Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2006., 13:14   #121
Quote:
Emericzy kaže:
Otvoriš prozor.'
e, ovo sad povlači otvaranje nove teme - 'Prozori u kupaoni'
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:20   #122
Kupaone bez prozora izbjegavam koliko god mogu i ne shvacam kak netko tak moze funkcjonirat.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:22   #123
Jebote, sad mi je palo na pamet po kojim se topicima krećem: kanta za smeće u kupaoni, što ako pička smrdi?, anoreksija i debljina... morat ću pogledati u gaće da vidim jesam li još uvijek muško. Ne samo da se motam po tim topicima nego imam i što za reć... strašno. Prestrašno.

Nego, jeste li razmišljale o tome što ako Ante Marković stvarno dovede stranca da nam vodi repku? I kamo će Cico Kranjčar?
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:25   #124
Quote:
Lali Puna kaže:
e, ovo sad povlači otvaranje nove teme - 'Prozori u kupaoni'

a tek "Prozor u wc-u"
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:32   #125
izbrisala sam nesto offtopicarenja . koje je zapocela supermoderatorica

molim vas, vratimo se na ovu prevaznu temu
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 13:35   #126
Quote:
kemik kaže:
molim vas, vratimo se na ovu prevaznu temu
imam kupaonu, wc-školjka je u kupaoni, na veš mašini je mala kantica, lijevo je prozor...jebate, pa ja sam sretna žena
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 19:51   #127
ljudi koji nemaju prozor valjda imaju ventilaciju
ili ne?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 20:10   #128
Quote:
alexxx kaže:
ljudi koji nemaju prozor valjda imaju ventilaciju
ili ne?

ne, ak otvorim ventilaciju ulaze mi mishevi s tavana

da ne budem off topic: tamponi, kantica, menga, kupaona
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 22:30   #129
Quote:
Jednom me brat skoro poslao na psihijatriju kada je došao u posjetu, tada sam živjela u garsonijeri (doduše nije bila baš jako mala, kojih 30-35m2) u kojoj sam imala 4 kante za smeće i 4 telefonska aparata. Rekao je da nije normalno u kući imati više kanti nego vrata.
Pa ono, sorry al brat ti je u pravu
Neki nemaju kos u kupaoni jer im se gadi imati smece na sto mjesta A ne gadi im se to isto smece prenasati kao macka macice po stanu, u ruci
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:22   #130
Quote:
Emericzy kaže:
Jebote, sad mi je palo na pamet po kojim se topicima krećem: kanta za smeće u kupaoni, što ako pička smrdi?, anoreksija i debljina... morat ću pogledati u gaće da vidim jesam li još uvijek muško. Ne samo da se motam po tim topicima nego imam i što za reć... strašno. Prestrašno.

Nego, jeste li razmišljale o tome što ako Ante Marković stvarno dovede stranca da nam vodi repku? I kamo će Cico Kranjčar?


ma nije fer, uzeo mi riječi s tipkovnice, a baš sam ti htjela reći, da se nekako čudnim vodama krećeš

alexxx, super topic, fakat... imamo otprilike iste dvojbe a i slična neugodna iskustva.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:30   #131
Quote:
Anastasia kaže:
ma nije fer, uzeo mi riječi s tipkovnice, a baš sam ti htjela reći, da se nekako čudnim vodama krećeš
Eh, uvijek sam ja nos gurao kamo nije trebalo. To nekad zna život učiniti jako zanimljivim.

Ali ipak, s vremena na vrijeme treba stati i zapitati se gdje si. Gledam jučer topike po kojima se krećem zadnja tri-četiri dana i malo mi je fakat bilo čudno.

Kako to ono bješe -- "Bože mili, kud sam zaš'o; nigdje staze, nigdje puta..."

Nema veze; bolje i tu nego na Politici.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 13:37   #132
Samo da vam kažem da od jutros imam jednu praznu rolicu od role u kupaoni. Doduše, nemam prozor, al to nije prepreka.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 15:25   #133
Quote:
alexxx kaže:
ljudi koji nemaju prozor valjda imaju ventilaciju
ili ne?
pa nećeš valjda ispaljivat tampone u ventilacijski otvor!?
Pa da izleti nekom susjedu kroz... otvor za napu u kuhinji recimo. Pljus - u gulašić!

Da se pohvalim - imam kanticu ali i prozor, imam kartonske role velike i male, samo nemam lak za kosu, morat ću ga kupiti prvom prilikom, nek se nađe...
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 19:07   #134
Quote:
vrabac kaže:
pa nećeš valjda ispaljivat tampone u ventilacijski otvor!?
Pa da izleti nekom susjedu kroz... otvor za napu u kuhinji recimo. Pljus - u gulašić!

Da se pohvalim - imam kanticu ali i prozor, imam kartonske role velike i male, samo nemam lak za kosu, morat ću ga kupiti prvom prilikom, nek se nađe...
Možeš upotrijebiti upaljač. Nemoj kresnuti kotačić za paljenje, nego samo stisneš onu 'tipku' koja pušta plin. Samo ne znam kako ćeš gađati kroz rupicu...

Jesi li smislila dobro objašnjenje ukućanima za eksplozije? "Ajme, žestok ovaj grah danas" ili tako nešto.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 19:50   #135
Quote:
Anastasia kaže:
:imamo otprilike iste dvojbe
dvojbe?!?! možda malo teže kopčam, al jebešmisve ak ja vidim neke dvojbe na ovom topiku
alexxx, de mi objasni kakve te to dvojbe muče. ili nek anastasia objasni.

možda sam ja krivo skužila, al alexxx nema dvojbi. štoviše, vrlo je sigurna u svoje uvjerenje da kanta za smeće treba bit u wc-u.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 21:54   #136
par puta sam prespavala kod jednih koji nemaju kos u wc-u! i oprat sam se, jelte, trebala... uf, kad se sjetim. pa sam nekako pakirala i zamatala i drzala u torbi... ma katastrofa.
jedva cekala da dodjem doma. sve radi smeca koje nije bilo u kupaonici.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2006., 22:24   #137
da ne dobijem još koji sms prijetnje i upozorenja, jedna forumašica ima prelijepu pistacchio kantu za smeće.

na, babo na egotripu
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.