Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2010., 16:43   #401
@nemo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=314444&page=31 zanimljivo kopiraj to ovdje...
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 18:09   #402
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
@nemo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=314444&page=31 zanimljivo kopiraj to ovdje...
Nisam uopće skužila tu temu prije :P
Prebacujem se tamo
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 18:55   #403
Prije nekoliko mjeseci ja sam u potkrovlju svoje vikendice čula neke krikove ali kada sam ušla opet nije bilo nikoga.Sljedeći dan sam se opet popela i osjetila hladnoću,guranje a i ponekad tu zaplačem bez ikakvog razloga,kupili smo drugu vikendicu ali kada smo krenuli da opet posjetimo tu vikendicu u kojoj smo prije živjeli u potkrovlju sam vidjela kako je prozor bio slomljen a niko tu nije boravio.Ja od tada vjerujem u duhove i 100% sam sigurna da oni postoje.
__________________
Directioner Forever.♥
Sarah♥♥♥♥♥♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 11:23   #404
Pozz.
Zadnjih dana dosta čitam po ovim temama pa bih htjela svoju priču htjela podijeliti s vama i čuti vaša mišljenja.
Kada sam imala 13 godina moj tata se jako razbolio od dijabetesa najgoreg tipa, počele su mu se oduzimati noge i sumnjali su na rak negdje između jetre i žuči (tako su meni rekli)....zbog dijabetesa koji nikako nije mogao kontrolirati stalno je padao u dijabetičku komu i svako malo ga je hitna vozila nazad u bolnicu. Jedno popodne dok je on bio doma (taman se vratio iz bolnice) i ležao u dubokom snu, mama, sestra i ja smo sjedile za stolom u toj istoj sobi i gledale tv. Na sredini stola je stajala obična staklena prazna čaša. U jednom momentu se začuo zvuk kao da je netko u čašu ubacio svom snagom kovanicu, mi smo se trznule i pogledale čašu koja se raspuknula, al je bila glatka sa vanjske i unutarnje strane. Mama je problijedila i rekla da je čula kad se tak nekaj desi netko bližnji će umrijeti.
Par tjedana poslije tata je umro od infarkta. E sad počinje ono od čega se ja ježim i dan danas, sa svojih 35 godina.... Nedugo nakon njegove smrti sve tri smo ga osjetile, doživjele ili sanjale. Mama je osjetila njegovu ruku na svom ramenu, sestra ga je vidjela kao duha u kutu sobe, a mene je probudio njezin histerični plač i kad sam upalila svijetlo našla sam je kako stoji na kaziću koji se nalazio na podu i histerično jeca kako je tata u kutu sobe...ja sam ga dva puta sanjala, prvi puta da sam ga vidjela na cesti kod Trešnjevačkog placa i za letila se od sreće i skočila mu na leđa, a ono nepoznati čovjek i drugi put kako nakon par mjeseci zvoni na vrata kao da je prije par sati nekamo otišao, a ne da je već mjesecima mrtav.
A ono što je možda najzanimljivije, a to sam tek kasnije shvatila, datum smrti je isti kao moj datum rođenja, datum sprovoda je isti kao i mamin, a mjesec u kojem je umro i pokopan se podudara sa sesrtinim mjesecom rođenja.
Puzzla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 19:45   #405
To se desava mnogima! Nisi sama..



