Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 14:49   #2101
Quote:
Kolumba kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi zanima me Vaše mišljenje i iskustva,
iman naime 25 god i nedavno sam se oženio za curu istih godina.
Ulaskom u brak seksualni život sa njene strane je potpuno nestao. Seks je uopće ne zanima, jedini način kojim dolazimo do seksa je da ja stalno upirem dok ona na to koluta očima i vidno je da ti samo odraduje. Nije mi jasno kako se to dogodilo jer dok smo bili momak i cura seks je bio fenomenalan i redovit (svakodnevan), ljudi ako imate koji savjet pomagajte!!!
biraj između četiri razloga:
- pere je stres radi stubokom promijenjenog života ili stres uzrokovan na drugi način ili je upala u depresiju
- razočarala se u tebi kao muškarcu
- hormonalni razlozi
- ne voli te kako bi trebala
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:54   #2102
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Slutim da te kvalitete u njoj ne mogu probuditi ni približnu "kurvu u krevetu" kakvu budi ljubavnik kojem eto, te kvalitete fale.

To mi je strašno.
Sama je donjela takav zakljucak prije nego se udala, da se za*ebala, je itekako, ali nema sanse da prizna i da se rastane, vec je otisla korak dalje i postala preljubnica, lazljivica i licemjerna.

Quote:
Žena koja je "oslobođena" seksualno je u stanju od normalnog muškarca napraviti pravog jebača, a uz to i zadržati kvalitete koje taj čovjek ima kao muž.
To nije istina i pretpostvka ne stoji za oba spola.
Ja sam u braku seksualno "otvorenija" i od muza ne mogu napraviti niti cak "redovitog" j*baca. Bome nisu ni kolege po muci na ovom pdf uspjeli isto postici sa svojim zenama.

Quote:
Meni bi najgora uvreda na svijetu bila, najgore poniženje kada bi mi žena rekla da je sa mnom samo zbog kvaliteta koje si ti navela.
Ona nije ja, niti sam ja ona. Najveca razlika izmedu nas jest sto ja problem partneru strusim u lice, pa di puklo da puklo.

Zadnje uređivanje Nica : 19.10.2011. at 23:21. Reason: popravak citata
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:09   #2103
Unhappy

neznam koliko je ženama inače sex u braku važan mojoj oćito nije,nekoć smo imali odličan sexsualni život(prije braka),nakon rođenja djeteta ona kao da je izgubila želju i volju za tim... pokušavam na sve načine:razgovorom nježnošču, udovoljavanjem ali ništa ne pomaže, i nemoguće joj je obijasniti da kako su njoj važne neke druge stvari u braku meni je isto tako i važan sex, i da mi 1 tjedno nije dovoljno, jer kad mi i krenemo to raditi imam osječaj kao da ona to odradi samo da joj se "skinem sa leđa"...bez volje i bez želje...tak da sam već očajan i neznam kaj da radim...
-loki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:19   #2104
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post

Sama je donjela takav zakljucak prije nego se udala, da se za*ebala, je itekako, ali nema sanse da prizna i da se rastane, vec je otisla korak dalje i postala preljubnica, lazljivica i licemjerna.
Ja ću reći samo da u svemu u životu treba imati osjećaja za kompromis i odvagati koji su prioriteti. Čovjek ne može imati i ovce i novce. Rijetko će koja žena naći "alfu" koji će je jebati ko apolon, a na pritisak sklopke će postati plišani medo koji će je držati u naručju. Dobit će apolona koji će je pojebati i otić pit u krčmu. Il će dobit medu koji će je milovat i tepat joj, a kita mu ko od pliša.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.

Zadnje uređivanje Nica : 19.10.2011. at 23:24. Reason: popravak citata
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:20   #2105
Quote:
-loki- kaže: Pogledaj post
neznam koliko je ženama inače sex u braku važan mojoj oćito nije,nekoć smo imali odličan sexsualni život(prije braka),nakon rođenja djeteta ona kao da je izgubila želju i volju za tim... pokušavam na sve načine:razgovorom nježnošču, udovoljavanjem ali ništa ne pomaže, i nemoguće joj je obijasniti da kako su njoj važne neke druge stvari u braku meni je isto tako i važan sex, i da mi 1 tjedno nije dovoljno, jer kad mi i krenemo to raditi imam osječaj kao da ona to odradi samo da joj se "skinem sa leđa"...bez volje i bez želje...tak da sam već očajan i neznam kaj da radim...
Koliko ti je dijete staro?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:25   #2106
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Ja ću reći samo da u svemu u životu treba imati osjećaja za kompromis i odvagati koji su prioriteti. Čovjek ne može imati i ovce i novce. Rijetko će koja žena naći "alfu" koji će je jebati ko apolon, a na pritisak sklopke će postati plišani medo koji će je držati u naručju. Dobit će apolona koji će je pojebati i otić pit u krčmu. Il će dobit medu koji će je milovat i tepat joj, a kita mu ko od pliša.
rijetko....ali ih nađemo....hvala bogu na tome!!!!!
__________________
Osebujna

Zadnje uređivanje Nica : 19.10.2011. at 23:24. Reason: popravak citata
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:32   #2107
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Koliko ti je dijete staro?
3 godine nedugo navršilo...
-loki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:42   #2108
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ja ću reći samo da u svemu u životu treba imati osjećaja za kompromis i odvagati koji su prioriteti. Čovjek ne može imati i ovce i novce. Rijetko će koja žena naći "alfu" koji će je jebati ko apolon, a na pritisak sklopke će postati plišani medo koji će je držati u naručju. Dobit će apolona koji će je pojebati i otić pit u krčmu. Il će dobit medu koji će je milovat i tepat joj, a kita mu ko od pliša.
Sviba,
ne slazem se sa tobom.
Zato sto moja sestra ima muskarca koji i njinjanja malu i jebe ko apolon.
Njezan muskarac ne znaci direktno i los jebac, niti macho tip ne znaci jebac kao apolon.

Zadnje uređivanje Nica : 19.10.2011. at 23:24. Reason: popravak citata
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:39   #2109
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Zato sto moja sestra ima muskarca koji i njinjanja malu i jebe ko apolon
Vi u porodici baš i nemate tabua, ha?
Maria Klonovska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 17:05   #2110
Quote:
Maria Klonovska kaže: Pogledaj post
Vi u porodici baš i nemate tabua, ha?

Ne.
I da hoce nemogu to sakriti jer nisu bas "tihi".
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 17:47   #2111
Nisam pročitao baš sve postove, ali ovako na brzinu rekao bih da se ponavlja nešto tipično tj. da problemi uglavnom počinju nakon rođenja djeteta. I u mom braku se u to vrijeme količina seksa drastično smanjila (a i kasnije nikad više nije bilo kao prije iako ne tako drastično), ali ja mislim da je to i normalno. Problem je vjerovatno biološke prirode tj. zadovoljena je ženska biološka potreba (valjda genetski zapisana?) za reprodukcijom. Prethodno braku situacija je uglavnom takva da ga muškarci odgađaju do onog trenutka kad to više nikako ne mogu (znajući što slijedi), dok je kod žena situacija suprotna, biološki sat im govori da je vrijeme majčinstva. Osim toga, već odavno prije trudnoće i poroda je prošla faza zaljubljenosti i ševe za doručak, ručak i večeru (pa još noćnog ordiniranja po frižideru). Ako su u brak ušli kao zreli ljudi i s dovoljno pameti i iskustva, pokušat će učiniti ono što je potrebno da želja ne umre. Uostalom, svatko normalan se upitao je li to osoba s kojom želim imati djecu i doživjeti starost? Ako je, onda ćeš se valjda i potruditi. Ako su u brak ušli kao zaljubljeni balavci bez dovoljno iskustva (svake vrste pa i seksualnog), obično završava tako da se nakon dovoljnog broja godina više ne prepoznaju jer je zaljubljenost odavno prošla, a sve mane jednog vidljive su drugom.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:12   #2112
Siddharta, to je dosta relativno.
Najcesce je, tocno, no tu kumuje cesto njena premorenost. Malo muskaraca je svjesno da nemres biti "normalan" kada se budis svaka dva sata nekoliko mjeseci i da je normalno da nisi zaodnos kada je ona uz malu bebu sredila kucu, opeglala rublje, skuhala rucak. Na balkanu je normalno da zena doslovno drzi 3 zida kuce, a bome to nije mali niti laki posao.
Mozda nakon godinu, dvije takvog zivota libidno jednostavno zaspi. Neznam, nisam mama.

