Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2010., 21:40   #1
Angry Golf IV SDI - potrošnja

Društvo trebam pomoć.
Naime radi se o golf 4 sdi koji mi u posljednje vrijeme sstašno pouno troši npr:
6 lit / 60km što je za ovaj auto katastrofa .
Radio sam dijagnostiku motora in išta nije pokazalo ( injektori u redu , ugao paljenja na pumpi ok) ne znam šta da mu radim ad da ga ne polijem benzinom i ne zapalim
Mihaljčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:50   #2
Gremlini...
Negdje ti curi gorivo, nemoze sdi nabit 10l/100km da ga jebes.
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:56   #3
Prebogata smjesa, sad zasto je to neznam.Ako izostavimo mogucnost da negdje doslovno curi ili kaplje gorivo , moze biti i da radi pod cokom stalno, da mu je neki senzor otisao.
Probaj vidjeti u leru kolko trosi(zagrijan).Trebao bi oko litru ili malo manje trositi.
ivo patijera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 22:15   #4
Quote:
ivo patijera kaže: Pogledaj post
Prebogata smjesa, sad zasto je to neznam.Ako izostavimo mogucnost da negdje doslovno curi ili kaplje gorivo , moze biti i da radi pod cokom stalno, da mu je neki senzor otisao.
Probaj vidjeti u leru kolko trosi(zagrijan).Trebao bi oko litru ili malo manje trositi.
Da je pod čokom stalno to bi se vidlo i čula a na leru smije trošiti 0,5 - 0,7l/h. Ovih 0,7 ako je klima uključena. Ovdje naravno govorimo o potrošnji po kompu.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:44   #5
Quote:
Mihaljčić kaže: Pogledaj post
Društvo trebam pomoć.
Naime radi se o golf 4 sdi koji mi u posljednje vrijeme sstašno pouno troši npr:
6 lit / 60km što je za ovaj auto katastrofa .
Radio sam dijagnostiku motora in išta nije pokazalo ( injektori u redu , ugao paljenja na pumpi ok) ne znam šta da mu radim ad da ga ne polijem benzinom i ne zapalim
mozda bosch pumpa,meni je na g3 isto tak bilo 100km 10l dok nisam malo pogledao ispod haube i skuzio da sere pumpa
joza_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 02:19   #6
il ti je matematika u banani il ti ta nafta negdje curi....
Da ide u motor imao bi crnu dimnu zavjesu natrag... a nebi ni mogao radit kako spada....


Ako imas onu plasticnu zastitu digni je i pogledaj stanje s visokotlacnim cijevima i nim malim preljevima s dizne na diznu..... te pogledaj pumpu i remenicu (zupčasti remen) dal tu negdje slini....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.