Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2008., 18:09   #201
moja prinčipessa ima 19 m i hranilica je prošlost ...
čim vidi da mama servira stol hopla na stolicu koju je odma zapikirala
i to je "njeno" mjesto i fino čeka ručak...
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 21:38   #202
Mi imamo ovu http://www.recaro.com/index.php?id=567&region=5&L=2
Bebi se sviđa a i skužila je brzo da se tu fino papa; i začudo, ne divlja (previše) kad tu sjedi.
Inače nema mira sekundu jednu; posebno otkako je propuzala - propeler u guzici, vratolomije, akrobacije, konstantno u pokretu...

Nego, htjedoh reć - kad sam bila beba, imala sam jako sličnu hranilicu, samo s nacrtanim Pinokiom na naslonu .
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 22:50   #203
evo ja pročitala postove na ovom pdf-u, ali nisam bila nešto pametnija, samo neodlučnijaono što sam zaključila je da ne želim dati hrpu novaca za hranilicu, da mi je bitna stabilnost i pojasevi preko ramena i oko struka jer je i moje dijete jedno od aktivnihna kraju smo se odlučili za točno ovakvu:
http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=31&id2=276#
konstrukcija je metalna, dolje su plastike, bebonja je odmah prvi dan upirao nogama o stol ali nije se ni pomaklanaslon je prostran, ima mjesta za sjedenje,pojaseve,ali valjda mu je zanimljivo, dosta mirno sjedi u njoj... a tacna je velika i podesiva - bliže bebi u nekoliko položaja...naslon je isto podesiv, ali to ni nije toliko bitno.. mi imamo i njihova kolica, tako da smo prvo išli tamo gledati...eto ako će nekoga usmjeriti k rješenju super
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 13:15   #204
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
e, a u čemu su nas hranili starci? ja se ne sjećam da sam imala ikakvu hranilicu...
Nemres se ni sjecat kad se to koristi uvrhglave do 2. godine

Nego, ni ja je nisam imala.
Kao malumalu, baka me hranila u narucju.
A sa godinu dana su me stavili sjedit u obicnu stolicu.
(ni ja se ne sjecam, al imam slike)
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 13:41   #205
Quote:
NikaZg kaže: Pogledaj post
Mi imamo ovu http://www.recaro.com/index.php?id=567&region=5&L=2
Bebi se sviđa a i skužila je brzo da se tu fino papa; i začudo, ne divlja (previše) kad tu sjedi.
Inače nema mira sekundu jednu; posebno otkako je propuzala - propeler u guzici, vratolomije, akrobacije, konstantno u pokretu...

Nego, htjedoh reć - kad sam bila beba, imala sam jako sličnu hranilicu, samo s nacrtanim Pinokiom na naslonu .
Gdje si kupila ovu hranilicu?I koliko je kostala?
Ja sam imala takvu ko dijete
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 01:21   #206
i? kakva je Zuma?
kupio itko?
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 09:58   #207
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
i? kakva je Zuma?
kupio itko?
najljeeeeepša!
kad sam ju dovukla doma, pročitala sam tvoje kritike i nisam joj našla toliko nedostataka.
tacna je stvarno dovoljno velika, a prilično je dobro konstruirana da minimizira padanje hrane po njoj i po podu. ne kažem da potpuno onemogućava, ali nije joj to nedostatak.
sve u svemu, ovak na prvi, drugi i deseti pogled, zadovoljna sam
jedini objektivni nedostatak zume je što postoji prazan prostor između bebe i tacne dok je bebe još mala. no, eto, odlučila sam to zaštitit krpama il tetrama dok bude mala i zažmirit na taj nedostatak.

stoji sklopljena u kutu i čeka da počnemo papati...
i, kad sam već na ovoj temi da pitam - jeste vi odmah stavljali bebu u hranilicu?
ja bih počela u viperu (jer mi nije još za stavljat u sjedeći položaj, koliko god se stolica naginjala), ali bih što prije u hranilicu, nek se navikava.
da mi se ne bi dogodilo k'o šogi s AS (mali se prva 3 mjeseca vozio u košari u autu, sad urla u autosjedalici) ili njezinoj frendici s hranilicom (hranila je bebu prva 2 mjeseca u kolicima, pa beba poslije nije htjela čut za hranilicu. nakon pol godine kolica su bila tol'ko flekava da je morala kupit nova )
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:06   #208
lali,prdonju još hranim u viperu,iako se naslon može spuštiti u poluležeći nekako mi nezgodno izgleda u njoj. Podigne se sam pa sjedne,al se ljulja ko pijanac pa je još ne koristimo. Svako dijete je drugačije,mom se za probu svidjelo u hranilici,tako da nema pravila,al a se bar neću lupat po glavi ako je ne prihvati,ionako smo je dobili,a ti si dala veliku paru pa će biti griota ako se beštijici ne svidi
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:16   #209
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
prdonju


(ne voliš ga! mora bit princ, zlato il anđeo! )

Quote:
a ti si dala veliku paru pa će biti griota ako se beštijici ne svidi
zato ti ja njoj ne volim dat izbora oko svega što mislim da joj se ne bi moglo svidjet (AS, vreća za spavanje i sl...od prvog dana, pa ni ne zna za drugo...)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:41   #210
imaš Zumu!!!
crvenu ili crnu?
kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:50   #211
tirkiznu
eat your heart out!

edit: upravo pročitakla da je gwen stefani rodila sina koji će se zvat zuma
__________________
mogli bismo

Zadnje uređivanje Lali Puna : 22.08.2008. at 15:01.
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 19:10   #212
MIha je od početka u hranilici jer je sa 6 već sjedio...al je svejedno bio u 3 položaju jedno vrijeme...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 21:04   #213
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tirkiznu
eat your heart out!

edit: upravo pročitakla da je gwen stefani rodila sina koji će se zvat zuma
oh! sigurno je čitala nas što tu pišemo!!
il je ljubomorna na tvoju tirkiznu plastičnu stolicu, jer joj je puno dat tolko para
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 23:38   #214
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Gdje si kupila ovu hranilicu?I koliko je kostala?
Ja sam imala takvu ko dijete
Kika, čini mi se 950 kn.
Za sad nam je OK; zadovoljni.

Cijena je malo too much, al s druge strane, poslije se rastavlja u malu stolicu i stol, pa će valjda poslužit kao dio bebine sobe (a uskoro selimo i prestajemo bit podstanari, jeeeeeeee, i beba će dobit svoju sobu (u kojoj garant neće htjet boravit i spavat, al ajde...)).

Zadnje uređivanje NikaZg : 22.08.2008. at 23:39. Reason: greške pri tipkanju
NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 13:12   #215
http://slike.hr/vidi.php?z=img07440.jpg

Evo naše hranilice. Sve preporuke odlična je. A ako kojim slučajem neće u hranilicu niste bacili lovu jer će te ju poslje kad malo porastu moći koristiri kao stolac i stol.
UMOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 13:35   #216
super izgleda...
tko je proizvođać? ne mogu isčitat sa slike...
gdje ste to kupili?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:03   #217
nedavno sam vidjel zumu uživo,baš je mala i tacna i stolica,dizajn je prelijep ali je premala
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:07   #218
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
nedavno sam vidjel zumu uživo,baš je mala i tacna i stolica,dizajn je prelijep ali je premala
Mi smo je gledali, ali mi je djelovala malo za mog velikog dečka, a i tražili smo bez klina između nogu. Odabrali Chicco Polly i super smo zadovoljni s njom. Velika, funkcionalna, ogromna tacna, ma ima sve što treba, ali najvažnije da malac obožava papati u njoj. Kod nas dođe 1300kn, a mi je u Sloveniji (Baby centar) platili 145 EUR-20%davek. Došla nas je 120EUR, znači oko 850kn, što je znatna ušteda.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:30   #219
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
nedavno sam vidjel zumu uživo,baš je mala i tacna i stolica,dizajn je prelijep ali je premala
nama je super zuma, moram reć da sam i s hranilicom, kao i s kolicima - prstom pa u govno
kupila sam ju najviše zbog dizajna, a ostala svojstva su mi se činila više-manje k'o i kod svih modela u tom rangu (spuštanje po visini, spuštanje sjedalice-naslona, dupla tacna). eto, zbog dizajna je zuma 200 kuna skuplja od chicca, peg perega i sličnih u tom rangu.

ali, ispalo je da i po funkcionalnosti nisam mogla kupit bolju hranilicu!
naime, živimo u malom stanu u kojem se, zezamo se mi, osjeti i kad kupimo jumbo pakiranje pelena umjesto običnog!
zuma mi ne stoji rasklopljena cijelo vrijeme u stanu (voljela bih, nemrem si to priuštiti zbog prostora), nego ju rastavljam i sklapam dvaput dnevno.
a to napravim doslovno u 3 poteza i super jednostavno
a kad je sklopljena zauzima puno manje mjesta nego klasične hranilice (ima šogi PP prima pappa pa sam usporedila) i jedva da kužimo da nam je u stanu!

moram priznat da nisam dosad primijetila da je tacna nešto premala (te grozomorne velike tacne su dijelom razlog što mi se koncencionalne ne sviđaju), a i imam pristojnu papalicu pa je zuma i po tom pitanju ipak pogodak!

e, a i imam majušnu bebu pa nam nije ni približno premala, imam osjećaj da bude do škole stala u nju!

a i super će mi pasat u novi stan!

uglavnom, tko ima mali stan, a nije mu teško dat više novaca za hranilicu - preporučam!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 14:31   #220
Quote:
UMOR kaže: Pogledaj post
http://slike.hr/vidi.php?z=img07440.jpg

Evo naše hranilice. Sve preporuke odlična je. A ako kojim slučajem neće u hranilicu niste bacili lovu jer će te ju poslje kad malo porastu moći koristiri kao stolac i stol.
to je jane, jel da?
mejni se ne sviđa, a i preprevelika je
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.