Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2014., 14:56   #501
Tamo su lijevo kod provedenih ispita Ljetni rok 2013/2014
farla55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:05   #502
http://www.ncvvo.hr/drzavnamatura/web/public/dm14ljeto

evo link

i sto kazete?

Meni su svi tocni, osim na zadnja tri ja sam ih nesto drugacije objasnjavala, ali sve ukupno mi ne mogu oduzeti vise od 6 bodova na zadnja 3 pitanja jer sam sve tocno navela

zadovoljna sam, racunam na 94% al opet je tu strah da sam nesto previdjela

sretno svima dalje

EDIT: farla55 ja isto nisam navela stupanj fluidne inteligencije na grafu, vec samo fluidna inteligencija, i onaj plato izmedju 16 i 40g kada ostaje na istoj razini mi je duzi ali sumnjam da ce na tome skinuti bod, ako budu ja cu se sigurno zaliti

Zadnje uređivanje Grubač. : 22.05.2014. at 15:12.
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:17   #503
71% za 2 dana ucenja. Prezadovoljna. Iako me sram nekih gresaka. Napisala sam adolescentni EGOIZAM. 2 bod otisla. I jos par njih. Oce 70% bit 4?
deklinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:20   #504
ajme svaka cast ja sam 10ak dana ucila samo psihologiju
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:20   #505
Jel je 87 bodova ukupno?
deklinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:21   #506
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
ajme svaka cast ja sam 10ak dana ucila samo psihologiju
Isplatilo se. Bravoo!! (;
deklinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 15:21   #507
Quote:
deklinacija kaže: Pogledaj post
Jel je 87 bodova ukupno?
da
farla55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 16:03   #508
Hvala na linku.
E ljudi, ono kad treba netočno napisano staviti u zagradu i prekrižiti i napisati točno te dodati inicijale pokraj, ja sam kao inicijale stavljala samo slovo početnog imena, T. Hoće li mi to priznati, što mislite?
Inače, trebala bih imati 89-92%. S obzirom da sam učila 2 dana prije, ja sam zadovoljna.
__________________
What a frightening thing is the human, a mass of gages and dials and registers, and we can only read a few, and those perhaps not accurately!
tihana282 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:26   #509
Hej ljudi Molim vas da mi pomognete oko pitanja za socijalnu pedagogiju.
Dakle, napisala sam psihologiju sada na maturi za 4, ocjene su mi u 1. i 4. razredu bile 5.0, u 3. razredu 4,9, a u drugom 4,8. Idem na višu razinu hrvatskog i engleskog (za što mislim da ću dobro napisati) te nižu razinu matematike. Na orijentacijskoj listi za smjer socijalne pedagogije na erf-u sam 66.

Mislite li da imam šanse za upad? Brine me ova četvorka iz psihologije. Hvala unaprijed!
valery711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 12:09   #510
Quote:
valery711 kaže: Pogledaj post
Hej ljudi Molim vas da mi pomognete oko pitanja za socijalnu pedagogiju.
Dakle, napisala sam psihologiju sada na maturi za 4, ocjene su mi u 1. i 4. razredu bile 5.0, u 3. razredu 4,9, a u drugom 4,8. Idem na višu razinu hrvatskog i engleskog (za što mislim da ću dobro napisati) te nižu razinu matematike. Na orijentacijskoj listi za smjer socijalne pedagogije na erf-u sam 66.

Mislite li da imam šanse za upad? Brine me ova četvorka iz psihologije. Hvala unaprijed!
Ja se iskreno nadam da se šališ. Pa naravno da ćeš upasti. Meni je isto želja to upisati, iako sam prolazila sa četvorkom. Na toj psihologiji nećeš izgubiti mnogo bodova ako si napisala za 4, ionako se gleda postotak riješenosti, a ne ocjena, nemoj se brinuti. Jedina sugestija je da ne zezneš na motivacijskom, jer sam čitala po forumima (a imam i informacije iz prve ruke) da je upravo on u mnogim slučajevima bio presudan. I btw. jesi oduzela onih 50-ak ljudi s orijentacijske liste koji su već polagali maturu? Ako nisi, vjerojatno si negdje među prvih 20 zasad.
__________________
What a frightening thing is the human, a mass of gages and dials and registers, and we can only read a few, and those perhaps not accurately!

Zadnje uređivanje tihana282 : 23.05.2014. at 12:18.
tihana282 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 19:20   #511
A ja sam teži paničar što se tiče ovakvih većih stvari pa se brinem. Hvala ti na odgovoru, kako si ti napisala psihologiju, jesi zadovoljna?
valery711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 14:50   #512
Quote:
valery711 kaže: Pogledaj post
A ja sam teži paničar što se tiče ovakvih većih stvari pa se brinem. Hvala ti na odgovoru, kako si ti napisala psihologiju, jesi zadovoljna?
Haha. Pa.. ja bih trebala imati nekih 89-92%, ovisi o tome hoće li mi priznati jedno pitanje koje je iznosilo 3 boda. Inače, zadovoljna sam, ali moglo je i bolje. Jel se ti bojiš motivacijskog? Mene je toga malo strah.
__________________
What a frightening thing is the human, a mass of gages and dials and registers, and we can only read a few, and those perhaps not accurately!
tihana282 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 17:33   #513
Preselite se na chat za chatanje, molim.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 00:45   #514
Quote:
valery711 kaže: Pogledaj post
Hej ljudi Molim vas da mi pomognete oko pitanja za socijalnu pedagogiju.

Dakle, napisala sam psihologiju sada na maturi za 4, ocjene su mi u 1. i 4. razredu bile 5.0, u 3. razredu 4,9, a u drugom 4,8. Idem na višu razinu hrvatskog i engleskog (za što mislim da ću dobro napisati) te nižu razinu matematike. Na orijentacijskoj listi za smjer socijalne pedagogije na erf-u sam 66.



Mislite li da imam šanse za upad? Brine me ova četvorka iz psihologije. Hvala unaprijed!

Sorry na offtopicu al iskreno ides mi na zivce.Procitala san ovaj post i na temi faksa i svaki put mi se kosa nakostrjesi od ovog abnormalnog panicarenja.

OT:i da,ja san zadovoljna sa psihologijon,al iman jos i sociologiju pisat pa cemo vidit sta je bolje ispalo.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:58   #515
Ignore opcija postoji
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:29   #516
pozdrav ako netko zna tj. ima kod sebe ispravke grešaka iz Čugurine knjige zamolila bih ako mi može poslati u inbox.hvala
Vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:04   #517
Ima jos do iapita, ali imam i ja nekoliko panicnih pitanja.
Koje ste skripte korisitli za ucenje, koji udzbenici bolje prikazuju potrebno gradivo, jasnije, lakse?
Koliko se svake godine razlikuju ispiti, i koliko se moze nauciti iz primjera ispita od prijasnjih godina?
Svaka je pomoc dobrodosla
Blade000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 14:09   #518
Bok,ja učim psihologiju iz profilovog priručnika Čugura, ali sam čula od svoje prof.da ima dosta pogrešaka u toj knjizi.Na mojoj knjizi piše drugo izdanje navodno 2011.god koja je korigirana....da učim po toj knjizi ili priručniku od ŠK? ima li tko slično iskustvo???
vanaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 19:12   #519
Jel mi može netko objasniti pamćenje preko shematskog prikaza? Unaprijed hvala
brennan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 18:23   #520
Prvih devet zadataka koji su na zaokruživanje moramo prepisati na list za odgovore, a one opisne odgovore upisujemo samo na test. Je li ovo točno?
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.