Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2013., 12:04   #21
ja sam,naime,usla u postani student stranicu i pod moj odabir uspjela odabrati neke od studijskih programa,a time i razine ispita sa desne strane i izborne predmete..meni sad nije jasno gdje ja vidim listu?npr ako zelim viditi koja sam za odredeni fakultet i kako sam rangirana?jer znam da nas sada rangiraju po ocjenama,ali svejedno nije mi jasno gdje to mogu pogledati ili toga jos nema?
šmetelin is offline  
Old 01.12.2013., 12:29   #22
Quote:
šmetelin kaže: Pogledaj post
ja sam,naime,usla u postani student stranicu i pod moj odabir uspjela odabrati neke od studijskih programa,a time i razine ispita sa desne strane i izborne predmete..meni sad nije jasno gdje ja vidim listu?npr ako zelim viditi koja sam za odredeni fakultet i kako sam rangirana?jer znam da nas sada rangiraju po ocjenama,ali svejedno nije mi jasno gdje to mogu pogledati ili toga jos nema?

Polaaaaaaaako Nema toga još, objavit će na naslovnici postani-studenta kad bude.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 01.12.2013., 13:11   #23
Ja još ni ne mogu ništa prijavljivat jer mi iz škole još uvijek nisu ocjene prebacili, i onda mi javlja da ne zadovoljavam kriterije jer nemam te predmete. Organizacija tipično, 0 bodova. Ne može ništa dobro funkcionirat.

A vi bi već rang liste
Rakkatakka is offline  
Old 01.12.2013., 13:16   #24
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Polaaaaaaaako Nema toga još, objavit će na naslovnici postani-studenta kad bude.
haha,a znatizeljna sam ali pitam jer su nam rekli da ce odma ispocetka biti rangiranje po ocjenama samo pa sam zato ocekivala da ce odma ..a kada to bude otprilike? (opet ja znatizeljna)
šmetelin is offline  
Old 01.12.2013., 16:18   #25
pozz
ovako,zadnja sam godina strukovne škole te ću izać na drž. maturu...inače učim njemački jezik,pa me zanima da li ja moram na maturi isključivo pisat njemački ili mogu odabrati engleski jezik bez obzira kaj ga ne učim u šk?
jer iako imam dobre ocjene iz njemačkog,ipak mi je puunoo draži i lakši engleski
strah me tog njemačkog jer planiram pisat višu razinu a nezz kak će to proć s njim....
slavuj77 is offline  
Old 01.12.2013., 16:43   #26
evo ja sam stari maturant, pisao sam ove godine prvi puta maturu i sada sam se probao aktivirati i izbacuje mi neispravni podatci, upisao sam OIB i stari tan kojeg sam prvi puta dobio i mob i sve i stalno mi izbacuje neispravni podatci ? netko mozda zna u cemu je problem
luka249 is offline  
Old 01.12.2013., 17:02   #27
wuuuuut ?? što stariji maturanti više ne mogu birati između četiri grada za pisanje, već moraju isključivo u Zagrebu ?
Sutra ujutro zovem ncvvo da provjerim, stvarno se nadam da će se moći birati
Verbeia is offline  
Old 05.12.2013., 18:40   #28
p.s. da li se mogu na postani student prijavit preko mobitela?
imam android pa mi podržava tu stranicu,al nezz dal bi možda moglo bit nekih komplikacija kasnije il ne
..ili se isključivo moram preko kompa?

Zadnje uređivanje slavuj77 : 05.12.2013. at 18:46.
slavuj77 is offline  
Old 05.12.2013., 21:16   #29
idem danas prijaviti ispite i faks ali mi nece prijavit engleski, znaci kad sam prijavila hrv i mat nema vise onog linkica kojeg treba stisnut da se prijavi eng, i uz to ne mogu prijavit fakseve, moja skola naravno jos nije unjela ocjene i ne zna se ni kad misli, p me zanima jel to zbog toga il je neki tehnicki problem
girl95 is offline  
Old 05.12.2013., 23:28   #30
Da, to je zbog toga što nemaš ocjene. Ni mi ih još nemamo zbog nekih tehničkih problema (rekli su da će idući tjedan unijet) pa su nam također iste opcije nedostupne. Bez brige, čim prebace ocjene sve će se moć normalno.
Rakkatakka is offline  
Old 05.12.2013., 23:46   #31
hvala, ma strasno je neorganizirano ove godine
girl95 is offline  
Old 06.12.2013., 14:25   #32
Trebam pomoć,ne snalazim se u svemu ovome

Jesam li zakasnila?

Mogu li još uvijek pisati državnu maturu ove godine?
Htjela bi upisati fx iduće godine.
Maturirala sam 2006/07.god.
Koji je proces,ako stignem?
Javiti se u svoju matičnu gimnaziju ili se prijaviti na postani student,kako to ide?
Klonusha is offline  
Old 06.12.2013., 14:55   #33
Quote:
Klonusha kaže: Pogledaj post
Jesam li zakasnila?

