Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2003., 21:31   #61
aah natjecanja...

iz hrvatskog, engleskog, njemackog, biologije, kemije, matematike. fiz i geo sam uspjela izbjeci. lol...

u osnovnoj skoli: 1. na zupanijskom iz hrvatskog, engleskog i biologije

i

4. na drzavnom iz engleskog i biologije, 6. iz hrvatskog; i uspjeh sto na drzavnom iz njem nisam bila zadnja, hehe! (8. razred)

---

a sad u srednjoj... trenutno 3. na zupaniji iz engleskog (4. razred)

Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 04:00   #62
Natjecanja iz matematike - svake godine od cetvrtog osnovne do kraja gimnazije. I svake godine stigla sam do zupanijskog (izuzev 6. kad sam bila na regionalnom), ali za drzavna nikad nisam imala dovoljan broj bodova (ma da sam na zupanijskim bila medju prvima). I nije mi zbog tog bio bed.
I sad bih jos isla na natjecanja!!! Zato ljudi: natjecite se sto vise u onim stvarima koje volite, ali se nemojte zivcirat ne budete li najbolji...
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 16:21   #63
Gotovo je i to. Fala nebesima ili gratia Caelis. Bilo danas županijsko iz latinskog. Test je fakat jebeno odvratan. Stvar je u tom kaj nije dost vremena. Onak sam se jebala s textom da ga na kraju ne bi ni prepisala (ne stignem) a ni grammar nisam stigla Al ok, svi su izlazili pokisnutih faca
Bar smo dobili čokoladnu torticu i sokić nakon svega toga
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 22:12   #64
Heeej, ja sam htio ici na natjecanje iz latinskog

Ali mi imamo takvu profu iz latinskog da bih bio bolji od pola ostalih unatoc tome sto latinski ucim pola godine
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2003., 23:38   #65
Quote:
Sudden Sid kaže:
Heeej, ja sam htio ici na natjecanje iz latinskog

Ali mi imamo takvu profu iz latinskog da bih bio bolji od pola ostalih unatoc tome sto latinski ucim pola godine

Gadno se varaš. Tekst je bil takav da je profa rekla da ga nebi odmah tak lako mogla prevesti. Naime, radilo se o pjesmi, a poeziju je teže prevest od povijesnih textova. Osim toga, poezija zahtjeva određen način prevođenja.
No nema veze. Bilo je zabavno na kraju krajeva.


P.S. Sudden, kaj sad učite?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 01:32   #66
Quote:
GothicA kaže:
Gotovo je i to. Fala nebesima ili gratia Caelis. Bilo danas županijsko iz latinskog. Test je fakat jebeno odvratan. Stvar je u tom kaj nije dost vremena. Onak sam se jebala s textom da ga na kraju ne bi ni prepisala (ne stignem) a ni grammar nisam stigla Al ok, svi su izlazili pokisnutih faca
Bar smo dobili čokoladnu torticu i sokić nakon svega toga
Koja si skola? jeste imali Ovidija:Ars amatoria?
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 01:34   #67
Quote:
GothicA kaže:
Gadno se varaš. Tekst je bil takav da je profa rekla da ga nebi odmah tak lako mogla prevesti. Naime, radilo se o pjesmi, a poeziju je teže prevest od povijesnih textova. Osim toga, poezija zahtjeva određen način prevođenja.
No nema veze. Bilo je zabavno na kraju krajeva.


P.S. Sudden, kaj sad učite?
poezija je teška baš zbog poretka riječi.
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 20:56   #68
Quote:
metak kaže:
Koja si skola? jeste imali Ovidija:Ars amatoria?

Da, ma koma Pjesma je da se smrzneš...bar za to vrijeme. Kako prevodit doma u fotelji
Kaj si i ti bio na natjecanju?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 21:06   #69
Quote:
P.S. Sudden, kaj sad učite?
Zadnje smo ucili futur

Nego koja si na kraju bila?
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 21:14   #70
Ma nije žena javila rezultate. Uostalom, nije ni tak bitno. Ne idemo dalje pa tak svejedno.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 21:34   #71
Ma naravno da ne ides
Puno put sam to cuo...
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 22:00   #72
Bio sam. Zanimljiv je tekst mada ona rečenica s Iupiterom i pticama nema smisla. Al je zato dobro ono s udicom: Semper tibi pendeat hamus!Ono s ribom se ne sjećam kak je na latinskom al znači:Ulovit ćeš u viru ribu gdje najmanje očekuješ.
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 22:02   #73
Kolko si posto testa riješila gothic?
metak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 00:46   #74
Quote:
metak kaže:
Bio sam. Zanimljiv je tekst mada ona rečenica s Iupiterom i pticama nema smisla. Al je zato dobro ono s udicom: Semper tibi pendeat hamus!Ono s ribom se ne sjećam kak je na latinskom al znači:Ulovit ćeš u viru ribu gdje najmanje očekuješ.

Jelda da je ono s ales aves odvratno?
Užas. Moram priznati da nisam uspjela odgonetnuti smisao te rečenice. A bad je zbog one pretvorbe u ACI i funkcije riječi. A jebiga, kak je, je. Jako mi je žal kaj sam imala tremu, bila bolesna i nepripremala se i kaj je test bil takav. Al gotovo je.

Ono s ribom ide : riba će bit u vrtlogu u koji najmanje vjeruješ. Tak neš...a ja prevela "...za koji..."

Quote:
Kolko si posto testa riješila gothic?
Neznam još uvijek rezultate. A možda i ne želim znat. Jako loše sam rješila. A ti?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2003., 18:37   #75
Quote:
:Man in black: kaže:
Sutra je u mojoj školi natjecanje iz Fizike i nemoram u školu

Ideš na natjecanje il zbog toga kaj je u tvojoj školi??? Kod nas tog nije bilo.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 11:04   #76
danas u 11 sati i mojoj je skoli skolsko natjecanje iz osnova!!

ja idem!! a vi?
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 12:11   #77
joj sad me rimajndaš da je i u mojoj školi fizika, što znači da možda nećemo imati fiz. što znači da nam nmeće moći uvaliti one petminutne kontrolne što znači da nemoram učiti.Yupi
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 23:19   #78
kod nas je u cetvrtak neko natjecanje, nisu nas jos obavijestili koje ali to znaci skraceni sati so yeah
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 20:37   #79
aHA, moja frendica je peta na državi iz hrvatskog

no, i jedan dečko iz razreda valjda prvi iz kemije kolko sam skužila...al.. ma on je.. ma poseban
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 21:51   #80
Ma drzavna natjecanja su zakon - pola profesora nam otislo na neko pa sad imamo samo po 4 sata na dan!
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.