Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 21:22   #1001
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
O bože kolko proizvoda, a ja jedan jedini piling i nema ih.
može fotka? plil , meni je dermatolog prporučio eucerinov i za sada je ok
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 23:15   #1002
Garnier 3u1, izgleda ti ko ovaj Garnier cleanser, plavo crveno pakiranje, al piše 3u1 gore.

edit: ja cijelo vrijeme uvjerena da je tuba isto plavo crvena ko i ona, al nije, plavo bijela je

evo kak izgleda:

Zadnje uređivanje TheEmpress : 07.08.2010. at 23:49.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 20:16   #1003
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
To, da, samo sad ima novo pakiranje, isto ovak plavo crveno ko ovaj gore piling, samo piše 3u1 na njemu.

Evo koristan video, kako napraviti one trake za nos, za mitesere, jako jednostavno: http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE
baš sam danas na youtubeu pronašla ovaj video i odmah sam isprobala... djeluje savršeno... imala sam želatinu u listićima, pa sam jedan listić izrezala (teško se mrvi) i sa jednom žlicom mlijeka ugrijala u mikrovalnoj 15 sekundi... nakon zagrijavanja miješala sam dok nisam dobila glatku smjesu koja se treba brzo nanjeti na bradu, čelo ili nos.... nanjela sam i nakon nekih 25 minuta sušenja rezultat je odličan... doslovno ti iščupa svu nečistoću iz pora, a ne ko flasteri koji ti ulove svaki sedmi miteser!!

moj savjet je da probate jer stvarno djeluje :P poslje toga se lijepo umijete i koža je glatka i bez nečistoća
kika19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 22:55   #1004
ja sam isto to probala i sve napravila kao u videu, dobila takvu smjesu, držala i kad sam odljepila ništa mi nije skinulo! zbilja se je posušilo i skidala sam kao u videu ali ništa
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 20:43   #1005
Quote:
obicna kaže: Pogledaj post
ja sam isto to probala i sve napravila kao u videu, dobila takvu smjesu, držala i kad sam odljepila ništa mi nije skinulo! zbilja se je posušilo i skidala sam kao u videu ali ništa
možda nemaš mitesera ili su ti pore jako sužene... probaj lice napariti nad posudom sa vrućom vodom i glavu pokri ručnikom... kasnije posuši i onda nanesi smjesu.. od pare se pore otvaraju pa je ovo sve puno učinkovitije
kika19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 09:50   #1006
@TheEmpress - koliko često koristiš 3u1?
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:03   #1007
Empress jel to stvarno "radi " ?
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:35   #1008
A meni radi. Svaki drugi dan kao piling, a jednom tjedno kao maska. A kad mi u PMSu neki prištići iskoče, onda se čak i svaki dan pilingiram i niš mi ne isušuje kožu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 22:21   #1009
Jesu miteseri i kada stisneš onaj dio neupaljene, ali očito ispunjene, kože gdje fino, polako izađe na površinu pol nokta (a nekad i duže ) dug loj ili mast, kako to već nazvati?? Postoji li neki način da se toga riješiš jer ne vjerujem da ove pjenice i kremice prodiru tako duboko u kožu?? Zapravo, mislim da one tehnički i bilo kako ne mogu imati nikakav učinak.
Što mi je raditi??? Pleas somebody heeeeeelp!
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 23:05   #1010
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Jesu miteseri i kada stisneš onaj dio neupaljene, ali očito ispunjene, kože gdje fino, polako izađe na površinu pol nokta (a nekad i duže ) dug loj ili mast, kako to već nazvati?? Postoji li neki način da se toga riješiš jer ne vjerujem da ove pjenice i kremice prodiru tako duboko u kožu?? Zapravo, mislim da one tehnički i bilo kako ne mogu imati nikakav učinak.
Što mi je raditi??? Pleas somebody heeeeeelp!
Ja nisam baš sigurna na koju "vrstu" misliš.
Miteseri su oni koji imaju onu ružnu crnu boju na vrhu i kažu da ih se može rješiti samo istiskivanjem, ali se pore na mjestima gdje su bile brže napune pa se vrate. Ja koristim ovaj garnier 3u1 i riješava me mitesera, ali se normalno uvijek vrate.
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 23:46   #1011
Nemam te crne. ovi su boje kože, zapravo se i ne vide - osim na dodir ili kada pomnije pogledam, ali kada ih se stisne onda su gaaaaadni (mast neka). :horror:
Imam baš taj garnier, al ne neki učinak.
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 23:56   #1012
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Nemam te crne. ovi su boje kože, zapravo se i ne vide - osim na dodir ili kada pomnije pogledam, ali kada ih se stisne onda su gaaaaadni (mast neka). :horror:
Imam baš taj garnier, al ne neki učinak.
Ja te zovem bubuljice i za njih još nisam otkrila kremu koja će ih moć rješit, vide se samo na suncu i kad ih taknem. Mislim da se njih može samo istiskivati, od kreme se može samo privremeno činiti da ih nema, ali se vrate nakon nekog vremena. Možda je najbolje da odeš kod kozmetičarke, ja sam razmišljala ali se bojim otić. Najbolje je da ti kozmetičarka rješi problem potkožnih i bubuljica. Ja nikad nisam bila kod kozmetičarke, a neke cure sa forumama kažu da su zadovoljne a neke su razočarane, tako da ne znam.
__________________
Pina colada boy you make the girls ahh
and when the sun goes down
you make my world spin around :)
Happy as usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 11:02   #1013
Quote:
Happy as usual kaže: Pogledaj post
Ja te zovem bubuljice i za njih još nisam otkrila kremu koja će ih moć rješit, vide se samo na suncu i kad ih taknem. Mislim da se njih može samo istiskivati, od kreme se može samo privremeno činiti da ih nema, ali se vrate nakon nekog vremena. Možda je najbolje da odeš kod kozmetičarke, ja sam razmišljala ali se bojim otić. Najbolje je da ti kozmetičarka rješi problem potkožnih i bubuljica. Ja nikad nisam bila kod kozmetičarke, a neke cure sa forumama kažu da su zadovoljne a neke su razočarane, tako da ne znam.
Meni je to nekako previše novaca za jednokratnu 'seansu'. Ne može ona očistiti koliko tijelo može proizvesti. Ja sam ti u neku ruku pobornik one teorije da je uzrok mitesera iznutra i da prvo treba od tuda početi. Ali me jebe to što ne znam od kud ni kako - trebala bih imati nekoga pametnog tko bi me vodio kroz neku vrstu nutricionističke terapije (iako, da se razumijemo, ja uglavnom jedem normalnu hrannu - nit premasno niti predijetalno). I također bih trebala, I guess So, provjeriti hormone.

