Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2013., 19:02   #1881
jel mi možete nešto reći od vagi podznak rak..... ne kužim se u astrologiju i dugo u to nisam ni virovala ni predavala pažnju dok nisam pročitala ovdje postove ostalih vaga i otkrila zapanjujuću sličnost..... a to ne može biti slučajnost, jel tako?
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 21:54   #1882
sve ženske Vage koje sam upoznao bile su divne, galantne dame s čistom esencijom ženstvenosti. Jako volim ženske Vage.
Lucien is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 22:55   #1883
ja sam dupla vaga....neodlucna sam,tvrdoglava,ali vrlo poverljiva,i osoba koja zna da slusa...
anjica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:46   #1884
Quote:
freddie"s queen kaže: Pogledaj post
jel mi možete nešto reći od vagi podznak rak..... ne kužim se u astrologiju i dugo u to nisam ni virovala ni predavala pažnju dok nisam pročitala ovdje postove ostalih vaga i otkrila zapanjujuću sličnost..... a to ne može biti slučajnost, jel tako?

Emotivna,sve radi sa osjećajem,jako privržena ljudima koje vole.Za prijatelja je spremna na sve,jako odana ali i veoma nesretna ako nije ispunjena u ljubavi i prijateljstvu.Katkad preosjetljivo reagiraju na drugačija mišljenja.Kriju pred svijetom svoju ranjivu stranu.Ima urođenu intuiciju.Ne voli sukobe i često pristaje na kompromise.Općenito žena vaga živi za ljubav i prirodno flerta sa pripadnicima muškog spola.To je dio nje.Vage uopće uživaju u sadašnjosti i ne opterećuju se previše sa onime šta će biti sutra!Neodlučna je katkad u nekim stvarima,ali kad zatreba pokaže svoju odlučnost i diplomaciju.Vaga je željezna dama u baršunastoj rukavici
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:50   #1885
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
sve ženske Vage koje sam upoznao bile su divne, galantne dame s čistom esencijom ženstvenosti. Jako volim ženske Vage.
Drago mi je pročitati da neki nas i vole.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:56   #1886
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Drago mi je pročitati da neki nas i vole.
Zasto vas nebi volili,pa vi ste najsexipilnije i najelegantnije zene zodijaka.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 17:59   #1887
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Emotivna,sve radi sa osjećajem,jako privržena ljudima koje vole.Za prijatelja je spremna na sve,jako odana ali i veoma nesretna ako nije ispunjena u ljubavi i prijateljstvu.Katkad preosjetljivo reagiraju na drugačija mišljenja.Kriju pred svijetom svoju ranjivu stranu.Ima urođenu intuiciju.Ne voli sukobe i često pristaje na kompromise.Općenito žena vaga živi za ljubav i prirodno flerta sa pripadnicima muškog spola.To je dio nje.Vage uopće uživaju u sadašnjosti i ne opterećuju se previše sa onime šta će biti sutra!Neodlučna je katkad u nekim stvarima,ali kad zatreba pokaže svoju odlučnost i diplomaciju.Vaga je željezna dama u baršunastoj rukavici
fala ti draga, puno ode stvari drži vodu....
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 22:05   #1888
Quote:
freddie"s queen kaže: Pogledaj post
fala ti draga, puno ode stvari drži vodu....
Nema na čemu.Lp)
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 22:05   #1889
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Zasto vas nebi volili,pa vi ste najsexipilnije i najelegantnije zene zodijaka.
Hvala.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 03:26   #1890
Ovo je isto interesantno sto se tice vage. Ovdje sam to procitao. I to da ne cijene bas prave vrijednosti covjeka.

Volim kad mi netko kaze da sam lijep i to ali ja to bas ne cijenim. Kazem "hvala" i to je to. Kad me netko spasi od necega kazem opet "Hvala ti za ovo". I gotovo onako hladno xD

Da volim se gledati u ogledalu...svugdje....jako sam tast

Inace sam jos i ovo saznao u vezi ostalog. Emotivan jesam. Presenzibilan ali to nikome ne bi pokazao eheheh. I kad bi to pokazao u jednoj velikoj drami i sceni

Ja sam vaga (podznak: rak)

Vodenjak u mjesecu

Strijelac u veneri

Vaga u marsu...

onda tri jarca u ostalim

onda venera (Strijelac) i pluto (skorpija) u petoj kuci


Sto to sve znaci!

Zadnje uređivanje Zelenko : 18.03.2013. at 03:32.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 11:50   #1891
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Ovo je isto interesantno sto se tice vage. Ovdje sam to procitao. I to da ne cijene bas prave vrijednosti covjeka.


Zavisi i to kakav je čovjek.Ja cijenim iskrene,nedvolične,ljude koji nisu zlobni,jalni i sl.Ostale brišem iz svog života i izbjegavam ih u širokom luku.Vrijednosti se razlikuju od čovjeka do čovjeka i dalo bi se tu dosta iskomentirati.Uostalom nismo svi isti,bili isti znak,podznak ili nešto treće.ne postoje dva ista čovjeka
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 22:38   #1892
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Zasto vas nebi volili,pa vi ste najsexipilnije i najelegantnije zene zodijaka.
ooo hvala hvala
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:11   #1893
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Ovo je isto interesantno sto se tice vage. Ovdje sam to procitao. I to da ne cijene bas prave vrijednosti covjeka.

