Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2013., 16:37   #81
Ljudi treniram svaki dan, imam odreden raspored treninga svaki dan nesto drugo (prsa leđa biceps triceps...) tako treniram vec godinu dana. I sada prije tjedan dana me poceo nesto bolit kod lakta lijeve ruke (mislim da je tetiva ispod tricepsa sto spaja lakar i triceps) i malo me bolila ja sam radio i sada nemogu napraviti doslovno jedan sklek, jer kad se spustim do pola presjece, stavljam svaki dan leda po 5-6 puta, sada me zanima ako je itko imao takav ili nesto slican problem, znat ce mi odma objasnit sta trebam radit, bojim se najgoreg da to kad mi se oporavi da nece opet moc podnjet ritam moga treninga a onda sam u banani hahah Ako ima ko kakav savjet da mi se to ubrza i rijesi bio bih veoma zahvalan
antoniovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 21:25   #82
Quote:
antoniovu kaže: Pogledaj post
Ljudi treniram svaki dan, imam odreden raspored treninga svaki dan nesto drugo (prsa leđa biceps triceps...) tako treniram vec godinu dana. I sada prije tjedan dana me poceo nesto bolit kod lakta lijeve ruke (mislim da je tetiva ispod tricepsa sto spaja lakar i triceps) i malo me bolila ja sam radio i sada nemogu napraviti doslovno jedan sklek, jer kad se spustim do pola presjece, stavljam svaki dan leda po 5-6 puta, sada me zanima ako je itko imao takav ili nesto slican problem, znat ce mi odma objasnit sta trebam radit, bojim se najgoreg da to kad mi se oporavi da nece opet moc podnjet ritam moga treninga a onda sam u banani hahah Ako ima ko kakav savjet da mi se to ubrza i rijesi bio bih veoma zahvalan
mislis da ti tvoji problemi sa sklekovima imaju veze s nogom?

(pogledaj naslov teme)
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 01:08   #83
pomozite mi: koji su simptomi isčašenja koljena?
naime, danas sam se previše oslonila na ozljeđeno koljeno, ništa pretjerano za zdravo koljeno i nakon toga me boli i boli koljeno...blago mi je natečeno uvijek jer imam oštećen menisk i djelomično hrskavicu prema zadnjim nalazima i kao da mi je malo i poplavilo
inače mi se znalo to događati, ali nikada nije ovako boljelo
hladim ga, mažem onim gelovima protiv bolova, al to djeluje samo trenutno
strah me otić kod doktora ak se to ne povuče uskoro jer sam još prije par godina trebala napraviti artroskopiju, strah me da mi ne bude odmah inzistirao na tome
jel bar postoji igdje neka klinika gdje mogu tražit tretman injekcijama, ono što koriste skijaši kako bi trenutno sanirali ozljedu?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.