Zapravo, kada pogledam bit će da su moji prištići hormonalne prirode, a na to ne mogu utjecati previše osim da uzmem one tablete (diane, yasmin itd). Al to neću nikako. Toga me više strah nego kozmetičarke.

Pomaže li vruća palenta (žganac) na facu kao piling? To sam na ovim stranicama negdje pročitala.
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 11:14   #1014
Ne vruća i kuhana, kvragu, sirova, pomiješana s nečim, recimo medom i mlijekom ili maslinovim uljem ili nečim.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:02   #1015
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post
Jesu miteseri i kada stisneš onaj dio neupaljene, ali očito ispunjene, kože gdje fino, polako izađe na površinu pol nokta (a nekad i duže ) dug loj ili mast, kako to već nazvati?? Postoji li neki način da se toga riješiš jer ne vjerujem da ove pjenice i kremice prodiru tako duboko u kožu?? Zapravo, mislim da one tehnički i bilo kako ne mogu imati nikakav učinak.
Što mi je raditi??? Pleas somebody heeeeeelp!
Imam i ja to. Ne pomaže ništa. Istina u zadnje vrijeme dok idem na more, a kući očistim lice sa tonikom u koji sam nakapala malo čajevca mi se čini da je bolje, ali ne i riješeno. Inače ja jako pazim na prehranu, uopće ne konzumiram rafinirane ugljikohidrate, meso ni mliječne proizvode i nije mi ništa bolje u odnosu na vrijeme dok sam to sve jela. Počela sma uzimati cink pa ću vidjeti hoće li to što pomoći.
Jedino još nisma nikad bila kod kozmetičarke na čišćenju lica i mislim da ni neću tako skoro jer se bojim. Imam jako osjetljivo lice i sve se na njemu jako vidi, a dosta mojih prijateljica su kozmetičarke obilježile nekim ožiljkom.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:29   #1016
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ne vruća i kuhana, kvragu, sirova, pomiješana s nečim, recimo medom i mlijekom ili maslinovim uljem ili nečim.
Kako to? Pročitala sam da ide baš kuhana, kao za jesti - ne vruća, samo topla.
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Imam i ja to. Ne pomaže ništa. Istina u zadnje vrijeme dok idem na more, a kući očistim lice sa tonikom u koji sam nakapala malo čajevca mi se čini da je bolje, ali ne i riješeno. Inače ja jako pazim na prehranu, uopće ne konzumiram rafinirane ugljikohidrate, meso ni mliječne proizvode i nije mi ništa bolje u odnosu na vrijeme dok sam to sve jela. Počela sma uzimati cink pa ću vidjeti hoće li to što pomoći.
Jedino još nisma nikad bila kod kozmetičarke na čišćenju lica i mislim da ni neću tako skoro jer se bojim. Imam jako osjetljivo lice i sve se na njemu jako vidi, a dosta mojih prijateljica su kozmetičarke obilježile nekim ožiljkom.
Meni je more odmoglo.
Čajevac mi isušuje kožu. Probala sam s jojoba uljem, ali ne vidim ni da pomaže, niti odmaže.
Valjda treba ustrajati.
Idem si sada pripremiti neki piling, a zatim ću premazati alkoholom i odmah namazati kremom da mi ne isuši kožu. Osjećam se tako helpless.
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:37   #1017
To prvi put čujem. Ja radim piling od palente sirove, meda i mlijeka i taj je super i za lice i za tijelo. Nekome malo pregrub možda za lice.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 12:46   #1018
Quote:
Brontosaur kaže: Pogledaj post

