Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 23:03   #81
Meni super kaj je u prvoj epizodi bio deep purple sa pjesmom space truckin' a u drugoj sa highway star. Odlicno su pasale! A i pjesme same po sebi su super. Nadam se da ce bit purpla i u trecoj epizodi.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 16:39   #82
Epizode su sada samo 25 minuta, to mi se ne sviđa. Radije bih 45, ovako prebrzo prođe...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:17   #83
Pa i ne bas. Ovako epizode kad ne traju po 40 min nisu dosadne nego je sva radnja ''natiskana'' u tih 25 min sta drzi i pozornost.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:18   #84
Zamisli da je Xena Princeza ratnica trajala 20 minuta
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:29   #85
Xena nije bila dosadna jer je za nas musku publiku imala druge atribute za privlacit pozornost
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:43   #86
I da Bruce Campbell 40 minuta improvizira i nema što za raditi, gledalo bi se
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:50   #87
Naravno da bi, to je Campbell Ali ima nas zadovoljnih i s dobivenim. Glavno da je serija zanimljiva, sad koja minuta +- mi nije vazna.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 18:29   #88
Ma zadovoljna sam ja, itekako.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 19:04   #89
Ovo mi je uz fargo najbolja serija koju trenutno pratim. Od ovih koje su na pauzi jedino mi jos better call saul u rangu s te dvije. Steta kaj ovo vise ljudi ne gleda a skoro svi gledaju prerazvikane walking dead i game of thrones.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 19:30   #90
-Pa evo i ja gledam, sjećam se i filmova koje sam davno gledao. Serija je ono nije loša brzo prođe tih 25-30 min. šteta što nije duža kao što neki kažu. Ovaj dio s policajkom daje malo ozbiljniji ton seriji, vidjet ćemo kako će se to dalje odvijati. Gleda se i dalje
Zero_X is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 20:10   #91
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ovo mi je uz fargo najbolja serija koju trenutno pratim. Od ovih koje su na pauzi jedino mi jos better call saul u rangu s te dvije. Steta kaj ovo vise ljudi ne gleda a skoro svi gledaju prerazvikane walking dead i game of thrones.
Da to je i meni smijesno. Ove razne druge serije se prate a ovo ne, kao da ljudi ni ne znaju da postoji. Mozda se plase horora
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 20:55   #92
A joj joj, meni je ovo odlično...cerekao sam se cijelo vrijeme

Skoro sam pukao na dijalog :

"I'm actually a hunter, and I've never seen a deer explode. "

"Well, maybe you're not hunting the right deer."



A tek scena i glazba kada miče zavjesu i pojavi se motorna pila

Ulovila me nostalgija za hororima 80-tih
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 22:01   #93
Meni zasad ostaju najjace fore ''you know they were jewish?'' i kad je sakom pogodio Kellyinu ''mamu'' pa je ispalo ''Ok good. I was about to feel like a huge dick''
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 21:53   #94
I ova treća je isto dobra. Iako sa efektima pokušavaju održati filing 80-tih ovog puta je izgledalo prilično moderno.

Ja bih ovu seriju gledao svaki dan

E da, evo i Lucy
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 01:36   #95
Hm sad sam se pogubio. Kaj nije pilot epizoda izasla po nasem vremenu subota-nedjelja? Po tome je ovo 1 dan ranje
Ide na download pa gledat
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 10:44   #96
Napokon tri zaredom, sada se može gledati, iako sam mislio da će epizode trajati duže, ali dobro, neću sada tražiti zamjerke
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 10:29   #97
Ash je fora, zabavan je.

Ali zabavniji su mi komentari "ne znam zašto ovo ne gleda više ljudi, nego gledaju GoT ili WD".

GoT ima koliko 5 sezona? Prikazuje se svuda.
WD ima 6 sezona brijem i 1 offsping. Prikazuje se svuda.

Ash ima TRI fucking epizode. get a grip. malo je netko autist
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 10:31   #98
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Da to je i meni smijesno. Ove razne druge serije se prate a ovo ne, kao da ljudi ni ne znaju da postoji. Mozda se plase horora
As i said, ljudi ne znaju da ovo postoji. Pa kolko je epizoda vani? I ne ovo nije ni blizu GoT, a miljama daleko od pilota Walking Dead koji je bio vrhunski. (necu dalje o tom)
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 12:17   #99
Ali da ima i 5 sezona nebi imala gledanost ko got koji ima veliki fan base i zbog knjiga. A budimo realni iz sezone u sezonu serija je sve gora ko i twd.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 15:43   #100
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
As i said, ljudi ne znaju da ovo postoji. Pa kolko je epizoda vani? I ne ovo nije ni blizu GoT, a miljama daleko od pilota Walking Dead koji je bio vrhunski. (necu dalje o tom)
Nebitno.
Tebe nitko nije vrijedjao nazivajuci te autistom, prema tome nemoj ni ti druge.

GoT ima i knjige i jasno da je razvikan taj svijet. Evil Dead je skroz drugaciji par rukava, i radi se o klasiku horor trilogije uz koju su mnogi odrasli i naucili voljeti horore kao fransizu.
Ocito je da ova serija nije tvoj par rukava, stoga je ikakva diskusija s tobom suvisna.


OT: Jos jedna odlicna epizoda Bolja od predhodne zbog tih rituala dozivanja demona zbog cega je na koncu epizoda imala tu svoju dozu horora.
Ne znam jel to samo meni ali onaj demon mi je jako licio na Chatterera iz Hellraisera

I dobra je ona Asheva ''you dont look from the book. You should update your picture''
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.