Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 15:15   #1
Akcije zrakoplovnih kompanija iz --> ZAGREBA

Akcije zrakoplovnih kompanija iz Zagreba

Otvaram ovu temu Akcije zrakoplovnih kompanija iz Zagreba, da se olakša ljudima koji uglavnom putuje sa avionom iz Zagreba , jer na drugim sl. temama uglavnom u većoj mjeri su samo akcija avio karata iz drugih destinacija i u zadnje vrijeme sve više linkova na holidaypireates.

Namjera ove teme znači da sve akcije koje su iz Zagreba budu na jednom mjestu i mislim mnogima koji putuju iz Zagreba ovakva tema bi puno olakšala u potrazi za nekom ok kartom i sl. Nadam se da će tema zaživiti.

Također bilo bi poželjno da ovu temu moderator postavi pri vrhu u grupi turizam odmah poslije teme Akcije zrakoplovnih kompanija.

lp
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Old 25.08.2014., 15:19   #2
uglavnom se ne putuje iz ZG tako da si fulao temu.
Ne vidim smisao otvarati još jednu temu koja će krasti postove već aktualnoj temi.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 25.08.2014., 15:33   #3
Slažem se s Tomom - gasi ovo.

Postoji posebna tema samo za Croatijine akcije i, ako će se ovdje onda upisivati samo akcije iz ZG koje nisu CA akcije - tema će ostati skoro prazna i vrlo brzo pasti iza 5-6 stranice, dakle - u zaborav.
nvnk is offline  
Old 25.08.2014., 15:54   #4
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
uglavnom se ne putuje iz ZG tako da si fulao temu.
Ne vidim smisao otvarati još jednu temu koja će krasti postove već aktualnoj temi.
ne bi baš reko, ljudi putuju


tema ne bi krala postove recimo za druge destinacije i sl. već bi sve akcije koje su iz Zagreba bila na jednom mjestu i to je glavni cilj i namjera ove teme.
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Old 25.08.2014., 15:55   #5
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Slažem se s Tomom - gasi ovo.

Postoji posebna tema samo za Croatijine akcije i, ako će se ovdje onda upisivati samo akcije iz ZG koje nisu CA akcije - tema će ostati skoro prazna i vrlo brzo pasti iza 5-6 stranice, dakle - u zaborav.
da koja sada nema nekih akcija pa je tako stranica od CA negdje iza pa zato sam napisao na početku u prvom postu da ju moderator postavi odmah iz Akcije zrakoplovnih kompanija.
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Old 26.08.2014., 05:57   #6
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
uglavnom se ne putuje iz ZG tako da si fulao temu.
Ne vidim smisao otvarati još jednu temu koja će krasti postove već aktualnoj temi.
Krasti postove??? Ma daj!!?? Riječ je o CILJANIM postovima, onima koji se odnose na akcije iz Zagreba i koji će olakšati i usmjereti ljude koji nemaju volje i ne žele putovati iz Zagreba do Trsta, pa iz Trsta do Venecije (Mestre), pa iz Venecije u Milano, pa iz Milana do Malpense da bi za 380 eura letili iz Milana(MXP) u Kuala Lumpur (KUL) za 380 eura ili za 340 eura iz Milana u Jakartu.

Svaka čast cijeni od 380 eura, ali sorry...Dakle, ne želim akcije iz Londona, Pariza, Milana, Amsterdama, Frankfurta,... ne Open Jaw akcije jer to vrlo lako pogledam na Holidaypirates, Piratinviaggio, Izletnadlani i još nekoliko sajtova , nego - iz Zagreba.

Stoga je ova tema, po mom mišljenju opravdana, iz perspektive ljudi koji nemaju vremena ili iz nekog drugog razloga ne žele putovati do gradova gdje su u cijene letova prosječno 20 do 40% jeftinije nego letovi iz Zagreba.
Famesky is offline  
Old 26.08.2014., 07:11   #7
Mislim da bi ova tema trebala biti živa i slažem se sa postom iznad svoga

npr. našao sam kartu za Barcelonu iz Zg, polovinom 10. mjeseca (Croatia A.)...druga polovina mjeseca, za 1270kn. Direktan let i odlazni i povratni, oko 2h leta. Ista ta karta je bila predvečer 1740kn (kupio je za frenda).
S time da ima još karata za taj period (nekoliko dana prije/poslije) po cijeni od 1318kn pa ako netko misli da je to povoljno neka si pogleda meni je to bilo poprilično povoljno s obzirom da idem iz svog grada i imam direktan let.
Staviti datume (na stranicama CA) npr., polazak iz Zg da bude 15.10. i povratak 21.10. (karikiram) i onda izbacuje tablicu za nekoliko dana +/- i cijenama...
I ovo je prvi puta da idem nekud iz Zg direktno, tamo i natrag (tak se poklopilo) i osjećaj je neopisiv do sada uvijek neka presjedanja i gubljenje vremena na čekanje na aerodromima bla bla
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 26.08.2014., 08:27   #8
Quote:
Famesky kaže: Pogledaj post
Krasti postove??? Ma daj!!?? Riječ je o CILJANIM postovima, onima koji se odnose na akcije iz Zagreba i koji će olakšati i usmjereti ljude koji nemaju volje i ne žele putovati iz Zagreba do Trsta, pa iz Trsta do Venecije (Mestre), pa iz Venecije u Milano, pa iz Milana do Malpense da bi za 380 eura letili iz Milana(MXP) u Kuala Lumpur (KUL) za 380 eura ili za 340 eura iz Milana u Jakartu.

