Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 16:21   #1
Podizanje grudi (kirurško i nekirurško)

Pozdrav,

ima li netko na forumu da je obavio ovu operaciju ili planira?
Ako ima, da nešto o tome kaže, ima li kakvih posljedica, jeli moguće dojenje, mogu li se ožiljci nakon nekog vremena odstraniti i sl...
beyoncee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 16:53   #2
Quote:
beyoncee kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ima li netko na forumu da je obavio ovu operaciju ili planira?
Ako ima, da nešto o tome kaže, ima li kakvih posljedica, jeli moguće dojenje, mogu li se ožiljci nakon nekog vremena odstraniti i sl...
isti ti je postpak kao smanjivanje grudiju...jedina je razlika što se ne vadi tkivo van već se izrezuje koža i podižu dojke...imaš na ženskom kutku temu o smanjivanju grudiju pa pogledaj...

ukratko
1. posljedica osim podignutih grudiju nema - barem su meni nepozante
2. da normalno se može dojiti - rečeno mi tako
3. samo ako ćeš izrezivati tu kožu. Koliko mi je objašnjeno ožiljci su ožiljci forever ( svremenom poprimaju boju kožu i "nevidljivi su" ali su uvijek tu) jedino ako je nekaj novo u 2 godine izmišljeno za uklanjanje istih
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:51   #3
Na youtube-u sam našla neku metodu bez ožiljaka
http://www.youtube.com/verify_age?ne...5HaiZs0...nije baš ugodno za gledati
za vidjeti potrebno se registrirati

Ovo je stranica od tog doktora, iz Bugarske inače...
izgleda mi zanimljivo moram priznat
http://old.drserdev.com/serdev_proc.html
beyoncee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 14:43   #4
A ne bi vježbala ???
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 14:45   #5
Sa Zdravlja
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 16:53   #6
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
A ne bi vježbala ???
Da se moje mogu podići vježbanjem, ne bih otvarala ovu temu...
beyoncee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 23:32   #7
Da,i mene isto zanima podizanje grudi.Naime,nakon poroda mi izgledaju katastrofalno,sve nekuda visi...ma joj grozno.Već sam se šalila s mužem da bi išla na operaciju,pa onda on kaže da mi jednu može za ovaj rođendan platiti ,a drugu za slijedeći Ili da pričekamo dok budu imali neku akciju Ali šalu na stranu,mislim da je to problem većine žena koje su rodile.
mirela2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:30   #8
joj! a tek kod drugog! ja sada dojim i grudnjak bi mogla iznajmiti pod padobrane , a sve se bojim kako ce to kSNIJE IZGLEDATI... DALI ZNATE KOLIKA JE CIJENA??
danijela.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 16:53   #9
Quote:
danijela.1 kaže: Pogledaj post
joj! a tek kod drugog! ja sada dojim i grudnjak bi mogla iznajmiti pod padobrane , a sve se bojim kako ce to kSNIJE IZGLEDATI... DALI ZNATE KOLIKA JE CIJENA??
Mislim da je kod većine estetsih kirurga u Hrvatskoj oko 20 000 kn...
beyoncee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 01:15   #10
Nekirurško podizanje grudi

pozdrav svima
Zanima me ima li tko iskustva s nekirurškim podizanjem grudi. Naime, ja sam krenula na tretman lipo line duo (bila tek jedan put) i zasad sam primijetila jedino visoku cijenu
danebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:45   #11
Quote:
danebi kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
Zanima me ima li tko iskustva s nekirurškim podizanjem grudi. Naime, ja sam krenula na tretman lipo line duo (bila tek jedan put) i zasad sam primijetila jedino visoku cijenu
Možeš pojasniti kakav je to točno tretman? Koliko ja znam grudi se mogu podići laserskim putem ( ukoliko govorimo o nekirurškim metodama) ali samo ako se radi o prvom stupnju spuštenosti grudi. Svi ostali stupnjevi korigiraju se kirurškim putem. Što nažalost znači i ožiljke koji će naravno s vremenom postati slabije vidljivi.
SamaNaSvijetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:42   #12
Tretman traje oko sat vremena, sastoji se u postavljanju elektroda oko grudi, naizmjeničnim kombiniranjem frekvencija stimuliraju se mišići koji podupiru grudi. Na momente je bolan, a uglavnom neugodan. Na netu nisam našla puno informacija o rezultatima, na jednoj engleskoj stranici jamče dobre rezultate. Naglašavam da ja ne očekujem čuda, nekoliko centimetara bi me zadovoljilo. Ne oduševljava me ideja da nosim ožiljke nakon kirurške intervencije. Cijena tratmana je 700 kuna, a na moje pitanje koliko bi mi tretmana bilo potrebno, dobila sam odgovor: puuuuno. Dakako da me to nije zadovoljilo. Nakon prvog tretmana podigle su se pola cm (bi li isti rezultat bio da sam vježbala?To ne znam.).
danebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 13:21   #13
Podizanje(zatezanje) grudi u ZG - gdje? Mišljenje o poliklinici dr.Tončić - ima li tko iskustva s njima?
I kakve su cijene, isključivo podizanje me zanima, bez povećavanja,smanjivanja.
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:13   #14
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Podizanje(zatezanje) grudi u ZG - gdje? Mišljenje o poliklinici dr.Tončić - ima li tko iskustva s njima?
I kakve su cijene, isključivo podizanje me zanima, bez povećavanja,smanjivanja.
Cijena je oko 20 000 kn ako se ne varam. Odluku gdje otići na operaciju najbolje donijeti nakon konzultacija kod dva-tri plastična kirurga. Vidiš tko ti ulijeva najviše povjerenja, tražiš ih slike prije/poslije...
SamaNaSvijetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 05:09   #15
Evo da se vratim na svoju praastaru temu

Ima li netko da je obavio podizanje grudi?
Jos uvijek sam za to zainteresirana ali me strah ožiljaka.
beyoncee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.