Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Brazila:
negledljiva 2 10.00%
podnosljiva 5 25.00%
dobra 8 40.00%
vrlo dobra 3 15.00%
odlicna 1 5.00%
vrhunska 1 5.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 16:09   #321
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ili da pojasnim svoje razmisljanje, u bilo kojoj kategoriji motorsporta od kartinga do f1, pa od Nascara sve do Carta, rallya i svugdje bi Hamilton u istom vozilu obrisao pod sa Vettelom i jos mnogi drugi!
Nisu svi fanbojsiči koji navijaju za onog na vrhu ko ti i DMW, koji je tebi
Razmišljanje ti je u najmanju ruku

Nebitno sad jel neki vozač vrh, prosjek ili ispodprosjeka, po kojoj suludoj logici nitko nebi mogao navijat za recimo Palmera ili Strola pa makar oni u našim očima bili koma...
Kakve veze ima navijanje za nekog vozača sa trenutnim stanjem u konstruktorskom i vozačkom poretku ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:14   #322
To je isto tocno, Kimi sigurno nije racer kakav je nekad bio i svejedno ima gomile fanova. Isto je s Mirkom Filipovicem (ne samo kod nas) pa i s navijanjem za nogometne klubove sa sredine ljestvice. Evo, Torcida dobro kuzi kako to izgleda navijanje za nekoga tko nema sanse bit prvi cak ni u bihednom HNLu. Nisu oni zbog toga losi navijaci, bas suprotno.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:48   #323
VN Brazila - Interlagos 12.11.2017

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ulogiraj se na drugi fanbojcic racun koji koristis, ili si ga na svih 3-4 stavio na ignore.



Mislim statisticki je nemoguce i nelogicno da Vettel ima ovdje toliko navijaca i obozavatelja osim ako svaki njegoc fan ne koristi vise racuna



Statisticki je i logicki nemoguce da puno ljudi navija za Vettela , jednistavno nema smisla

Jesi li prirodno glup ili si uzimao casove?

Poenta stavljanja nekoga na ignore je da se taj neko ignorise, dakle zasto bih uopste citao nesto od nekoga ako sam ga stavio na ignore?

For the record, nemam drugih usernames na ovom forumu, i ne navijam za Vettela.

I btw, sta ti znaci “statisticki je nemoguce”? Sta uopste znas o statistici?
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 18.11.2017., 18:37   #324
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post

Mislim statisticki je nemoguce i nelogicno da Vettel ima ovdje toliko navijaca i obozavatelja osim ako svaki njegoc fan ne koristi vise racuna

Statisticki je i logicki nemoguce da puno ljudi navija za Vettela , jednistavno nema smisla
Majketi, jesi ti pročita išta u životu osim registarske oznake?!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:56   #325
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
...
Trolanje ti ne ide.
Počeo se se opako sramotiti na ovom pdf.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:29   #326
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
E pa ovo je kontradiktorno. Ako njihov tim moze birati koji ce od njihova dva vozaca biti sampion kako je oni onda mogu zasluziti?


Hvala na podrsci
Evo sam si odgovorio.

Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja sam video da je 2016 bio favorizovan upravo Rozberg.
Ali je to zaslužio. Pokazavši da se može ravnopravno nositi sa Hamiltonom, te da je konstantan i psihički vrlo stabilan.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:14   #327
Dajte molim vas bez rasprava o nekakvim klonovima, odnosno inteligenciji forumasa.
Ovih zadnjih nekoliko upisa je stvarno suvisno...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:13   #328
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Majketi, jesi ti pročita išta u životu osim registarske oznake?!
Ovo prvo i drugo boldano ti je jedno te isto , samo je drugacije formulirano!, namjerno isto i drugacije formulirano da nebi bilo zabune!

Procitao sam iskreno govoreci jedno 200 knjiga , knjiga a ne slikovnica da nebi bilo opet zabune, vidim da se lako zbunjujes pa da apostrofiram!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:18   #329
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Jesi li prirodno glup ili si uzimao casove?

Poenta stavljanja nekoga na ignore je da se taj neko ignorise, dakle zasto bih uopste citao nesto od nekoga ako sam ga stavio na ignore?

For the record, nemam drugih usernames na ovom forumu, i ne navijam za Vettela.

I btw, sta ti znaci “statisticki je nemoguce”? Sta uopste znas o statistici?
Poanta stavljanja nekoga na ignore je notorna glupost ! , u vecini slucajeva se ignorira superiorne ljude , tj oni koji ne razmeju ignoriraju one koji razmeju!

Statisticki dokazano u jednoj studiji, a kad smo vec kod statistike o njoj neznam nista jer je nebitna i irelevantna.

Da znam da je kontradiktorno sa mojim prijasnjim postom na koji si reagirao jer ne razmes kaj sam napisao.

Btw to kaj pisem zagorsko-prigorskim dijalektom nek te ne zavarava!, on je tu samo iz razloga da ispadne glupo!

Ak me razmes!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:26   #330
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Poanta stavljanja nekoga na ignore je notorna glupost ! , u vecini slucajeva se ignorira superiorne ljude , tj oni koji ne razmeju ignoriraju one koji razmeju!



Statisticki dokazano u jednoj studiji, a kad smo vec kod statistike o njoj neznam nista jer je nebitna i irelevantna.