Svaka čast cijeni od 380 eura, ali sorry...Dakle, ne želim akcije iz Londona, Pariza, Milana, Amsterdama, Frankfurta,... ne Open Jaw akcije jer to vrlo lako pogledam na Holidaypirates, Piratinviaggio, Izletnadlani i još nekoliko sajtova , nego - iz Zagreba.

Stoga je ova tema, po mom mišljenju opravdana, iz perspektive ljudi koji nemaju vremena ili iz nekog drugog razloga ne žele putovati do gradova gdje su u cijene letova prosječno 20 do 40% jeftinije nego letovi iz Zagreba.
iz Zagreba ovo je hr. forum a ne zg. forum i ne žive svi u Zagrebu. Onda bi svaki aerodrom u Hrvatskoj i okolici trebao imati svoju temu.
neno1966 is online now  
Old 26.08.2014., 08:36   #9
Ne shvaćam tolku količinu revolta prema ovome ako na biciklizmu mogu postajati topici za riječke, splitske i ine bicikliste, ne vidim razloga da ne bude i ova tema...da li na svaki aerodrom u hrvatskoj lete sve velike aviokompanije? Koje povremeno imaju dobre akcije na letove iz Hrvatske...a i ljudi kojima je Zg bliže, imaju na uvid akcijske letove iz Zg.
Ja stvarno ne shvaćam ovo...još malo pa ćemo mi, Zagrepčani, morat skrivat od kuda dolazimo, jer je tolika količina netrepeljivosti iz godine u godinu, da to nije istina.
Ja ne znam kako drugačije protumačiti ovaj post iznad

Ako tebe i one koji slično razmišljaju, ta tema ne zanima, jednostavno je ne otvaraj i traži akcije iz trsta, venecije, budimpešte i slično...na već postojećoj temi o akcijama.
Ovaj topic će itekako dobro doći ljudima nadam se
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 26.08.2014., 08:45   #10
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam tolku količinu revolta prema ovome ako na biciklizmu mogu postajati topici za riječke, splitske i ine bicikliste, ne vidim razloga da ne bude i ova tema...da li na svaki aerodrom u hrvatskoj lete sve velike aviokompanije? Koje povremeno imaju dobre akcije na letove iz Hrvatske...a i ljudi kojima je Zg bliže, imaju na uvid akcijske letove iz Zg.
Ja stvarno ne shvaćam ovo...još malo pa ćemo mi, Zagrepčani, morat skrivat od kuda dolazimo, jer je tolika količina netrepeljivosti iz godine u godinu, da to nije istina.
Ja ne znam kako drugačije protumačiti ovaj post iznad

Ako tebe i one koji slično razmišljaju, ta tema ne zanima, jednostavno je ne otvaraj i traži akcije iz trsta, venecije, budimpešte i slično...na već postojećoj temi o akcijama.
Ovaj topic će itekako dobro doći ljudima nadam se
Nije to netrepeljivost prema vama nego prema vašoj privatizaciji medijskog prostora. Zašto bi ja morao tražiti na već postojećoj temi a vi da imate svoju?
Kao što rekoh, pošteno bi onda bilo da svaki aerodrom ima svoju temu. Pa ljeti lete velike kompanije i na druge aerodrome u Hrvatskoj.
neno1966 is online now  
Old 26.08.2014., 08:57   #11
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Nije to netrepeljivost prema vama nego prema vašoj privatizaciji medijskog prostora.
Našoj? Medijskog prostora?
Neko otvori topic i odma smo to "mi"...i onda nije prema nama?
Da me netko krivo ne shvati...nije bitno ni tko sam ni od kuda sam...kao niti itko sa ovog foruma. Tu sam, domaći, hrvat (što sam stariji to mi je gore kad to izgovaram, na moju veliku žalost...a tome kumuju ovakve i slične izjave, koje slušam i čitam svaki dan) i ne dira me da netko otvori temu za "akcije sa xyz aerodroma". Ako nekome ne paše, zatvorit će se i amen.
I da...od kada topic na "Turizmu" ima značenje medijskog prostora? U većoj količini nego topic na bilo kojem drugom forumu ili podforumu ovog foruma...

