Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2009., 23:54   #1401
....

morbid angel....u pravu si ...valjda je normalno (ovozemaljsko) da je svima svoje djete najinteresantnije,najljepse i naravno djeca su i nestasna....ja samo sam napisala neke njegove situacije koje me stavljaju nekako na granicu....nemislim da je on neki fenomen...i da jeste ...mozda bih volila da nije....jer to nosi ipak neku i tezinu i kao svaka majka mislim i opasnosti u danasnje vrjeme....razocaranja i tako svasta nesto......bas ti neki genijalci i fenomeni i nisu jadni uzivali u povjesti,vise su bili neshvaceni,rugani i muceni......iako su slavljeni poslije....ali u svoje vrjeme su patili se.....ja kao majka...primjecujem....i naravno usporedujem s ostalim vrsnjacima njegovog uzrasta...pa mi malo je neobicniji...realista sam....nisam od onih koji od muhe prave slona....poticat cu ga .....ali ne puno zbog nekih njegovih zdravstvenih problema...koliko on zeli...i psihicki i fizicki...ga toliko opterecujem od rodenja...jer je roden prerano i hvala Bogu....sto nam je i ziv.zelim samo cuti malo vise o takvoj djeci i kako roditelji gledaju na to i neke njihove situacije da cujem...
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 00:25   #1402
meni se čini da je maleni ipak nadprosječan i da nisi preuveličala, iako sam i ja ponosna mamica...
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:46   #1403
Quote:
Shadowh86 kaže: Pogledaj post
LOL
Za mene kazu da sam filozof a i planiram psihologiju upisat

@Bassconnect
Ja sam procitao negdje da je prvo dijete rodjeno 1984
Ocito sam preplitko istrazivao
Hvala na informaciji
ma kakvo prvo dijete, stvarno ima smeća na internetu, dakle indigo djeca se zovu zato što imaju ljubičastu auru, područje ljubičastog spektra odgovara 6. čakri tj. 3. oku, koje pojedincu s tim naglašenim područijem otvara dublji vid u svoje, tuđe i opće stanje svijeta, intuciju, snove itd.... Ljubičastoj boji odg. frekvencija od nekih odprilike 700 ili 800 i nešto hz...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:32   #1404
A tko je prvi saznao da takva djeca imaju drugaciju auru?
Shadowh86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 09:39   #1405
mene brine nešto drugo, moja 4godišnja kćer mi često čita misli, malo me straši.inače je jako napredna, bila je na psiho testu pred god dana, nevezano za moje strahove jer je bila nešto bolesna, rekli su da je 2god unaprijed što se tiče psihičkog razvoja, motorika prosječna.je li moguće da pošto smo puno skupa da postoji neka telepatija s njene strane?
cvjetic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 10:23   #1406
Rekao bih nešto što je netko već rekao; A gdje su indigo ljudi? Zar promijene boju kad odrastu? Sjećam se onog klinca koji je kaj ja znam, 7. razred, i proučava svemir Mislim kaj je tu njemu indigo? I mene zanima svemir, i telepatija i sve paranormalno još od ranog djetinjstva. Al' nitko me nije proglasio indigom (osim kad sam se jednom zagrcnuo giricom). Još uvijek me zanima sve to.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 16:18   #1407
Quote:
Aryan kaže: Pogledaj post
Rekao bih nešto što je netko već rekao; A gdje su indigo ljudi? Zar promijene boju kad odrastu? Sjećam se onog klinca koji je kaj ja znam, 7. razred, i proučava svemir Mislim kaj je tu njemu indigo? I mene zanima svemir, i telepatija i sve paranormalno još od ranog djetinjstva. Al' nitko me nije proglasio indigom (osim kad sam se jednom zagrcnuo giricom). Još uvijek me zanima sve to.
ne promjene boju (iako je i to moguće) ali najveća koncentracija indigo djece rođena je 80-ih i 90-ih godina... dakle, sada su to tinejđeri i mladi ljudi u dvadesetima... mislim da se svijet mijenja pomalo... ipak je to proces (naizgled neprimjetan) a ne skok u jednom danu... puno je toga već sada drugačije za razliku od ranijih godina... neki novi klinci ne samo da su drugačiji na onaj uobičajeni način (uzimam u obzir generacijski jaz) nego su nam totalno ali TOTALNO neshvatljivi... kuda oni idu, kako shvaćaju život, kakvi su im ciljev - apstrakcija...
svijet se mijenja ali očito nije potrebno da svi i sada razumijemo zašto, kako i na koje sve načine...

