Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 12:22   #41
Pogledaj, po meni puno bolja i smješnija od prve. Prva mi je bila ok do zadnje epizode koja mi je bila urnebesna. A druga sezona ima stvarno nekoliko odličnih epizoda. Nadam se da će se i treća sezona nastaviti u tom smjeru.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 21:02   #42
Kanađani tjedan dana ranije izbacili 3x01 ako ima još onih koji gledaju

Inače, druga sezona mi je bila baš super i nova se nastavila u istom tonu.

Nije bilo uopće smiješno, ali ja sam pukla na scenu di baba ostavlja Merca a Matt mu se ruga. Doduše zbilja je tenkre samo tako, nadam se da je Carol više neće popustit mu.

Beverly i Sean a ajd okej, ali bolje mi je bilo kad su bili razdvojeni

I ja bi da se Morning vrati i brat joj, sumnjam da oće (pogotovo on), ali ja bi
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 20:43   #43
uz ionako previše ostalih serija koje gledam (njih 20-ak) jesam ja jedini koji gleda i episodes? baš su mi i dalje dobri.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 21:29   #44
gledam i ja. pojma nemam zašto, ali gledam.

How you doin'?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 21:32   #45
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
gledam i ja. pojma nemam zašto, ali gledam.

How you doin'?
Haha a znao sam da ga to trazi da kaze. Nisu ti dobri?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 21:37   #46
dobri su mi, ali pojma nemam što mi je točno dobro, nije da se valjam od smijeha ili volim likove.

iako mi je jako dobro Mattovo sprdanje na vlastiti račun, to volim.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 22:51   #47
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
dobri su mi, ali pojma nemam što mi je točno dobro, nije da se valjam od smijeha ili volim likove.

iako mi je jako dobro Mattovo sprdanje na vlastiti račun, to volim.
Nije to sad takav tip serije da je urnebesno smijesan. Meni su zabavni i nekako priguseno smijesni. Al u predzadnjoj epizodi kad je bev pricala yoda glasom na onoj sex terapiji sam se potrgao od smijeha. Matt je super! Neznam kak to jos ide a nemaju bas neku gledanost nazalost.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 23:32   #48
yoda glas je bio fantastičan, umrla sam od smijeha

u biti, malo i jesu smiješniji ovu sezonu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:59   #49
Drago mi je da jos netko prati ovu fora seriju. I fore su mi uvijek s morning i njenim godinama.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 14:03   #50
Meni je serija baš simpatična, onako nije sad neki urnebes da se trgam pol sata od smijeha, ali svi su mi nekako onakvi poremećeni baš simpa.

Ovaj novi šef šta je došao mi je glavni izvor smijeha, baš sam lejm al trgam se na njegove "muke"

I ovo s Morning i Dawn u zadnjoj epki je bilo baš fora

A kak je ova Mattova doslovce nanjušila da ju je prevario
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 20:34   #51
Još samo jedna epizoda do kraja sezone.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 21:35   #52
I uvijek mi se cini da treba cekat sto godina do nove sezone. A kako uopce dobivaju nove sezone kad im gledanost tak mala? Mislim ja se ne bunim
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 13:56   #53
Super su. Pametni dijalozi i iritantno dobri karakteri. Nadam se 4oj!
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 19:59   #54
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
I uvijek mi se cini da treba cekat sto godina do nove sezone. A kako uopce dobivaju nove sezone kad im gledanost tak mala? Mislim ja se ne bunim
nije to ni meni baš jasno, ali očito da Showtimeu nije bitno ni to šta je mala gledanost, možda je serija produkcijski jeftina pa im se isplati

enivej, još mi je finale ostalo za pogledat, glupih 9 epki, kakav je to glupa sezona od 9 epki, pa kaj ne mogu bar 10 zaokružiti i prošla je tak imala

glupo

volim ih, sve po redu, poremećene budale
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 20:44   #55
Bas sam sad pogledao finale. Haha predobro! The plot thickens
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:22   #56
da malo dignem temu

epizode sam poceo gledati radi leblanca i moram priznati da me odusevila serija

svidja mi se tempo kojim idu, humor, sami likovi i autenticnost leblanca... trenutno sam na drugoj sezoni, i uveliko cekam 4.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:20   #57
4. sezona krece 11. januara
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:27   #58
ovo jos ide meni je prva sezona bila gledala sam je samo zbog glavnog glumca, naravno jer gledam sve od prijatelja, ali sad citajuci vase komentare dode mi da krenem sa drugom sezonom
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 13:21   #59
definitivno pogledaj, neces se pokajati
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:50   #60
ovo se čeka!
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.