Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 11:50   #261
Ne znam na kakve hibride misliš. Osobno sam vjere da smo upravo mi ljudi - hibridi.
__________________
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.
http://zavjere.com
divergent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:06   #262
Ako se referiras na ljudsku rasu prije Noe onda sadasnja i je hibridizirana nego, mnogi teoreticari zavjera (da ih sad ne nabrajam) spominju ljudske hibride koi bi trebali zamjenit sadasnju ljudsku rasu. zasto tocno nemam pojma valjda bi nova vrsta bila korisnija sadasnjim gospodarima ?
Pacifista is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 16:35   #263
Quote:
divergent kaže: Pogledaj post
Koja si ti trolčina... Odgovorit ću na ovaj prvi dio radi drugih; SVE vremenske zavjere su hoax. Gdje god postoji datum o novom smaku svijeta, transformaciji, ovom, ili onom, sve je to hoax.
Znaci "sve ce nas pobiti", Isus ce se vratiti..., ali se ne zna tocno hoce li to biti za 10 godina ili 100 miliona godina ?
U svakom slucaju "uskoro".
Quote:
divergent kaže:
Dakle, to što mi ne razumijemo da li postoji netko iznad nas (a nije ova lokalna elita, tipa Rokfelieri, Morgani, Rotšildi i slična bagra), ne znači da stvarno netko/nešto ne postoji i da nema tko zna kakve planove s nama. Možete tog iznad nas nazvati i Bogom, što se mene tiče. Dapače, ako ste vjernici, onda znate da ne bi Bogu bilo prvi puta da nas sve potamani.
Dakle, to sto mi ne razumijemo da li postoji _______ (ubaci po potrebi), ne znaci da stvarno netko/nesto/nekada/negde ne postoji ?
Ili te nisamo dobro razumeo ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:25   #264
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Dakle, to sto mi ne razumijemo da li postoji _______ (ubaci po potrebi), ne znaci da stvarno netko/nesto/nekada/negde ne postoji ?
Ili te nisamo dobro razumeo ?
Nego, reci ti meni trolu, kako to da si u prvom licu množine Hrvat, a u prvom licu jednine Srbin??
__________________
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba.
http://zavjere.com
divergent is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.09.2016., 16:32   #265
Quote:
divergent kaže: Pogledaj post
Osobno sam vjere da smo upravo mi ljudi - hibridi.
To je ni više ni manje nego znanstvena činjenica. Današnji moderni Homo s. sapiens je hibrid drevnog afričkog Homo s. sapiensa (u velikom postotku), Homo erectusa (u umjerenom postotku) i Homo s. neanderthalensisa (u malom postotku). Postotci se ne odnose na pojedince već na čitavu populaciju.

Jel ovdje još bilo kakvih fringe primjesa - who knows?
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 16:35   #266
@divergent
To je zato sto sam u prvoj recenici parafrazirao ono sto si ti napisao, a u drugoj postavio svoje pitanje.
Inace volim ponekad da napisem nesto i na ijekavskom (hrvatskom?), jer mi je to cool.
Po rodjenju sam inace Crnogorac, ako te zanima brojanje krvnih zrnaca (omiljeni sport na Balkanu).

No, kakve sve to ima veze sa temom, koja je - Monsano, Eugenica, tamo neki tajni vladari koji rade na tome da potamane dobar deo covecanstva.
Dakle imas neku informaciju o tome, tko, kako, kada ... ?
Mozda ceo projekat lezi skriven iza oblaka, tj. zavere netocne vremenske prognoze ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 10:44   #267
Mislim da je najveći problem GMO sjemena i pesticida koji proizvodi Monsanto (sada Bayer?) taj što ne postoje iscrpne cjeloživotne studije utjecaja dotičnih na organizam. Jer je premalo vremena prošlo, pogotovo za ove novije stvari. I pri tome ne mislim samo na to čine li oni odmah vidljiv problem već i na skriven utjecaj na organizam i moguće ostale, možda u početku beningne, promjene do razine gena. S druge strane, "zagađenje" nije samo nas već i okoliša te drugih non-GMO usjeva. Treće, u svemu je profit, a filantropija tek tamo daleko, jer da je obrnuto onda sjemena ne bi imala patent i nebi imali knock-off genes da u drugoj generaciji ne mogu imati potomstvo tj. moraš kupiti novo sjeme i specijaliziran pesticid za njega. Nema to veze s gladnima u Africi.
Vizionar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 15:26   #268
Imate temu. O tome pričajte.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:50   #269
Quote:
Sedma; 14.11.2009 kaže:
Eugenica + Monsanto + Codex alimentarius = Zemlja s 500 000 ljudi

...

Globalna primjena počinje 31.12.2009.

Pa kada se sve to poveže, mislim da niti ratovi, niti svinjkska gripa (pa čak niti cijepivo) ne mogu ubiti toliko ljudi koliko će Codex alimentarius. Mislim da je Eugenica upravo ušla u svoj završni dio...
Evo prodje 8 godina od upozoravajucih, prorocanskih reci Sedme.
Zna li neko, nesto novo i interesantno (ali ne zvanicne fake news, koje kazu da je broj stanovnika od 6800 miliona 2009. porastao na 7600 miliona danas) ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:30   #270
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Evo prodje 8 godina od upozoravajucih, prorocanskih reci Sedme.
Zna li neko, nesto novo i interesantno (ali ne zvanicne fake news, koje kazu da je broj stanovnika od 6800 miliona 2009. porastao na 7600 miliona danas) ?
Sad Ti je tisina pred buru...

A inace je svetski trend enormno povecavanje obolelih od kancera i izliva krvi na mozak i naravno sve vise .. zapravo u ogromnom porastu imamo pojavu sterilnosti/neplodnosti kod ljudi.. nije bas novo ali se ubrzano povecava svo vreme.

Kako god da okrenemo ja mislim da ce bit dobro ako nas do 2050e ostane jedna miliarda.. pogotovo jel niko ne zeli pricati o poreklu sranja.. vec se zivi.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:01   #271
Tko kaže da nije bilo promjena? Možda ih je bilo ali su suptilne pa ih ne vidimo.
Tko je vidio, tko je uopće prorekao promjene iz 1984-te, recimo? A dan danas osjećamo posljedice, uvjetno rečeno posljedice. Mali osvrt, povlačenje paralela, koji ima dosta dodirnih točaka sa postom iznad:
1984: proizveden poslijednji pošteni mercedes (tip 123, modeli 200, 240 i 300) - auta za gornju srednju klasu, napravljena da traju i da su na ponos tvrtci. Kod nas: Blagajnica ide na godišnji u odmaralište ili čak iznajmi apartman, troši ušteđevinu; tinejđer kod nas ima nekoliko časopisa, kupuje knjige i ploče od đeparca, ljeti radi preko student servisa, kupuje šverc iz Trsta, mada se i u našim dućanima može manje više pristojno i trendi obuć. Bolnice; nema dječje onkologije,parovi bez djece su crne ovce, proizvodimo svoje ljekove, od raka umiru "tamo neki stariji ljudi. Puši se svugdje, pa i u bolnicama, autobusima, sastancima čak i u Tv emisijama.
1984 na zapadu: vidi pod gore, razlika je samo u: Tinejđeri imaju veći izbor, blagajnice uštede dovoljno za Ibizu, Bali i sl.

2017, Kod nas: blagajnica ide na ljetovanje na slipove, djeca primaju informacije sa interneta, filtrirane naravno, tako da gro sluša što im se preporuči a ne što su sami odabrali; odjeću kupuju u "molovima"istu kao i zapadni vršnjaci, proizvedenu u Kini i indiji; Bolnice: dječje onkologije pune, neplodna trećina parova, kupujemo ljekove od tri svjetske kompanije, od raka umiru svi, ne puši se nigdje.
2017, zapad: vidi pod gore, osim što imaju para za kvalitetnije ljekove od iste one tri svjetske kompanije.

