje Lazy Eyeball : 09.08.2012. at 12:33.
Lazy Eyeball is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 13:41   #2516
Zanima me jel netko dozivio astralnu projekciju ili netko zna neke tehnike ?
Malo citam ovaj forum ljudi dosta pisu o astralnoj projekciji a ne znaju previse o tome.Imo sam priliku upoznati vidovnjakinju koja moze napraviti astralnu projekciju,inace posebna zena nije nikakav muljator pricala mi je malo o tome covjek kad napusti tijelo nitko ga nece opsjedati nece vidjeti nikakve demone i cudovista niti ce mu itko uc u tijelo,rekla mi je da je to njoj dar od rodenja i ne zna tehniku,ali moze otic di hoce,ljudi brkaju astralnu projekciju i lucidne snove,sta se tice astralne projekcije najbolja je kundalini yoga,inace novak dokovic se bavi tom yogom.U astralnoj projekciji mozes vidit duhove ljude koji su umrli a dusa im nije napustila tijelo,mozes dobit duha vodica.Pito sam je za yogu i meditaciju rekla mi je da kod nas nema prave meditacije nego je sve fejk.Ako netko netko zna neke informacije ili je dozivio neka mi se javi na mail.Rado bi cavrljao s njim o tome.Hvala
dado90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 20:16   #2517
Quote:
dado90 kaže: Pogledaj post
U astralnoj projekciji mozes vidit duhove ljude koji su umrli a dusa im nije napustila tijelo,mozes dobit duha vodica.
Oprosti, ni ja se ne kužim u AP, ali možeš li mi pojasnit ovo, kako netko može umrijet a da mu duša ne napusti tjelo??? ili si ti neke lončiće pobrkal...
svatko tko umre duša napušta tjelo, jedina je razlika valjda u tome, postoje duše koje umru a da niti ne znaju da su umrle pa ne otiđu u svijetlo pa tulumaraju oko nas....

A duhovnog vodiča imaš od rođenja, možda ga u astralu možeš bolje upoznat... ))
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 21:58   #2518
otvorila sam oči. osjetila sam veliki pritisak na leđima (kao da mi netko sjedi na njima) , nisam se mogla pomaknuti , niti pustiti glas. bilo je strasno i prestrasila sam se jako. vise mi se to nije desilo bez obzira na strah, bilo je zanimljivo
u zadnje vrijeme samo neki dosadni snovi, nista lucidno , a kamoli astralno. da li je ovo bio neki pokusaj? šmrcko.
TU sam saznala za entitete . ako sam dobro shvatila , imaju crvene oči.
to mi se takoder samo jednom u zivotu desilo.
nakon smrti moje prabake (bila sam dijete) , sanjala sam crkvicu i stare bake koje mole unutra (scena iz real life-a ; cijelo djetinjstvo sam se sa djecom iz susjedstVA tu igrala , i svako popodne su nase bake tu molile krunicu) . moja prabaka nije, ona je zivjela dalje i molila je u drugoj crkvici. u mom snu bila je u toj crkvi .
ona. mala , pogrbljena sa rubcem na glavi. odjednom se okrenula i njene oči bile su crvene. prestrasila sam se ofc, i taj san cu pamtiti zauvijek. entitet? sto oni zele od nas? ako je vec tu odgovoreno sorry , nisam dovoljno čitala , ali sad cu
izmolila sam očenas , jer mi je baka tako rekla, JOS MI JE da prabaka zeli nesto od mene ... pomoglo je :nezna: vise je nikad nisam sanjala.
ugl. ispricavam se zbog posta s brda s dola, ja uvijek tako pisem, a nemam strpljenja za ispravljanje.
to mi je mana. nestrpljiva sam
al radim na tome
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 09:47   #2519
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
otvorila sam oči. osjetila sam veliki pritisak na leđima (kao da mi netko sjedi na njima) , nisam se mogla pomaknuti , niti pustiti glas. bilo je strasno i prestrasila sam se jako. vise mi se to nije desilo bez obzira na strah, bilo je zanimljivo
u zadnje vrijeme samo neki dosadni snovi, nista lucidno , a kamoli astralno. da li je ovo bio neki pokusaj? šmrcko.
TU sam saznala za entitete . ako sam dobro shvatila , imaju crvene oči.
to mi se takoder samo jednom u zivotu desilo.
nakon smrti moje prabake (bila sam dijete) , sanjala sam crkvicu i stare bake koje mole unutra (scena iz real life-a ; cijelo djetinjstvo sam se sa djecom iz susjedstVA tu igrala , i svako popodne su nase bake tu molile krunicu) . moja prabaka nije, ona je zivjela dalje i molila je u drugoj crkvici. u mom snu bila je u toj crkvi .
ona. mala , pogrbljena sa rubcem na glavi. odjednom se okrenula i njene oči bile su crvene. prestrasila sam se ofc, i taj san cu pamtiti zauvijek. entitet? sto oni zele od nas? ako je vec tu odgovoreno sorry , nisam dovoljno čitala , ali sad cu
izmolila sam očenas , jer mi je baka tako rekla, JOS MI JE da prabaka zeli nesto od mene ... pomoglo je :nezna: vise je nikad nisam sanjala.
ugl. ispricavam se zbog posta s brda s dola, ja uvijek tako pisem, a nemam strpljenja za ispravljanje.
to mi je mana. nestrpljiva sam
al radim na tome
probaj taj san napisati u "Snovi...tumačenja", mislim da je tu na alternativi.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:34   #2520
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
izmolila sam očenas , jer mi je baka tako rekla
LOLČINA
Ajd mi molim te objasni kakve veze ima ocenas,crkva,biblija itd veze sa astralnom projekcijom,lucidnim snovima,entitetima itd ?
Gdje to oni spominju ?

Očenaš i ostale molitve su izmisljotina bez ikakve koristi
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.