Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2016., 16:57   #1
Aquaman (2018)

Aquaman je jedan od nadolazecih akcijskih superhero filmova sa DC comic books liste u reziji Jamesa Wana (The Conjuring, Furious 7) te scenarista David Johnson i Kurt Johnstad.
Naslovnu ulogu Kralja Atlantide ce utjeloviti Jason Momoa, kojeg smo zasad imali prilike vidjeti u cameo ulozi doticnog superheroja u filmu ''Batman v Superman: Dawn of Justice''.
Prije njegovog pojavljivanja u stand alone filmu 2018., Aquamana cemo vidjeti u ''Justice League part 1'' 2017. te nakon stand alonea u ''Justice League part 2'' 2019.
Do sada jos nije bilo filmova o Aquamanu osim pojavljivanja u WB's seriji ''Smallville'' kojeg je tada utjelovio Alan Ritchson. Jedno vrijeme je bio planiran i spinoff od ''Smallville'' serije sa Aquamanom ali nije islo dalje od pilot epizode.

Detaljnije o samom liku na DC database - Aquaman (Arthur Curry)
Zasad je potvrdjeno kako ce se u ulozi Kraljice Mere (Aquamans love interest) naci Amber Heard - Amber Heard will play Aquaman’s love interest Mera in the Aquaman movie

Jedan clanak sa Coming Soon javlja kako ce se lik Kraljice Mere (Amber Heard) pojaviti i u filmu ''Justice League part 1'' kojem produkcija pocinje za oko 2 tjedna.

Studio radi i na dva scenarija:
Quote:
The studio is developing two scripts for the Aquaman solo movie simultaneously, with Kurt Johnstad (300, 300: Rise of an Empire) penning one and David Leslie Johnson (Wrath of the Titans, The Conjuring 2) the other. Charles Roven, Deborah Snyder and Zack Snyder are serving as producers.
Zasad nema vise informacija no vjerujem da cemo saznati sve uskoro.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 17:32   #2
Ja sa sjećam nekog crtića Aquaman kao klinac. Zar nebi on trebao biti plavokosi bijelac?
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 17:43   #3
Bila je nedavno objavljena slika Jasona Momoe sa oblajhanom kosom u plavo (mislim da je imao kapuljacu). Tak da moguce da ce i u filmu (ili filmovima) biti plavokos vise nego na ovom posteru.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 17:55   #4
U BvS ima crnu kosu kada je prikazan na par sekundi
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 18:27   #5
Uu, Amber Heard i Jason Momoa, super par i konačno lijepi i privlačni ljudi kako i pristoji filmu temeljenom na stripovskim junacima. Još se nisam oporavio od onih žaba krastača iz Nolanove trilogije koji je svojim bezličnim brinetama uspio usrat čak i ono što se usrat nije moglo
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 20:06   #6
Očekujem da ponovi uspijeh kakav je imao s Conan remakeom
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 20:18   #7
James Wan??
Isusbog....
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 20:56   #8
A da... Nisam ni ja bas odusevljen njime kao redateljem za ovo jer su mi Conjuring a pogotovo Furious 7 tesko sranje od filmova.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 21:49   #9
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A da... Nisam ni ja bas odusevljen njime kao redateljem za ovo jer su mi Conjuring a pogotovo Furious 7 tesko sranje od filmova.
Conjuring je ok, a Furious 7 je sranje, al ipak treba uzeti u obzir pod kakvim okolnostima je radjen film i koliko je imao problema.
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 22:04   #10
Furious 7 mu je sranje od filma, a Conjuring mi je bio dosta jednom ga pogledat.
Samo se nadam da nece zasrat ovaj film koji bi trebao imat dosta i CGI-a.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 03:04   #11
'Aquaman' director breaks grimdark rank, promises a fun adventure on the high seas
Quote:
Wan was asked if Snyder’s grimdark tone would carry over to Aquaman’s solo adventures. The director deflected by saying he was making his own sandcastle, but it was still in DC’s sandbox. But he also toed the party line that Warner Bros. was committed to making filmmaker-driven superhero films. Pressed for details, Wan let this nugget slip:

“I would love to capture the fun spirit of high-sea adventures, treasure hunts, sea monsters. That’s the spirit that I’m going for. Swashbuckling.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 09:16   #12
Haha, kako ih je Deadpool sve spustio na zemlju, odjednom "zabava" nije ružna riječ
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 15:41   #13
Ne kuzim kaj oces rec
Jedno je zabavan film koji je avanturisticki, a drugo cisto komicno kao Deadpool. A ja cisto sumnjam da ce sljediti stope Deadpoola.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:28   #14
Ja se nadam da mu nece kosa ici u oci kao u bvs i da nebu izgledao ko da se gusi.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 20:58   #15
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kaj oces rec
Jedno je zabavan film koji je avanturisticki, a drugo cisto komicno kao Deadpool. A ja cisto sumnjam da ce sljediti stope Deadpoola.
Nolanov Batman je toliko napravio hype oko "dark and edgy" i "realističnih" superherojskih filmova, da su se tvorci "Man of Steel" čak hvalili time da "film ne misli biti zabavan".

Onda ih je Marvel prvo popišao sa Guardiansima a sada i Deadpool
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:25   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nolanov Batman je toliko napravio hype oko "dark and edgy" i "realističnih" superherojskih filmova, da su se tvorci "Man of Steel" čak hvalili time da "film ne misli biti zabavan".

Onda ih je Marvel prvo popišao sa Guardiansima a sada i Deadpool
S Guardians, pa Ant Man, pa Deadpool. A uz to bi dodao da je i Iron Man 1 bio prilično takav.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 23:46   #17
Aquaman (2018)

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Nolanov Batman je toliko napravio hype oko "dark and edgy" i "realistiÄŤnih" superherojskih filmova, da su se tvorci "Man of Steel" ÄŤak hvalili time da "film ne misli biti zabavan".

Onda ih je Marvel prvo popišao sa Guardiansima a sada i Deadpool


Ok, ajd da svi kao Marvel rade kopiju jednog te istog filma i da nemamo raznovrsnost

I nije uopće najbolji Marvelov film ujedno i najozbiljniji

GoG je meni totalno bezvezan film i precijenjen da je smiješno.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 21:50   #18
Aquaman to Be Darker Than Batman v Superman?
Quote:
Director James Wan hints that Aquaman will fit right in with his horror movies and Furious 7 when talking about the movie's tone.

Samo to ne.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 06:09   #19
Pa jbmti te budale od redatelja u DC-u ; baš zbog tog mračnog i ozbiljnog tona cijeli svijet se sprda sa DC-om.
Sami rezultati potvrđuju koliko fejlaju u odnosu na Marvel - i kvalitativno i kvantitativno.

Superherojski filmovi nikad neće biti materijal za Oskara (osim ako glavni lik ne pogine pa dobije posthumno), stoga zašto ih ne napravit onda zabavnim?
Bar sam se za Aquamana nadao da će imat vedriji ton, barem su tako najavljivali.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 07:02   #20
Nakon sta je jedan od nadolazecih DC filmova izgubio redatelja (mislim da se radilo o Flashu) bile su glasine da bi se i Wan povukao od Aquamana.
Sad mi zao kaj se nije povukao jer imam osjecaj da ce sjebat film ako ce ic na sablone svojih hitova.
Da je bar neko drugi redatelj :/

Problem je u redatelju zbog cega film mozda nece imat vedriji ton, jer su za Aquamana uzeli redatelja za horore sta je big fail.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.