Quote:
Puzzla kaže: Pogledaj post
Pozz.
Zadnjih dana dosta čitam po ovim temama pa bih htjela svoju priču htjela podijeliti s vama i čuti vaša mišljenja.
Kada sam imala 13 godina moj tata se jako razbolio od dijabetesa najgoreg tipa, počele su mu se oduzimati noge i sumnjali su na rak negdje između jetre i žuči (tako su meni rekli)....zbog dijabetesa koji nikako nije mogao kontrolirati stalno je padao u dijabetičku komu i svako malo ga je hitna vozila nazad u bolnicu. Jedno popodne dok je on bio doma (taman se vratio iz bolnice) i ležao u dubokom snu, mama, sestra i ja smo sjedile za stolom u toj istoj sobi i gledale tv. Na sredini stola je stajala obična staklena prazna čaša. U jednom momentu se začuo zvuk kao da je netko u čašu ubacio svom snagom kovanicu, mi smo se trznule i pogledale čašu koja se raspuknula, al je bila glatka sa vanjske i unutarnje strane. Mama je problijedila i rekla da je čula kad se tak nekaj desi netko bližnji će umrijeti.
Par tjedana poslije tata je umro od infarkta. E sad počinje ono od čega se ja ježim i dan danas, sa svojih 35 godina.... Nedugo nakon njegove smrti sve tri smo ga osjetile, doživjele ili sanjale. Mama je osjetila njegovu ruku na svom ramenu, sestra ga je vidjela kao duha u kutu sobe, a mene je probudio njezin histerični plač i kad sam upalila svijetlo našla sam je kako stoji na kaziću koji se nalazio na podu i histerično jeca kako je tata u kutu sobe...ja sam ga dva puta sanjala, prvi puta da sam ga vidjela na cesti kod Trešnjevačkog placa i za letila se od sreće i skočila mu na leđa, a ono nepoznati čovjek i drugi put kako nakon par mjeseci zvoni na vrata kao da je prije par sati nekamo otišao, a ne da je već mjesecima mrtav.
A ono što je možda najzanimljivije, a to sam tek kasnije shvatila, datum smrti je isti kao moj datum rođenja, datum sprovoda je isti kao i mamin, a mjesec u kojem je umro i pokopan se podudara sa sesrtinim mjesecom rođenja.
Regal27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 15:08   #406
danas sam vidjela neku gomilicu maglice neodređenog oblika koja je prošla po sobi i mislim da je baš ulazila. mislim da se radi o nekome od mojih pokojnih ili o duhu blagoslova jer je bio blagoslov danas. stvarno neznam. što mislite ako to nije bila zabuna mog uma radi li se o duhu neke pokojne osobe ili o duhu blagoslova? ili je to bila samo moja vizija jer između ostalog to nisam vidla direktno nego kao odraz u ogledalu?
__________________
kakav potpis?
mrmlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 13:05   #407
Pozdrav svim čitateljima ovog foruma! Ovdje sam da upravo iznesem priču/doživljaj koji mi se dogodio jučer u večernjim satima!!
Znači bili smo kod jedne cure na rođendanu. Ja i majka smo išli pješice, a otac i brat došli kod njih nešto kasnije, prije toga bili su na kartanju. Kada smo se vračali kući ja sam svojima rekao da ću se prošetati, a oni krenuli autom. Ključevi su bili kod mene, a oni su naravno došli prije i nisu mogli u kuću. Tako ja šećem i već bio u svojoj ulici kad od jednom od majke dobijam poruku "Kakvom kinu? Mi nemamo ključ. Gde si? Tu poruku dobio sam u 21 i 49. Pogledam gore i vidim da sam joj napisao "U kinu sam". Dva puta poslana poruka. Jednom u 21 i 47, drugi puta 21 i 48. Ništa mi nije bilo jasno! Ljudi moji, ja njoj tu poruku uopće poslao nisam!! Međuspremnik poruka mi je prazan, mobitel nedavno vraćen u tvornički postav tako da nigdje napisanu imao nisam. Prije toga pogledam i vidim da imam i dva dolazna poziva od nje. Jedan u 21 i 45, drugi u 21 i 46 i oba puta sam se javio. Prvi je trajao 18 sec., drugi 16 sec. (kada sam došao kod kuće u oba poziva rekla je da čuje kako hodam po ulici). U 21 i 47 ponovno je zvala ali je prekinula poziv. Ja te zvonjave nisam mogao čuti jer mi je glasnoća bila skroz smanjena. Mobitel sam izvadio iz džepa tek nakon što sam dobio poruku "Kakvom kinu? Mi nemamo ključ. Gde si? Otac je stajao naravno zbunjen pred vratim kuće i nije znao što se događa? samo sam mu glasno uzviknuo "Ja tu poruku poslao nisam"!! Kada sam došao kući i napokon se raskomotio, išli smo proučavati ovaj slučaj. Čak su rekli da možda imam dvojnika sa istim brojem mobitela. Tako me majka opet zvala na mobitel. Ništa se više nije dešavalo.
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 19:08   #408
Pozdrav svim čitateljima
I ja sam nedavno imao jako čudna i neobjašnjiva iskustva s paranormalnim. Ne vjerujem znanstvencima koji se uvijek trude naći nekakva njihova znanstvena objašnjenja na određene teme s paranormalnim i ja mislim da je to samo njihova taktika prikrivanja.
E da,najzadnji događaj: kako živim u studentskom domu, tako se tu sa nas dva cimera nakupi nereda, smeća i svega ostalog, pa je bilo vrijeme za uhvatiti se pospremanja, ništa strašno bris 'vamo-bris tamo, i sad držim u ruci onu malu metlicu i skupljač koji dolaze u parku i kako se naglo dignem, udrem u policu s knjigama i iz ruke mi izleti ta metlica, neko vrijeme sam prvo dolazio sebi od bola (udario sam glavom u oštar rub), pa zatim, kad sam došao k sebi, krenuo sam nastaviti s psolom, ali nisam nigdje mogao pronaći metlicu, doslovno kao da je u zemlju propala, nigdje je nije bilo, a tu malu sobicu sam pretresao uzduz i poprijeko. Moram napomenuti da mi cimera nije bilo tu 2 tjedna. Bio sam sam. Iduci dan sam našao metlicu uredno pospremljenu ispod sudopera....kako i tko ju je tamo spremio neznam jos uvijek.
Fred Preppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 10:38   #409
Kopirati ću ovdje tekst.
Prijateljica me zamolila da postam njena iskustva.

