Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2013., 22:10   #81
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
To je neko pravilo za sve ili što?
Nemam pojma, tako oni to objašnjavaju. Ja to uopće ne kužim.
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Valjda oni koji olako prosipaju i opraštaju takve riječi i ne pridaju im značaj, jednako tretiraju i verbaliziranu nježnost. I jedno i drugo je tužno.
Je, tužno je.
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Pa to ovisi valjda kako kome.
Nekome će to uljepšat dan a netko tko posjeduje hrpu kompleksa će to shvatiti posve drugačije

Ako sam masne kose, izmorena, s podočnjacima do poda i razmazanog tuša na očima od jučer, vjerojatno je da tu izjavu neću shvatit ozbiljno
Iako dotični možda uopće ne misli na to.

Puno stvari ovisi o tome u kojem trenutku je neke izjava izrečena i o trenutnom raspoloženju primatelja iste...
Prema ovome što si upravo napisala ispada da sve ovisi samo o tome vjeruje li primatelj u istinitost rečenice i onoga tko ju upućuje. Jer ispada da ne uzimamo ozbiljno ono za što ne vjerujemo da je istina.

Ma kako ti mogu biti preljepa kad imam masnu kosu, podočnjake i razmazan tuš od jučer? Sigurno laprdaš bez veze.

Po toj logici onaj kome su partnerove nježne riječi bljuvotine zapravo ne vjeruje u istinitost istih niti iskrenost uputitelja.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:11   #82
mogu shvatiti ljude kojima riječi nisu potrebne, ako postoje drugi načini pokazivanja ljubavi. mogu shvatiti da je netko sretan kad prima ljubav u vidu zajedničkog vremena, pažnje, usluga, tjelesne ljubavi, i ne nedostaju mu i verbalni izrazi, jer je ljubav prisutna u raznim drugim oblicima.
ali ne mogu shvatiti ljude kojima je verbalizacija ljubavi ODVRATNA.

primjerice, vaš partner/partnerica vas pazi, mazi, čini vam mnoge usluge, ponosi se vama, štiti vas od neugodnosti, dodiruje vas, ljubi, seksa učestalo, često vas se sjeti kad niste prisutni i pokazuje to sitnim poklonima, ne zaboravlja ono što je vama važno, kupi vam pravu sitnicu za rođendan (ili vas poznaje toliko dobro da zna da mrzite proslave rođendana, nebitno...). gleda vas zaljubljeno i kad ste crni zombie,
i onda vam takva osoba, koja vas na sve druge načine voli, jednog dana kaže "ljubavi" i... i nekome je to ODVRATNO, ljigavo i gadno?

can not compute.

ja, očito, volim (i) verbalno pokazivanje ljubavi, i jedino što kod mene ne prolazi bi bila obećanja vječnosti. baš ono obećanja. izjava "volio bih ostariti s tobom" od nekoga tko to i u praksi kroz dugo vrijeme pokazuje, prolazi. i to prolazi uz moj ogromni osmijeh
vrijeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:12   #83
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ti dalje nećeš - što?
Offtopičarit.

I zapravo je primjer onakav kakvim ga uzmeš. Ako je muž taj koji radi ujutro, mogu imat prešutni ili manjeprešutni dogovor da majka zbrinjava dijete preko noći, kako bi muž išao odmoran na posao, a kad se vrati s posla preuzima brigu o djetetu, a majka ode odspavati. Prijatelji na taj način sasvim dobro funkcioniraju. I zapravo kod njih muževa rečenica po noći-pusti ja ću danas, ne bi uopće značila da se podrazumijeva da je dijete isključivo ženin posao već da im je takav ritam u brizi o djetetu i da će on umjesto nje ustat.

