Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 23:03   #1
Red face Ostati trudna uz zaštitu!

Vecer ljudi!
Ja sam danas cijeli dan u soku...neznam sta da mislim... naime, 2.8 mi je bila zadnja menstr.,ciklus mi zadnjih 3mj trajao po 30 dana...i tek 12.9 sam popodne dobila nes malo i do navecer nestalo...sljedeca dva dana samo smedji iscjedak isto jako malo i vise nista. Prije 17mj sam rodila,tek sa bebinih 11mj dobila sam prvu menstr.pa sam mislila da se mozda od hormona opet poremetilo...no nije mi vrag dao mira i idem ja kupit test danas...napravim ga oko 13h i test u 2sek pokazao plus
U 8.mj smo imali dva il tri odnosa, a u 9mj samo 1 i to sve sa kondomom!! Za prvu curku nam je trebalo punih 7mj a ovo tako brzo i sa zastitom!!?? Dal se to jos nekome desilo? Ponovit cu test opet u nedjelju al nevjerujem da je krivo pokazao
Jos smo u nevjerici...nismo to htjeli..jos je curka mala al valjda ce se sve sredit..nemoram ni pricat koliko sam samo suza prolila danas i kao da sam znala prije mj dana sam se narucila kod ginica...imam zakazano 29.9..
Dal da se nadam da je to lazno pozitivno?? Stvarno sam peh! Trebala bi tuzit tvornicu
vražičak is offline  
Old 20.09.2014., 08:16   #2
ako sam dobro shvatila sa kondmom si ostala trudna?

cuj, kaj da ti velim, i na njima i na pilulam pise da su zastita u 99 ili tak nesto posto. to valjda da se ograde.
a mozda ih ne koristite ispravno?
bezveze lupam jer 2 puta je stvarno pretjerano
vlovrec is offline  
Old 20.09.2014., 09:34   #3
Mozda ti test krivo pokazuje pa navrati k ginekologu da provjeris.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Old 20.09.2014., 10:37   #4
moguće da je test lažno pozitivan iako je mala vjerojatnost, ali u drugu ruku - mala je vjerojatnost za trudnoću uz zaštitu. ako si trudna - čestitam. vidim da nije planirano i ža' mi je šta prolaziš kroz toliki stres, ali ako se stvarno radi o trudnoći razlika između dice će bit veća od dvi godine ... to i nije baš jaaako mala razlika.
kavopija-14 is offline  
Old 20.09.2014., 10:43   #5
Stvarno sam peh
A stavljanje kondoma bas i nije neka nauka
Sutra cu ponovit test.. nemam.nikakvih simptoma ali nisam imala ni u prvoj..a da bas lazno pozitivan sumnjam..rijetki su ti koji imaju srece
vražičak is offline  
Old 20.09.2014., 11:12   #6
ma, sve je to relativno ... meni bi lažni plus bio veliko razočarenje.
kavopija-14 is offline  
Old 20.09.2014., 12:21   #7
jos mi je nesto palo na pamet

ono malo intimno pitanje, ali mozda u tom grmu lezi zec...

jer ti ga je ikako stavljao bez kondoma? jer cujem da se neki malo na pocetku bez, onda tek stave kondom. ako je tako bilo i kod tebe uopce se ne cudim neuspjehu kondoma....
vlovrec is offline  
Old 20.09.2014., 14:49   #8
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
jos mi je nesto palo na pamet

ono malo intimno pitanje, ali mozda u tom grmu lezi zec...

jer ti ga je ikako stavljao bez kondoma? jer cujem da se neki malo na pocetku bez, onda tek stave kondom. ako je tako bilo i kod tebe uopce se ne cudim neuspjehu kondoma....
Eh u tom slucaju je predejakulacija ucinila svoje jer i u tome isto ima malo spermica, ali dovoljno da oplodi jajnu stanicu.