Ona je osoba koja je pokušavala lucidno sanjanje,čitala spooky priče ko klinka,čak i neke sotonističke ali nije ništa osim lucidnog pokušala. Ono joj nije

uspjelo jer je više bila znatiželja u pitanju nego pravozanimanje. možda i to ima veze ? Nije vjernica,agnostik je,dečko također.

Njen dečko je doživljavao viđanje nekih ljudi,(nepoznate) bake koja ga progonila i smijala mu se,2 lika koja su ga nagovarala da ubije sebe i roditelje..

Odlazio je kod psihologa,psihijatra,pio ljekove... zatim su zvali njegovi roditelji egzorcistu ili neš tako da očisti kuću (i njega isto pretpostavljam).

On joj je to ispričao al ona je bila uvjerena da samo privlači pažnju.

Kasnije nakon nešto vremena od doseljenja događaju se stvari,miče se zavjesa,čuje poneke zvukove... Ispriča to podstanarki na katu iznad.
Ona je prosječna cura bez tih ''mračnih'' interesa ko ovo dvoje. Priznala joj je da dok je živjela u njihovom stanu (gdje su frendica i dečko sad) da je bilo

sve super al da u ovom stanu (koji je uz kuću njegovih roditelja,dakle staru kuću - stan od frendice i dečka je odvojena kućica) stalno nešto.
Od nestajanja i pojavljivanja stvari pa do zvukova,mirisa. Najjezivije joj je bilo kad je osjetila kao da joj netko diše za vratom.

Stvar je da su roditelji totalno bezvoljni,skupljaju stare stvari,ne čiste,ne prozračuju prostor,svo vrijeme leže u krevetu nakon što se vrate kući.
Nema razgovora,totalno sumorna atmosvera,.
Kuću su kupili od neke babe nakon rata.
Neznaju klinci o babi ništa a roditelji su fanatični kršćani kojima se nesmije ni spomenuti nešto ko duhovi u kući,utjecaj nečeg stranog...
To su tipovi ljudi koji metalce smatraju sotonistima a ispirsane ljude narkomanima Inteligencija na granici krompira...

Uglavnom frendica je čula čašu kako se povlači po šanku s druge strane,gdje je sudoper i frižider.
Stvari joj nestaju i toju najviše izluđuje.
Kad zapali (1 u mj dana) kaže da se opusti i ako dođe u stan da osjeća prisutnost nečega (nije stoner pa da su halovi u pitanju,ne pije ni alkohol...samo ponekad zapali ali rijetko) i strah ju preplavi.

Primjetila je i da je stalno bjesna i ljuta u kući,danema volje za stvarima koje su je veselile,ko da je ispraznjena dok je u kući..
Rekla je da se više nemože ni plašit jer ju živcira to sve,od zvukova do osjećaja da ju netko gleda.
Zadnji put kad je bila kod mene ispičala mi je to. Najčudnije je bilo jeru jednom trenu je u ormaru bio zvuk ko da nešto unutra trčkara po zadaćama i stvarima,ko mačka ili nešto tako...

Što,kako riješiti se toga?
Što je to uopće?
Kako ojačati da se to makne ?

Kako savladati strah od nepoznatog ?