@lela-nekako mi je žalosno ako partnera ne shvaćaš ozbiljno
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:16   #84
p.s. proglašavanje svake verbalizacije ljubavi (ili bilo kakvih osjećaja) bljuvotinom je za mene također i omalovažavanje i proglašavanje bljuvotinom ogromnog dijela svjetske proze, poezije, glazbe s ljubavnim stihovima etc.

ono, što je taj šekspir nadrobio bljuvotina, bog ga oslobodio. i onda ga se još uči na sveučilištima
vrijeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:17   #85
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
Ako sam masne kose, izmorena, s podočnjacima do poda i razmazanog tuša na očima od jučer, vjerojatno je da tu izjavu neću shvatit ozbiljno
meni moj dragi recimo može biti najljepši na svijetu i kad je s podočnjacima, raščupan i malo preznojen

tak da, ako može on meni... mogu valjda i ja njemu?
ja sam u stanju to povjerovati jer sam u stanju to i sama osjetiti, misliti.
vrijeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:20   #86
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post


Prema ovome što si upravo napisala ispada da sve ovisi samo o tome vjeruje li primatelj u istinitost rečenice i onoga tko ju upućuje. Jer ispada da ne uzimamo ozbiljno ono za što ne vjerujemo da je istina.

Ma kako ti mogu biti preljepa kad imam masnu kosu, podočnjake i razmazan tuš od jučer? Sigurno laprdaš bez veze.

Po toj logici onaj kome su partnerove nježne riječi bljuvotine zapravo ne vjeruje u istinitost istih niti iskrenost uputitelja.
To ne znači da istu izjavu nećeš shvatit ozbiljno u momentu kada si sređena ili kada se tako osjećaš.

Ako se sve karakterizira kao bljuvotina netko ima ili veliki problem sa povjerenjem ili je odnos na jako klimavim nogama...

Ali teško da se sve izjave ili interpretacije mogu strpat u isti koš
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:33   #87
Quote:
lela00 kaže: Pogledaj post
To ne znači da istu izjavu nećeš shvatit ozbiljno u momentu kada si sređena ili kada se tako osjećaš.

Ako se sve karakterizira kao bljuvotina netko ima ili veliki problem sa povjerenjem ili je odnos na jako klimavim nogama...

Ali teško da se sve izjave ili interpretacije mogu strpat u isti koš
to što se ja osjećam isprano i ružnjikavo ne znači da ne vjerujem dragom kad mi kaže da NJEMU izgledam divno.
tj ako mu ne vjerujem, onda mislim da je lažljivi seronja, ili manipulator, ili u najboljem slučaju nezreli lik koji mi to govori u najboljoj namjeri iako to ne misli jer je tip frajera koji misli da mora takve stvari govoriti i kad ih ne misli...

... a onda ne znam koji kurac u ovim godinama i dalje odnos s takvom osobom smatram PARTNERSTVOM.
može eventualno biti FF za kojeg mi nije bitno šta priča tako dugo dok ne gnjavi i provajda dobru zabavu. što je isto legitiman i vrijedan odnos, ali o takvima sad ne pričam.
vrijeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 23:28   #88
Jesus, jeste se gangupale protiv Lepricorn. Meni stvarno vise nije jasno o cemu je tu zapravo rijec
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Zašto su loše riječi verbalno zlostavljanje, a dobre nemaju značenje? To mi objasni?
Ja se slažem da jesu verbalno zlostavljanje, ali meni i dobre imaju značenje. Sve mi riječi imaju značenje, samo ovisno u kojem spektru pozitivnom ili negativnom.
Zato sto postoje ljudi na ovome svijetu, zamisli molim te, koji su dozivjeli sve i svasta, kojima je negativno bilo svakodnevno i servirano pod 'normalno' i ti ljudi stvarno imaju problema uzimati komplimente ozbiljno.
A da tu uopce ne spominjem aspekt komplimenta i tepanja koji i te kako moze imati manipulativnu funkciju.
Sama si sebi odgovorila na svoj 'briljantni' primjer - lose rijeci su zlostavljanje i (onda) dobre se ne mogu, ne zele uzeti kao znacajne.
Rijeci su lazljive. Da se unaprijed ispricam Perzefoni, da, ljudi su lazljivi, ali rijeci su nesavrsene i stoga sklone izvrtanju stvarnosti.
Jel bilo tko ovdje citao sturkturaliste, Lacana, Claude Levi Straussa?
Ako su rijeci toliko istinite i mocne, cemu poezija? Cemu trud da se izrazi nesto sto je jako tesko rijecima izrazit. Ljubav.
Tijelo, pokret, djelo, puno je autenticnije.
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Što su to proljevasti izrazi?
I ako je to tepanje-ne radi se ovdje samo o tome, nego o značaju bilo kojih riječi.

Je li izjava-danas si posebno lijepa-proljevasta? I je li bezvrijedna?
Apsolutno moze biti proljevasta i duboko manipulativna ta tvoja izjava.
Evo ti situacije: partner/partnerica maltretira emotivno, fizicki, svoju partnericu/partnera cijelu noc. I onda se ujutro probude, on/ona zaplakani, podocnjaci, umor, cijelo lice objeseno - i cuju: danas si posebno lijepa
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post

Prema ovome što si upravo napisala ispada da sve ovisi samo o tome vjeruje li primatelj u istinitost rečenice i onoga tko ju upućuje. Jer ispada da ne uzimamo ozbiljno ono za što ne vjerujemo da je istina.

Ma kako ti mogu biti preljepa kad imam masnu kosu, podočnjake i razmazan tuš od jučer? Sigurno laprdaš bez veze.

Po toj logici onaj kome su partnerove nježne riječi bljuvotine zapravo ne vjeruje u istinitost istih niti iskrenost uputitelja.
Vrlo povrsni nacin razmisljanja. Sve ovisi sa iskustvom sa kojim dolazimo u tu vezu, zar ne?
Meni je u potpunosti razumljivo da ce netko dobiti napad panike od tepanja, komplimentiranja, hvaljenja, i da ce se taj isti u potpunosti smiriti i opustiti od jednog jedinog toplog zagrljaja.

Da li si ti ikad u zivotu dozivjela iskustvo da te nekolicina ljudi, recimo 7 ili 8 bombardiraju komplimentima? Istinitim, tocnim, iskrenim njihovim misljenjem o tebi?


Edit: de Saussurea sam tu najvise htjela spomenut kao bitnog za ovu temu, teoreticara jezika
__________________
Unfuck yourself

Zadnje uređivanje Nausikaja : 04.02.2013. at 00:24.
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:03   #89
Uvijek me iznova oduševe 'primjeri' poput 'a što ako joj on prospe zube pa joj kaže da mu je divna?'

Što? Ništa.

Možemo li sad nastaviti raspravu o ljudima, a ne životinjama?

BTW, zašto 'lijepa si mi' vezujete uz fizičku ljepotu?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:08   #90
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Jesus, jeste se gangupale protiv Lepricorn. Meni stvarno vise nije jasno o cemu je tu zapravo rijec
Nije ni meni


Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post

Sama si sebi odgovorila na svoj 'briljantni' primjer - lose rijeci su zlostavljanje i (onda) dobre se ne mogu, ne zele uzeti kao znacajne.
Rijeci su lazljive. Da se unaprijed ispricam Perzefoni, da, ljudi su lazljivi, ali rijeci su nesavrsene i stoga sklone izvrtanju stvarnosti.
Naravno da ne govorimo o tome da i loše i dobre riječi dolaze od iste osobe
Ako me netko verbalno zlostavlja, nikakve dobre riječi kasnije neće mi imati značenje, zamisli zaključka.
Ja pitam zašto loše riječi kretena shvaćamo kao verbalno zlostavljanje, a dobre riječi predivne osobe nemaju značenje? Nitko ne govori o dobrim riječima kretena, koji me izmariše pa mi kaže kako me voli.
Riječi su lažljive? Jesu li samo dobre riječi lažljive ili su sve riječi lažljive? Zašto loše riječi uzimamo zdravo za gotovo, a dobre su izvrtanje, nesavršene i lažljive?

Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Apsolutno moze biti proljevasta i duboko manipulativna ta tvoja izjava.
Evo ti situacije: partner/partnerica maltretira emotivno, fizicki, svoju partnericu/partnera cijelu noc. I onda se ujutro probude, on/ona zaplakani, podocnjaci, umor, cijelo lice objeseno - i cuju: danas si posebno lijepa

Takva izjava od partnera koji te voli i kojeg ti voliš (koji te ne maltretira emotivno i fizički)-kakva ti je? Ima li ti značenje ili je proljevasta i bljutava?
Prijatelj je prijateljici na vjenčanju kad ju je vidio izgovorio-toliko si lijepa da je nestvarno, a danas ćeš mi postati i žena, nema sretnijeg čovjeka na svijetu od mene. Tebi bi bilo normalno da se njoj rigalo na tu rečenicu, jer hej, što ima uopće išta izgovarat, pa idu pred oltar, sam čin podrazumijeva da je valjda sretan.
Mislim da bi primjerena reakcija bila da je ona njemu rekla-de ne trkeljaj bezveze i da je prevrnila očima?


Pobogu, NARAVNO ne pričamo o izjavama koje se kose djelima, nego riječima koje su u skladu s djelima i koja je njihova težina.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...

Zadnje uređivanje mrafica : 04.02.2013. at 00:14.
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:40   #91
Znala sam cuti, " cime sam ja tebe zasluzio..? " ili bilo sta drugo sto bi upucivalo na neki veliki kompliment i to je mi izgledalo kao preseravanje.
Ako neko sve to govori a nece da promjeni ni jednu svoju manu koja meni smeta za mene te rijeci nemaju nikakav znacaj.
Sa druge strane, ako se jako lose osjecam pa me zapita kako sam, i saslusa me, onda cu to cijeniti.
Osjetljiva sam na lazi, i na one trenutke kad je varalica uhvacen na djelu, pa se pravi da nista nije bilo..i jos uz to pocne nesto skroz drugo pricati..ili kad me uvrijedi pa onda odmah nakon pola sata trazi da se pomirimo jer ne zeli da se ikad vise u zivotu posvadjamo.

Zadnje uređivanje EmiliaK : 04.02.2013. at 00:48.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:52   #92
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Naravno da ne govorimo o tome da i loše i dobre riječi dolaze od iste osobe
Ako me netko verbalno zlostavlja, nikakve dobre riječi kasnije neće mi imati značenje, zamisli zaključka.
Ja pitam zašto loše riječi kretena shvaćamo kao verbalno zlostavljanje, a dobre riječi predivne osobe nemaju značenje? Nitko ne govori o dobrim riječima kretena, koji me izmariše pa mi kaže kako me voli.
Riječi su lažljive? Jesu li samo dobre riječi lažljive ili su sve riječi lažljive? Zašto loše riječi uzimamo zdravo za gotovo, a dobre su izvrtanje, nesavršene i lažljive?
Uf, kompliciranu stvar smo tu nacele. Bar meni
No, idem probat od pocetka, bear with me.
Po teoriji koju sam navela, jezik per se je lazljiv, pogresiv, neprecizan. Drugim rijecima () uvijek postoji rascijep izmedju mene same i onoga sto pokusavam reci. Ono sto izreknem je ponekad, mozda, donekle tocna slika onoga sto sam zeljela reci.
Zbog tog otudjenja izmedju nas i jezika javlja se umjetnost. Poezija. Neki oblik komunikacije koji pokusava premostiti rupu u komunikaciji.

Ono sto me zabrinulo, odnosno zamislilo kod tvog pitanja je - zasto grube rijeci dozivljavamo direktno, a mekane mi (neki) uzimamo sa zadrskom.
Mislim da nemam finalni odgovor, vise imam neku svoju interpretaciju: rijeci imaju u sebi nesto finalno. U smislu, osjecaj da kad nesto izgovoris, onda je tome tako, onda je to konkretizirano, materijalizirano.
Kad nas netko kudi, borimo se za goli zivot (preuvelicavam), a kad nas netko hvali, nije nam ugodan taj ojecaj finalnosti.