Da znam da je kontradiktorno sa mojim prijasnjim postom na koji si reagirao jer ne razmes kaj sam napisao.



Btw to kaj pisem zagorsko-prigorskim dijalektom nek te ne zavarava!, on je tu samo iz razloga da ispadne glupo!



Ak me razmes!


Zasto uopste o ovome raspravljamo?
Na temi o VN Brazila...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 05:52   #331
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Zasto uopste o ovome raspravljamo?
Na temi o VN Brazila...
Zato jer je dosadno...
Imali smo sezonu u kojoj smo opet dobili prvaka oko kojeg su se dogovorili Lauda i Wolf tamo negdi oko predsezonskih testiranja...
I o čemu sad laprdat nakon toga

Hamiltonovi navijači su eto u problemu koji mi je dobro poznat, navijači su vozača koji je eto osvojio naslov u sezoni u kojoj mu je jedina realna konkurencija bio on sam...
Iako moj je bar dominirao kak se spada, njihov nije ni to pa im je još gore...

U biti blesavo za reč no meni su bile puno draže Vetelove sezone u STR-u, te 2010 i 2012 u RB-u,
one 2011 i 2013 su mi bile totalno bezveze, i vjerojatno je ista stvar i sa Hamiltonovim navijačima...pa od tud i ova čudna nervoza kod istih...

O zadnjoj utrci takaj nemaš kaj pametnog raspravljat...o čemu li
O Hamiltonovim fenomenalnim preticanjima u kojima je znao stisnut gas i DRS gumb te protutnjat ko brzi vlak kraj stanice...
Ono ni jedno jedino njegovo preticanje mi ne pada na pamet, jednostavno ga ne pamtim a utrka je bila prije par dana...
Vettel takaj samo na startu preskočio očajnog Bottasa koji mu ostatak utrke uopće niti jednom nije zaprijetio, i vozio laganini utrku do samog kraja...
Max takaj potpuno nevidljiv cijelu utrku, Kimi ništ puno bolji osim onih par zadnjih krugova u kojima se eto ni nije moral nekaj posebno branit s obzirom da Hamilton nije ni napadal kak se spada...
Sve u svemu utrka za zaborav...

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 19.11.2017. at 06:04.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:28   #332
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Evo sam si odgovorio.



Ali je to zaslužio. Pokazavši da se može ravnopravno nositi sa Hamiltonom, te da je konstantan i psihički vrlo stabilan.
Nisam ja nista odgovorio. Ako tim favorizuje jednog vozaca onda taj ne moze biti zasluzeno sampion.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:41   #333
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Zato jer je dosadno...
Imali smo sezonu u kojoj smo opet dobili prvaka oko kojeg su se dogovorili Lauda i Wolf tamo negdi oko predsezonskih testiranja...
I o čemu sad laprdat nakon toga

Hamiltonovi navijači su eto u problemu koji mi je dobro poznat, navijači su vozača koji je eto osvojio naslov u sezoni u kojoj mu je jedina realna konkurencija bio on sam...
Koje trolanje

Tako nisi pisao dok je Fetel vodio veci deo sezone i borio se za titulu. Ne pisao si da ce osvojiti titulu.

Quote:
Iako moj je bar dominirao kak se spada, njihov nije ni to pa im je još gore...

U biti blesavo za reč no meni su bile puno draže Vetelove sezone u STR-u, te 2010 i 2012 u RB-u,
one 2011 i 2013 su mi bile totalno bezveze, i vjerojatno je ista stvar i sa Hamiltonovim navijačima...pa od tud i ova čudna nervoza kod istih...
Zasto bi Hamiltonovi navijaci bili nervozni pa pobedili su Ferari i prsta i osvojili titulu. Vi ih sad golicate jer vam je krivo jer ste bili pre-season favorit i vodili veci deo sezone i kao sto su vam vozaci rekli imali ste auto za titulu ali ste uspeli uprskati a najvise je zasro Fetel greskama u Baku i Singapuru.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:47   #334
Iako je realno u večini utrka Hamilton imao bolji bolid Vettel je mogao do naslova ove godine i to samo da nije napravio onu grešku u Singaporu ili da mu se nisu dogodili problemi s bolidom u Maleziji i Japanu borba bi bila neizvjesna do kraja sa šansama 50-50 s obje strane.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:55   #335
Okrenimo se sljedecoj sezoni, opet ce ili Hamilton ili netko od Red Bulla uzeti naslov, a u Ferkanu ce biti cistka , metla.

Nadam se da sam u krivu, bojim se da nisam.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:00   #336
Fetel kaze da ce dominirati.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:12   #337
Da će tko dominirati: on ili Hamilton?
Daj link.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:15   #338
Ma Ferari da ce dominirati.

https://maxf1.net/vettel-nitko-nije-...ti-ovako-jaki/
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:22   #339
Imaš li ti problema sa semantikom ili aktivno trolaš?
Gdje tu piše da Vettel kaže da će dominirati? Gdje, citiraj?!

Pa se onda čudom čudiš da te stalno tražimo linkove.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 15:26   #340
Quote:
“Mislim da nam je cilj vratiti Ferrari gdje pripada i dominirati.”
.
dmw is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.