Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2016., 10:33   #3281
windows 8.1

da li su u zadnju verziju ugrađeni zloglasni KB3068708, KB3022345, KB3075249 i KB3080149 koji se ne mogu deinstalirati?

u tom slučaju bi trebalo ići na verziju iz sredine 2015.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 16:33   #3282
nema aktivnosti na ovoj temi, a 7 i 10 su top teme, di je tu logika

da li je tko stavio UAC pod kontrolu, da ostane aktivan ali ne za programe koji se kliknu ručno mišem?
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:25   #3283
Ja se pitam di je tu logika da još netko koristi 8-icu pored desetke, a upgrade je bio besplatan

A na 7-ici je aktivno jer još ima ovih pećinara koji zbog svojih XY principa odbijaju sve novije od sedmice, jer bježe od Modern UI sučelja kao vrag od tamjana.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 02:46   #3284
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Ja se pitam di je tu logika da još netko koristi 8-icu pored desetke, a upgrade je bio besplatan

A na 7-ici je aktivno jer još ima ovih pećinara koji zbog svojih XY principa odbijaju sve novije od sedmice, jer bježe od Modern UI sučelja kao vrag od tamjana.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 21:48   #3285
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Ja se pitam di je tu logika da još netko koristi 8-icu pored desetke, a upgrade je bio besplatan
logika krda

jer su barem ispravili u desetki da portabilni programi rade kako spada?
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 10:09   #3286
Win 8.1 nema zvuka, ....

U zadnjih 10-ak dama Win8.1 mi traži izvršenje 10 ažuriranja, prilikom isključivanja. Dozvolim ažuriranja i sve prođe ok. Međutim on to traži svakodnevno. Nije mi to jasno, zašto? Nekako u isto vrijeme izgubio sam zvuk i na zvučniku i na slušalicama. Sustav kaže, sve je u redu, ali zvuka nema.
Može li mi tko pomoći savjetom, što da radim? Hvala!
bulmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 18:57   #3287
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Ja se pitam di je tu logika da još netko koristi 8-icu pored desetke, a upgrade je bio besplatan

A na 7-ici je aktivno jer još ima ovih pećinara koji zbog svojih XY principa odbijaju sve novije od sedmice, jer bježe od Modern UI sučelja kao vrag od tamjana.
Sedmica je dobra i zakaj bi išli na ta novija sranja, meni se osmica zgadila tak da desetku ni ne gledam.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 22:04   #3288
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Sedmica je dobra i zakaj bi išli na ta novija sranja, meni se osmica zgadila tak da desetku ni ne gledam.
Osmica se mnogima zgadila jer su htjeli nesto novo a nije im uspjelo, zato i jesu tako brzo pustili 10ku u prodaju da to isprave. Zato je 10ka sada savrsena, vratili su start menu i poboljšali performans. Sedmicu je pregazilo vrijeme i masu je sporija osmice i desetke. Ne bi se vratio na 7 ni da mi platiš, a na desetki bas intenzivno rade i spustaju sigurnosne i ostale updateove.

Ne znam sta da ti vise kazem, ali ovaj tvoj stav nije u redu, to su ciste predrasude prema necemu sto nisi (bolje) upoznao.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:05   #3289
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Zato je 10ka sada savrsena, vratili su start menu i poboljšali performans.
10ka je mrvicu sporije od 8.1 i ima više MS bloatware-a.

start meni se lako vrati sa classicshell
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.