Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2016., 13:47   #21
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
http://net.hr/hot/zvijezde/zene-ce-p...hristian-grey/

ah dubrovcanke, otvorite oci, mozda ga sretnete

obrijan mi izgleda kao psihopat ali sa bradom je seski
bit ce dobar robin hood
Užasan je,male sitne ,praseće oči ili štakorske ,izgleda ko da je vječno nadrogiran kad mu se zjenice rašire.bljak.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 17:53   #22
meni su jezivi njegovi listovi (kad već pričamo o njegovom izgledu)
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 19:10   #23
a jeste ga popljuvali ne palim se na njega ali sa bradom mi je seski...

ok, listovi su stvarno strasni
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 19:25   #24
meni on djeluje totalno tupav kad priča
kao da mu je problem izraziti se na engleskom jeziku

nedavno je izjavio da je gluma apsurdno zanimanje i da ne zna kako će djeci on bjasniti čime se to on bavi

+ kad god priča o Fifty filmovima imam dojam da mrzi sam sebe što je ikad pristao u tome glumiti i da ga je neviđeno sramota....ne zbog tematike filma već kao da mu je krivo jer su ga kritičari popljuvali kao glumca



kao ne zna je l pokazao kitu ili nije
preserans
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 22:18   #25
ok, u njegovu obranu ovi dvoje mu bas i nisu dali do rijeci ali dobro, bas mu ne ide intervju...

pa problem kod takvih fenomena je sto svi ocekuju kvalitetu zato sto je nesto jaaaakooooo poznato

nikad necu prezaliti charlie hunnama


kad smo kod fenomena, ti simpsolina si mi fenomen nisi citala knjige a tu gledas intervjuje i svasta nesa
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 23:47   #26
Da
Trashy film mogu podnijeti ali knjige ne
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 02:35   #27
To smeće dobiva nastavak!?!?
KillerQuilt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 09:28   #28
Quote:
KillerQuilt kaže: Pogledaj post
To smeće dobiva nastavak!?!?
dva

2018 treći dio

uživaj
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 18:03   #29
Sram ga je da glumi u takvom filmu(i ja sam dobila takav dojam) ali i dalje uredno potpisuje nastavke.Ako nešto ne volim onda je to čovjek bez principoa.Ali sa druge strane principi još nikome nisu platili račune tako da...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 18:05   #30
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Da
Trashy film mogu podnijeti ali knjige ne
ja obrnuto mogu svasta citati ali vise ne mogu gledati svasta

inace obozavam trash
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 18:08   #31
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Sram ga je da glumi u takvom filmu(i ja sam dobila takav dojam) ali i dalje uredno potpisuje nastavke.Ako nešto ne volim onda je to čovjek bez principoa.Ali sa druge strane principi još nikome nisu platili račune tako da...
do ovoga nitko nije znao za njega... sada cijeli svijet zna za njega... to je postigao...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 19:47   #32
ok kužim ako ga je stvarno sramota iz kojeg god x razloga ali ne mogu shvatiti da ide tako podjebavački govoriti o filmu koji tek treba krenuti promovisati ...da ne pričam da ima još i treći nastavak

brate kad budeš gotov sa filmovima tamo za 2 godine seri po njima koliko hoćeš a ne ovako ide par mjeseci pred premijeru govoriti 'gotov sam s Fifty i Christianom zauvijek'



Najsmješnije mi je što je drugo dijete nazvao Phoebe a to je isto ime koje Christian dadne djetetu u knjizi, je l' de?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 12:35   #33
o da, grozno prica, pa ne vjerujem za jednog glumca, mozda je problem u nama, mozda ako ti je engleski materinjski jezik onda ne primjecujes kako grozno prica
mi smo navikli na jasan izgovor, gramaticko tocne recenice, itd...

problem je sto ga svi sada vide samo kao christiana (kako sokantno)
a on je zavrsio snimanje, zeli nove uloge, a ne da ga se stalno gleda kao christiana, a problem sto jos treci film izalzi 2018
nije mi u redu pljuvati po filmovima koje si snimao, nema opravdanja, sta si prihvatio onda, znamo da je zbog slave i para, ali opet, u ovom trenutku njegove karijere je on zbog ovoga postao poznat, da nije christian, malo ljudi bi znalo za njega...

nemam pojma kako im se kcer zove sta ti je simpsolina stvarno si cudna

morat cu ove zime procitati sve opet da se prisjetim
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 14:29   #34
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post

nemam pojma kako im se kcer zove sta ti je simpsolina stvarno si cudna


čitala sam intervju jedan novi s njim za Times pa se tu spominje da ima dvoje djece i kako se zovu + ovo pljuvanje po glumcima i glumi kao pozivu

npr:
Quote:
I hate when actors talk about leaving behind some fucking legacy of work: ‘Well, I’ll always have my fucking Hamlet in Stratford.’ Shut up, shut up! Twats.

My family are doctors. My dad’s a doctor, my mum was a nurse, my stepmother’s a doctor, my uncle’s a doctor – they do jobs that really matter. I think that thing of actors taking to their grave that they never did a ‘studio film’, they didn’t ‘sell out’ … Shut up!

He considers acting a preposterous thing to do for a living, mind you. “Five per cent of all actors are employed at any time. Five per cent! What lunatic would want to do that? I’m just happy to be employed, with those statistics.”
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:17   #35
lik je freak! rekla sam da bez brade izgleda kao psihopat brada ga spasava

tko to vice shut up? menader?

stvarno se brinem koliko pratis njegove intervjue
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 19:35   #36
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post

tko to vice shut up? menader?
pa on viče 'shut up' tim glumcima

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
stvarno se brinem koliko pratis njegove intervjue
samo sam ovaj pročitala
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 13:32   #37
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
do ovoga nitko nije znao za njega... sada cijeli svijet zna za njega... to je postigao...
Ja sam znala i prije za njega,ma svi koji su pratili The fall ili onu bajkovitu seriju su znali za njega.Ali imaš pravo sad će svi znati kako se sa dosadom izgovara tekst.
Ja sam samo treiler gledala ali užasan je ko glumac,ali mislim da je do toga da on jednostavno nije za tu ulogu.
Cavill bi bio dobar.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 14:59   #38
kojim glumcima on to govori?

dada, samo si ovo procitala... priznaj da imas opsesiju

ma ja ga znam iz ouat ali glumio je nesto malo u prvoj sezoni... nije bas jako poznat... sad ga bas svi znaju a bome i dakotu
promasen cast, znam da ne mos svima ugoditi ali opet, da bar ima kemije, pa bi na sve ostalo i zazmirili

cavil bio bio savrsen al nije lud covjek da glumi u ovome, i on mi je jako seksi sa bradom

i ne, inace se ne palim na brade (bolje manje dlakavo nego previse)
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 16:59   #39
pa govori glumcima koji hoće nešto iza sebe ostaviti tipa da ih se sjeća po nekoj specifičnoj ulozi/filmu

Quote:
I hate when actors talk about leaving behind some fucking legacy of work: ‘Well, I’ll always have my fucking Hamlet in Stratford.

Shut up, shut up! Twats.
to boldano je naveo kao primjer što neki valjda kažu pa im se ruga


ma stvarno sam samo ovaj čitala
ne volim čitati intervjue
više volim pogledati ove kratke klipiće

ja nikad čula za njega prije ovog filma a ni za Dakotu
dok sam gledala film ona mi je 100 puta bolja od njega što se tiče glume, kao da se potrudila izvući nešto iz te bezvezne uloge
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 00:39   #40
Meni je film bas odlican , jer i sama volim zacinit sex pa se nades u nekim scenama
Opce neznate iskoristit mastu pffff
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.