Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2008., 15:23   #1
Seks sa starijim zenama!

Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
nitro1104 is offline  
Old 23.06.2008., 15:47   #2
Imaš curu?
A izuzev toga što bi to bilo varanje, ne vidim ništa loše u tome.
Nisu one šišmiši da ih ne možeš nigdje nać, i one izlaze!
__________________
"I dodaj svetu malo boje, čudo moje..."
Rujna is offline  
Old 23.06.2008., 15:54   #3
Quote:
nitro1104 kaže: Pogledaj post
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
Imas curu...

Ovo dajem varalicama. :2up:

Najbolje ti ostavi tu curu. I onda do mile volje mozes seviti super bake.
iForce is offline  
Old 23.06.2008., 16:04   #4
a koliko ti imaš god ak se smije znat?
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Old 23.06.2008., 16:09   #5
Probaj sa curinom mamom. Keep it in the family.
Frish is offline  
Old 23.06.2008., 16:14   #6
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Probaj sa curinom mamom. Keep it in the family.


Sick stuff..

iForce is offline  
Old 23.06.2008., 16:30   #7
Sinoc bjese slicna tema.Konsultuj se sa pokretacem te teme,on ce ti dat najpametnije odgovore.
__________________
Meni se kaki.
Deborah is offline  
Old 23.06.2008., 16:41   #8
Quote:
nitro1104 kaže: Pogledaj post
...Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
Nemam takvih iskustava, ne privlače me baš oni koji su stariji od mene preko 10 godina, držim se ovih svojih godina ili malo starijih. Osim toga, boldani dio smatram ključnim i tu za mene rasprava završava. Prekini s curom pa se onda praši sa starijim tetama do mile volje.

Zadnje uređivanje Ice Tea™ : 23.06.2008. at 17:38.
Ice Tea™ is offline  
Old 23.06.2008., 17:26   #9
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Probaj sa curinom mamom. Keep it in the family.
Još bolje, nek proba sa maminom prijateljicom.
rockyxxx is offline  
Old 23.06.2008., 17:29   #10
to se stručno zove MILF
Gutaperka is offline  
Old 23.06.2008., 17:31   #11
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
to se stručno zove MILF
JE, sva sreća da su ameri i to izmislili.

Još 1998 sam drkao na to po internetu.
rockyxxx is offline  
Old 23.06.2008., 17:37   #12
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
JE, sva sreća da su ameri i to izmislili.

Još 1998 sam drkao na to po internetu.
jel to sa 33600 bps?

ili cak 28800.
iForce is offline  
Old 23.06.2008., 17:42   #13
Quote:
nitro1104 kaže: Pogledaj post
Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci?

Probaj u antikvarnici
CurvaNord :lux: is offline  
Old 23.06.2008., 18:46   #14
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
to se stručno zove MILF
hm,to već naginje i prema granny-u

nemaš što izgubiti,ali pazi se,te žene znaju što hoće i žele,a koliko sam shvatio iz tvojeg posta,ti neznaš,doći u ralje takve žene,a da pritom nisi svjestan nekih činjenica je pogrešna stvar(zavrtit će te oko prsta,a nečeš se ni okrenuti),a što se sexa tiče(ne trebaš se brinuti radi njihovih kompleksa,vole sebe onakve kakve jesu,iskustvo igra presudnu ulogu,tako da im i višak sala neće biti problem,a rijetko je da češ i nači neku gospođu u tim godinama savršeno vitku.sa time dolazi i to da se u sexualnoj strani ne boje probati ništa,otvorene su za sve opcije),ljudi imaju podvojena mišljenja,obično onima kojima se iz prva ne sviđa(ne privlače ih starije gospođe) bude fantastično,a onima kojima se sviđa ispadne suprotno....od takve osobe možeš puno toga naučiti,preobražaj doživjeti,ali nikako se sa njome nači u istim sferama života,i tu dolazi do razlika,ma koliko se one trudile impresionirati te svojim kvazi maldenačkim ponašanjem(osjećati će se mlado uz tebe,pa zašto ti istom mjerom nebi i vratile?)

nema pravila di ih nači,okupljanja na kulturnim mjestima,kazallišta,izložbe,na takvim češ mjestima naletiti na one ekstravagantne dame,kojima su muževi zakržljali,u sexualnome smislu,u potrazi za mladim mesom
najbolje je sa njima biti direktan(i svakako pristojan,to je put prema uspijehu,galantan,te svakako biti kavalir..,dovoljno ih je impresionirati jednom lijep rječju,sitnicom..),prijeći će ti i preko početne treme,pa i mogućega straha,ako si tako namjestiš igrati će kako ti kažeš i želiš,no samo ako ne pređe u nešto više

a za ostala mjesta njihovih okupljanja neznam,imaš i one dovoljno neizživljene koje lutaju po mjestima na kojima se okupljaju mladi u potrazi za zabavom(imaš i one koje rade po različitim dućanima),jednome rječju....navali brate
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 23.06.2008., 18:52   #15
i da zaboravih,izgled igra jako veliku ulogu u cijeloj priči
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 23.06.2008., 19:08   #16
To eksperimentiranje si trebao obaviti prije nego si usao u bilo kakvu vezu, a ne sad kad imas curu razmisljati sto jos trebas 'obaviti' prije nego postane 'ozbiljno'...
 
Old 23.06.2008., 19:16   #17
Quote:
CurvaNord :lux: kaže: Pogledaj post
Probaj u antikvarnici
ili u staračkom domu,ima tamo i mlađih MILFova
Gutaperka is offline  
Old 23.06.2008., 19:28   #18
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
ili u staračkom domu,ima tamo i mlađih MILFova
to nije bilo smijesno
CurvaNord :lux: is offline  
Old 23.06.2008., 19:55   #19
Quote:
CurvaNord :lux: kaže: Pogledaj post
to nije bilo smijesno
tebi nije,meni je
Gutaperka is offline  
Old 23.06.2008., 20:25   #20
dobro ste mu rekle,nek ode u starački dom,tamo će sigurno naći što mu treba
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger