Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2019., 20:09   #1
Muškarac se potpuno realizira tek u 50tim

Čuo sam to par puta(dva puta točnije). Nema boljeg mjesta od ovog, za pitati; je li to istina?

Dakle, i poslovno i privatno, duhovno štajaznam

Činjenica jest da najviše direktora koje znam, imaju upravo tak negdje godina. Vikse po moru, putuju s obitelji, planinare, idu na tečajeve origamija
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:15   #2
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Čuo sam to par puta. Nema boljeg mjesta od ovog, za pitati; je li to istina?

Dakle, i poslovno i privatno, duhovno štajaznam
U kasnim četrdesetima...
Tada bi trebao doći do stana i otplatiti kredite, realizirati se u karijeri, obiteljski se ostvariti i već podignuti djecu do punoljetnosti, pronaći sebe i prebroditi krizu srednjih godina...a dovoljno si vitalan i sposoban dati svoj maksimum..
50te su zalaz karijere, borba sa prihvaćanjem starosti, odjeb s posla, kriza zbog praznog obiteljskog doma i prihvaćanje zalaza sexualnosti..no stekao si dovoljno da možeš napokon uživati u životu i imaš vremena po Sveti se sebi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:17   #3
..kolega,jab ti reka,al ja to neznan još..
kako to misiš realizira
..znan da se sigurno nije izjeba,jer toga nikad dosta
viš berluskoni i ekipa 85/90 pa jebu pićnije o dvajs
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:20   #4
Ma mislim na to da 'sve sjedne' na svoje mjesto i da mirnije ploviš bez previše napora..
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:21   #5
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
U kasnim četrdesetima...
Tada bi trebao doći do stana i otplatiti kredite, realizirati se u karijeri, obiteljski se ostvariti i već podignuti djecu do punoljetnosti, pronaći sebe i prebroditi krizu srednjih godina...a dovoljno si vitalan i sposoban dati svoj maksimum..
50te su zalaz karijere, borba sa prihvaćanjem starosti, odjeb s posla, kriza zbog praznog obiteljskog doma i prihvaćanje zalaza sexualnosti..no stekao si dovoljno da možeš napokon uživati u životu i imaš vremena po Sveti se sebi...
..a kolko ti imaš 70
kakva te kriza spopala ,to su one bapske pićnije izmislile
ćovik je nataknjivać od kolijevke pa do groba,nema krize
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:28   #6
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ma mislim na to da sve sjedne na svoje mjesto i da mirnije ploviš bez previše napora..
..ja neznan što su ljudi opterećeni sa godinama
viš ja san prije 40 godina gleda bakicu, silvestra i ćićija jednako ko i danas
..a tu bonacu danas nemoš predvidit ..
baj se vej di si naša 50 ,pa penzija ti je od 67 po novome
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:32   #7
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
..ja neznan što su ljudi opterećeni sa godinama
viš ja san prije 40 godina gleda bakicu, silvestra i ćićija jednako ko i danas
..a tu bonacu danas nemoš predvidit ..
baj se vej di si naša 50 ,pa penzija ti je od 67 po novome
Ne mislim na penziju.. već iskorištavanje punog potencijala. Ubiranje plodova rada na temelju prethodnog iskustva. Tada bi muskarac trebao postati cijenjen u svojim krugovima, ekspert u svome polju, dobiti Nobela, napisat najbolju skladbu, žena bi mu trebala dat u dupe, ne znam

Nekak izgleda da tada muško ima dovoljno iskustva iza sebe da ga potpuno iskoristi, a da u isto vrijeme, ako ima srece, ima sređen privatni život, prije nego li ode u penziju u potpunu uzivanciju.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 20:52   #8
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ma ne mislim na penziju.. već iskorištavanje punog potencijala. Ubiranje plodova rada na temelju prethodnog iskustva. Tada bi muskarac trebao postati cijenjen u svojim krugovima, ekspert u svome polju, dobiti Nobela, napisat najbolju skladbu ne znam
..aaa tooo ,pa ja se nisan ni kandidira za nobela,ni kiklopa to isto neznan..
ovi na vol stritu me dosta cijene
..mogab brzon past sansiker od sedavnajsipo metara šta iđe 60 milja po buri u provu
.. što se tiće ubiranja plodova,to jope zavisi kako je grožđe rodilo,jel bilo kiše
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 21:13   #9
..evo da se malo dopunim kolega..
znam neke ljude koji su bili malo napredniji.. već kasne tridesete kompletirali vaš spomenuti opis ..to je relativno ..a triba imat i malo sriće ..
kažu bolje se rodit bezkurca neg bez sriće
..Nadam se da vas sad nisam zabrinuo ,da slučajno ne zakasnite
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 21:29   #10
Ali ne.. po toj 'teoriji' niti on jos nije u potpunosti iskoristio svoj potencijal, niti se realizirao. Fali mu jos 10tak godina životnog iskustva. Ne pričam ja tu o lovi. Ne moze covjek 'zakasniti' tu. Ok, moze zakasniti ako ga nes sjebe, ali iskljucimo taj dio.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 21:44   #11
.. sigurno nije u šoldima sve..
..uči se dok si živ..i stječe iskustvo.
ja ću se držat svoje teorije relativnosti
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 21:57   #12
Stvarno bi htio da netko tih godina napise nesto na ovu temu. Nebitno je li zidar, lijecnik, mehanicar, kuhar, astronaut.