Prestajem ovdje. Nesto jako bitno mi stalno promice na ovoj temi i nikako ne mogu shvatiti sto.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:58   #93
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Takva izjava od partnera koji te voli i kojeg ti voliš (koji te ne maltretira emotivno i fizički)-kakva ti je? Ima li ti značenje ili je proljevasta i bljutava?
Prijatelj je prijateljici na vjenčanju kad ju je vidio izgovorio-toliko si lijepa da je nestvarno, a danas ćeš mi postati i žena, nema sretnijeg čovjeka na svijetu od mene. Tebi bi bilo normalno da se njoj rigalo na tu rečenicu, jer hej, što ima uopće išta izgovarat, pa idu pred oltar, sam čin podrazumijeva da je valjda sretan.
Mislim da bi primjerena reakcija bila da je ona njemu rekla-de ne trkeljaj bezveze i da je prevrnila očima?
.
Evo ovo. Super. Ovo mi je odlican primjer te finalnost, ogranicenostii rijeci.
Naravno da m ne bi bilo normalno da se njoj rigalo na njegove te rijeci, cemu uopce takvo pitanje?
Medjutim, ja si ne mogu pomoci, ali da meni tako nesto moj dragi izgovori pred oltarom, bilo bi mi nelagodno.
Vjerojatno bi pocela raditi nekakve glupave face.

Toliko si lijepa da je nestvarno? Samo tada, samo u tom trenutku? I ta moja ljepota je nestvarna? Joooooj
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:59   #94
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Zato sto postoje ljudi na ovome svijetu, zamisli molim te, koji su dozivjeli sve i svasta, kojima je negativno bilo svakodnevno i servirano pod 'normalno' i ti ljudi stvarno imaju problema uzimati komplimente ozbiljno.
U redu. To je tocno. Al nazovimo onda stvari pravim imenom. Nisu rijeci lazljive niti je uputitelj lazljiv vec primatelj istraumatiziran.

Quote:
Rijeci su lazljive. Da se unaprijed ispricam Perzefoni, da, ljudi su lazljivi, ali rijeci su nesavrsene i stoga sklone izvrtanju stvarnosti.
Rijeci su problematicne onoliko koliko je problematicna namjera kojom su upucene.
Ako se bojimo toga da ce nas partner izmanipulirati lazljivim rijecima, onda je problem u nasem odnosu.
Quote:
Vrlo povrsni nacin razmisljanja. Sve ovisi sa iskustvom sa kojim dolazimo u tu vezu, zar ne?
Meni je u potpunosti razumljivo da ce netko dobiti napad panike od tepanja, komplimentiranja, hvaljenja, i da ce se taj isti u potpunosti smiriti i opustiti od jednog jedinog toplog zagrljaja.
I meni je to razumljivo. Reagiramo u skladu sa nasim iskustvom dok se ne usudimo otvoriti nekom novom iskustvu iz kojeg cemo nauciti mozda nesto novo.
Bilo kako bilo, ako u neku vezu udemo istraumatizirani latima prethodnog partnera kojem smo vjerovali, to ne znaci da su rijeci lazljive i da svatko tko se njima sluzi zeli lagati i manipulirati.
Ako to mislimo, onda priznajmo sami sebi problem - imam traume i moja precepcija je drugacija sto ne znaci da je vizija mojeg partnera i njegovih rijeci nuzno tocna.
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 00:59   #95
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Uvijek me iznova oduševe 'primjeri' poput 'a što ako joj on prospe zube pa joj kaže da mu je divna?'

Što? Ništa.

Možemo li sad nastaviti raspravu o ljudima, a ne životinjama?