Volim kad mi netko kaze da sam lijep i to ali ja to bas ne cijenim. Kazem "hvala" i to je to. Kad me netko spasi od necega kazem opet "Hvala ti za ovo". I gotovo onako hladno xD

Da volim se gledati u ogledalu...svugdje....jako sam tast

Inace sam jos i ovo saznao u vezi ostalog. Emotivan jesam. Presenzibilan ali to nikome ne bi pokazao eheheh.
I kad bi to pokazao u jednoj velikoj drami i sceni

Ja sam vaga (podznak: rak)

Vodenjak u mjesecu

Strijelac u veneri

Vaga u marsu...

onda tri jarca u ostalim

onda venera (Strijelac) i pluto (skorpija) u petoj kuci


Sto to sve znaci!
Ovo sam jaa.
(:
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:14   #1894
ima li koja vaga sa podznakom skorpiona da se opise malo?
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:41   #1895
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
ima li koja vaga sa podznakom skorpiona da se opise malo?
ima, evo ja!
Nisam tvrdoglava.
Radisna.
Vecinom iskrena.
Jako strastvena.
Jako romanticna.
Vjerna.
Lako odustajem.
Previse i predugo dvoumim.
Kad kad ne znam sto bi od zivota
kad kad tocno znam.
Naizgled jednostavna, a u biti vrlo komplicirana osoba.
Eh, sad sto te tocno zanima?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 15:26   #1896
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
ooo hvala hvala
Nema na cemu,samo se Jarcevski trudim da budem "realan"
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:32   #1897
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Zasto vas nebi volili,pa vi ste najsexipilnije i najelegantnije zene zodijaka.
kako za koga često su lijepe, ali nekako su mi "prazne" ..kao lutke ..ovo vrijedi i za blizanke...

kad sam već na ovoj temi.....podznak mi je vaga, pa vjerojatno njemu mogu zahvalit često "vaganje" u životu... ubija me to ponekad
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:08   #1898
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
kako za koga često su lijepe, ali nekako su mi "prazne" ..kao lutke ..ovo vrijedi i za blizanke...

kad sam već na ovoj temi.....podznak mi je vaga, pa vjerojatno njemu mogu zahvalit često "vaganje" u životu... ubija me to ponekad
Sta ce ti vise u zivotu od jedne "lutke" tipa Monica Beluci,Brizit BArdo,CAtherine Deneuve,Hilary Duff,Natase Bekvalac,Ane Nikolic itd.
JA imam Mc u VAgi(na njemu Pluton) pa me u masi vjerovatno vide kao nekog fanaticnog pravednika,a kazu i da nisam bas neprivlacan suprotnom polu)
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:17   #1899
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Sta ce ti vise u zivotu od jedne "lutke" tipa Monica Beluci,Brizit BArdo,CAtherine Deneuve,Hilary Duff,Natase Bekvalac,Ane Nikolic itd.
u redu je to...nisi ti jedini muškarac koji se loži na njih....one jesu lijepe i sigurno ih ne bi odbio ako bi me lijepo zamolile

ali ne uzbuđuju me previše...stavi među njih neku solidnu ovcu,škorpionu ili bikicu i ja gorim ..ne mora biti ljepša od ovih koje si nabrojao.... često me izgledom oduševe lavice i račice....

Quote:
JA imam Mc u VAgi(na njemu Pluton) pa me u masi vjerovatno vide kao nekog fanaticnog pravednika,a kazu i da nisam bas neprivlacan suprotnom polu)
i jesu li u pravu?
što se suprotnog spola tiče, to je dobro...samo deri
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:32   #1900
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
u redu je to...nisi ti jedini muškarac koji se loži na njih....one jesu lijepe i sigurno ih ne bi odbio ako bi me lijepo zamolile

ali ne uzbuđuju me previše...stavi među njih neku solidnu ovcu,škorpionu ili bikicu i ja gorim ..ne mora biti ljepša od ovih koje si nabrojao.... često me izgledom oduševe lavice i račice....



i jesu li u pravu?
što se suprotnog spola tiče, to je dobro...samo deri
Nisam ja imao neka iskustva sa zenskim Vagama(na zalost) ali to nije razlog da ne kazem da "najcesce" lijepo izgledaju.
Ne mogu da pricam o svojim "uspjesima" bilo bi mozda "prepotentno"
Od Ovaca vec nisam mogao da zivim,Lavica,Strijelica,Blizanaca.Eto sad sam sa Skorpijom(ta prva dekada mi odgovara,jer su mi Ve i MA na pocetku Riba odnosno Jarca).
Sto se tice prijateljstava najvise sam se u zivotu druzio sa Vagama,mozda bas sto mi je vladar 11 te Pluton tamo.
JAko dobri prijatelji,ne vole da su u sukobu niskim,ali malo vole da vode beskonacne rasprave bez ikakve zelje da "definisu" ono sto zele da kazu.
I ako tu ne presjeces postoji mogucnost da se rasprava o istom pitanju nastavi u nedogled
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.