svi smo posebni ako mene pitate... sama ta činjenica da smo rođeni u ovo doba... pa MORAMO biti posebni
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 19:51   #1408
Quote:
Aryan kaže: Pogledaj post
Rekao bih nešto što je netko već rekao; A gdje su indigo ljudi? Zar promijene boju kad odrastu? Sjećam se onog klinca koji je kaj ja znam, 7. razred, i proučava svemir Mislim kaj je tu njemu indigo? I mene zanima svemir, i telepatija i sve paranormalno još od ranog djetinjstva. Al' nitko me nije proglasio indigom (osim kad sam se jednom zagrcnuo giricom). Još uvijek me zanima sve to.


hehehe e jest te ta girica poplavila.....jesi otkacen hehehe
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 15:59   #1409
dli netko z na kako se moze vidijeri ta aura?????
sta postoje neke tehnie ili sta ja znam neki foto aparat koji je može slikat????
:madi: is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 13:27   #1410
Quote:
:madi: kaže: Pogledaj post
dli netko z na kako se moze vidijeri ta aura?????
sta postoje neke tehnie ili sta ja znam neki foto aparat koji je može slikat????
postoje ljudi koji to od rođenja mogu vidjeti,a možeš i pomoću trećeg oka.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 13:48   #1411
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Pitajte ga dal vam vidi aure
Pitajte ga dali vam vidi eure
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 14:33   #1412
Sad ću vjerojatno biti posran ali stvarno mislim da ima neššto u tome jer neke stvari (koje sam osobno doživio) nisu slućajne. A ovo da svaka mati misli da je jezino dijete posebno ne drži vodi jer su meni starci uvijek govorili da sam glup i da imam problema u razvoju i uvijek bili ljubomorni na susjedovu djecu.
Osim toga i sam mislim da spadam u taj profil zvali ga mi indigo ili nešto deseto.
NoOneIsThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 02:25   #1413
Danas previše osoba sebe smatra nešto preposebnim pa se nazovu indigom. U biti to polako postaje opravdanje za čudno ponašanje u današnjem društvu, u svakom slučaju dolazi do pogrešnog korištenja te riječi kao i njenog iskrivljavanja. Doista, biti indigom ne znači da si sad neka 'faca' među ljudima-ovcama.

Piše da je danas većina djece indigo, ali činjenica jest da se iz generacije u generaciju djeca samo pogoršavaju, postaju gluplja i zatvorenija bez nekog interesa. Razgovarao sam sa nekoliko bivših profesora iz bivše škole i sve su mi rekli, kako djeca postaju sve gora kako se generacije mijenjaju. Alkohol i internet postaju prioriteti života, a prave vrijednosti padaju u koš pod pritiskom zatucanih društava gdje pojedinci vode, a ostale ovce ih samo slijede. Ako se mene pita, tada je čovječanstvo svoj vrhunac već doživjelo, i to nedavno. Naši djedovi i bake su živjeli u drugačijem svijetu, odgovornijem svijetu gdje se znalo koliko znači imati prijatelja i obitelj te nekog tko te voli, gdje je bilo prisutno razumijevanje za drugačije od sebe. Kako se išlo prema novijem, tako su klinci postali sve neodgovorniji, današnji klinci su naviknuti da im mame u njihovoj 10. godini još brišu guzicu na wc-u, a tako to prije nije bilo.
I jel se onda doista svijet razvija u duhovnom smislu ili nazaduje?
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 03:42   #1414
Thumbs up

Quote:
Omega Phoenix kaže: Pogledaj post
Danas previše osoba sebe smatra nešto preposebnim pa se nazovu indigom. U biti to polako postaje opravdanje za čudno ponašanje u današnjem društvu, u svakom slučaju dolazi do pogrešnog korištenja te riječi kao i njenog iskrivljavanja. Doista, biti indigom ne znači da si sad neka 'faca' među ljudima-ovcama.

Piše da je danas većina djece indigo, ali činjenica jest da se iz generacije u generaciju djeca samo pogoršavaju, postaju gluplja i zatvorenija bez nekog interesa. Razgovarao sam sa nekoliko bivših profesora iz bivše škole i sve su mi rekli, kako djeca postaju sve gora kako se generacije mijenjaju. Alkohol i internet postaju prioriteti života, a prave vrijednosti padaju u koš pod pritiskom zatucanih društava gdje pojedinci vode, a ostale ovce ih samo slijede. Ako se mene pita, tada je čovječanstvo svoj vrhunac već doživjelo, i to nedavno. Naši djedovi i bake su živjeli u drugačijem svijetu, odgovornijem svijetu gdje se znalo koliko znači imati prijatelja i obitelj te nekog tko te voli, gdje je bilo prisutno razumijevanje za drugačije od sebe. Kako se išlo prema novijem, tako su klinci postali sve neodgovorniji, današnji klinci su naviknuti da im mame u njihovoj 10. godini još brišu guzicu na wc-u, a tako to prije nije bilo.
I jel se onda doista svijet razvija u duhovnom smislu ili nazaduje?
Svaka čast! Slažem se.
Ima bit da su ovi novi "indigovci" svi OPS, a naši stari su bili više OPD. Ja osobno želim svim mladima da budu blagoslovljeni i da ih Bog čuva (iako nisam ni ja nešto posebno star - '86 godište).
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 08:43   #1415
OPS i OPD su takve GLUPOSTI da tog nema nigdje.

pisal bi o tome al nije ni tema ni vrijeme i kasnim na probu xD
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 14:10   #1416
Ne znam na što si točno mislio, ali OPS i OPD su zbilja oko nas, neki ljudi su totalno okrenuti prema sebi, a neki su više okrenuti prema drugima. Jesi li možda mislio na onu teoriju sa OPS i OPD i denzitetima?
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:32   #1417
OPS i OPD.
Ak si prvo, bit ćeš sebična budala, cijelo vrijeme sve radit za sebe, ne obračat pozornost na druge i bit sam i nečeš vidjeti ništa osim onog kaj želiš vidjet.
Ak si drugo, žrtvovat ćeš se za druge, pomagat im i sebe zapostavljat, ti ćeš bit na mjestu a oni će se razvijati i ići dalje a ti ćeš izgubit sebe.

Oboje gluposti.. daj molim te. Ak treba bit nekaj, treba bit MSG (Mislim Svojom Glavom) i onda ćeš skužiti da smo mi sve i da smo mi samo dio svega istovremeno. I nije važno jel smo "opd" ili "ops" jer kaj god radimo i kak god se ponašamo prema sebi ili prema drugima, to će utjecat na sve i na nas. Ali ne, to ne znači da je OPD točno, jer kad si OPD, ti ćeš svojim ponašanjem stvoriti OPS-a, isto tako i obrnuto..
Treba se biti 50/50 ak već ikaj od toga.
Najbolje da se takvo razmišljanje eliminira. Imaš onu dobru staru, budi prema drugima kak očeš da su oni prema tebi, i nadogradiš. Ak su loši prema tebi, ponašaj se prema njima kak se oni prema tebi, jer ak se oni ponašaju loše prema tebi, jamačno žele da si i ti tak prema njima. 8D
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:39   #1418
to je izmišljotina
aprillav15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 21:43   #1419
Zavisi kako definiraš OPS i OPD. Ja ne gledam tako kako si ti predstavio. OPS bih rekao da su osobe više okrenute prema sebi i svojim bližnjima, a za nepoznate imaju manjak razumijevanja i dobrote. Rekao bih da oni djeluju više na način ''brini se za svoje, ostalo pusti na miru''. Ovdje je više prisutna sebičnost i umišljenost nego kod OPD-a.

OPD pak bih rekao da su osobe koje se istovremeno brinu za sebe, ali i za druge. To su osobe otvorenija srca, sa više razumijevanja i empatije, te svakako mislim da, prema mom pogledu na to, je puno bolje biti OPD nego OPS. Ali OPD koji ne daje drugima sve, a sebe zapostavlja, već onaj koji istovremeno razvija i sebe te se brine za sebe.

Sve se svede na ono što je rečeno, MSG (misli svojom glavom). Ipak, to je najvažnije, lakše će uspjeti onaj koji misli nego onaj koji ne misli, ali isto tako je važno da se misli kvalitetno, a ne kao neki političar da za sebe grabaš, a ostali umiru od gladi.

Jesu li sve to gluposti, ne znam, ali svakako je bitno kako se definiraju ti pojmovi te kako se gleda na njih, o tome ovisi i glupost istih.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:03   #1420
Ma pročitah užasno glupih definicija o tome OPS i OPD da glava boli.
Kuži se točno kad tak nekaj napiše netko tko ne razmišlja baš o stvarima neg mu se neda komplicirat o tome i radi gluposti i piše stvari koje mu prve padnu napamet (a s obzirom na obuhvatnost njegovog znanja, dobiješ gluposti). Tak da ono. Svede se na zadnju rečenicu tvoju

I da. Kaj si o denzitetima spominjo? Sad sam neš čito kad si reko pa sam pogledo i piše kao da je na višim denzitetima samo OPD. A to nema smisla apsolutno nikakvog >_<
Bar meni
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.