BTW, zašto 'lijepa si mi' vezujete uz fizičku ljepotu?
Hajde. Sto cekas? Naravno da mozes(mo)
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 01:04   #96
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
U redu. To je tocno. Al nazovimo onda stvari pravim imenom. Nisu rijeci lazljive niti je uputitelj lazljiv vec primatelj istraumatiziran.


Rijeci su problematicne onoliko koliko je problematicna namjera kojom su upucene.
Ako se bojimo toga da ce nas partner izmanipulirati lazljivim rijecima, onda je problem u nasem odnosu.

I meni je to razumljivo. Reagiramo u skladu sa nasim iskustvom dok se ne usudimo otvoriti nekom novom iskustvu iz kojeg cemo nauciti mozda nesto novo.
Bilo kako bilo, ako u neku vezu udemo istraumatizirani latima prethodnog partnera kojem smo vjerovali, to ne znaci da su rijeci lazljive i da svatko tko se njima sluzi zeli lagati i manipulirati.
Ako to mislimo, onda priznajmo sami sebi problem - imam traume i moja precepcija je drugacija sto ne znaci da je vizija mojeg partnera i njegovih rijeci nuzno tocna.
Pokusala sam, vjerojatno jako seprtljavo, mrafici objasniti teoriju jezika koja meni operira tokom ove diskusije.
Krivi je izraz da su rijeci lazljive. Rijeci su polovicne, nesavrsene,nezavrsene.
I ptanje: gdje je 'pravi' smisao izrecenoga? U onome tko je izrekao ili u onome tko je cuo to izreceno?
Po meni, i u jednom i u drugom.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 01:06   #97
Mislim da je jako teško i tužno smatrati riječi lažljivima, a biti čovjek i živjeti u svijetu u kojem se s drugim ljudima komunicira - riječima.

Nejasno mi je toliko nepovjerenje u riječi, a toliko vjerovanje u iskrenost i - pogotovo - ispravno tumačenje postupaka. Masaža nakon posla može biti djelo ljubavi, a može biti i djelo skidanja s grbače da bi se u miru mogla gledati tekma.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 01:14   #98
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Mislim da je jako teško i tužno smatrati riječi lažljivima, a biti čovjek i živjeti u svijetu u kojem se s drugim ljudima komunicira - riječima.

Nejasno mi je toliko nepovjerenje u riječi, a toliko vjerovanje u iskrenost i - pogotovo - ispravno tumačenje postupaka. Masaža nakon posla može biti djelo ljubavi, a može biti i djelo skidanja s grbače da bi se u miru mogla gledati tekma.
Hajd proguglaj imena koja sam navela. Teoreticare jezika. Cak sam si dala truda da ne bubnem nesto i tvrdim da je samo moje, nego sam reference dala.
Meni je sad stvarno jako tesko i jako tuzno sto sam, eto tebe, tako jako rastuzila.
I sto sad, na temelju mojih upisa, i ne samo mojih, nego, avaj, toliko mnogih drugih, mislis da je svijet tuzno mjesto jer ljudi nemaju povjerenja jedni u druge.

Ima neka fundacija kojoj bi mogla financijski doprinjeti zbog troska papirnatih maramica koje snosis?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 01:14   #99
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Hajde. Sto cekas? Naravno da mozes(mo)
Trudim se - ali mi kao primjeri ne znam čega stalno dolaze priče iz životinjskog svijeta
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 01:15   #100
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post

Toliko si lijepa da je nestvarno? Samo tada, samo u tom trenutku? I ta moja ljepota je nestvarna? Joooooj
Jadan tvoj partner ako mu tako seciraš i interpretiraš riječi


I btw. ovo nije rečeno pred oltarom i pred drugim ljudima, ovo je nešto što je on njoj rekao u trenutku samoće kojeg su uhvatili taj dan, a ona nam je kasnije s knedlom u grlu prenijela. Čudne li žene, trebala se zapitati znači li to da mu je samo u tom trenutku lijepa i kako je moguće da je nestvarno lijepa...je da, čudna žena.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.