Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 11:12   #161
http://www.nautica-portal.com/index....na-vjestacenja

Sve je jasno. Da li se zna ime vjestaka i nadvjestaka?
tadija tadić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:06   #162
Talking

Ipak nije gotovo
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/obrat-u-slucaju-tomislava-horvatincica---428708.html
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:42   #163
Znači bit ce mu i dalje prpa, al opet nevjerujem ni ovaj puta u išta više jer naše pravosudje je teška rupetine! A netreba zaboraviti tu nam je i draga predsjednica da pomiluje ovakve likove, ipak joj je on bio jedan od VIP gostiju...
MaurS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 19:00   #164
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Znači bit ce mu i dalje prpa, al opet nevjerujem ni ovaj puta u išta više jer naše pravosudje je teška rupetine! A netreba zaboraviti tu nam je i draga predsjednica da pomiluje ovakve likove, ipak joj je on bio jedan od VIP gostiju...
Neće to samo tako završiti, nisu to bile anonimne nesretne žene koje je ubijao automobilom...
Siguran sam da obitelj a ni Italija to neće "pustiti" korumpiranim sucima, vještacima i ostaloj našoj bagri.
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 00:10   #165
Ali ima i Horvatinčić svoje skupe advokate. Savjetovali su mu da je napad najbolja obrana: http://www.vecernji.hr/hrvatska/horv...0-kuna-1067342


Horvatinčić od kapetana traži 100.000 kuna

Tomislav Horvatinčić za Mladena Russoa traži kaznu od 500 dnevnih dohodaka, ali i naknadu štete od 100.000 kuna


Jer ga je dotični kapetan raskrinkao. I njega i pomorske "vještake" : http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...cenja-su-lazna

Vještačenja se povjeravaju afirmiranim stručnjacima koji su prisegli svojom čašću da će posao obaviti savjesno i pošteno, prema svom najboljem znanju, te da će mišljenje iznijeti točno i objektivno, no u ovom su slučaju iznesene najgrublje moguće negacije tih načela i zato smo se morali oglasiti, jer je osramoćena naša struka - kazao je kapetan Feđa Pavić na okruglom stolu o vještačenju i nadvještačenju u slučaju Horvatinčić, koji se nakon prošlotjednog odgađanja, održao u četvrtak navečer u organizaciji Udruge pomorskih kapetana Split.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 15:01   #166
http://www.24sata.hr/news/horvatinci...ruznika-498772

- Odlukom Vijeća Županijskog suda u Zadru prihvaćene su žalbe Općinskog državnog odvjetništva i optuženog Tome Horvatinčića, te je povodom tih žalbi i po službenoj dužnosti, ukinuta prvostupanjska presuda Općinskog suda u Šibeniku od 18. studenog 2015. godine te je spis predmeta vraćen prvostupanjskom sudu na ponovno suđenje - rekla je je u petak sutkinja Melina Gulin Pavlaković, glasnogovornica Općinskog suda u Šibeniku.


Jedan od komentara: "1980. U Zagrebu Horvatinčić je usmrtio ženu na pješačkom prijelazu i pobjegao...1989. u sudaru u zagrebu usmrtio još jednu ženu....2009.prebrzo vozio terencem prešao u suprotnu traku i zabio se u 4-članu obitelj u kojoj su djeca ozlijeđena...odvjetnici su mu srediki da prođe bez kazne... i onda usnrtio ovo dvoje talijana"