Inace ovako kak ispadne zena trudna ako kondom nije skliznuo, nije bio ostecen/probusen tada mi skroz nije jasno kako moze preskociti tu barijeru ?
To je jednako ko da bi covijek prosao kroz zid.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Old 21.09.2014., 05:16   #9
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
jer ti ga je ikako stavljao bez kondoma? jer cujem da se neki malo na pocetku bez, onda tek stave kondom. ako je tako bilo i kod tebe uopce se ne cudim neuspjehu kondoma....
Ne kapiram onda svrhu kondoma ako se sa curom malo je*uckam bez pa onda poslije navucem.
Vukmon is offline  
Old 21.09.2014., 19:37   #10
Nije bilo toga prije bez jer smo htjeli 100% se zastititi
Iako nevjerujem da bi tako ostala trudna al evo ocito da se moze svakako...
Danas ponovila test ponovno jakoo vidljivi plus koji se nakon 2sek pokazao odmah
Eto neznan sta da kazem
I ja sam uvijek mislila da je to naprosto nemoguce
vražičak is offline  
Old 21.09.2014., 19:41   #11
A skliznuo nije,rok je bio u redu, nit sam primjetila ostecenje nit nis..i to nam je uvijek jedina zastita koja do sada nije nikad zastekala... a sta je tu je... mislila sam da mozda ipak jos ima koji slucaj kao moj
vražičak is offline  
Old 21.09.2014., 20:08   #12
Evo da te utjesim, znam jedan par kojem se to desilo. Bar tako pricaju za javnost
__________________
hello how low
bambix is offline  
Old 21.09.2014., 20:17   #13
Je li kondom bio tvoj ili njegov? Jer je moguće da ga je prije iglom probušio...
Neki to rade da bi ženu sigurno vezali za sebe preko djeteta, jer teško da ćeš se sad stići posvetit ičemu vezanom za sebe dok najmlađem traju prve 3... prati li on tvoje cikluse?...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 21.09.2014. at 20:29.
Carica Hrdalo is offline  
Old 21.09.2014., 21:13   #14
hej, ja bi trebala pomoc ili savjet od nekog starijeg i bolje upoznatog s tom temom..
naime, imam 19 godina, s deckom sam godinu i pol i nikad se nismo upustali u odnose bez zastite..
u zadnjih par mjeseci ciklusi su mi se ustabilili, i trebala sam dobiti 18.9., sad mi kasni.. pa me zanima jel bi mi mogao tko objasniti kako izgleda puknut kondom? mada mi uvijek provjerimo nas nakon odnosa ali sam jako u panici, vec par dana mi je zlo i imam osjecaj ko da cu dobiti, ali ne dolazi help, pliz!!!!!
pandica27 is offline  
Old 23.09.2014., 12:26   #15
Quote:
pandica27 kaže: Pogledaj post
hej, ja bi trebala pomoc ili savjet od nekog starijeg i bolje upoznatog s tom temom..
naime, imam 19 godina, s deckom sam godinu i pol i nikad se nismo upustali u odnose bez zastite..
u zadnjih par mjeseci ciklusi su mi se ustabilili, i trebala sam dobiti 18.9., sad mi kasni.. pa me zanima jel bi mi mogao tko objasniti kako izgleda puknut kondom? mada mi uvijek provjerimo nas nakon odnosa ali sam jako u panici, vec par dana mi je zlo i imam osjecaj ko da cu dobiti, ali ne dolazi help, pliz!!!!!
Ima rupicu/pukotinu na sebi dovoljno veliku da kroz nju iscuri sperma...

Ako menzes kasni tjedan dana, kupi test i riješi dilemu. Preporučujem i tebi i začetnici topica Clearblue digital. Na njemu nema dileme, napiše ti jasno NE ili DA i koji tjedan. Ja još nisam naišla na ženu kojoj je fulao.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 23.09.2014., 15:02   #16
A je li moguce vidjeti tu pukotinu kad zavezes vrh kondoma i onaj dio sa spermom pritisnes da se napravi balon? Mi tako svaki put provjeravamo, i iz tog balona ne curi..
pandica27 is offline  
Old 23.09.2014., 18:56   #17
Quote:
pandica27 kaže: Pogledaj post
A je li moguce vidjeti tu pukotinu kad zavezes vrh kondoma i onaj dio sa spermom pritisnes da se napravi balon? Mi tako svaki put provjeravamo, i iz tog balona ne curi..
pa vjerojatno bi se nešto pokazalo

Gle, zna dečkima pasti erekcija pa kad ga vade, kurtić zna malo kliznuti i može sa strane iscuriti negdje. Zato treba paziti kad ga vadi da obujmi penis oko korijena preko ruba kurtića i pažljivo ga izvadi...
...a ima ekipe koja ga nakon ejakulacije izvadi obriše i dovrši posao ženi bez kurtića, a iz penisa još može izcuriti sperme zajedno s predsjemenom tekućinom...znam n žena koje su tako zatrudnile
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 24.09.2014., 00:16   #18
eh, jedna cura sto je isla u osnovnu samnom svojoj je sestri (sestra starija afkors) i njenom decku busila kondome iglom, zapakirane, i sestra joj ostala trudna pa sad, sve je moguce
niptuck is offline  
Old 24.09.2014., 10:48   #19
cure, ima na pdf-u zensko zdravlje tema "da li sam trudna". pa vas molim da tamo nastavite, moze? ovu temu zatvaram. thanks
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
Ani O is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.