Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Sviđa li vam se novi IMdB dizajn?
da 17 32.69%
ne 26 50.00%
novi dizajn? 9 17.31%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 18:45   #1
Svi znamo da je ovo najveca internet baza svega sto ima veze sa filmom. No mene zanima sledece: kad je nastao sajt, ko ga finansira, kako je moguce da imaju toliko podataka, sigruno vise nego sto ih imaju i lokalne kinematografije? Da li vam se nekada desilo da ne mozete naci nesto sto je snimano? Recimo ja nikako ne mogu da nadjem Tropical Heat ( Tropska vrelina ), zna li neko ko tumaci lik Nika Slotera?
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 18:55   #2
svi...

sama ti mozhesh... napishi nesh na engleskom o nechem shto ti se svida...
i ako bude bolje od predhodnog i prode administraciju...
uzivaj u trenucima slave
long live the fierfly
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:47   #3
Quote:
Truman kaže:
Svi znamo da je ovo najveca internet baza svega sto ima veze sa filmom. No mene zanima sledece: kad je nastao sajt, ko ga finansira, kako je moguce da imaju toliko podataka, sigruno vise nego sto ih imaju i lokalne kinematografije? Da li vam se nekada desilo da ne mozete naci nesto sto je snimano? Recimo ja nikako ne mogu da nadjem Tropical Heat ( Tropska vrelina ), zna li neko ko tumaci lik Nika Slotera?

Sweating Bullets:
http://www.imdb.com/title/tt0101226/
tu ti pise nekakav history:
http://www.imdb.com/help/show_leaf?history
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 12:26   #4
kad se sjetim te serije
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 16:53   #5
Quote:
Truman kaže:
Svi znamo da je ovo najveca internet baza svega sto ima veze sa filmom. No mene zanima sledece: kad je nastao sajt, ko ga finansira, kako je moguce da imaju toliko podataka, sigruno vise nego sto ih imaju i lokalne kinematografije?
Za dosta filmova su podatke skupljali fanovi (uz ljude koji su radili na bazi, naravno!), a za novije filmove se često dogodi da ljudi koji rade na nekome filmu stavljaju podatke i sudjeluju na forumima gdje objašnjavaju neke stvari (česta je i interakcija s korisnicima stranice - evo jedan zanimljiv primjer: horor "Samhain" - za koji se redatelj ispričao jer film koji je snimao ne odgovara filmu koji je došao na video)
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:07   #6


majku mu i ja sam dodavao neke podatke za domaće filmove... mjescima se čeka potvrda... sve oni moraju provjeriti
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 18:13   #7
ma stranica je odlična i još mi se nije dogodilo da nisam mogao naći neki film ili seriju
 
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 19:19   #8
sudjeluje ko na njihovim forumima? kak ste zadovoljni? meni je super što se može dati review filma iako si pod "običnom", a ne "pro" registracijom. to obično ne traje dugo, dignu ga u roku dan-dva.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 19:57   #9
Ja sam na www.imdb.com od prvog dana kad sam dobio komp prije 8 i pol godina i nevjerojatno je kako su i danas kao i tad ostali bes konkurencije najiscrpniji, najvjerodostojniji i najpregledniji izvor svih relevantnih podataka osvakom registriranom filmu ikad snimljenom. a dizajn im je svaki put sve bolji. sjećam se još uvijek velike promjene identiteta kojeg su napravili u listopadu '99., time su se definitivno utvrdili na prvom mjestu jer su baš neposredno prije počinjali dobivati konkurenciju. svaka im čast.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:07   #10
"Novi" IMdB

Sviđa li vam se novi dizajn najbolje web stranice na svijetu?

meni je osobno katastrofa, ne znam kak ću se naviknut...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:14   #11
prvo sam popizdio al reko ajd nek prodje koji dan da se slegnu dojmovi, al opcenito mi ide na k**** kad mjenjaju nesh kaj valja
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:18   #12
kak je ono izgledal stari?
ne, šalim se, dobar je ovaj novi, sviđa mi se raspored,slike su nešto veće, inače i nije neka velika promjena
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:20   #13
preglednost je bolja i zato dajem glas za DA
dry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 01:22   #14
Sve je razbacano i manje pregledno. Ukratko, užas.
__________________
Is this the real life?
Is this just fantasy?
W3DR4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 02:11   #15
bolji mi je novi izgled
__________________
Ask a million questions and to each you shall find a million answers!!
aqua_byte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 02:27   #16
Nimalo mi se ne sviđa
Man_With_No_Name is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 06:20   #17
WTF? Pa izgleda manje više isto ko' i prije. Kaj, pomaknuli su Search gore na sredinu...neš' ti novog dizajna.

Dobar je kao i uvijek.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 08:42   #18
Sviđa mi se. Prva reakcija je bila "što je sad ovo"? Onda sam shvatio kako se glasanje za filmove više ne obavlja preko zasebne stranice (veliki plus), i preporuka za filmove sada uključuje više filmova, ne samo jedan kao prije. "Defaultni" font je malo presitan, ali inače je ok.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 08:56   #19
najgore je kaj nisu poboljšali ono kaj su trebali : forume...
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:49   #20
da,forumi su katastrofa
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.