Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 02:27   #1241
Koji jadnici. Završiti seriju s prepucavanjem dva idiota.
__________________
Been that way since one monkey looked at the sun and told the other monkey, "He said for you to give me your fucking share." People...
CidadeDeDeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:44   #1242
Najgori kraj neke serije ikad!

Lorre.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 22:07   #1243
Lorre je baš shebao seriju. Kraj je mogao biti zanimljiv a čak i uz pomoć poznatih gostiju glumaca je završilo loše, nezanimljivo, glupo i predvidljivo. Crtić i sama ideja da je Charlie zatočen je glupa kao i onaj zadnji klavir.
Uopće više nije bila zanimljiva, tip kao da je stalno pušio marihuanu pa mu je to bila i tema zadnje sezone.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 22:22   #1244
Evo pogledala i ja

Osim onog glupog zatocenistva i klavira meni je epizoda bila ok ... Bas sam se razveselila sto se i Jack pojavio

Da su sve to zamjenili sa Charlijem bilo bi jos bolje... steta sto se nisu mogli dogovoriti...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:10   #1245
Serija je bila zakon prvih 6 sezona,posle toga recimo ne svidja mi se kada Džejk odraste uopšte nije zaminljiv,Alanova bivša je bila glupa i na pošetku,njihova majka recimo kao vrijeme,naidje par dobrih scena i s njom.Alan je bio dobar uz Čarlija,nakon njega postao je mi baš glup ono njegovo cerekanje sa Kučerom koji se ponaša kao gay ono realno.Tako da bez mane su bili Čarli i kućna pomoćnica,Kandi i psihijatrica ono po meni ostalo ima pozitivnog ali više je rupetina nego pozitivno!
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:25   #1246
Charlie je bio dno od šeste sezone nadalje. Prve dvije je briljantan, njegova kemija s Alanom je razlog zašto je ta serija u prošlosti tako visoko kotirala. Jake je u rijetko kojoj epizodi bio dobar, lako bi zamislio seriju i bez njega.
Psihijatrica konstantno vrhunska, ali bila bi osrednja bez dijaloga s Charliejem.
Realno Bertha je jedina kroz 8 sezona bila brutalno dobra, svaka rečenica koju izgovori spada u antologijske momente (kažem osam jer preostale 3-4 nisam gledao, eventualno sam škicnuo 1 epizodu).

Ali ovo što je Lorre učinio u posljednjoj sceni serije je neoprostivo. Neki guzolizački kritičari interpretirali su tu scenu kao najbolji izraz trolerske filozofije te serije, no po meni je samo nedostatak mozga.
Ratingsi to pokazuju - da se prethodno definitivno potvrdilo Charliejevo gostovanje, finale bi komotno imalo 10+mil. gledatelja.


Koja je po vama najbolja epizoda?
Meni je ona kad Alan doživi živčani slom - twist na kraju me nasmije i nakon 10.gledanja
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 07:55   #1247
Meni je najbolja božićna s Glorijom. Kad Charlie shvati da ipak kod incesta povlači granicu, a Rose i Berta to dožive kao božićno čudo.
Nisam primijetila da je netko Rose uvrstio u omiljene likove, pa eto ja ju dodajem.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 14:44   #1248
jucer i ja pogledao kraj serije,sta reci nego katastrofa,jedino dobro je sta su se prikazali svi sporedni glumci u seriji Judith,Zoe,bivsa zena od Waledna itd,i zacudilo me pojavljivanje Jakea ipak je izjavio ono kao da je serija sranje,da je vise nitko ne gleda tako nesto kolko se sjecam

sve u svemu pojavljivanje Charlieja trebalo,na bilo koji nacin se dogovorit,ali naravno onda i drukciji kraj,ovo s klavirom je uzas kao i ono da je bio zarobljen u bunaru
epozode sa Charliejem cu pamtiti kao ovu seriju,dok ove sa Kucherom cu pokusat izbrisat iz sjecanja
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:15   #1249
Quote:
ramos_4 kaže: Pogledaj post
epozode sa Charliejem cu pamtiti kao ovu seriju,dok ove sa Kucherom cu pokusat izbrisat iz sjecanja
Ja sam i prestala gledati nakon što je Charlie otišao.

Ali sam pogledala ovaj kraj i zbilja je
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 11:46   #1250
Ne mogu izdvojiti omiljenu epizodu, ali ovo mi je definitivno najjača scena u seriji
https://www.youtube.com/watch?v=6Ns127iqHS4
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:32   #1251
Serija je zaaakon!
Al stvarno

Kad si mislim da sam ja u očajnoj situaciji, samo si pogledam tog blesavog Alana koji je čak dvaput očerupan od bivše žene i još se nije pomaknuo s mjesta u emotivnom smislu, nezreo, neurotičan, narcisoidan.....i još luđeg vječnog adolescenta Charlieja....
Odmah se razveselim

Jako dobro su autori od tragedije razvoda napravili humor da plačeš od smijeha
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:09   #1252
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Charlie je bio dno od šeste sezone nadalje. Prve dvije je briljantan, njegova kemija s Alanom je razlog zašto je ta serija u prošlosti tako visoko kotirala. Jake je u rijetko kojoj epizodi bio dobar, lako bi zamislio seriju i bez njega.
Psihijatrica konstantno vrhunska, ali bila bi osrednja bez dijaloga s Charliejem.
Realno Bertha je jedina kroz 8 sezona bila brutalno dobra, svaka rečenica koju izgovori spada u antologijske momente (kažem osam jer preostale 3-4 nisam gledao, eventualno sam škicnuo 1 epizodu).

Ali ovo što je Lorre učinio u posljednjoj sceni serije je neoprostivo. Neki guzolizački kritičari interpretirali su tu scenu kao najbolji izraz trolerske filozofije te serije, no po meni je samo nedostatak mozga.
Ratingsi to pokazuju - da se prethodno definitivno potvrdilo Charliejevo gostovanje, finale bi komotno imalo 10+mil. gledatelja.


Koja je po vama najbolja epizoda?
Meni je ona kad Alan doživi živčani slom - twist na kraju me nasmije i nakon 10.gledanja
Meni je Charlie bio kralj do 7. sezone. U šestoj je bilo vec malo tmurno zbog Chelsea (koja glupost je bilo da su Charlie sparili s njom), a u 7. je bilo dno. Meni je najbolja epizoda, kad Jakeu umre hrcak, pa se Alan i Charlie nacugaju . Ili kad Charlie zbari od Herba sestru !

Đizs, koja legendarna serija, stvarno mi nedostaje.
__________________
Kupi curi nesto lijepo.
basti255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:47   #1253



Zadnje uređivanje miota : 25.05.2015. at 22:47. Reason: greska
miota is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 14:36   #1254
Ja sam jučer plako od smijeha kad su se Berta i njena seka pohrvale na krevetu preko Čarlija
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:17   #1255
Tek sam sad pogledala cijelu zadnju sezonu i moram reci da je dosta dobra sezona, Alan je odlican! Zadnja epka genijalna, sprdancija, parodija na cjelokupnu seriju haha.

Ja sam jedna od onih kojima je serija s Waldenom bila puno bolja nego s Charliejem tako da ce mi Walden i Alan zaista nedostajati.

Steta sto je serija zavrsila, mogli su jos sezona napraviti, gledanost im je bila iznenadjujuce dobra.

Eto, svemu dobrom dodje kraj, pa tako i Waldenu i Alanu. Veselim se gledanji repriza barem.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 21:15   #1256
http://www.index.hr/rouge/clanak/ras...ka/844437.aspx

Ah...kako iznenadjujuce
GodzillaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 01:31   #1257
Konačno RTL 2 počeo emitirati od 8. sezone prekjučer.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:58   #1258
jel može neko napraviti kompilaciju najboljih scena od prve sezone do kraja s charliejem, otprilike da traje oko sat vremena s prijevodom?
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 01:38   #1259
meni je u čitavoj seriji presmješan Dr. Herbert Gregory Melnick
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:29   #1260
Quote:
mala bez morala kaže: Pogledaj post
jel može neko napraviti kompilaciju najboljih scena od prve sezone do kraja s charliejem, otprilike da traje oko sat vremena s prijevodom?
mislim da imaš na YouTube-u i više nego dovoljno takvih videa. Eh, ali nisam siguran da ima prijevoda.
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.