Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 13:39   #2401
Talking E-cigareta 😆😂

Pozzz...E-cigareta mi je prefora pa me zanima jel trebam biti punoljetan da bi ju kupio? Tražio sam ali nigdje ne piše... Jel kupovao netko od vas,kakva su vam iskustva s tim? 😂
Megatron10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 14:50   #2402
Quote:
Megatron10 kaže: Pogledaj post
Pozzz...E-cigareta mi je prefora pa me zanima jel trebam biti punoljetan da bi ju kupio? Tražio sam ali nigdje ne piše... Jel kupovao netko od vas,kakva su vam iskustva s tim? ��
Ta elektronska cigareta postoji sa svrhom smanjenja broja pušača duhanskih cigareta, samim time da bi, kao, očuvala zdravlje.
Valjda si vidio da se može koristiti i tamo gdje je pušenje zabranjeno, jer nije duhanski proizvod i ne proizvodi dim već paru.

Ne stvara katran pa nije kancerogena, no sadržava nikotin i zato pušaču uspješno nadoknađuje normalnu cigaretu.

Puni se posebnim uljem koje ima aromu duhana i predstavljena je kao jeftinija opcija od pušenja normalnih cigareta.

Da, možeš je kupiti ako si maloljetan, jer nije riječ o duhanskom proizvodu. Možeš je čak puniti uljem bez nikotina, a s okusom duhana.
sepujdac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:40   #2403
Od danas prešao s bijelog malbora na plavi kratki Chesterfield..
Puno mi je bolji a i jeftiniji, lakši od Malbora i ne smrdi se od njega pa nema straha da starci uopće šta pitaju...��
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:37   #2404
Jel tko pušio lamburgini cigarete?

http://www.dutyfreemagazine.ca/images/asia/Tonino.JPG

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 27.09.2015. at 15:24. Reason: slika u link
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 16:50   #2405
Quote:
sepujdac kaže: Pogledaj post
Ta elektronska cigareta postoji sa svrhom smanjenja broja pušača duhanskih cigareta, samim time da bi, kao, očuvala zdravlje.
Valjda si vidio da se može koristiti i tamo gdje je pušenje zabranjeno, jer nije duhanski proizvod i ne proizvodi dim već paru.

Ne stvara katran pa nije kancerogena, no sadržava nikotin i zato pušaču uspješno nadoknađuje normalnu cigaretu.

Puni se posebnim uljem koje ima aromu duhana i predstavljena je kao jeftinija opcija od pušenja normalnih cigareta.

Da, možeš je kupiti ako si maloljetan, jer nije riječ o duhanskom proizvodu. Možeš je čak puniti uljem bez nikotina, a s okusom duhana.
Kurac, ona je otrovnija od ove kako sam čuo.

Bolje da kupi drinu sarajevsku, em jeftina em dobra duhan. Al' sad to je kod vas export roba, a sumnjam da to i ima kod vas...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:41   #2406
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Kurac, ona je otrovnija od ove kako sam čuo.
Krivo si čuo.
Duhan je sam po sebi puno opasniji zato što se pri izgaranju oslobađa više tisuća spojeva, od kojih je nekoliko desetaka dokazano karcenogeno. Dakle najprirodniji duhan, bez ljudske intervencije što naraste vani negdi.
Elektronske cigarete u svojoj parici imaju 5, 6 spojeva a niti jedan nije kancerogen.
Jebiga, ja isto pušim duhan al čovik triba bit iskren prema sebi i razmislit glavon jer je jednostavno.
Filip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:45   #2407
Razmišljao sam neko vrijeme da prijeđem na e-cig. Koliko je održavanje mjesečno? I dal je to sve vodena para ili ima dima?
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:51   #2408
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Razmišljao sam neko vrijeme da prijeđem na e-cig. Koliko je održavanje mjesečno? I dal je to sve vodena para ili ima dima?
Održavanje je prejeftino. Onak oko 100 kuna mjesečno ako opasno pušiš. Ali ako si umjeren 30-60 otprl.
Sve je para, ali nije vodena nego postoje dvi varijante nešto s biljnim gliceronom i nekim propanon, ne da mi se guglat sad.
I ako prijeđeš vratit ćeš se brzo na obične cigarete. Možda je jedan od deset ljudi koji su pokušali ecigarete ostao na tome. Kolko sam ja vidijo
Filip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 23:18   #2409
Ma ne pušim previše tak da ono. Eventualno na kavi, pauzi na poslu i tak to. Chester plavi i lucky strike su mi najbolje po okusu.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 14:43   #2410
Da dignemo malo temu,što se puši trenutno?
Forza Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 14:48   #2411
Quote:
Forza Milan kaže: Pogledaj post
Da dignemo malo temu,što se puši trenutno?
kurac
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 12:39   #2412
Quote:
Forza Milan kaže: Pogledaj post
Da dignemo malo temu,što se puši trenutno?
politička obećanja.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 01:18   #2413
Kako je stanje sa škijom, opasnije od kupovnih ili?
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 11:11   #2414
Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
Kako je stanje sa škijom, opasnije od kupovnih ili?
Mne, samo deri ako možeš.
Silenzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 17:28   #2415
Pušio sam ko budala po noci do prije 20 dana , odjednom sam prestao , nemam više volje niti se planiram vraćati , jednostavno me ne interesuje više , toliko o tome.
Hellhound14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 20:44   #2416
Karelijasa nema više nigdje za kupiti u ZG? Ima tko da je našao zalihu negdje
IncreDible666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 19:21   #2417
Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
Kako je stanje sa škijom, opasnije od kupovnih ili?
Prvo ti krenu odumirat organi onda mozak
Filip is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 03:05   #2418
Ja sam sa 23 god. počeo pušit jer sam bio pod stresom i to me opuštalo pušio sam 3 mjeseca i uživao, a onda sam odlučio prestat. Sad mi se cigare gade. Probao sam par puta poslije zapalit nakon prestanka i gadilo mi se, a ne mogu vjerovat da sam prije uživao u njima.
Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 00:46   #2419
Quote:
Pogubljen kaže: Pogledaj post
Ja sam sa 23 god. počeo pušit jer sam bio pod stresom i to me opuštalo pušio sam 3 mjeseca i uživao, a onda sam odlučio prestat. Sad mi se cigare gade. Probao sam par puta poslije zapalit nakon prestanka i gadilo mi se, a ne mogu vjerovat da sam prije uživao u njima.
coece dobar si, mada sa 23 i nisi teen ali dobro
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2019., 08:31   #2420
Počeo sam sa 19 pušit, i to one moodsove cigarillose. Jedna na dan meni dost .
redchillipeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.