1984 donesena je većina zakona, dogodila se većina promjena, koje su nas dovele tu gdje smo danas... Tacherica je debljala UK, Reagan je pametovao u SAD i reketario Libiju, a mi još dišemo zrak kojeg su oni tada isprdili.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:06   #272
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Sad Ti je tisina pred buru...

A inace je svetski trend enormno povecavanje obolelih od kancera i izliva krvi na mozak i naravno sve vise .. zapravo u ogromnom porastu imamo pojavu sterilnosti/neplodnosti kod ljudi.. nije bas novo ali se ubrzano povecava svo vreme.

Kako god da okrenemo ja mislim da ce bit dobro ako nas do 2050e ostane jedna miliarda.. pogotovo jel niko ne zeli pricati o poreklu sranja.. vec se zivi.
Sta mislis hoce li se to smanjivanje broja stanovnistva desiti postepeno, ili odjednom ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 04:28   #273
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Sta mislis hoce li se to smanjivanje broja stanovnistva desiti postepeno, ili odjednom ?
Situacija je namestena svakako tako da tesko da cemo se izvuci..

plan nwo radi kako je i zamisljeno neka kaze ko sta hoce to je tako..

da li polako preko rezima ili naglije putem ratova ili jos brze putem veceg rata ( verovatna je kombinacija sve tri opcije ) ..da bi centralizovali vlast.. bice nas manje.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:23   #274
Ok, onda se cujemo ovde 2050-te i prebrojimo se.
Sedma je 2009. napisala da se radi o zavrsnoj fazi i da se radi o 500 000 prezivelih !?

Samo smanjivanje, ili bar stabilizacija, broja ljudi na planeti mozda i nije tako lose, zbog ogranicenih resursa, jedino sto je nemoguce to planski izvesti,
a da bude eticno ispravno. Ko i kako odlucuje. Ove zaverenicke teorije o Monsanu, gusterima, nwo... koji to planiraju mi se ne cine realnim.

Kinezi su probali regulaciju sa dozvolom jednog deteta i donekle su uspeli, sa izvesnim negativnim posledicama (masovni pobacaji devojcica ==> visak muskaraca).
Sada su i oni odustali od toga, iako izgleda da se prirastaj u zemljama u razvoju usporava - The Overpopulation Myth
Do sada su sve prognoze (posebno zaverenicke), uprkos ratovima, bolestima... ipak promasile i to jos od Malthusa.
Ipak, logicno je da, uprkos svom tehnickom napretku, postoji granica broja stanovnika, do koje Zemlja moze pruziti osnovu za prezivljavanje
(ako ne idemo na resenje Soylent Green).

Zadnje uređivanje Dragan : 09.11.2017. at 17:37.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 03:16   #275
Prvo su pomislili tek je fikcija, desetljećima kasnije fokusirali lako moguće bila bi skora budućnost...
https://www.youtube.com/watch?v=Bs60aWyLrnI

razumljivo čemu težnja za tek samo 500 000 ljudi
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:03   #276
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Ok, onda se cujemo ovde 2050-te i prebrojimo se.
Sedma je 2009. napisala da se radi o zavrsnoj fazi i da se radi o 500 000 prezivelih !?

Samo smanjivanje, ili bar stabilizacija, broja ljudi na planeti mozda i nije tako lose, zbog ogranicenih resursa, jedino sto je nemoguce to planski izvesti,
a da bude eticno ispravno. Ko i kako odlucuje. Ove zaverenicke teorije o Monsanu, gusterima, nwo... koji to planiraju mi se ne cine realnim.