No, jedno pitanje za sve:
sto mislite da li od seksualnih problema u braku pati vise parova sa malom djecom koji zive sami u stanu i nemaju blizini roditelje da im pomognu, od onih koji zive u zajednici sa roditeljima, bilo u zajednickom kucanstvu ili neposrednoj blizini?
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:19   #2113
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Siddharta, to je dosta relativno.
Najcesce je, tocno, no tu kumuje cesto njena premorenost. Malo muskaraca je svjesno da nemres biti "normalan" kada se budis svaka dva sata nekoliko mjeseci i da je normalno da nisi zaodnos kada je ona uz malu bebu sredila kucu, opeglala rublje, skuhala rucak. Na balkanu je normalno da zena doslovno drzi 3 zida kuce, a bome to nije mali niti laki posao.
Mozda nakon godinu, dvije takvog zivota libidno jednostavno zaspi. Neznam, nisam mama.

No, jedno pitanje za sve:
sto mislite da li od seksualnih problema u braku pati vise parova sa malom djecom koji zive sami u stanu i nemaju blizini roditelje da im pomognu, od onih koji zive u zajednici sa roditeljima, bilo u zajednickom kucanstvu ili neposrednoj blizini?

dobro pitanje,mi živimo sa mojom starom tak da mi nije bed oko čuvanja, ali tu se javlja drugi problem,kak reći staroj da čuvaj malog dok se mi idemo ševit (ne doslovce,ali nije glupa)...makar smo prilično liberalni glede toga ali opet mi je malo bedasto...
-loki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:53   #2114
Cuj, nije zanjela po duhu svetom, zna zena kako to ide
vjerujem da ce imati razumijevanja

no onda se javlja drugi problemi, osjecaj pritiska i krivnje.
Em imate unaprijed odredeno vrijeme, em znate da mama zna cime se bavite i jos ceka sa malim da zavrsite

Stvarno je nekad jedni izlaz hotelska soba preko vikenda da se poseksas u miru
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:37   #2115
e to baš taj pritisak,te kad znaš da zna kaj se radi... kuži ona sve to ali svejedno je glupo do bola...
-loki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:46   #2116
Quote:
Mozda nakon godinu, dvije takvog zivota libidno jednostavno zaspi. Neznam, nisam mama.
Ovdje je riječ o problemu koji nastupa odmah nakon poroda. I nema to veze s fizičkim umorom. I ja sam nunao, previjao pelene i sl. i bio kronično neispavan godinama pa mi libido nije zaspao.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:54   #2117
1 - ovdje se odgovor nameće sm po sebi - žene su rođenjem ispunile svoj životni moto i sad i je dosta, još samo da dijete postave na noge i mogu se predat bogu na odluku...

2 - malo blaža opcija, žene su još od dojmom stresa oko trudnoće i poroda pa ne žele ni slučajno još jednom to sve proživjet... zato se boje da opet ne ostanu trudne. kad to malo zaborave vratiće se lije na staro...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:43   #2118
neka znanstvena istraživanja kažu da neke žene hormonalno majčinstvo tako preobrazi da se doslovno pretvore u mame, tj. posvete se djeci, više im nije stalo do seksa...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 07:36   #2119
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Tvoja je pak izgubila je volju jer je prihvatila situaciju i prilagodila se, no sto ako u njen zivot ude muskarac koji ce stvoriti lepitirice u zelucu, hoce li sex postati odjednom bitan?
Da, mislim da bi drugi muškarac kod nje mogao probuditi leptiriće.

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Žena koja je "oslobođena" seksualno je u stanju od normalnog muškarca napraviti pravog jebača, a uz to i zadržati kvalitete koje taj čovjek ima kao muž.
S ovim se ne slažem. Seksualno "oslobođena" osoba može pomoći stidljivijem, zatvorenijem partneru da se otvori i pokaže ono što već ima u sebi, ali nikako ne može od nekoga napraviti ono što nije.

P.S. ne valja ti quote, ispada da si citirao mene, a citrirao si Vjutro.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
rijetko....ali ih nađemo....hvala bogu na tome!!!!!
Istina
Eleonore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:29   #2120
[No, jedno pitanje za sve:
sto mislite da li od seksualnih problema u braku pati vise parova sa malom djecom koji zive sami u stanu i nemaju blizini roditelje da im pomognu, od onih koji zive u zajednici sa roditeljima, bilo u zajednickom kucanstvu ili neposrednoj blizini?[/QUOT

Mi živimo sami,bez igdje ikoga,vjerujem da je manje sexualnih problema kod onih koji imaju roditelje u blizini.Mi nemožemo dijete ostaviti kod nekoga,pa otići na večeru,kino itd.Kad imaš nekoga u blizini puno je lakše.
alen714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.