Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2005., 22:57   #1
Bromergon

Dijagnosticiran mi je mikroadenom i dr. predlaze za terapiju uzimanje Bromergon tableta. Zanima me ima li netko iskustva sa tim tabletama, tocnije dal se deblja od njih posto predpostavljam da su to neki hormoni
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 14:27   #2
Ja sam isto imala mikroadenom hipofize i nakon par godina terapije sa Bromergon tabletama on je nestao. Bromergon nije hormon, i ne brini se, neces se od njega udebljati. Kod mikroadenoma hipofize dolazi i do povisene razine hormona prolaktina kojeg luci hipofiza. Bromergon koci izlucivanje prolaktina iz hipofize, tako da dolazi do normalizacije prolaktina a vremenom i do smanjenja, tj. nestanka mikroadenoma. Lijecenje se mora zapoceti manjim dozama, koje se postupno povisuju do potrebne doze jer se inace obicno javljaju odredjene nuspojave kao sto su pad krvnog tlaka, zacepljenost nosa, slabost, mucnina i pospanost.
Adica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 21:24   #3
Hvala da i ja imam povisene vrijednosti prolaktina pa su mi tako i pronasli taj mikroadenom kojeg sam se moram priznat gadno uplasila al ok sta je - tu je, nedam se. Pocela sam i ja postepeno uzimat lijek...i nadam se samo najboljem
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.