Meni je more odmoglo.
Čajevac mi isušuje kožu. Probala sam s jojoba uljem, ali ne vidim ni da pomaže, niti odmaže.
Valjda treba ustrajati.
Idem si sada pripremiti neki piling, a zatim ću premazati alkoholom i odmah namazati kremom da mi ne isuši kožu. Osjećam se tako helpless.
Vidiš kako smo svi različiti, nekom nešto paše, drugome ne. Meni je more super za kožu!I čajevac mi je odlično otkriće, s njim čistim lice, perem zube, perem pod....u svašta ga stavljam .
A alkohol - ni blizu!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 13:27   #1019
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
To prvi put čujem. Ja radim piling od palente sirove, meda i mlijeka i taj je super i za lice i za tijelo. Nekome malo pregrub možda za lice.
Pokušala sam sa sirovom palentom i malo mlijeka, ali nije ništa pomoglo. Onda sam još malo isčitavala o pilinzima i pronašla da treba biti kuhana.
Ali ok, ako tebi paše.
Inače, kažu da med dijeluje protuupalno i da ubrzava obnovu kože.
Znači - med
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Vidiš kako smo svi različiti, nekom nešto paše, drugome ne. Meni je more super za kožu!I čajevac mi je odlično otkriće, s njim čistim lice, perem zube, perem pod....u svašta ga stavljam .
A alkohol - ni blizu!
Meni je čajevac pomogao kada me bolio zub.
Nevjerojatna stvar, imaš pravo, ali kažu da s uljima treba znati i da se ne smije pretjerivat. Kao da spale kožu - pogotovo čajevac.
Valjda treba miješati s još nečim. Ja sam uzela onaj iz Oriflamea čajevac, a sada je li to pravi ili nije - ne znam.

Nego ovih dana malo više čitam o svim preparatima za kožu - informiram se, kako to kažu.
I napravit ću si popis stvari i za svaku napisati za šta se koristi (limun, čajevac, jabučni prirodni ocat, morska sol, palenta, piling od bjelanjaka, meda i cimeta, jojoba ulje, hidratantne kreme, kadulja, peršin, rajčica, klindamicin, kamilica i sl.) i onda se bacam u svoju malu terapiju kože. Prije toga ću otići kod dermatolga da vidim što će reći.
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:45   #1020
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Istina u zadnje vrijeme dok idem na more, a kući očistim lice sa tonikom u koji sam nakapala malo čajevca mi se čini da je bolje, ali ne i riješeno. Inače ja jako pazim na prehranu, uopće ne konzumiram rafinirane ugljikohidrate, meso ni mliječne proizvode i nije mi ništa bolje u odnosu na vrijeme dok sam to sve jela. Počela sma uzimati cink pa ću vidjeti hoće li to što pomoći.
Jedino još nisma nikad bila kod kozmetičarke na čišćenju lica i mislim da ni neću tako skoro jer se bojim. Imam jako osjetljivo lice i sve se na njemu jako vidi, a dosta mojih prijateljica su kozmetičarke obilježile nekim ožiljkom.
meni je more oduvijek pomagalo, ali sunce ne, tako da sam s jednim stalno (osim ove godine ), a za drugi imam najveći faktor
što se tiče mliječnih proizvoda mislim da ti je jogurt čisto ok, osim ako nisi vegan. meni lagana prehrana pomaže mom problematičnom tenu, kao i puno vode i vježbanje, no najviše mi ten pogoršava stres. cink mi je pomagao kad sam ga uzimala (kao i kad je u kremama), i vitamini poput merza i ovih iz bio&bio.
isto sam bila jedan jedini put kod kozmetičarke, davno, i još uvijek imam te ožiljke. sada bih jedino išla sa nekom drugom metodom.
a što se tiče čajevca, od svih tonika koje sam probala, Lush Tea Tree Tonic mi se pokazao najbolji. a probala sam barem 15 vrsta tonika kroz duži staž problema s tenom no to je opet do kože pojedinca.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.