Mogu li još uvijek pisati državnu maturu ove godine?
Htjela bi upisati fx iduće godine.
Maturirala sam 2006/07.god.
Koji je proces,ako stignem?
Javiti se u svoju matičnu gimnaziju ili se prijaviti na postani student,kako to ide?
Prijave traju do 1.2.2014. Moraš se prijaviti preko postani-student. Klikni na prijava u sustav i prikazat će ti se nekoliko linkova na brošure, tvoja je druga po redu I za svaki slučaj ih možeš osobno kontaktirati, na stranici ncvvo.hr s lijeve strane imaš broj za kontakt ( uvijek se jave )
Verbeia is offline  
Old 06.12.2013., 21:26   #34
Pozdrav, opet ja.

Maturirala sam ove godine i normalno na ljetnom roku upisala fakultet. E sad, htjela bih sljedeće godine upisati nešto drugo pa me zanima koji je postupak.
Izgubila sam TAN, ali vidjela sam da su na postani-student napisali da pošaljemo SMS sa broja na kojem smo dobili podatke za prošlu maturu. Poslala sam SMS i vratili su mi u poruci korisničko ime, lozinku, PIN i TAN. S tim sam se podacima najnormalnije ulogirala na postani-student i sad me zanima mogu li ja prijaviti studijski program koji želim ili moram još nešto napraviti.

Malo sam zbunjena.
Nuria Monfort is offline  
Old 06.12.2013., 22:04   #35
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Pozdrav, opet ja.

Maturirala sam ove godine i normalno na ljetnom roku upisala fakultet. E sad, htjela bih sljedeće godine upisati nešto drugo pa me zanima koji je postupak.
Izgubila sam TAN, ali vidjela sam da su na postani-student napisali da pošaljemo SMS sa broja na kojem smo dobili podatke za prošlu maturu. Poslala sam SMS i vratili su mi u poruci korisničko ime, lozinku, PIN i TAN. S tim sam se podacima najnormalnije ulogirala na postani-student i sad me zanima mogu li ja prijaviti studijski program koji želim ili moram još nešto napraviti.

Malo sam zbunjena.
To je to ako ne želiš ponovno polagati neke ispite
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 07.12.2013., 14:54   #36
danas sam se po prvi put prijavio na postani student i dobio sam svoj pin i tan no pošto u uputama piše Ida se tan treba još provjerit pod "moji podaci" otišao sam na to i u podacima piše moja bivša kućna adresa a ne nova,preselio sam se prije neke 4g i nezz sad na koju foru mi piše stara adresa.tako da zasad nisam kliknuo na "potvrdi" podatke ni provjerio tan već sam se odjavio jer nezz sad dal bi mi taj krivi podatak mogao svarat probleme kasnije..kaj mislite?
slavuj77 is offline  
Old 07.12.2013., 17:21   #37
Quote:
slavuj77 kaže: Pogledaj post
danas sam se po prvi put prijavio na postani student i dobio sam svoj pin i tan no pošto u uputama piše Ida se tan treba još provjerit pod "moji podaci" otišao sam na to i u podacima piše moja bivša kućna adresa a ne nova,preselio sam se prije neke 4g i nezz sad na koju foru mi piše stara adresa.tako da zasad nisam kliknuo na "potvrdi" podatke ni provjerio tan već sam se odjavio jer nezz sad dal bi mi taj krivi podatak mogao svarat probleme kasnije..kaj mislite?
Ako si maturant, javi se koordinatoru da ti to ispravi. Vrlo vjerojatno ta kriva adresa neće stvarati probleme, ali za svaki slučaj
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 08.12.2013., 14:33   #38
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Ako si maturant, javi se koordinatoru da ti to ispravi. Vrlo vjerojatno ta kriva adresa neće stvarati probleme, ali za svaki slučaj
budem...tnx
slavuj77 is offline  
Old 11.12.2013., 05:33   #39
Ovak, ja sam prosle godine piso maturu i polozio hrv,eng,mat (b) i inf. I sad bi ove godine piso mat (A), inf i fiz. Pa me zanima dal mi mogu ova dva predmeta biti priznata od prosle god. u kombinaciji sa ovim od ove godine? I do kad se moraju prijavit mature ove godine?

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
__________________
I made a God out of blood , Not superiority
I killed the king of deceit , Now I sleep in anarchy
exzzy is offline  
Old 11.12.2013., 06:21   #40
Quote:
x1650 kaže: Pogledaj post
Ovak, ja sam prosle godine piso maturu i polozio hrv,eng,mat (b) i inf. I sad bi ove godine piso mat (A), inf i fiz. Pa me zanima dal mi mogu ova dva predmeta biti priznata od prosle god. u kombinaciji sa ovim od ove godine?
Ako sam dobro shvatila, pitaš hoće li ti hrvatski i engleski biti priznati od prošle godine - hoće

Quote:
x1650 kaže: Pogledaj post
I do kad se moraju prijavit mature ove godine?

Sent from my iOCEAN X7 using Tapatalk
Prijave traju do 1.2.2014.
Verbeia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.