Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 01:21   #3861
mordor udjelia malo kolača drugovima iz osijeka i sad su najjakiji na vorumu
da ste brojni i glasni na tribini ka odi na forumu bili bi odmah iza tovara u ultras dijelu haenela

a rijeka crveni vesovicu ?? misko izbusia
Marin Mišura is offline  
Old 19.11.2017., 01:48   #3862
Quote:
Fredo kaže: Pogledaj post


glupost, nije Zekic promasio penal, i opet napravio glupost kod primljenog gola, mozda jedino sto pokusava protiv ovakvih protivnika igrati 2-4-3-1 ( a ne staviti dva prava napadaca), i staviti Mudraziju na desno krilo umjesto Grgica, opet niti jedna ekipa u HNL-u nije za redom postigla u svih 26 utakmica gol ove sezone, dakle u svakoj utakmici ove sezone Osijek je zabio barem gol, to sto je primio hrpu idiotskih golova nije stvar samo u treneru nego i u igracima. Ali nitko tko prati Osijek danas ne bi izveo puno drukciji sastav nego sto je to Zekic napravio, jer nisu mogli igrati ni Lukic (da se igra sa 3 iza) ni Boban koji u zadnje vrijeme igra jako dobro, ni Haris koji je najbolji igrac Osijeka zadnjih 8 kola.

A na kraju polusezone ce se vidjeti gdje je Osijek bio prosle sezone, a gdje je ove. A jos bolje na kraju sezone.
Ocekujem od Mavericka da odgovori na ovo i pojasni ti neke stvari. Kad si vec ovako uporan.
Recani kad ce referendum?
bijesprvi is offline  
Old 19.11.2017., 05:50   #3863
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Mi smo na srecu/ na zalost, kako se uzme, u ovih 1% pa nam je trpiti.
Na sreću
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post

crveni vesovicu ??
Zašto?
__________________
zvuk jednog života

Zadnje uređivanje B52 : 19.11.2017. at 06:14.
B52 is offline  
Old 19.11.2017., 07:13   #3864
Quote:
Fredo kaže: Pogledaj post
Koji si ti klaun, izvukao je protiv Istre u prvenstvu i u kupu sve sto je mogao, ali ti kao pravi Vinkovcanin i navijac Hajduka znas bolje nego pravi navijaci Cibalije
Nevjerojatno je kakvih ti problema imaš sa shvaćanjem napisanog i čitanjem rečenica.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 19.11.2017., 12:34   #3865
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Ocekujem od Mavericka da odgovori na ovo i pojasni ti neke stvari. Kad si vec ovako uporan.
Ne treba, ja sam svoje rekao. Shvatio to davnih dana, ovi što slabije razumiju nogometnu igru trebaju više vremena da shvate i to je to. Da se osvrnem na utakmicu, ni najveća neznalica ne bi stavio Mudražiju na beka dok su na klupi Grgić i Matas. A čak ni sastav nije toliko problem, koliko pristup i motivacija, a to inače ovisi o tome na koju nogu se igrači ustanu, a ne kako ih trener motivira.

Inače, nisam za smjenu Zekića jer ne vidim tko bi ga mogao zamijeniti a da je kvalitetan. Samo Bjelica, ali to se neće dogoditi. A Zekić neće dobiti pedalu jer je on Meštrovićeva klapa i to je ono što svaki navijač mora biti svjestan.

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 19.11.2017., 12:59   #3866
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Ne treba, ja sam svoje rekao. Shvatio to davnih dana, ovi što slabije razumiju nogometnu igru trebaju više vremena da shvate i to je to. Da se osvrnem na utakmicu, ni najveća neznalica ne bi stavio Mudražiju na beka dok su na klupi Grgić i Matas. A čak ni sastav nije toliko problem, koliko pristup i motivacija, a to inače ovisi o tome na koju nogu se igrači ustanu, a ne kako ih trener motivira.

Inače, nisam za smjenu Zekića jer ne vidim tko bi ga mogao zamijeniti a da je kvalitetan. Samo Bjelica, ali to se neće dogoditi. A Zekić neće dobiti pedalu jer je on Meštrovićeva klapa i to je ono što svaki navijač mora biti svjestan.

Sent from mobile
Carillo

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 19.11.2017., 13:10   #3867
Quote:
Fredo kaže: Pogledaj post

Reci to onima na kraju jesenskog dijela prvenstva, ako Osijek prodje u polufinale kupa i bude 2. na polusezoni, sto onda? A sanse se vece nego Hajdukove pod Kopicem, KOPICEM
Sve je moguće, ali što ćeš ti reći ako dobijemo dozu na Poljudu i ispadnemo iz kupa?

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 19.11.2017., 13:11   #3868
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Carillo

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Kao i uvijek, nemaš ti pojma.

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 19.11.2017., 13:15   #3869
Uz duzno postovanje sumnjam da Zekic slabije razumije igru od Mavericka recimo, ali mi stvarno nije jasno zasto ima te neke u krajnju ruku cudne rosadi u momcadi, cudni sistemi, cudne pretumbacije..
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 19.11.2017., 13:22   #3870
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Sve je moguće, ali što ćeš ti reći ako dobijemo dozu na Poljudu i ispadnemo iz kupa?

Sent from mobile
A sto ako ne?

Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post

Inače, nisam za smjenu Zekića jer ne vidim tko bi ga mogao zamijeniti a da je kvalitetan. Samo Bjelica, ali to se neće dogoditi. A Zekić neće dobiti pedalu jer je on Meštrovićeva klapa i to je ono što svaki navijač mora biti svjestan.

Sent from mobile
Eto vidis da se zapravo slazemo jer tko da dodje umjesto Zekica, koji je domaci covjek i to mu je veliki kredit, barem kod mene, da ga zamjeni Jurcic, Scoria, Pamic, Mrsic ili Cacic? I Keka su smjenjivali nakon prve sezone pa su izdrzali i nakon 4. im je donio naslov.

I mene je jucer Zekic izivcirao sto je na klupi ostavio Grgica.
Fredo is offline  
Old 19.11.2017., 13:28   #3871
Vidi se da se Maverick kuzi u nogomet. Lik je izdominirao mladog Fredu. Potpisujem njegov osvrt na trenutnu situaciju.
bijesprvi is offline  
Old 19.11.2017., 13:36   #3872
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Vidi se da se Maverick kuzi u nogomet. Lik je izdominirao mladog Fredu. Potpisujem njegov osvrt na trenutnu situaciju.
Uzmite si sobu
Fredo is offline  
Old 19.11.2017., 13:45   #3873
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
mordor udjelia malo kolača drugovima iz osijeka i sad su najjakiji na vorumu
da ste brojni i glasni na tribini ka odi na forumu bili bi odmah iza tovara u ultras dijelu haenela

a rijeka crveni vesovicu ?? misko izbusia
Dijeli im kolace ne zbog njih samih vec da se druge sjebe, bas kao sto se tu i tamo dijele Hajduku da bi bilo..eto i vama se pomaze, prilicno je glupo optuzivati NK Osijek za nesto takvo. Da ih se bas toliko gura kao sto sugeriras, jucer bi se svirao cisti penal koji nije sudjen i ne bi imali hrpu remija sa klubovima iz donjeg doma ljestvice.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 19.11.2017., 13:47   #3874
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Vidi se da se Maverick kuzi u nogomet. Lik je izdominirao mladog Fredu. Potpisujem njegov osvrt na trenutnu situaciju.
Netko kao onaj Serbus baci bombu i dodjemo do otcjepljena Rijeke iz Hrvatske a ti stari moj zasad bacas samo petarde i to one male i za sad se nitko ne prima...moras to mastovitije
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 19.11.2017., 14:50   #3875
Ova Rijeka više nikog ne može dobit. Mogao bi i Hajduk dobit porciju u Puli.
Tabaxacum is offline  
Old 19.11.2017., 15:41   #3876
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Ne treba, ja sam svoje rekao. Shvatio to davnih dana, ovi što slabije razumiju nogometnu igru trebaju više vremena da shvate i to je to. Da se osvrnem na utakmicu, ni najveća neznalica ne bi stavio Mudražiju na beka dok su na klupi Grgić i Matas. A čak ni sastav nije toliko problem, koliko pristup i motivacija, a to inače ovisi o tome na koju nogu se igrači ustanu, a ne kako ih trener motivira.

Inače, nisam za smjenu Zekića jer ne vidim tko bi ga mogao zamijeniti a da je kvalitetan. Samo Bjelica, ali to se neće dogoditi. A Zekić neće dobiti pedalu jer je on Meštrovićeva klapa i to je ono što svaki navijač mora biti svjestan.

Sent from mobile
Zekića na klupi drži isključivo rezultat. Dok god ispunjava postavljene ciljeve neće ga mijenjati. Ove godine je još siguran, no sljedeće godine će cilj biti još veći, a nema još puno stepenica do vrha. Nije on toliko siguran koliko se misli. Meštrović samo želi naglasiti da nismo neki neozbiljni klub koji će svako malo mijenjati trenera. Tko će ti onda ozbiljan i doći.
osibk is offline  
Old 19.11.2017., 16:27   #3877
Be ako već brišeš postove di tvoji ispadaju klaunovi i sramote kako sebe tako i vas, onda to napravi i s našima
majstor s mora is offline  
Old 19.11.2017., 16:39   #3878
I protiv sestrice im tribaju suci.

Komično zaleđe Krstanovića dok ide sam na golmana a bilo je još par dvojbenih zaleđa.
bilidres is offline  
Old 19.11.2017., 16:56   #3879
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Netko kao onaj Serbus baci bombu i dodjemo do otcjepljena Rijeke iz Hrvatske a ti stari moj zasad bacas samo petarde i to one male i za sad se nitko ne prima...moras to mastovitije
Nemam pojma o cemu pises
bijesprvi is offline  
Old 19.11.2017., 17:24   #3880
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
Zekića na klupi drži isključivo rezultat. Dok god ispunjava postavljene ciljeve neće ga mijenjati. Ove godine je još siguran, no sljedeće godine će cilj biti još veći, a nema još puno stepenica do vrha. Nije on toliko siguran koliko se misli. Meštrović samo želi naglasiti da nismo neki neozbiljni klub koji će svako malo mijenjati trenera. Tko će ti onda ozbiljan i doći.
A što su ciljevi za ovu godinu?

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.