Mislim da je ovo u prvom slučaju s dečkom čak možda bio demon jer nakon 2 egzorcista on je nestao. Ovo sad mi se više čini kao zalutala energija iako on tvrdi da je i kod njega sve tako počelo.
Pa da je u pitanju nešto kao kod njega zar nebi bilo fokusirano samo na jednu osobu a ne da su obje cure svjesne ''prisutnosti''.
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:18   #410
Quote:
Dominion88 kaže: Pogledaj post
Kopirati ću ovdje tekst.
Prijateljica me zamolila da postam njena iskustva.

Što,kako riješiti se toga?

Što je to uopće?
Kako ojačati da se to makne ?

Kako savladati strah od nepoznatog ?

Mislim da je ovo u prvom slučaju s dečkom čak možda bio demon jer nakon 2 egzorcista on je nestao. Ovo sad mi se više čini kao zalutala energija iako on tvrdi da je i kod njega sve tako počelo.
Pa da je u pitanju nešto kao kod njega zar nebi bilo fokusirano samo na jednu osobu a ne da su obje cure svjesne ''prisutnosti''.

Toga se najlakše rješava videokamerama. Treba samo postaviti na nekoliko mjesta kompjuterske vidiokamerica da snimaju cijeli stan. Također da se snimaju skupa sa videom i zvukovi.
I duhovi će garantirano nestati. https://www.forum.hr/showthread.php?t=714115
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 12:18   #411
Sori al taj tvoj ''komičan'' komentar je glup i nepotreban.

Da se ima para za kupovat takvu neku opremu prije bi se lova utrošila na iznamljivanje stana nego na to.
Ali ta opcije je isključena zbog manjka love.
Pa se osoba zapita u takvoj situaciji što može napraviti,kako to riješiti/spriječiti ?
Netrebaju dokazi da se to događa jer se događa.
Ne traži se senzacija nego mir u kući.

I najbitnije kako ojačat psihički (?) ili auru kako ojačat,odn. ono što tim entitetima pomaže da probiju do slabih osoba...
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:09   #412
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Toga se najlakše rješava videokamerama. Treba samo postaviti na nekoliko mjesta kompjuterske vidiokamerica da snimaju cijeli stan. Također da se snimaju skupa sa videom i zvukovi.
I duhovi će garantirano nestati. https://www.forum.hr/showthread.php?t=714115
mislis ovim videokamerama?



boze sacuvaj sta sve ima na ovom svijetu.
da ti se prevrne zeludac.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:23   #413
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
mislis ovim videokamerama?



boze sacuvaj sta sve ima na ovom svijetu.
da ti se prevrne zeludac.
ovo izgleda fejk.
ali nije stvar da se traži pozornost nego savjet kako se riješiti tog sranja u kući
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:36   #414
Quote:
Dominion88 kaže: Pogledaj post
ovo izgleda fejk.
ali nije stvar da se traži pozornost nego savjet kako se riješiti tog sranja u kući
ja ne mislim da je fake, što bi netko u nedođiji nekoj snimao horor film sa djetetom, a ni photoshop nije tada postojao vidi se da je ovo uzimano preko video rekordera.
tvojoj prijateljici se najbolje odseliti odatle. ljudi ne bi znali koliko ima ovih sranja sa duhovima, samo se o tome ne prica. banda pogana suti.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:05   #415
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
ja ne mislim da je fake, što bi netko u nedođiji nekoj snimao horor film sa djetetom, a ni photoshop nije tada postojao vidi se da je ovo uzimano preko video rekordera.
tvojoj prijateljici se najbolje odseliti odatle. ljudi ne bi znali koliko ima ovih sranja sa duhovima, samo se o tome ne prica. banda pogana suti.
meni izgleda ko da je isceniran video.
a ionako kod tih videa uvijek sam skeptična jer je moguće napraviti da izgleda ko da je nešto a zapravo nije ništa.

tako da videa me ne zanimaju jer osim pogleda i bogaćenja kakva je svrha njih ? vidiš,malo se preplašiš/nasmiješ i to je to...