Cinjenica je da ja u 30tima osjecam da sam jos balav. I da mi cure sline.
__________________
Love is what makes sex more than masturbation. If there is no love even if you are really with a partner you masturbate with a partner.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 22:49   #13
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ne mislim na penziju.. već iskorištavanje punog potencijala. Ubiranje plodova rada na temelju prethodnog iskustva. Tada bi muskarac trebao postati cijenjen u svojim krugovima, ekspert u svome polju, dobiti Nobela, napisat najbolju skladbu, žena bi mu trebala dat u dupe, ne znam

Nekak izgleda da tada muško ima dovoljno iskustva iza sebe da ga potpuno iskoristi, a da u isto vrijeme, ako ima srece, ima sređen privatni život, prije nego li ode u penziju u potpunu uzivanciju.
Koji tebe filmovi pucaju..kakvi NOrmaBELI, kurci, palci..
Ma cilj je rješit se kredita, izbacit pubertetlije iz kuće, postati šef sektora i ne rastat se i izgubit pola svega šta si stvorija jer ti je u zrelim godinama zamirisala mlada pička koja bi priko pizde do zvizde...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 03:44   #14
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Nekak izgleda da tada muško ima dovoljno iskustva iza sebe da ga potpuno iskoristi, a da u isto vrijeme, ako ima srece, ima sređen privatni život, prije nego li ode u penziju u potpunu uzivanciju.
Potpuna uživancija u penziji!?

Ja ne znam ni jednog penzića koji ne guta bar nekakve tablete za neku vrstu bolesti. Neš ti uživancije. Godine za iskorištavanje svega isključivo su dvadesete i tridesete, a sve ostalo nakon toga je downhill. Brzina spusta ovisi samo o sreći, genetici i vrsti posla kojom se pojedinac bavi, a samim tim i količini stresa kojom je bombardiran.

Nedavno sam negdje pročitao da je prosjek potpuno zdravih godina (dakle, da vas baš ništa ne zajebava) u razvijenom dijelu svijeta svega 32 godine.

Uzevši to u obzir, koji će ti kurac pare u pedesetima i šezdesetima, kad ćeš već ionako bit naborani i smežurani poludedek s hrpetinom kroničnih boleština?

Život je općenito kratak, ali još je kraći period jako „kvalitetnih“ godina koje svako od nas ima na raspolaganju.

Zato ne treba čekat pedesete, jer u njima nema ničeg lijepog, već treba bit ambiciozan i otić u penziju čim prije. Po mogućnosti do 35-te. Kao što će neki od nas ovdje.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 08:39   #15
I kupt rolexa za 50 rodjendan, jel tak?
Ili postati gay ako ti zena ne da u dupe kada udjes 50, jel?

Neki u kasnim 20im postignu ono sto mnogi u 50ima ne.
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 09:49   #16
Prvo potratiš mladost na gluposti, onda u kasnim 40-ima prosipaš mudrosti on-line. To bi bilo najbliže današnjoj definiciji duhovnog, a i u svakom drugom smislu, sazrijevanja.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 10:07   #17
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Tada bi muskarac trebao postati cijenjen u svojim krugovima, ekspert u svome polju, dobiti Nobela, napisat najbolju skladbu, žena bi mu trebala dat u dupe, ne znam


Da mu u dupe sam da prije svrsi.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 11:30   #18
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post


Da mu u dupe sam da prije svrsi.

ispuniš mi želju sad ili moram čekati još 16,5 godina?
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 15:33   #19
Quote:
Cigla na cigli kaže: Pogledaj post

Zato ne treba čekat pedesete, jer u njima nema ničeg lijepog, već treba bit ambiciozan i otić u penziju čim prije. Po mogućnosti do 35-te. Kao što će neki od nas ovdje.
dobio na lutriji il tatin sin?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 15:42   #20
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Prvo potratiš mladost na gluposti, onda u kasnim 40-ima prosipaš mudrosti on-line. To bi bilo najbliže današnjoj definiciji duhovnog, a i u svakom drugom smislu, sazrijevanja.

A neki je protrate sipanjem mudrosti onlajn
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger