Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 09:49   #1
Produhovljenje samoga sebe

Evo nešto ću nam ispričati. Jedne sam noći radio u bolnici. Evo ispričat ću vam što je bilo: naime na jednoj bolnici su vam pod odjeljenja, i tamo su smješteni bolesnici. I bio sam u nočnoj smjeni a svi bolesnici spavaju. U sredini vam je bila ambulanta, a pokraj dvije sobe u kojima su smješteni najteži bolesnici, tj. koji imaju najgore kmpilikacije. Ali u prvoj sobi bio je jedan čovjek pred umiranjem, tj. nije ga bilo potrebno staviti u sredinu, nego je već bio pri kraju. I ja radim svoj posao dok ne ćujem nekakvo cviljenje. Odmah skočim i pogledam po svim sobama i vidim da su svi mirni. evo ako vas zanima još ću pričati, moram ić....
mladi_logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 10:22   #2
Quote:
mladi_logicar kaže: Pogledaj post
Evo nešto ću nam ispričati. Jedne sam noći radio u bolnici. Evo ispričat ću vam što je bilo: naime na jednoj bolnici su vam pod odjeljenja, i tamo su smješteni bolesnici. I bio sam u nočnoj smjeni a svi bolesnici spavaju. U sredini vam je bila ambulanta, a pokraj dvije sobe u kojima su smješteni najteži bolesnici, tj. koji imaju najgore kmpilikacije. Ali u prvoj sobi bio je jedan čovjek pred umiranjem, tj. nije ga bilo potrebno staviti u sredinu, nego je već bio pri kraju. I ja radim svoj posao dok ne ćujem nekakvo cviljenje. Odmah skočim i pogledam po svim sobama i vidim da su svi mirni. evo ako vas zanima još ću pričati, moram ić....
Ne.
Pero sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:03   #3
Quote:
mladi_logicar kaže: Pogledaj post
Evo nešto ću nam ispričati. Jedne sam noći radio u bolnici. Evo ispričat ću vam što je bilo: naime na jednoj bolnici su vam pod odjeljenja, i tamo su smješteni bolesnici. I bio sam u nočnoj smjeni a svi bolesnici spavaju. U sredini vam je bila ambulanta, a pokraj dvije sobe u kojima su smješteni najteži bolesnici, tj. koji imaju najgore kmpilikacije. Ali u prvoj sobi bio je jedan čovjek pred umiranjem, tj. nije ga bilo potrebno staviti u sredinu, nego je već bio pri kraju. I ja radim svoj posao dok ne ćujem nekakvo cviljenje. Odmah skočim i pogledam po svim sobama i vidim da su svi mirni. evo ako vas zanima još ću pričati, moram ić....
Žalosno.
Hamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:03   #4
Evo, očeš li ti to nama ispričati ili ćeš, evo, pričati o tome kako ćeš nam, evo, ispričati?
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 20:09   #5
Quote:
evil-bitch kaže: Pogledaj post
Evo, očeš li ti to nama ispričati ili ćeš, evo, pričati o tome kako ćeš nam, evo, ispričati?
Evo, vidim da sam steko mnoge fanove na ovom postu, evo ispričat ću evo
mladi_logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 20:30   #6
Quote:
mladi_logicar kaže: Pogledaj post
Evo, vidim da sam steko mnoge fanove na ovom postu, evo ispričat ću evo
Evo, meni se čini da ti, evo, lagano sereš
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 19:39   #7
na kraju vjerovatno bude ispalo da je to krevet cvilio dok je doktor mrčio sestru
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 00:40   #8
Quote:
Ravih kaže: Pogledaj post
na kraju vjerovatno bude ispalo da je to krevet cvilio dok je doktor mrčio sestru


preselite temu na ljes
Michael___Myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 00:43   #9
no dobro, nastavak priče o samoproduhovljenju slijedi ili tema ide na smetlište
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.