Kakva odvratna država
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 15:25   #167
Zato što mu sistem to dopušta.
I koliko god ja bio pacifista, toliko mi ponekad bude žao što ne postoji neka vrsta prijekog suda koja bi ovakve ridikule jednostavno uklanjala.... nesretnim slučajem naravno.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 20:16   #168
Quote:
Podsjetimo, Horvatinčićevi branitelji, odvjetnici Branko Baica, Velimir Došen i Veljko Miljević, najavili su žalbu odmah po donošenju prvostupanjske presude prije godinu dana smatrajući kako je na sudu dokazano da su poginuli Talijani sami skrivili nesreću.
Podletili pod jahtu, namjerno, garant. Samo da ga sjebu. Sigurno mrze poduzetništvo. Ili Hrvate.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 15:37   #169
Kako svima nama može biti bolje kad se u banana državi sve može kupiti?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 15:43   #170
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Kako svima nama može biti bolje kad se u banana državi sve može kupiti?
Pošto sudac?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 17:27   #171
Oš na kilo, oš na komad...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 13:41   #172
Nda...koruptivna kancirogena bagra..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 14:40   #173
HOTO Grupa u restrukturiranju..
Horvatinčić bježi iz Zagreba, na periferiju...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:22   #174
Oslobođen nam je naš junak!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...jivac/6644154/
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:35   #175
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Baš čitam. Čovjek je imao "sinkopu" i nije bio svjestan što se događa.
na pravosuđe, suce, državno odvjetništvo i sve povezano s njima.
za Horvatinčićevog odvjetnika.

Što je sljedeće?
Da, gospodine suče, moj automobil je udario pješake na pješačkom prelazu kad im se upalilo zeleno i koji su podlegli ozljedama, ali ja sam bio pijan i zbog toga trenutno smanjeno uračunljiv i jednostavno nisam stigao reagirati.

Ili: Gospodine suče, jest da sam vozio znatno iznad ograničenja, u drugoj državi i u gustoj magli pri čemu sam udario u drugi automobil te je stradalo dvoje ljudi, ali moj automobil ne može ići sporo. Također ističem da ih nisam ja ubio, stradali su zato što se nisu vozili u vojnom transporteru od dvajstpet tona zbog čega im se auto sav deformirao nakon što su izletjeli u jarak. Zapravo ubio ih je vlastiti automobil, moj ga je samo nježno skrenuo s ceste.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:39   #176
Nije imao sinkopu...to je nedokazivo...ali ju je mogao imati ...a možda mu je mogao i meteor proletjeti pored glave i zaslijepiti ga......ta sinkopa je kao talassemija minor kad se riješavaš vojske.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain

Zadnje uređivanje kumek : 13.10.2017. at 16:02.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:42   #177
U svakom slučaju, lijepo je vidjeti kako dobro nauljena pravosudna mašina funkcionira

Posebice mi je drago da sutkinja Šupe nije podlegla enormnom pritisku javnosti, odnosno medijsko-huškačke klike, ulice i ostalih nepoćudnih elemenata, već je svoj posao odradila po uzusima profesije i pravednosti.
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:42   #178
Ispravna odluka

svi su se smijali i osuđivali generala Glasnovića
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:01   #179
Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
Ispravna odluka

svi su se smijali i osuđivali generala Glasnovića
s razlogom..... kao što se zgražaju i sada...također s razlogom. Možda će iduća sinkopa doći glave nekog tvog...
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:11   #180
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Nije imao sinkopu...to je nedokazivo...ali ju je mogao imati ...a možda mu je mogao i meteor proletjeti pored glave i zaslijepiti ga......ta sinkopa je kao talassemija minor kad se riješavaš vojske.....
Haloooo, znam što misliš ali govorimo o čovjeku koji je početkom osamdesetih (bilo je u novinama već, iskopali su neki novinari) skrivio nesreću sa smrtnim ishodom. Također niti deset godina poslije skrivio je još jednu gdje je također poginula osoba.
Dosad je ubio 4 osobe.
Ako nije zdravstveno sposoban onda ne smije voziti ništa, hvala bogu, ima čime platiti osobnog vozača ili taksi.
Sin od kumova mi ima blagi slučaj epilepsije. Zadnji napadaj je imao kao tinejdžer, svejedno ne smije polagati za vozačku.

Makar Horvatinčiću nije ništa. Dam kitu na cjepanicu ako mu je samo pola onoga što su odvjetnici vjerojatno naveli.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.