stvar je da ona nemože odseliti - da može,bi odavno
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:15   #416
Quote:
Dominion88 kaže: Pogledaj post
stvar je da ona nemože odseliti - da može,bi odavno
vidi na pdf-u magija i mistika temu uroci, copranja i prokletstva. tamo ima o svemu. rekao bih ti da odes do svecenika, tj. da vam on dodje i posveti stan, ali koliko sam citao on nije tako efikasan.. mislim pokusajte, ali hodze su bolje.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 15:41   #417
Quote:
osa-- kaže: Pogledaj post
vidi na pdf-u magija i mistika temu uroci, copranja i prokletstva. tamo ima o svemu. rekao bih ti da odes do svecenika, tj. da vam on dodje i posveti stan, ali koliko sam citao on nije tako efikasan.. mislim pokusajte, ali hodze su bolje.
pokušat ću i tamo,hvala
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2020., 13:11   #418
Imam staru budilicu koja nije navijana da bi radila 15 godina.Nemreš ju miti naviti jer je nekaj zaštekalo u nutra.Na ormaru je kao ukras.Često se znalo dogoditi da poslije ponoći,taman prije nego zaspim a nekada i kada se probudim noću ona počinje raditi...Glasno se čuje rad mehanizma.
Znao sam se malo preplašiti ali se pomolim i sve stane.Kada sam znao zaspati,kao da sam se budio u nekakvome snu ali znam da je stvarnost jer mogu kontrolirati svoje misli,govor i radnje.Slika u toj fazi je nekako crno-bijela,prostorije,cijeli kat je jednak kao u pravoj javi samo kada hodam,kao da levitiram pa se brzo stvorim iz sebe na ulazna vrata,pa nazad u sobu.Kada sam izašao iz tijela imao sam osječaj da je netko na ulaznim vratima koja sam prije spavanja zaključao i ostavio ključ u bravi kao i obično.I da...Vidio sam crnu siluetu koja je otvorila vrata.Stojim nasred hodnika i pitam tko je to ali to šuti jer kad sam progovorio,skužilo je da je uočeno pa se ukipilo a do tada je imalo nagle,brze pokrete kao Alien samo je bilo oblika više na E.T-a.To se ukipilo i kako nisam dobio odgovor,svjesan da sam u nekakvom lucidnom snu,astralu odlučio sam se vratiti u tijelo,normalno spavati.Povratak je bio čudan također,nekako kao da me magnet privukao nazad u mene,moje tijelo.Istu večer,nemogu o vremenskim terminima između događaja dogodilo se opet.Nalazim se nasred sobe a ispred mene 4 siluete nalik onoj prvoj.Ovaj put smo stupili u kontakt,kao da onaj koj je bio solo bio u strahu komunicirati samnom ali sada su valjda jači...Rekli su mi da se ne plašim što i nisam svih tih događaja.Da me nešto trebaju i da me uvijek čuvaju.Bili su različitih veličina ali ne previše razlike.Na to sam im rekao da bi im pomogao ali moram se naspavati jer idem na posao u jutro.Budim se u 6.00.Tada sam se opet uvukao u tijelo,probudio me alarm na mobitelu.Svjesan svega,normalna rutina,wc,zubi,kava,na bicikl i vozi na posao.Neobično ali od tada takve likove više nisam vidio.Neka druga noć,probudi me zavijanje mog psa koj je spavao samnom na krevetu.Podragam ga da se umiri,možda je nešto ružno sanjao.Pogledam prema lijevo a u zraku je lebdjela i bljeskala plava svjetlost.Izgledalo je kao struja u nekakvoj maglici.To sam promatrao neko vrijeme ali nakon molitve je nestalo.
Hvala Isusu.
Vjerujem u Boga ali sam znatiželjan,on je jedino dobro koje tjera sve što nije uz njega!
Mozak moj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2020., 21:35   #419
Dobro je što si se pomolio Isusu. To što se pojavljuje su najvjerojatnije đavli. Premda nažalost ima pojava kod kojih molitva ne pomaže.
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2020., 02:52   #420
Ovo moram napisati, moj jebeni mobitel mi je pokusao uzeti dusu. Naime kad sam ga ukljucio, osjetio sam kao da mi netko pokusava isisati zivotnu/energiju dusu kroz oci/srce/grlo, i mobitel je zatitrao/ugasio se, ovo mi se nikad nije desilo niti s jednim elektronickim uredjajem. Eh, kad bi mi znali sto sve mogu elektronicki uredjaji. Jos samo moram napisati ovo, drzim mobitel u ruci i sve je istina sto pisem, ovo pisem sto mi je svejedno hoce li doci po mene, svakako imam malo vremena...
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.