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Zašto bi ja morao tražiti na već postojećoj temi a vi da imate svoju?
Kompleksi. Kraj priče
Otvori si temu za sebi najbliži aerodrom i uživaj u njoj i iskreno se nadam da bude bila od pomoći svima kojima je taj aerodrom u blizini

Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh, pošteno bi onda bilo da svaki aerodrom ima svoju temu. Pa ljeti lete velike kompanije i na druge aerodrome u Hrvatskoj.
Da li je zabranjeno da itko otvori temu za bilo koji aerodrom u Hrvatskoj?

btw...ne namjeravam se "prepucavat" ni s tobom niti bilo kim drugime, jer smo u debelom offu i razmisli...nema apsolutno nikakvog smisla
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 26.08.2014., 09:08   #12
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Da li je zabranjeno da itko otvori temu za bilo koji aerodrom u Hrvatskoj?
To je stvar moderatora ali besmislene su prazne teme. Mislim da većina ljudi ne traže akcije što ima sa nekog aerodroma nego što ima jeftino od bilogdje iako se slažem da to u konačnici nije uvijek jeftino.
Ako živiš pored velikog aerodroma rezoniraš drugačije nego drugi koji nemaju tu sreću po im je normalno potegnuti par sto km do aerodroma.
neno1966 is online now  
Old 26.08.2014., 09:14   #13
Već sad je tema počela gubiti smisao.
I tako nitko ne posta akcije osim nas nekoliko.
S tim da će otvarač teme biti ovdje 3x dok jednom ne odleti iz ZG, a Neno i ekipa koja ostaje narednih xy godina će razgratiti 3 teme da nađe ono što ga zanima.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 26.08.2014., 09:41   #14
Iz Zagreba sa Qatar Airwaysom
do 27. kolovoza 2014. možete rezervirati svoje karte i uštedjeti na cijenama putovanja u ekonomsko razredu za putovanja od 1. listopada 2014. do 31. ožujka 2015.

> Dubai

From 369 EUR Economy Class


> Sharjah

From 369 EUR Economy Class


> Bangkok

From 645 EUR Economy Class


> Phuket

From 761 EUR Economy Class


> Peking

From 543 EUR Economy Class


> Singapore

From 673 EUR Economy Class



> Colombo

From 710 EUR Economy Class


> Sydney

From 1201 EUR Economy Class


> Melbourne

From 1130 EUR Economy Class


> Hong Kong

From 618 EUR Economy Class


> Djibouti

From 627 EUR Economy Class


> Jakarta

From 743 EUR Economy Class
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Old 26.08.2014., 09:48   #15
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Već sad je tema počela gubiti smisao.
I tako nitko ne posta akcije osim nas nekoliko.
S tim da će otvarač teme biti ovdje 3x dok jednom ne odleti iz ZG, a Neno i ekipa koja ostaje narednih xy godina će razgratiti 3 teme da nađe ono što ga zanima.
otvarač teme redovno dođe na forum i pogleda tu pod akcije ako ima nešto novoga, ali uglavnom sve je iz nekog drugog grada u novije vrijeme .

ja do sada, sva svoja putovanja sam napravio iz Zagreba...
i da ne mala putovanja, kao što su Bali, Transibirsko putovanje ZG-Moskva-Shanghia-ZG, Kina itd...

i znam dosta ljudi koji isto uglavnom idu iz Zageba.
__________________
Fireball

Zadnje uređivanje fireball.cro : 26.08.2014. at 10:00.
fireball.cro is offline  
Old 26.08.2014., 09:52   #16
Preko Germanwings-a se može često naći jeftin let iz Zagreba prema Europi
mužjak is offline  
Old 26.08.2014., 09:57   #17
Također pozivima se dobronamjerne formumaše (kao što je chillout23) kojim je ok ova tema da se uključe i postaju kad naiđu na ok cijene aviokarata iz Zagreba.

I ponavljam ova tema tu nije da sruši neku drugu temu već samo da olakša ljudima koji putuju iz Zagreba, da su sve akcije iz Zagreba na jednom mjestu.
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Old 26.08.2014., 10:00   #18
Quote:
fireball.cro kaže: Pogledaj post
I ponavljam ova tema tu nije da sruši neku drugu temu već samo da olakša ljudima koji putuju iz Zagreba, da su sve akcije iz Zagreba na jednom mjestu.
Naravno...ja sam je tako i shvatio i kada budem opet putovao negdje, bacim pogled na ovu temu, a ne da tražim zadnjih xy stranica na temi akcija i onda sve kaj nađem bude trst ili venecija ili ne znam kaj...jednostavno nemam više 25 godina i ne gube mi se cijeli dani na auto, bus, aerodrom, presjedanja i sve to skupa...ponekad za 200-300kn razlike
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 26.08.2014., 10:28   #19
Zagreb – Toronto – Zagreb već od 4370,00 kn

http://www.aviokarte.hr/hot-ponuda/z...ec-od-4370-kn/
Willim is offline  
Old 26.08.2014., 10:40   #20
Po iskustvima, bude li povoljnijih cijiena Zg-Barcelona oko nove godine? Ono, da nije +2000 kn...
Koje kompanije bi mogle imati nešto povoljnije letove, da ih malo pratim ažurnije?
deniKID is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.