Kinezi su probali regulaciju sa dozvolom jednog deteta i donekle su uspeli, sa izvesnim negativnim posledicama (masovni pobacaji devojcica ==> visak muskaraca).
Sada su i oni odustali od toga, iako izgleda da se prirastaj u zemljama u razvoju usporava - The Overpopulation Myth
Do sada su sve prognoze (posebno zaverenicke), uprkos ratovima, bolestima... ipak promasile i to jos od Malthusa.
Ipak, logicno je da, uprkos svom tehnickom napretku, postoji granica broja stanovnika, do koje Zemlja moze pruziti osnovu za prezivljavanje
(ako ne idemo na resenje Soylent Green).
Zivi bili pa videli

No kad bi bili malo pametniji tj nas mediji ne bi tolko zaglupljivali masovno sa svim modernim mogucim nacinima manipulacije na sve moguce nacine.. onda bi mozda i moglo biti dovoljno i resursa i sveg i svacega..

no ne samo da nas zaglupljuju vec nas i lazu i kradu i trujedu... do te mere da covek ne zna sta je istina pa ni ko to radi pa i ko bi tako nesto strasno opste radio.. tako da te razumem sto Ti nista ne deluje realno...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:29   #277
Glyphosate

"Farmers quickly adopted glyphosate, especially after Monsanto introduced glyphosate-resistant Roundup Ready crops, enabling farmers to kill weeds without killing their crops. In 2007, glyphosate was the most used herbicide in the United States' agricultural sector and the second-most used in home and garden (2,4-D being the most used), government and industry, and commerce."

Pitam se samo, ko tera ljude da ga koriste doma u bastama ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 08:31   #278
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Ok, onda se cujemo ovde 2050-te i prebrojimo se.
Sedma je 2009. napisala da se radi o zavrsnoj fazi i da se radi o 500 000 prezivelih !?

Samo smanjivanje, ili bar stabilizacija, broja ljudi na planeti mozda i nije tako lose, zbog ogranicenih resursa, jedino sto je nemoguce to planski izvesti,
a da bude eticno ispravno. Ko i kako odlucuje. Ove zaverenicke teorije o Monsanu, gusterima, nwo... koji to planiraju mi se ne cine realnim.

Kinezi su probali regulaciju sa dozvolom jednog deteta i donekle su uspeli, sa izvesnim negativnim posledicama (masovni pobacaji devojcica ==> visak muskaraca).
Sada su i oni odustali od toga, iako izgleda da se prirastaj u zemljama u razvoju usporava - The Overpopulation Myth
Do sada su sve prognoze (posebno zaverenicke), uprkos ratovima, bolestima... ipak promasile i to jos od Malthusa.
Ipak, logicno je da, uprkos svom tehnickom napretku, postoji granica broja stanovnika, do koje Zemlja moze pruziti osnovu za prezivljavanje
(ako ne idemo na resenje Soylent Green).
Ma nije moguće smanjiti broj stanovništva na milijardu bez većeg događaja tipa apokalipsisa, mislim da će nas priroda sama regulati (nešto kao s dinosaurima), a i to je bolje nego Soylent Green. Samo sa prežive najbolji a ne najbogatiji.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 16:40   #279
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Glyphosate

"Farmers quickly adopted glyphosate, especially after Monsanto introduced glyphosate-resistant Roundup Ready crops, enabling farmers to kill weeds without killing their crops. In 2007, glyphosate was the most used herbicide in the United States' agricultural sector and the second-most used in home and garden (2,4-D being the most used), government and industry, and commerce."

Pitam se samo, ko tera ljude da ga koriste doma u bastama ?
Ljudi su zaglupljeni... niko ih ne upozorava...

sto se uopste proizvodi tako sto.....?

zato postoje ustanove koje bi to trebale regulisati kamoli u ovakvom stanju unistenja eko sveta kao i zracenje i sve ostalo jos... samo sto te ustanove zive izgleda od kesa a ne od cistog zraka.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:51   #280
Ova pizdarija s 500 000 000 ljudi koji zive u harmoniji s prirodom jednostavno je nerealna - jer hoce li 7.1 milijarde ljudi dobrovoljno stati u red za ulazak u plinske komore?
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.