Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 23:42   #101
Ja imam skoro sve sa popisa.

Plebbes zbilja trebaš se smiriti. Znam neke koji su tako paničarili i od silnog stresa na kraju stvarno ozbiljno obolili. Selen nije čaroban, neće srediti hormone ako nisu normalni jerbo bi mi svi onda unosili što više selena u organizam umjesto da pijemo euthirox i ostale tablete za štitnjaču. A ovo da su možda negativni nalazi od njega nema šanse, draga ja ti imam imunološke u nebesima i nema šta nisam pila i probala od tih prirodnih dodataka. Ništa od toga ti ne može zamaskirati ako nešto ne štima jer da je išta od tih stvari toliko učinkovito u snižavanju antitijela ne bi pili kortiće i ostale lijekove koji imaju jako gadne nuspojave već bi pili te prirodne dodatke.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 08:40   #102
Vjeruj ako doktor i nalazi kažu da je sve u redu,onda zaista je.
Ali, ti ako ces se smirit do kraja otidji na taj ultrazvuk, ja sam bila , i nakon toga sam mirna,a citajuc na internetu uci ces samo u zacarani krug.
Vjeruj da te razumijem,jer sam prolazila kroz slicno,može bit da ti je to znojenje cak utjecaj psihe, npr ja neki dan citam na internetu o utrnucu noge/ruke, znaci tijekom sna i meni se to nikad nije dogodilo i sad nije proslo 3 dana od toga ja se probudim sa utrnulom nogom, prošlo je za nekoliko minuta dok je dosla cirkulacija.Ali ne možes vjerovat,znaci nikad mi se u snu to nije doogodilo do tada,i nakon toga mi ruka u snu nakon nekoliko dana.
Pusti ti internet i prestani citat po forumima ljudi kojima je vec dijagnosticirana određena bolest.Kad i ako ti nešto dijagnosticiraju onda da, ali ovako molim te nemoj, jer znam koliko to utjece na psihu.
Ne brini i uzivaj
mery267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 19:49   #103
Dragi moji! Javljam vam se nakon niza pregleda 4 različita doktora i ultrazvuka. Svi su mahom ustvrdili kako se ne radi o upaljenim limfnim čvorovima-niti se oni na ultrazvuku vide kao povećani. Tako da su doktori raznoraznim pregledima i palpiranjem natečenog pazuha ustvrdili kako se radi o upali žlijezda znojnica... Eto samo nek se zna...pazuh mi je još uvijek natečen...i boli me...ali makar se ne sekiram... Toliki pregledi ne mogu pogriješiti.. Inače bila i na Darkfield analizi krvi! Odličan pregled! Ispada da mi je krv super i da mi ne trebaju nikakvi suplementi...doktorica koja koja to radi je zbilja super i sve lijepo objasni...
Pusa svima i hvala vam na riječima utjehe kada mi je najviše trebalo!! <3
__________________
lose your dreams and you will lose your mind
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 12:07   #104
pebbles isti slucaj kao i ti je bio kod mene i samo od sebe prestalo
x_masta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:18   #105
Znojenje tijekom spavanja

Mislim da sam pisao u nekom drugom "obliku" u vezi toga znojenja...

Naime,tijekom spavanja znojenje mi kreće od kose,ostalo ne toliko,dok je glava najveći problem...

sličan problem ima i mlađi brat,ma koliko je hladno u sobi opet se znoji....

problem je odvratan smrad,jer naš znoj baš smrdi i sama kosa,jastuk smrdi za popizditi...

naranvo,vjerujem da je i gubljenje kose s time povezano...

sam stres mislim da nije,barem ne glavni,uzrok..jer ga brat nema,ja donekle,više neka briga...

svaka pomoć je dobrodošla.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 10:49   #106
Posjet liječniku da se naprave potrebne pretrage.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 14:41   #107
"Čudna" dogodovština - u snu mi se "uznojilo" područje oko boka???

Ja ovo ljudi ne razumim, majke mi ne razumim, pokušavam racionalizirat ali ne uspjevam, možda sam temu trebao otvoriti na pdf Alternativa umjesto ovdje jer ne ide mi u glavu što je moglo uzrokovat takvo "znojenje" ili tu vodu ili ja ne razumjem od čeg je to?

Dakle spavam uvijek na trbuhu ali i na kuku, spavao sam na lijevoj strani (lijevi kuk), ujutro kad sam se probudio, cijela ta strana majice i potkošulje je bila mokra kao i taj dio, ta strana bokserica.

Sve ispod je bilo mokro na krevetu, doslovno došlo do madraca.

Na krevetu je bilo točno mokro u obliku kruga, povećeg mokrog kruga na tome mjestu.

NISAM SE UZNOJIO ISPOD PAZUHA, nevjerovatno eto, ponavljam: nisam se uznojio ispod pazuha, ništa mokro na majici na tome dijelu niti blizu tog dijela.

Dakle: majice (sve na meni, obe) su bile mokre na toj lijevoj strani od razine pola majice (znači majica odozdo prema gore, ali NE DO PAZUHA, ništa ispod pazuha nije bilo mokro, ništa u podrčuju pazuha niti dio neposredno blizu pazuha, niti na dodir nije bilo mokro tu, niti je bilo mokroo na majicama.

Niti blizu pazuha nije došlo.

Bokserice dolje (nastavak na majicu) su bile mokre isto na toj strani, prednja strana bokserica nije bila mokra (dakle nisam se upišao majke ti Božje, što nisam nikad u životu, čak i da jesam bila bi bar prednja strana bokserica mokra, ali nije, samo onaj lijevi dio bokserica čitavi lijevi do u 1/4 prednje strane bokserica (1/4 mokra na onoj lijevoj prednjoj strani što ide prema lijevoj bočnoj strani bokserica).

Ja ovo ne mogu objasnit, pa kakvo je ovo znojenje?

Imam pokraj kreveta uvijek čašu vode, pa sam mislio da sam prolio ALI ČAŠA JE BILA PRAZNA prije nego sam zaspao.

Kakvo je ovo znojenje? tj. kakva je to voda? Nije mirisalo na mokraču, to mogu slobodno isključit, ispod pazuha nije bilo uznoja NIKAKVOG, samo u predjelu gdje je bio lijevi kuk i onda dio ispod i iznad njega i malo sa strane dokle je moglo doći, a ispod mene jedan krug mokri doslovno na krevetu?

Što može biti uzrok ovome?
Ryan333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 09:01   #108
Hiperhidroza-noćno znojenje

Lijep pozdrav svima

Imam jedan poprilično gadan problem,pogotovo kada si mlad s 20 i nešto pa se znojiš svaku noć nenormalno.

Znači,znojenja ima i po danu,iako ne radim fizički ništa teško,ali je ono najgore-po noći.

Koliko god da mi je hladno u sobi,stavim novi jastuk tj.jastučnicu i za dan-dva smrdi za popizditi.

Još sam pogriješio i s ležajem,fruncuski krevet,tako da cijeli krevet smrdi i nije ugodno niti leći niti se probuditi iz istoga.

E,sad,čini se da je problem i genetski,pošto i moj mlađi brat se isto jako znoji,čim zaspe kosa je mokra skroz.

Naišao sam na internetu sada na neke lijekove,ali ne previše na hranu.

KOLIKO to utječe i može riješiti u nekoj mjeri problem,da izbacim neku vrstu hrane i sl.

Stvarno,hvala svima unaprijed!
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 12:26   #109
koji dio tijela ti se najvise znoji (glava, vrat..)? da li ima veze u kojem polozaju spavas (na ledjima, boku, trbuhu)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 12:33   #110
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
koji dio tijela ti se najvise znoji (glava, vrat..)? da li ima veze u kojem polozaju spavas (na ledjima, boku, trbuhu)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mislim da glava najviše,pošto je jastuk katastrofa.

položaj?nažalost neznam,jer jedino mogu na trbuhu spavati
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:04   #111
na pamet mi padaju 2 razloga - stitnjaca ili neka infekcija (ne mora biti visoka temp. da bi bilo neke infekcije u tijelu).
jel imas jos nekih simptoma (bolovi u nekom dijelu tijela, problemi s probavom....)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:29   #112
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
na pamet mi padaju 2 razloga - stitnjaca ili neka infekcija (ne mora biti visoka temp. da bi bilo neke infekcije u tijelu).
jel imas jos nekih simptoma (bolovi u nekom dijelu tijela, problemi s probavom....)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
bolova nema...

štitnjača možda,mama ima problema s time,sad koji su neki siptomi
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 20:33   #113
jedan od simptoma je i znojenje. uguglaj sve simptome za hipertireozu. druga bolest je hipotireoza.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 18:28   #114
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima

Imam jedan poprilično gadan problem,pogotovo kada si mlad s 20 i nešto pa se znojiš svaku noć nenormalno.

Znači,znojenja ima i po danu,iako ne radim fizički ništa teško,ali je ono najgore-po noći.

Koliko god da mi je hladno u sobi,stavim novi jastuk tj.jastučnicu i za dan-dva smrdi za popizditi.

Još sam pogriješio i s ležajem,fruncuski krevet,tako da cijeli krevet smrdi i nije ugodno niti leći niti se probuditi iz istoga.

E,sad,čini se da je problem i genetski,pošto i moj mlađi brat se isto jako znoji,čim zaspe kosa je mokra skroz.

Naišao sam na internetu sada na neke lijekove,ali ne previše na hranu.

KOLIKO to utječe i može riješiti u nekoj mjeri problem,da izbacim neku vrstu hrane i sl.

Stvarno,hvala svima unaprijed!
jesi vadio krv? pitam jer ja imam kroničnu bolest koja može prijeći u puno gadniju, a jedan od prvih znakova je upravo noćno znojenje. kakva ti je KS?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 23:25   #115
koja kronicna bolest ima ovaj simptom? moze i na pm (imam isti problem, al sam to pripisao stitnjaci).

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:28   #116
Preznojavanje nakon kiruske intervencije

Molim vas za pomoc. Prije 3 dana laparaskopski uklonjen kronicno upaljen crvuljak, zahvat prosao uredno, nema drena, tri rupice., doma slijedeci dan. Th Metronidazol 3x1, i Amoksicilin 1000mg 2x1. Temperatura preko dana ok, vece najvise do 37,5. Ali se nocu budim preznojen, te se moram presvuci 2-3 puta. Kada osjetim da se pocinjem znojiti izmjerim temp. nema je, a nema ni poslije. Da li je to normalno, jer me plasi. Nemam nikavih posebnih bolova, stolica jednom dnevno nakon laparaskopije, hrana samo kasastaa i dijetna, crijeva glasno rade, a kontrola mi tek u ponedeljak? Je li to normalna reakcija organizma... Moram napomenuti da sam panicar (dokazani) te se odmah uzbudim i dobijem panic attack te mi to jos vise stvori sumnju da nesto nije uredu... Hvala svima
syntr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:04   #117
Tek si fruško operiran, možda se nešto poremetilo u tijelu. Daj tijelu više dana da se stabilizira. I ja se znam ponekad oznojit ali kad sam bolestan tj nakon sto spustim temp. Premda nije isto ali pricekaj još malo.
Inače nemoj se tuširat u vručoj vodi, nek bude voda onak mlačna u smislu da nije prehladna, tijelo bude imalo manju potrebu za znojenjem

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.