Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2013., 20:58   #1
Frustracija zbog izbirljivosti

Za početak,nisam žensko

U srednjim dvadesetima sam i frustracija je sve veća zbog solo statusa..ne želim ispast egotriper no izgledam dost dobro,izlazim,društven sam blabla
no sve to ne pomaže u pronalasku nekog u kog bi se zaljubio a čisto simpatiziranje mi nije dovoljno,moram bit zaljubljen prvo u osobu,znam šta tražim
dalje,imam još podosta nekih must have kriterija i čini mi se nemoguća misija nać osobu koja bi bila onakva kakvom ju zamišljam i još da sam zaljubljen u nju..imao sam kratkih vezica,trudio se,mislio možda će bit neš no sve završilo neslavno a zbilja bi htio nać nekog za dugotrajnu vezu..ogorčenost je još veća kad se ljudi sčuđavaju pa kak ti bar nemoš nać nekog,kaj ti radiš solo i sl. samo me podsjeti na nemogućnost pronalaska nekog koja traje već jako dugo

ima sličnih tu?
omarwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:09   #2
Jesu li svi must have kriteriji zbilja toliko must have i jesu li, sada ona obožavana riječ na forumu koja će povući još nekoliko drugih pitanja- razumni, "ostvarivi"?
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:09   #3
same here! predugo to traje al jednostavno ljubavni luck je nestao ili me zaobilazi u sirokom luku! nadam se za obojicu da ce se to promjeniti drzim fige
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:11   #4
Hahahah, nikad nećeš nać idealnu osobu, to ne postoji Welcome to the real world, budi spreman na kompromise, negdje ćeš morat progutat nešto.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:11   #5
Koliko su realni ti must have kriteriji?
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:18   #6
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
Za početak,nisam žensko

U srednjim dvadesetima sam i frustracija je sve veća zbog solo statusa..ne želim ispast egotriper no izgledam dost dobro,izlazim,društven sam blabla
no sve to ne pomaže u pronalasku nekog u kog bi se zaljubio a čisto simpatiziranje mi nije dovoljno,moram bit zaljubljen prvo u osobu,znam šta tražim
dalje,imam još podosta nekih must have kriterija i čini mi se nemoguća misija nać osobu koja bi bila onakva kakvom ju zamišljam i još da sam zaljubljen u nju..imao sam kratkih vezica,trudio se,mislio možda će bit neš no sve završilo neslavno a zbilja bi htio nać nekog za dugotrajnu vezu..ogorčenost je još veća kad se ljudi sčuđavaju pa kak ti bar nemoš nać nekog,kaj ti radiš solo i sl. samo me podsjeti na nemogućnost pronalaska nekog koja traje već jako dugo

ima sličnih tu?
Evo ja, jedino sto nisam bas tako drustven i nisam imao vezice.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:18   #7
Je li ovo još jedna tema o kriterijima?
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:21   #8
Ja sam mislila da tko bira profitira.Jer onda znaš što hoćeš.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:22   #9
Sudeći po temama u zadnje vrijeme, gospodarska inflacija je mila majka prema inflaciji muških i ženskih kriterija.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:24   #10
Ja nemam visoke kritererije.Ustvari ni ne kužim koji su to kriteriji visoki muškom rodu.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:24   #11
Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da tko bira profitira.Jer onda znaš što hoćeš.
No moraš prvo odlučiti imati izbora, to je problem odlaska u krajnosti...neki idu onom "rupa je rupa" a neki opet "hoću baš nju i samo nju" meni ni jedan ni drugi način nisu realna rješenja na duge staze to je kao da kažeš da želi živjeti na Marsu, i nigdje drugo
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:29   #12
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
No moraš prvo odlučiti imati izbora, to je problem odlaska u krajnosti...neki idu onom "rupa je rupa" a neki opet "hoću baš nju i samo nju" meni ni jedan ni drugi način nisu realna rješenja na duge staze to je kao da kažeš da želi živjeti na Marsu, i nigdje drugo
Kako to mislis moras odluciti imati izbora?
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:29   #13
nemam uopće nerealne kriterije nego znam u kakvu osobu se mogu zaljubit i to je to, neke psihokarakterne crte su mi jako privlačne i znam kakvu osobu želim
naravno uz to mi se mora i svidjet fizički jel

ne smatram ih ne znam kakvim kriterijima nit se smatram kompliciranom osobom no nikak da takva osoba naleti
omarwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:30   #14
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
No moraš prvo odlučiti imati izbora, to je problem odlaska u krajnosti...neki idu onom "rupa je rupa" a neki opet "hoću baš nju i samo nju" meni ni jedan ni drugi način nisu realna rješenja na duge staze to je kao da kažeš da želi živjeti na Marsu, i nigdje drugo
Mislila sam na karakteristike i dr što je kako bitno kod partnera npr visok i crn
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:30   #15
Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
Ja nemam visoke kritererije.Ustvari ni ne kužim koji su to kriteriji visoki muškom rodu.
Ali kriterije neke imas zar ne?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:32   #16
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ali kriterije neke imas zar ne?
Da.To valjda ima svak osim omladinaca.Njima je svejedno ili nije.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:32   #17
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Kako to mislis moras odluciti imati izbora?
O tome da ljudi misle da znaju što točno žele, a to obično bude toliko specifičan skup karakteristika da se u životu upozna prosječno jednu takvu osobu...sad ti reci meni, otkad je jedan izbor?
Quote:
omarwhite kaže: Pogledaj post
nemam uopće nerealne kriterije nego znam u kakvu osobu se mogu zaljubit i to je to, neke psihokarakterne crte su mi jako privlačne i znam kakvu osobu želim
naravno uz to mi se mora i svidjet fizički jel

ne smatram ih ne znam kakvim kriterijima nit se smatram kompliciranom osobom no nikak da takva osoba naleti
Bi li si dao truda i naveo većinu tih kriterija, da i mi možemo vidjeti što to točno ti tražiš?
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:44   #18
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
O tome da ljudi misle da znaju što točno žele, a to obično bude toliko specifičan skup karakteristika da se u životu upozna prosječno jednu takvu osobu...sad ti reci meni, otkad je jedan izbor?

Izbor je iluzija
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:48   #19
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Izbor je iluzija
Imaš dvije flaše piva u frižideru, to koju ćeš uzeti je tvoj izbor...na tom principu izbor nije iluzija, ako ga pravilno shvatiš i primjeniš na danu situaciju
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 21:57   #20
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Imaš dvije flaše piva u frižideru, to koju ćeš uzeti je tvoj izbor...na tom principu izbor nije iluzija, ako ga pravilno shvatiš i primjeniš na danu situaciju
Delovanje bez motiva nije moguce. Presudice jaci motiv tako da je to "odluceno" i pre nego sto odlucis, problem je a mozda i sreca sto to ne mozes da predvidis.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.